PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اولین گوشی اندرویدی ایرانی

sezar
2011/11/07, 11:44
اولین گوشی اندروییدی ایرانی تحت عنوان gls-G1 وارد بازار شد!!!! قیمت این گوشی حدودا 300هزار تومان هست !!!
مشخصات این گوشی :
صفحه نمایش 4.1اینچی - تاچ خازنی
512مگابایت رم
دوربین 5مگاپیکسلی
باتری 2000میلی امپر
سیستم عامل اندروید 2.3

553
554555556553
منبع : موبایلستان

+Aren
2011/11/07, 12:33
100% ساخت کشور دوست چین هست!
چون اونجا تحریم که نیست!!
فکر پشتیبانی هم باشید!!!
سپاس

+Aren
2011/11/07, 15:12
آخه نسخه های خارجی ، چی کار کردند که نسخه ایرانی چی کار بکنه !
یکی از دلایل محبوبیت اندروید وجود برنامه نویسان و هکر های فراوانش است!
و چون اندروید یک سیستم متن باز هست و مثل وینفون 7 یا مک یکپارچه نیست و روی هر موبایل درای تغییراتی است!
و تقریبا ** و... هر گوشی با گوشی دیگر متفاوت است!
چون این گوشی ایرانیست و مشتری جهانی ندارد و همینطور در ایران عزیزمان هکر و برنامه نویسی نداریم که وقتش را صرف همچین گوشیی کند پس نباید منتظر ساپورت زیادی برای این گوشی باشیمپس با خرید این باید بیخیال خیلی چیزها بخصوص رام های متنوع بشید!
هر چند من اگر گوشی بخرم از همون رام اصلی کارخانه استفاده خواهم کرد!
سپاس

rajah
2011/11/07, 21:23
به قول دوستمان farjam1990 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) میشه بخندیم :D

ولی دوستان باید حمایت بشه آخه باید ما هم از یه جایی شروع کنیم خواهشا فقط انتقاد نکنید وبه فردا نگاه کنید

+Aren
2011/11/07, 21:31
ولی دوستان باید حمایت بشه آخه باید ما هم از یه جایی شروع کنیم خواهشا فقط انتقاد نکنید وبه فردا نگاه کنید
ما هم مقداری خوشحالیم!
ولی نمی توانیم به صورت غیر منطقی خوشبین باشیم!
ما از طرف گوگل تحریمیم!
کیفیت گوشی های قبلی glx رو هم مد نظر داشته باشید!
این گوشی برای کسی که نخواد زیاد با گوشیش ور بره خوبه! اگر کیفیت ساخت خوبی داشته باشن!
گوشی های طه 1 و 2 هم یادمه ولی کیفیت ساخت خوبی نداشتن!
وقتی مسئولین شرکت جایی برای مطرح کردن پیشنهاد نگذاشتن! آیا می شه جز انتقاد کاری کرد؟
(من در مقابل گوشی جبهه نگرفتم! فقط دارم معایبش رو می گم! قصد تخریب ندارم!)

farjam1990
2011/11/07, 21:40
دوست عزیز به خدا قسم اگه مطمئن باشم این گوشی صد در صد تکنولوژی ایرانیه و فقط اسم ایرانی بودن رو یدک نمیکشه حاضرم پلاکارد دستم بگیرم و توی خیابون راه بیوفتم و براش تبلیغات کنم! من ایرانیم و عاشق پیشرفت وطنم! اما از ریاکاری و نیرنگهای تبلیغاتی متنفرم!
این گوشی منو یاد چیزای دیگه میندازه: پژو روآ-پژو جی ال آی - و بقیه محصولاتی که فقط و فقط مونتاژ میشن و فوقش ممکنه یه سری امکانات مضحک بهش اضافه بشه! من سمندی رو که شبیه بی ام دبلیو باشه نمیپسندم

من محصولی رو میپسندم که فکرش!طراحیش! و ساختش کاملا" ایرانی باشه

ببخشید اگه از بحث اصلی خارج شدم!شاید فکر کنید اسپم دادم اما This is my view

+Aren
2011/11/07, 21:46
دوست عزیز به خدا قسم اگه مطمئن باشم این گوشی صد در صد تکنولوژی ایرانیه و فقط اسم ایرانی بودن رو یدک نمیکشه حاضرم پلاکارد دستم بگیرم و توی خیابون راه بیوفتم و براش تبلیغات کنم! من ایرانیم و عاشق پیشرفت وطنم! اما از ریاکاری و نیرنگهای تبلیغاتی متنفرم!
این گوشی منو یاد چیزای دیگه میندازه: پژو روآ-پژو جی ال آی - و بقیه محصولاتی که فقط و فقط مونتاژ میشن و فوقش ممکنه یه سری امکانات مضحک بهش اضافه بشه! من سمندی رو که شبیه بی ام دبلیو باشه نمیپسندم

ببخشید اگه از بحث اصلی خارج شدم!شاید فکر کنید اسپم دادم اما this is my view
متاسفانه این اسپم نیست و عین حقیقته!
...
من هز چی گشتم بدنبال سایت این شرکت glx چیزی پیدا نکردم!
کسی آدرسی داره؟
سپاس

Yaser_Aramesh
2011/11/16, 16:06

ببخشید اگه از بحث اصلی خارج شدم!شاید فکر کنید اسپم دادم اما This is my view

کاملا باهات موافقم.ایران متاسفانه از نظر تکنولوژی و خودروسازی واقعا عقب.فقط بلده از این ور اونور بگیره,سر هم کنه و بده دست مشتری هاش.برای ایران متاسفم.آمریکا رو ببینید.مایکروسافت,اپل,گوگل, اینتل همه و همه در آمریکا ان.(منظورم مرکزشون.نه شعبه هاشون).تایوان وسترن دیجیتال داره.ژاپن سونی داره.ولی ایران........................................ متاسفم................................من به عزراییل جون میدم ولی این گوشی رو که شاید فقط قابش ماله ایران باشه (شایدم نه ,چینی باشه ) نمیگیرم.

Yaser_Aramesh
2011/11/16, 16:08
متاسفانه این اسپم نیست و عین حقیقته!
...
من هز چی گشتم بدنبال سایت این شرکت glx چیزی پیدا نکردم!
کسی آدرسی داره؟
سپاس

glxmobile.net ولی بسته است.