PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد قیمت یک لپ تاپ فوجیتسو

saranipedram
2012/05/02, 20:09
سلام دوستان.
ببخشید یکی از دوستان یه لپ تاپ خریده.فوجیتسو
lifebook a series
این لپ تاپ رو 900 تومن خریده.به نظر من ارزش 200 هم نداره و سرش کلاه گذاسته.
حالا من چند تا عکس از سخت افزارش گرفتم
لطفا راهنمایی کنید منو
956895699570957195729573

زیرش هم نوشته مدل AH530

saeid6574598
2012/05/02, 20:32
با سلام !

این لپ تاپ ، همچین لپ تاپ بدی هم نیست و تنها برای کارهای روزانه مفید است . اما 900 هزار تومان براش زیاده و پردازنده درست و حسابی نداره ! میزان و نوع حافظه اش هم که خوبه ! گرافیکش هم آنبورده !

با 900 هزار تومان ، خیلی مدل های خوب هم بودند با پردازنده i3 ! ای کاش در اینجا یک مشاوره براش ترتیب می دادی ! البته این رو هم بگم که محصولات فوجیتسو ، واقعا کاری و قدرتمند هستند و یک عمر برای آدم کار می دهند .

توی این لینک می تونی اطلاعاتی در مورد پردازنده این لپ تاپ بدست بیاری :

لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(3M-Cache-2_13-GHz))

saranipedram
2012/05/02, 20:38
با سلام !

این لپ تاپ ، همچین لپ تاپ بدی هم نیست و تنها برای کارهای روزانه مفید است . اما 900 هزار تومان براش زیاده و پردازنده درست و حسابی نداره ! میزان و نوع حافظه اش هم که خوبه ! گرافیکش هم آنبورده !

با 900 هزار تومان ، خیلی مدل های خوب هم بودند با پردازنده i3 ! ای کاش در اینجا یک مشاوره براش ترتیب می دادی ! البته این رو هم بگم که محصولات فوجیتسو ، واقعا کاری و قدرتمند هستند و یک عمر برای آدم کار می دهند .

توی این لینک می تونی اطلاعاتی در مورد پردازنده این لپ تاپ بدست بیاری :

لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بنده خدا هیچ اطلاعی نداره از لپ تاپ و سیستم.(این همون ادمیه که مغازه دار اون سیستم مسخره رو بهش معرفی کرده بود که شما گفتید اشغاله)
الان این سیستم 900 تومن قیمتش هست؟.

saeid6574598
2012/05/02, 21:04
بنده خدا هیچ اطلاعی نداره از لپ تاپ و سیستم.(این همون ادمیه که مغازه دار اون سیستم مسخره رو بهش معرفی کرده بود که شما گفتید اشغاله)
الان این سیستم 900 تومن قیمتش هست؟.
واقعا متاسفم برای سازمان نظام صنفی رایانه کشور که یک مشت دله دزد و غارت گر رو در اون گذاشتند ! بدبختی اینجاست که زیر دستاشون ( همین مغازه دارها ) از خودشون بدتر هستند ! وقتی که آدم می بینه یکی از این جور چیزها سر در نمیاره ، باید نهایت سعیش رو بکنه تا بهترین سیستم رو با توجه به بودجه طرف ، بهش معرفی کنه ولی متاسفانه ما ظاهرا مسلمان هستیم ! یاد جمله اسد آبادی افتادم که میگه :

در فرنگ بودم ؛ اسلام ندیدم ولی مسلمان دیدم / در ایران بودم ؛ اسلام دیدم ولی مسلمان ندیدم !

ATA
2012/05/02, 21:29
دوست عزیز منم مغازه دار هستم ولی با این فرق که اگه فقط 5000 هزار تومان اشتباهی یا از روی ندانمکاری جنسی رو زیاد بفروشم شبو تا صحر خواب نخواهم داشت و خودم رو سرزنش خواهم کرد اصلا انصاف نیست به خدا ....بابا اخرتی هستو روز جزا که باید حساب پس بدی
حتی اگه کالایی قیمت خریدش مساوی فروشش باشه یعنی افت قیمت داشته باشه بدون هیچ گونه مشکل به قیمت روزش میفروشیم / بدبختانه افراد سودجو هم زیاد شدن و اینم باعث شده فروشنده های کنهنه کار رو هم دچار مشکل کنند که بنده شخصا هرروز میبینم / خلاصه برای خرید این جور کالاها که دقت زیادی هم میخواد حدال امکان باید با یک نفر کار بلد یا اشنا به این کالاها همراه بشین یا مشورت کنین.....با تشکر

Castiel
2012/05/02, 21:34
کانفیک لپ تاپ شما خیلی راحت بگم حدود 700 هزار تومن ارزش داره، اون هم چون رم ddr3‌ میخوره، در کل برند فوجیتسو ارزون هست نسبت به برندهای دیگه

saranipedram
2012/05/02, 21:58
کانفیک لپ تاپ شما خیلی راحت بگم حدود 700 هزار تومن ارزش داره، اون هم چون رم ddr3‌ میخوره، در کل برند فوجیتسو ارزون هست نسبت به برندهای دیگه
متاسفانه 900 هزار تومن به این بنده خدا فروختند.اون فروشنده ادعاش میشه که مهندس سخت افزار هم هست.
چه ادمایی پیدا میشن.هیچ چیزی هم نمیتونیم بگیم و هیچ جا رسیدگی نمیکنه.

Castiel
2012/05/02, 22:06
عزیزم دو سال پیش یکی از هم دانشگاهی های ما که داشت لیسانس کامپیوتر می گرفت، یک میلیون و هفتصد هزار تومن برای یک سیسنم Pentium تک هسته ای که نسلش منقرض شده و دو گیگ رم DDR2 و سایر قطعاتی که همه از دور خارج شدند پول داد. تقصیر فروشنده نیست، کسی که چیزی بلد نیست از نظر من حقشه که اینطور ضربه بخوره. شما وقتی به اطرافیان خودت اطمینان نداری و به حرفشون اهمیت نمیدی،‌اون فرد غریبه هم کار خوبی میکنه. این البته نظر شخصی من هست! b-)

saranipedram
2012/05/02, 22:14
عزیزم دو سال پیش یکی از هم دانشگاهی های ما که داشت لیسانس کامپیوتر می گرفت، یک میلیون و هفتصد هزار تومن برای یک سیسنم Pentium تک هسته ای که نسلش منقرض شده و دو گیگ رم DDR2 و سایر قطعاتی که همه از دور خارج شدند پول داد. تقصیر فروشنده نیست، کسی که چیزی بلد نیست از نظر من حقشه که اینطور ضربه بخوره. شما وقتی به اطرافیان خودت اطمینان نداری و به حرفشون اهمیت نمیدی،‌اون فرد غریبه هم کار خوبی میکنه. این البته نظر شخصی من هست! b-)
حالا اومد و یه شخصی از روی صادق بودن رفت سراغ فروشنده یا کسی رو تو فامیل نداشت؟.
این بنده خدا 40 سالشه و خوب فکر کرده فروشنده انسان خوبیه.حقش نیست اینجوری بهش لپ تاپ رو قالب کنه.

Castiel
2012/05/02, 22:27
حالا اومد و یه شخصی از روی صادق بودن رفت سراغ فروشنده یا کسی رو تو فامیل نداشت؟.
این بنده خدا 40 سالشه و خوب فکر کرده فروشنده انسان خوبیه.حقش نیست اینجوری بهش لپ تاپ رو قالب کنه.

خب وقتی کسی نیست باید تاوان نا آگاهی خودش را بپردازه، همه برای پولدار شدن کار می کنند، یکی از راه درست و یکی هم اینطور!
شما وقتی میرید برای خرید، خودتون باید تعیین کننده باشید و اجازه ندید فروشنده چرب زبونی کنه

saeid6574598
2012/05/02, 22:33
خب وقتی کسی نیست باید تاوان نا آگاهی خودش را بپردازه، همه برای پولدار شدن کار می کنند، یکی از راه درست و یکی هم اینطور!
شما وقتی میرید برای خرید، خودتون باید تعیین کننده باشید و اجازه ندید فروشنده چرب زبونی کنه
حسام جان درست میگه ! یادمه پارسال با مشاور اداره رفتیم برای خرید لپ تاپ ! من هم خودم رو زدم کوچه علی چپ ! بعد این مشاورمون گفت که این پردازنده i3 از i5 قوی تره ! آقا شاید باورتون نشه اما فروشنده در کمال تعجب گفت i3 قوی تر هستش ! بعد منم که نتونستم این صحنه رو تحمل کنم ، رفتم پا منبر ! بعد یارو خیط شد ! می گم ! آدم باید با یک کاربلد بره یه جایی برای خرید !

Castiel
2012/05/02, 22:40
من خودم فلش usb 2.0 32gb قیمت گرفتم توی بابلسر 70 هزار تومان!!
در حالیکه فلش usb 3.0 32gb را با 15 هزار تومن ارزون تر از این قیمت خریدم، از برند معتبر هم خریدم. این آقا فلش pny را به قیمت 70 هزار تومان میداد، هشت گیگش را 20 هزار تومن با منت قیمت داد که آبروی نداشته اش را هم بردم. وقتی شما نتونی از حقت دفاع کنی، به نظرت کسی از حق شما دفاع می کنه؟؟
مثلا اگه کسی یک قطعه ای را 2 برابر قیمت واقعی داره به من میفروشه، شما دخالت می کنید و جلوی من را میگیرید؟؟

saranipedram
2012/05/02, 22:45
وقتی شما تو یه چیزی اطلاع نداشته باشید حق فروشنده هست که جنس رو بهتون غالب کنه.
بنده خدا فقط سوم راهنمایی داره.

saranipedram
2012/05/02, 22:50
من خودم فلش usb 2.0 32gb قیمت گرفتم توی بابلسر 70 هزار تومان!!
در حالیکه فلش usb 3.0 32gb را با 15 هزار تومن ارزون تر از این قیمت خریدم، از برند معتبر هم خریدم. این آقا فلش pny را به قیمت 70 هزار تومان میداد، هشت گیگش را 20 هزار تومن با منت قیمت داد که آبروی نداشته اش را هم بردم. وقتی شما نتونی از حقت دفاع کنی، به نظرت کسی از حق شما دفاع می کنه؟؟
مثلا اگه کسی یک قطعه ای را 2 برابر قیمت واقعی داره به من میفروشه، شما دخالت می کنید و جلوی من را میگیرید؟؟
ببینید من هم چیزی بلد نیستم.کسی رو هم تو فامیل نداریم.من هر چی خواستم تو همین انجمن گفتم و مشاوره گرفتم از شما و بقیه دوستان.
حالا فرض کنید اینجا نبود یعنی حق فروشنده هست که جنس رو به من که نمیدونم چی هست قالب کنه؟.
شما بری ماشین بخری و کسی رو نشناسی که بتونه راهنماییتون کنه حق فروشنده هست که 1 تومن اضافه بهتون بندازه؟

Castiel
2012/05/02, 22:54
ببینید من هم چیزی بلد نیستم.کسی رو هم تو فامیل نداریم.من هر چی خواستم تو همین انجمن گفتم و مشاوره گرفتم از شما و بقیه دوستان.
حالا فرض کنید اینجا نبود یعنی حق فروشنده هست که جنس رو به من که نمیدونم چی هست قالب کنه؟.
شما بری ماشین بخری و کسی رو نشناسی که بتونه راهنماییتون کنه حق فروشنده هست که 1 تومن اضافه بهتون بندازه؟

والله حق یا ناحق اون 1 میلیون را هم از شما می گیرند!
شما باید از دوستان بپرسی که چه کسی از کجا خریده و چه اتفاقی افتاده و ...
یا به تمام مغازه های منطقه برید و سوال بپرسید، اینطوری حداقل یک مقدار اطلاعات به دست میارید.

saranipedram
2012/05/02, 23:01
چی بگم والله.به نظر من که این رسمش نیست.وقتی یه ادم با کلاس سوم راهنمایی میره یه وسیله بخره اون فروشنده نباید این کارو بکنه.
چون کسی رو هم نداره حقش نیست که این بلا سرش بیاد.من موضوع کلی رو میگم والا این بنده خدا وضع مالیشون خوبه.یعنی توپه.
ولی انداختن یه جنس اگر بیل گیتس هم باشی نامردیه و واقعا زور داره