PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Apple MacBook Pro MD313

saranipedram
2012/05/01, 23:20
سلام.
دوستان نظرتون در مورد خرید این مدل مک بوک چیه؟
مشخصات کلی :
مشخصات کلی: لپ تاپ نوع سبک وزن - وزن 2.04 کیلوگرم
پردازنده: Intel Core i5 2.4 GHz - Cache 3 MB - BUS 1333 MHz
حافظه: 4 GB DDR3
هارد دیسک: 500 GB 5400-RPM Serial ATA hard drive
کارت گرافیک: Intel HD Graphics 3000 - MB UpTo 384 MB
صفحه نمایش: 13.3" - Bright LED
امکانات: DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi
سایر مشخصات: باتری 6 سلولی - Apple Mac OS

Ali Fatehi
2012/05/02, 00:32
می تونی به این قسمت بری

چگونه یک مک پرو ۱۳.۳ اینچی اپل بخریم ؟

و (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) اگر سوال دیگه ای داشتی بگو . من در خدمتم

saranipedram
2012/05/02, 01:33
خوندم اونجا رو.
من نظرم بیشتر روی مک بوک ایر 13 اینچی هست.965 و 966.
چون زیاد کارای سنگین نمیکنم و میخوام راحت بتونم اینور و اونور ببرمش.
نظر شما چیه؟.

Ali Fatehi
2012/05/02, 13:40
خوندم اونجا رو.
من نظرم بیشتر روی مک بوک ایر 13 اینچی هست.965 و 966.
چون زیاد کارای سنگین نمیکنم و میخوام راحت بتونم اینور و اونور ببرمش.
نظر شما چیه؟.

اگر با اون نمی خواهید کار سنگین کنی و می خواهی اینور ان ور ببریم برو سمت Air که انتخاب خوبی است

و اما حرف اخر براساس تجربه ام : مک فوق العاده است اما زمانی که ویندوز روش نصب می کنی همه چیز اون به راحتی 30 درصد افت کارایایی دارد . از باطری تا CPU .

خود مک لیون دنیایی است که بعد از 6 ماه کار با اون هنوز چیزهای جدیدی یاد می گرم. اما اوایلش کلی با اون قریبه ای .

برنامه هاش در بازار تهران الکی الکی الکی گرون است . اما تمام برنامه هاش داخل تورنت است و با کمک سرویس های دانلودز می تونی دانلود کنی همون کاری که من کردم.

در کل اگر می بینی خیلی فرق برات نداره نیا سراغش چون با اون قیمت می تونی یه نوت بوک مدل بالای ویندوز بگیری.

saranipedram
2012/05/02, 17:14
اگر با اون نمی خواهید کار سنگین کنی و می خواهی اینور ان ور ببریم برو سمت Air که انتخاب خوبی است

و اما حرف اخر براساس تجربه ام : مک فوق العاده است اما زمانی که ویندوز روش نصب می کنی همه چیز اون به راحتی 30 درصد افت کارایایی دارد . از باطری تا CPU .

خود مک لیون دنیایی است که بعد از 6 ماه کار با اون هنوز چیزهای جدیدی یاد می گرم. اما اوایلش کلی با اون قریبه ای .

برنامه هاش در بازار تهران الکی الکی الکی گرون است . اما تمام برنامه هاش داخل تورنت است و با کمک سرویس های دانلودز می تونی دانلود کنی همون کاری که من کردم.

در کل اگر می بینی خیلی فرق برات نداره نیا سراغش چون با اون قیمت می تونی یه نوت بوک مدل بالای ویندوز بگیری.
ممنون.
نه داداش اتفاقا من 70 درصد فقط به خاطر سیستم عاملش میخوام بخرم.
در مورد نصب نرم افزار و دانلود هم مشکلی نیست.خودم همشون رو گیر میارم هر چند نرم افزار های اصلی مک با خود سیستم عامل نصب میشه.

Ali Fatehi
2012/05/02, 21:33
ممنون.
نه داداش اتفاقا من 70 درصد فقط به خاطر سیستم عاملش میخوام بخرم.
در مورد نصب نرم افزار و دانلود هم مشکلی نیست.خودم همشون رو گیر میارم هر چند نرم افزار های اصلی مک با خود سیستم عامل نصب میشه.

خوب بر اساس صحبت هات تصمیم ت را گرفتی . پیشاپیش مبارک .
و اگر خواستی دو تاسایت بهت می دم برو هر روز به روز برای دانلود برنامه و بازی

اما چند توصیه برادرانه در هنگام خرید اگر از بازار مشکوک و سیاه ایران خرید کردی . حتما به نکاتی که در هنگام باز کردن جعبه توجه کن و یا یک روش دیگر اگر با تغییر ip ها برو داخل یوتی ـــوب مراحل باز کردن جعبه مدل لب تاب تو انتخاب کن . باید مثل اونها باشه وگر نه لبتاپت به جرات دست دوم است شک نکن.

saranipedram
2012/05/02, 21:56
خوب بر اساس صحبت هات تصمیم ت را گرفتی . پیشاپیش مبارک .
و اگر خواستی دو تاسایت بهت می دم برو هر روز به روز برای دانلود برنامه و بازی

اما چند توصیه برادرانه در هنگام خرید اگر از بازار مشکوک و سیاه ایران خرید کردی . حتما به نکاتی که در هنگام باز کردن جعبه توجه کن و یا یک روش دیگر اگر با تغییر ip ها برو داخل یوتی ـــوب مراحل باز کردن جعبه مدل لب تاب تو انتخاب کن . باید مثل اونها باشه وگر نه لبتاپت به جرات دست دوم است شک نکن.
ممنون داداش.اگر سایت ها رو بهم بدی که خیلی اقایی کردی.
نه از جای مطمئن میخرم.قبلا هم خرید داشتم.اسمش رو نمیگم اینجا تبلیغ نشه ولی کاملا مطمئن هست.ممنون از اینکه راهنماییم میکنی