PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی کیفیت خدمات ADSL آسیاتک

Castiel
2012/05/01, 09:31
در این تاپیک به بررسی و بحث در خصوص کیفیت خدمات و سرویس های شرکت آسیاتک خواهیم پرداخت.

طبق مذاکراتی که با جناب آقای محمد صالحی نژاد، نماینده مدیریت و معاونت تعالی و کیفیت این شرکت انجام شد، در این تاپیک نسبت به اطلاع رسانی در خصوص خدمات شرکت آسیاتک اقدام خواهیم کرد.

دوستان عزیز می توانند از طریق سرویس کشوری پشتیبانی که به تازگی راه اندازی شده است، از طریق شماره تلفن 1544 با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایند.

همچنین برای ارسال شکایات خود در خصوص کیفیت خدمات می توانید با شماره تلفن های بالا تماس گرفته و کد 3 را شماره گیری کنید.

metall_hero
2012/05/01, 09:50
منم زیاد از این موارد دیدم نه فقط این شرکت بلکه شرکت های دیگه!!!!
به همین خاطر از مخابرات adsl رو گرفتم به قول شما سرعت 15 برای 128 کافی نیست و یا برای کاربران نامحدود!!!! ولی منم 128 دارم و سرعتم
برای دانلود بیش 1از 17-18 نمیره
ولی خوب خوبیش تا اینجا کار این بوده که بعد از تقریبا 1سال و نیم تعداد دفعات قطعی انگشت شمار بوده

Arsn
2012/05/01, 10:15
حسام جان موقع خرید هم باید دقت میکردی ! آسیا تک شرکت خوش نامی نیست !

چیزی که مسلمه و برای تقریبا همه به اثبات رسیده اینه که آسیاتک در سرویس های حجمی خودش سرعت دانلود شبانه را وحشتناک کاهش میده و 90 درصد کاربران این مسئله را تجربه میکنند !

Hessam
2012/05/01, 10:17
مایه ی ننگ و تاسفه!
هیچکسی هیچوقت پاسخگو نیست!
من خودم یه همچین مشکلی داشتم که امور مشترکین آسیاتک - شعبه ی نوشهر منو به پشتیبانی پاس می داد و پشتیبانی به امور مشترکین!!!!!!
بماند که یکبار بار پشتیبانی محترم در تهران، دچار درگیری لفظی شدم که آخر مشکلم رو خودم برطرف کردم و هیچ کمکی بهم نکردن!
چندین بار اینترنت قطعی داشت که بهم گفتن مشکل از مودم شماست که اصلاً چنین چیزی نبود!!!!! گفتن ما قطعی نداریم!!!!!
این قطعاً به ضرر شرکتشون خواهد بود! فعلاً سرعت 256 نامحدود خریداری کردم که سرعت دانلود حدود 35-40 هست به طور متوسط!! در حالی که همین تعرفه ی 256 محدود مثلاً 5 گیگ، سرعت تا 150 هم شیر میشه!! این تبعیض نیست؟!!

Hessam
2012/05/01, 10:18

چیزی که مسلمه و برای تقریبا همه به اثبات رسیده اینه که آسیاتک در سرویس های حجمی خودش سرعت دانلود شبانه را وحشتناک کاهش میده و 90 درصد کاربران این مسئله را تجربه میکنند !

شاتل که خیلی معتبر تره!! پس چرا اون هم یه همچین مشکلی داشت؟!

Arsn
2012/05/01, 10:28

اعتبار یه شرکت را باید تو مناطق مختلف سنجید ! یعنی باید تحقیقات محلی کنید !

مثلا همین شاتل تو منطقه ما (2 تهران) با سرعت 512 سرعت 1.5 مگ 24/7 میده ! و به مناسبت های مختلف ترافیک اضافه هم میده ! چون اینجا باید با خیلی شرکت ها رقابت کنه !

ولی همین شاتل تو اصفهان افتضاحه ! و مثلا تو اصفهان باید از شرکت شبکیه سرویس گرفت !

Hessam
2012/05/01, 10:31

مثلا همین شاتل تو منطقه ما (2 تهران) با سرعت 512 سرعت 1.5 مگ 24/7 میده ! و به مناسبت های مختلف ترافیک اضافه هم میده ! چون اینجا باید با خیلی شرکت ها رقابت کنه !

ولی همین شاتل تو اصفهان افتضاحه ! و مثلا تو اصفهان باید از شرکت شبکیه سرویس گرفت !

خب دیگه. پس از کجا بگیریم؟ مگه توی شهرستان ها چند تا از این نمایندگی هست؟
منم همینکارو کردم با کلی پرس و جو آسیاتک رو گرفتم.
ظاهراً همه جا همینجوریه. حتی از پارس آنلاین هم می نالن!

Castiel
2012/05/01, 10:45

مشکل من سرعت نیست، مشکل این هست که هیچ فردی در آسیاتک پاسخگو نیست و حتی پاسخ ایمیل را هم نمی دهند. انگار همه مردند.

amir90
2012/05/01, 11:01
دوستان عزیز مراجع قضایی برای پیگیری مطالباتمون وجود نداره که اینها این کارها رو انجام می دن من خودم الان 4 ماه با پارس آنلاین کلنجار می رم که سرعت رایگان رو درست کنید هی ایمیل میدم هی زنگ میزنم میگن مشکلی نیست دیگه خودم کلافه شدم انگار نه انگار که باید مشتری مدار بود همش شعاره بقیه شرکت های موجود در شهرمون هم از پارس آنلاین هم بدترن

dr.zhivago
2012/05/01, 12:17
با این اوصاف سرویس دهنده من عالیه
من که راضیم

قطعیش کمه ، سرعتشم نوسان نداره ، شبانه هم که رایگان داره و افت سرعت نداره
هر چند باید سرعت دانلودم 512 کیلوبایت باشه اما 466 هم بد نیست بالاخره خط اشتراکیه دیگه .

Arsn
2012/05/01, 12:24
با این اوصاف سرویس دهنده من عالیه
من که راضیم

قطعیش کمه ، سرعتشم نوسان نداره ، شبانه هم که رایگان داره و افت سرعت نداره
هر چند باید سرعت دانلودم 512 کیلوبایت باشه اما 466 هم بد نیست بالاخره خط اشتراکیه دیگه .

مگه سرویس 4 مگابیت دارید که باید 512 تا دانلود ریت شما باشه ؟

Gone
2012/05/01, 12:29
درود.

آن چنان دل خشمگین و غمگینی دارم که فقط سکوتی مرگبار را بهتر می دانم در مقابل تمامی این اعمال که تنها گوشه ای از بی حرمتی، بی احترامی، مرام سر گردنه ای، منطق
و دلایل الکی و بی ارزش و کوته فکرانه و نتیجه شده از روی پول پرستی تعداد بسیاری از این جاهلان کوچه های تنها و خلوت، این روزهای زندگیمان که خود نمایی میکند.

محدودیت هست، بلی! میدانیم! نیازی به تکرار مکررات نیست. ( شرکت های خدمات دهنده اینترنت اکثر تقصیرات را در نهایت، به گردن زیرساخت و شرکت مخابرات و از این دست میاندازند که تا حدودی به حق است ولی
فقط و فقط تا حدودی، این دلیل بسیار بد و تاریکی است که برای رد مسئولیت گفته میشودو در صورتیکه آنها حتی صادق بودن با مشتری از همه جا بی خبر را از وی دریغ می کنند.)

اقدام به فروش به اصطلاح ترافیک میکنند ( اقدامی که در نص قانون تدوینی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی -فروش ADSL حجمی از سوی شرکتها غیر قانونی است- غیر قانونی است. )

نمونه ای چند از موجودی در شبکه ی جهانی وب :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

و لینک درخواستی برای اقدامات از طریق مراجع قانونی :

ولی این محدودیت همگانی است، این محدودیت به شکل کلاسیک علم صفر و یک نیست، بلکه علمی خاکستری است.
در همه جا هست، حتی ایالات متحده ی نوپا، حتی ژاپن، سراسر اروپا، حتی در سرمایه طاقت فرسای بلاد روس و در گرمای جان کاه کشورهای نوار استوا.

ولی در کمتر جایی این محدودیت پذیرفته است، پذیرفتنی به قیمت سکوت همیشگی، این است که خطرناک است، این است که نگران کننده است.

مقصر اول و آخر این داستان، ما هستیم، ما مردم و نه هیچ کس دیگر، دوستان گرامی و خوبم.
ما هستیم که با بی تفاوتی عجیب و تاریخی خودمان، تصمیم به مرگی خاموش میگیریم و نه تلاش و بردباری و شجاعت و ایمان برای بهتر بودن.

*(( وَاعْتَصِمُواْ بِحَبْلِ اللّهِ جَمِيعًا وَلاَ تَفَرَّقُواْ ))*
این جملات برای لب پنجره نیست تا خاک بگیرند به انسان برچسب انسان بزنند و ای کاش به آنها، به اخلاق، به خداوند، به راستی، به محبت، مومن بودیم. ( منظور متوجه خودم هست، فقط. )
Hands Of A Many Must Join As One...

حضرت محمد (ص) : " تنها و فقط برای اتمام مکارم اخلاقی برانگیخته شدم. " (بحارالانوار، ج 16، ص 210)
و نه برای نماز و نه برای روزه و نه برای خمس و نه برای زکات و فقط برای اخلاق نیکو.
اخلاق نیکو و خوب است که نماز و روزه و خمس و زکات و ... را معنی بخشیده و پایدار میکند.
ایمان است به این، تنها راه ما برای گذر از مشکلاتی که ( *(( إِنَّ الْإِنسَانَ لَفِي خُسْرٍ))* ) درونشان به عالم وجود آمده ایم.

ما تماما با پا به عرصه ی وجود، در ترکیب عجیب و ماورایی از پستی ها و بلندی ها خواهیم بود، حفظ تعادل این موضوع،
همان سخت ترین کاری است، که به عهده ی این اشرف مخلوقات خودخواه و مغرور گذاشته شد.

بلی می توان از سرعت کم و کیفیت پایین اینترنت ( که حق ما است که بهمان در کمال آرامش میدهند. ) به ایمان ضعیف خود پی برد.
به این خواب شیرین و خطرناک خرگوشی...
Awaken My Friends, Before It's Too late.
Awaken From The Inside.
And Wake Me Up, Too.

Together We'll Cross The River.

عذرمیخوام از بزرگان و مدیران انجمن برای تند خویی خودم و درک خواهم کرد اگر به صلاح دید شما این پست حذف شود.

تقدبم سپاس و احترام.

@};-

Gone
05.01.2012
13:58 GMT+3:30

پ.ن. :
توجه شما را به این شرکت افتخار آفرین این مرز و بوم جلب میکنم، باشد تا چشمانمان خواب خرگوشی را ترک کند.
9544

پ.پ.ن. : دکتر ژیواگوی عزیز و گرامی، فرمایش شما متین و درست است ولی بنده هم مانند شما این تجربه را دارم (بارها ) و میتوانم به جرات بگویم،
این چنین وضعیت به شدت موقتی و پس از مدتی که شرکت سرویس دهنده به سود دهی مناسب رسید و مشتریان جمع شدند، به اصول اولیه این تجار باز خواهد گشت.

این رسم و قانون همیشگی این دست خدمات ( مشابه با بسیاری نمونه های دیگر ) برای این مرز و بوم ( با شدت بیشتر نسبت به دیگر جاهای کره خاکی ) تا به امروز بوده است.

وسلام. (گود بای)

dr.zhivago
2012/05/01, 12:34
عجب نثر زیبایی
چقدر ادبیاتت قویه برادر

ولی احتمالا حذف میشه

dr.zhivago
2012/05/01, 12:36
مگه سرویس 4 مگابیت دارید که باید 512 تا دانلود ریت شما باشه ؟
بله
البته این شرکت شفاف سازی کرده در مورد سرویس هاش
مثلا نگفته 4 مگ ، گفته بین 2 و 4 مگ با ضریب اشتراک 10 به 1
من که راضیم

Castiel
2012/05/01, 12:37
عجب نثر زیبایی
چقدر ادبیاتت قویه برادر

ولی احتمالا حذف میشه

چرا حذف بشه؟!

dr.zhivago
2012/05/01, 13:37
پ.پ.ن. : دکتر ژیواگوی عزیز و گرامی، فرمایش شما متین و درست است ولی بنده هم مانند شما این تجربه را دارم (بارها ) و میتوانم به جرات بگویم،
این چنین وضعیت به شدت موقتی و پس از مدتی که شرکت سرویس دهنده به سود دهی مناسب رسید و مشتریان جمع شدند، به اصول اولیه این تجار باز خواهد گشت.

این رسم و قانون همیشگی این دست خدمات ( مشابه با بسیاری نمونه های دیگر ) برای این مرز و بوم ( با شدت بیشتر نسبت به دیگر جاهای کره خاکی ) تا به امروز بوده است.

وسلام. (گود بای)
راستش من الان 10 ماهه دارم استفاده میکنم
اوایل سرویس یک مگ با ماهی 5 گیگ تراقیک بود فلانقد
بعدها سرویس 4 مگ اضافه شد و با ماهی همون 5 گیگ ترافیک ، دوباره شد همون فلانقد !

اینکه نوشتم فلانقد برای اینه که تو همین انجمن سخت افزار در جایی که یادم نیست کجاست ، بعضی دوستان بنده رو متهم به دروغگویی کردن ! :((

Gone
2012/05/01, 14:16
راستش من الان 10 ماهه دارم استفاده میکنم
اوایل سرویس یک مگ با ماهی 5 گیگ تراقیک بود فلانقد
بعدها سرویس 4 مگ اضافه شد و با ماهی همون 5 گیگ ترافیک ، دوباره شد همون فلانقد !

اینکه نوشتم فلانقد برای اینه که تو همین انجمن سخت افزار در جایی که یادم نیست کجاست ، بعضی دوستان بنده رو متهم به دروغگویی کردن ! :((

جناب ژیواگوی عزیز و گرامی.
در صداقت گفتار شما، شکی به خود راه نداده ام، ولی نکته ای هست این آسمان آلوده به بشر بداندیش.
در میان این همه آلودگی، همیشه و همه جا، هیج ناممکنی یارای عرض اندام ندارد.
استثنا همیشه وجود داشته است، ولی شاید میزان درصد فراوانی ای است که کلمه ی " استثنا " یا " کم یاب "
در آیینه ی ذهن تجلی می کند.

به هر حال امید هست.
زندگی باید کرد.

زندگی، ارزش آنرا دارد که به آن فکر کنی

زندگی، ارزش آنرا دارد که ببویی اش چون گل،
که بنوشی اش چون شهد

زندگی، جرعه آبی است به هنگامه ظهر در بیابانی داغ

زندگی، خاطره یک شب خوش،

روی یک نیمکت چوبی سبز،

آری...

می بخشید که پاسخ طولانی شد.

سپاس و احترام.

@};-

Gone
05.01.2012
15:32 GMT + 3:30

saeid6574598
2012/05/01, 14:31
مشکل من سرعت نیست، مشکل این هست که هیچ فردی در آسیاتک پاسخگو نیست و حتی پاسخ ایمیل را هم نمی دهند. انگار همه مردند.
مشکل من هم همینه ! شاید باورتان نشود اما من هنوز نمی دونم چقدر از ترافیکم مصرف شده ! با اینکه تو قسمت امور مشترکین می رم ، اما بازم خبری نیست ! به تهران هم که زنگ می زنی ، یک نفر گوشی رو بر می داره که انگار ارث پدریش را من بالا کشیده ام .

Castiel
2012/05/01, 15:17
سعید جان امور مشترکین اصلا به پنل شما دسترسی نداره، اون هم دفتر مرکزی!

Hessam
2012/05/01, 16:08
خوشبختانه واسه ما همیشه پاسخگو بودن!:-??
ولی همیشه مثل توپ فوتبال منو پاس میدن به همدیگه! (امورمشترکین به پشتیبانی تهران ---- پشتیبانی تهران به امور مشترکین)!
مثل بارسلونا هم پاسکاری می کنن!![-(
اتفاقاً بهشون گفتم که چرا منو به همدیگه پاس می دید؟!! گفتن به ما مربوط نمیشه و پشتیبانی باید پاسخگو باشه!!!
پشتیبانی هم میگه به ما مربوط نمیشه و امور مشترکین باید پاسخگو باشه!!!/:)
خدایا، حرف دلم با کی زنم...؟ Help میخواهم که F1 میزنم!:|

agh2ir
2012/05/01, 18:16
سلام

آسیاتک اولین شرکتی بود که اولین بار در ایران سرویس ای دی اس ال را ارایه داد آن هم در مرکز مخابرات شیخ فضل الله تهران ، فکر کنم منم جز 100 نفر اول بودم که سرویس گرفتم . اون زمان خیلی عالی بود اما بعدا که شروع به گسترش داد هر روز وضعیتش بد تر شد . یه کارای زشتی هم ازش سر زد مثلا وقتی قرار داد می بنده باید تا تهش وایسه اما وسط کار جا می زد و گرون می کرد ، سرویس رو عوض می کرد و ... .

الان 5 ساله داتک دارم ، فقط یه روز قطعی داشته و هرگز افت سرعت نداشته حتی تو جریانات 88)

اما راجع به سرعت : دو نوع سرویس داریم : حجمی و نا محدود

در سرویس های حجمی چون حجم بسیار کم و محدود است برای سرعت معمولا محدودیت چند برابر می گذارند تا با تموم شدن حجم و خرید حجم بیشتر سود چند برابر ببرند (البته برای شب ها که نا محدود هست این موضوع صادق نیست)

اما راجع به سرعت ، آقا حسام استاد ماست اما اجازه می خوام جسارت کنم (البته ایشون یقینا اینا رو می دونند فقط برای این که بحث کامل باشه عرض می کنم) :

ما یه بیت داریم یه بایت هر 8 بیت برابر یک بایت هست . در بایت بر خلاف همه ی واحد های دیگر K M G T به جای 1000 تا واحد قبلی 1024 تا واحد قبلی هست .

حالا من اینترنتم 256 نامحدوده ، یعنی :
256Kb/s=256000b/s=32000B/s=31.25KB/s
خوب منم همواره سرعت دانلودم همین عدده دقیقا طبق قراردادم . چون سرویسم نا محدوده هرگز از این بیشتر نمی شه و چون سرویس dedicated هست و شیر نیست هیچ وقت از این کمتر هم نمی شه (می دونید که سرویس های شیر بسته به اون چیزی که تو قرارداد هست می تونه بین 4 نفر یا 10 نفر شیر باشه) و من به همین دلیل ازش راضی ام . البته قبول دارم خیلی گرونه نسبت به سرویس های دنیا .

بازم معذرت می خوام .

Castiel
2012/05/01, 18:21
سلام

آسیاتک اولین شرکتی بود که اولین بار در ایران سرویس ای دی اس ال را ارایه داد آن هم در مرکز مخابرات شیخ فضل الله تهران ، فکر کنم منم جز 100 نفر اول بودم که سرویس گرفتم . اون زمان خیلی عالی بود اما بعدا که شروع به گسترش داد هر روز وضعیتش بد تر شد . یه کارای زشتی هم ازش سر زد مثلا وقتی قرار داد می بنده باید تا تهش وایسه اما وسط کار جا می زد و گرون می کرد ، سرویس رو عوض می کرد و ... .

الان 5 ساله داتک دارم ، فقط یه روز قطعی داشته و هرگز افت سرعت نداشته حتی تو جریانات 88)

اما راجع به سرعت : دو نوع سرویس داریم : حجمی و نا محدود

در سرویس های حجمی چون حجم بسیار کم و محدود است برای سرعت معمولا محدودیت چند برابر می گذارند تا با تموم شدن حجم و خرید حجم بیشتر سود چند برابر ببرند (البته برای شب ها که نا محدود هست این موضوع صادق نیست)

اما راجع به سرعت ، آقا حسام استاد ماست اما اجازه می خوام جسارت کنم (البته ایشون یقینا اینا رو می دونند فقط برای این که بحث کامل باشه عرض می کنم) :

ما یه بیت داریم یه بایت هر 8 بیت برابر یک بایت هست . در بایت بر خلاف همه ی واحد های دیگر k m g t به جای 1000 تا واحد قبلی 1024 تا واحد قبلی هست .

حالا من اینترنتم 256 نامحدوده ، یعنی :
256kb/s=256000b/s=32000b/s=31.25kb/s
خوب منم همواره سرعت دانلودم همین عدده دقیقا طبق قراردادم . چون سرویسم نا محدوده هرگز از این بیشتر نمی شه و چون سرویس dedicated هست و شیر نیست هیچ وقت از این کمتر هم نمی شه (می دونید که سرویس های شیر بسته به اون چیزی که تو قرارداد هست می تونه بین 4 نفر یا 10 نفر شیر باشه) و من به همین دلیل ازش راضی ام . البته قبول دارم خیلی گرونه نسبت به سرویس های دنیا .

بازم معذرت می خوام .

در مورد سرعت،‌به نظر شما کدام شرکت 128 را با سرعت 16 کیلوبیت ارائه می دهد؟
اگر اینطور باشد که 128 با دایل آپ تفاوتی بسیار کم دارد و دیگر adsl‌ نیست. شرکت ها اسم adsl 2 پلاس را می آورند که استاندارد آن سرعت 3 مگابیت است نه 128 کیلوبیت که شیر هم می شود بین 10 نفر!
به هر حال از پایه خراب است و بس.

Hessam
2012/05/01, 18:44
اگر اینطور باشد که 128 با دایل آپ تفاوتی بسیار کم دارد و دیگر adsl‌ نیست. شرکت ها اسم adsl 2 پلاس را می آورند که استاندارد آن سرعت 3 مگابیت است نه 128 کیلوبیت که شیر هم می شود بین 10 نفر!

بیشتر. من شنیدم 4 مگابایت به بالا هست که میشه گفت ای دی اس ال!
تازه؛ حداقل سرعته برای ای دی اس ال! یعنی باید 4 مگابایت باشه که بشه اسمش رو ای دی اس ال گذاشت!
این یعنی تبعیض قائل شدن بین کاربران دارای سرویس محدود و نامحدود! زمین تا آسمون تفاوت سرعت داره![-(

YGH
2012/05/01, 19:01
اینترنت من به صورت وایرلس هست که از همین آسیاتک گرفتم. (چون isp دیگه ای نیست و همچنین adsl اینجا جواب نمیده.)
سرعتش 512 هست ولی سرعت دانلود از 70 الی 80 بالاتر نمیره.
ولی تقریبا میشه گفت قطعی نداره.
وضعیت وایرلس به نسبت adsl بهتره.
در کل همشون افتضاهن.

Castiel
2012/05/01, 19:15
این هم سرعت استاندارد اینترنت های مختلف، اگر یک به 10 هم باشد، باز هم سرعتی فراتر از سرعت فعلی باید باشد.

9551

dr.zhivago
2012/05/01, 19:17
البته من به یه منبع دیگه برای اینترنت دسترسی دارم که هر چی بخوام میتونم دانلود کنم و بعد برم فایلهامو بگیرم

اینم یه عکس از سرعت اینترنت ، البته سروری که در حال دانلود بودم نتونست از تمام پهنای باند استفاده کنه وگرنه بیشتر از ایناست

agh2ir
2012/05/01, 19:26

عزیز دایال آپ حداکثر سرعتش 56Kb/s=6.83KB/s هست !

بله ، واقعا شرکت ها دارند اذیت می کنند ، مخصوصا این آسیاتک

Hessam
2012/05/01, 19:43
این هم سرعت استاندارد اینترنت های مختلف، اگر یک به 10 هم باشد، باز هم سرعتی فراتر از سرعت فعلی باید باشد.

9551

واااااااااااای!!!@-)
چقدر با سرعت ای دی اس ال ما تفاوت داره؟!!!!!
یک پنجمش هم سرعت ای دی اس ال های ایران باشه، به خدا راضی میشیم! فقط یک پنج اون سرعت!
افسوس! افسوس! افسوس![-(

Castiel
2012/05/01, 20:02
عزیز دایال آپ حداکثر سرعتش 56Kb/s=6.83KB/s هست !

بله ، واقعا شرکت ها دارند اذیت می کنند ، مخصوصا این آسیاتک

سرعت دایل آپ هم بیشتر از این رقمی هست که عنوان کردید, این اعداد هم اسباب سردرگم کردن کاربران است و بس و به شخصه اعتقادی به این محاسبات ندارم.

ATA
2012/05/01, 20:22
(( بررسی میکنیم )) (( در حال بررسی هستیم )) (( به زودی مشکل شما حل میشود )) (( در حال پیگیری هست )) و جوابهای دیگه که زیاد شنیدیم.... حسام جان دست رو دلمون نذار که خونه اونم خون لخته شده ! کی جواب دادن که این چندمیش باشه بابا ما که به اینترنت زغالی عادت کردیم ولی باهات همدردم و قضیه تو سر منم اومده سرویس که ندادن هیچ پولرو هم بالا کشیدن و یه لیوان خنک هم اب میل کردن . تو شهرستانها (( پشتیبانی )) جزو تعطیلات کریسمس یا تعطیلات نوروزی حساب میشه....

Hessam
2012/05/01, 20:34
دوستان؛
سرعت دانلودم که از آسیاتک گرفتم، همین الان رفت روی نزدیکای 500!!!!!!!!!!!!!!!
تا همین نیم ساعت پیش 35 بود!!!!!!!!!!!!!
این دفعه ی پنجمه طی سه یا دو ماه اخیر!!!!!

9553

Castiel
2012/05/01, 20:40
دوستان عزیز فردا صبح لینک تاپیک برای دفتر مرکزی آسیاتک ارسال خواهد شد تا ببینیم این بار هم سکوت خواهند کرد یا خیر

zesma
2012/05/01, 20:40
منم کاربر سرویس 128کیلوبیت با ترافیک 3گیگ در ماه آسیا تک هستم و سرعت دانلود شبانه اش افتضاحه

YGH
2012/05/01, 20:52
یکی از دوستام میگفت که اینترنت 128 داره از همین شرکت آسیاتک ولی پهنای باندش چون باز هست و محدودیتی نداره، سرعت به طرز وحشتناکی بالا میره. ساکن شیراز هست.
فکر کنم هر جا رقابتی بین ispها باشه، خدماتشون بهتره.

Castiel
2012/05/01, 21:13
یکی از دوستام میگفت که اینترنت 128 داره از همین شرکت آسیاتک ولی پهنای باندش چون باز هست و محدودیتی نداره، سرعت به طرز وحشتناکی بالا میره. ساکن شیراز هست.
فکر کنم هر جا رقابتی بین ispها باشه، خدماتشون بهتره.

سرعت سرویس حجمی در روز خوبه و برای من که 128 داشتم به 150 کیلوبیت هم می رسید ولی از ساعت 2 تا 8 صبح به کمتر از 15 کیلوبیت کاهش پیدا می کرد.

YGH
2012/05/01, 21:18
آخه خیلی عجیبه! ملت معمولا روزها با اینترنت کار دارن. در طول شب هر چقدر هم که فعالیت اینترنتی مثل دانلود زیاد باشه باز فکر نکنم به پای روز برسه.
واسه من که شب رایگانه و سرعت شب به نسبت خوبه.
خدا به همه صبر عاجل عنایت بفرماید.

Reza Y
2012/05/02, 19:02
جناب ژیواگو isp تونو معرفی کن ما هم فرم اشتراک پر کنیم بلکه بهره ای ببریم عزیز!

Hessam
2012/05/02, 19:07
سرعت سرویس حجمی در روز خوبه و برای من که 128 داشتم به 150 کیلوبیت هم می رسید ولی از ساعت 2 تا 8 صبح به کمتر از 15 کیلوبیت کاهش پیدا می کرد.

و حجم نامحدود هم شرایط همینه.
در کل شب ها و حجم نامحدود، سرعت 15-20 هست!

dr.zhivago
2012/05/02, 20:18
جناب ژیواگو isp تونو معرفی کن ما هم فرم اشتراک پر کنیم بلکه بهره ای ببریم عزیز!

اگه منظورت اون عکسه ، باید عرض کنم که مربوط به جایی است که دوستم مدیر شبکه اونجاست و کل بعد از ظهر تا فردا صبح کاملا بلا استفادست ،
البته من فقط یه بار استفاده کردم و اونم یه ویدیویی بود که برای همین انجمن سخت افزار از یوت ی وب دانلود کردم و جای دیگه آپلود کردم تا بقیه هم استفاده کنن ، چون اونجا دولتیه و یه جورایی بیت المال حساب میشه من زیاد علاقه ندارم استفاده کنم ، حالا شاید بعدا در مواقع خلوت استفاده کردم
فعلا که خودم دارم و سرعتم بد نیست

Castiel
2012/05/03, 18:06
نمیدونم چقدر پول دادند تا این گواهینامه را بگیرند.

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای ارتقاء کیفیت خدمات خود اقدام به بهبود سیستم مدیریت سازمان و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت برپایه ی استاندارد iso 9001-2008 و همچنین سیستم مدیریت شکایات مشتریان برپایه ی استاندارد iso 10002-2004 نموده است .
ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت در جهت رضایتمندی مشتریان آرزوی ماست .

YGH
2012/05/03, 18:10
نمیدونم چقدر پول دادند تا این گواهینامه را بگیرند.

بدینوسیله به اطلاع می رساند شرکت انتقال داده های آسیاتک در راستای ارتقاء کیفیت خدمات خود اقدام به بهبود سیستم مدیریت سازمان و اخذ گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت برپایه ی استاندارد iso 9001-2008 و همچنین سیستم مدیریت شکایات مشتریان برپایه ی استاندارد iso 10002-2004 نموده است .
ارتقاء هر چه بیشتر کیفیت در جهت رضایتمندی مشتریان آرزوی ماست .

به خدا آدم خندش میگیره! من نمیدونم کدوم شرکت احمقی این گواهینامه ها رو میده به اینا.
یا این شرکتها با هم لابی میکنن و یا این گواهینامه ها هم تقلبی شدن. ما تا جایی که شنیدیم، گرفتن گواهینامه های iso هفت خوانی هستن واسه خودشون.

Hessam
2012/07/14, 08:50
امیدوارم این مشکلات برطرف بشه تا شاهد بیش از این نارضایتی از سوی کاربران نباشیم!
همه ی این مشکلات،‌ دیر یا زود،‌ گریبان گیر این شرکت خواهد بود. (در صورتی که اقدامی برای برطرف شدنش صورت نگیره)

bahareh1000
2012/07/14, 09:19
خیلی مسخره است یادم سه سال پیش تو سنگاپور خط 100 مگ برای خونه ها می داند و اینو من خودم دیدم مردم زندگیشون بدون اینترنت فلج
امیدوارم که بالاخره این مشکل اینترنت حل بشه

Editor In chief
2012/07/14, 09:33
سرور گرامي متاسفانه اين مشکل حل نمي‌شود چون بايد ديدگاه‌ها نسبت به اينترنت عوض شود که اين طور نيست.

VSH-Katana
2012/07/14, 10:01
خیلی از مشکلات به خاطر همین دیدگاه هست!
حالا شما فکر کنید که مشکل سرعت حل شه آیا فقط مشکل اینه؟حتی مشکل قطع شدن حل شه !بازم مشکل اینترنت حل نشده! مشکل ما عدم توانایی استفده از اینترنت به دلیل جلو گیری از استفاده اونه!

animsprite
2012/07/14, 10:27
منم یه همچین مشکلی با شرکت بیت دیفندر در تهران دارم به این صورت که در تاریخ 1تیر سال91 این شرکت در وبسایت خودش در ایران(یعنی نمایندگی ایرانی رو عرض میکنم نه نسخه اصلی یعنی کانادایی رو)خبری مبنی بر تخفیف0/55 درصدی برای محصول سه کاربره خود از ابتدای نیمه شعبان تا تاریخ 31تیر گذاشته بودن ودر این مدت هم که به سایتشون سر میزدی روی قیمت 80تومنی خط زده بودن وعدد35هزار تومنی رو ثبت کرده بودن از قضا من هم تو این گیرو داد یه پک سه کار بره رو با قیمت 80تمن از نمایندگی اصلی شون خریدم واین تخفیف رو به نماینده هم گوشزد کردم فقط گفتن که تخفیف مخصوص شب وروز نیمه شعبان بوده منهمعرض کردم پس یه سری به سایت بزنید وموضوع روببینید بارفتن به سایت صحت حرف من رو دیدن ولی چیزی عوض نشد به هر حال پک رو خریدیم رفتیم خونه وبه واحد فروش وواحد پشتیبانی شون زنگ زدم وقضیه رو مطرح کردم ومنکر هر گونه تخفیف شدن فقط ادرس نمایندگی که بنده ازش خریداری کرده بودم رو گرفتن و دیگه وسلام من به این قضیه مشکوک شدم یه ایمیل تند وتیز به مدیر اصلی بیت دیفندر دادم وموضوع رو مطرح کردم واعلام کردم در صورت پاسخ ندادن موضوح رو در فروم های اینترنتی مطرح خواهم کرد بلا فاصله بعد چند ساعت ایمیلی از سوی ندیر در یافت کردم با عنواااااااان زیر.
باسلام خدمت جنابعالی
از این که محصول بیت دیفندر را خریداری نمو ده اید کمال تشکر دارم
در مورد موضوع پیش امده خدمدتون عرض کنم که خرید از طریق سایت با خرید از نمایندگی تفاوت داره بدین صورت که در سایت فقط لایسنس به همراه پک لایسنس به خریدار تحویل داده میشه وبا پک خریداری شده توسط شما از نمایندگی کملا فرق داره امیدوارم سوء تفاهم پیش امده رفع گردد
حالا یه سوالی من موقه خرید از نمایندگی این تخفیف رو به نمایندگی مطرح کردم پس چرا هیپچ مشاوره ای به بنده در این زمینه ندادن
بعدش تخفیف فقط باری پک سه کاربره 80 تومنی بوده ودر سایت هم زده به جای پرذاخت 80 تومن 35 تون بپردازید
در اخرهم هر لایسنس قیمتش در حدود 20 تومنه برای بیت دیفندر پس پک خردداری شده توسط من با اونی که تو سایتش اعلام شده چی بوده در حالی که قیمت مرجه هر دو 80 تومنه من نمیدونم این وسط چی اضافه کم شده

کلا این شرکت های خدماتی هم گند زدن به همه چی باز یه همچین مشکلی رو با شرکت اواژنگ داشتم بصورت دیگری که اقای castiel در جریان ماجرا هستن - بخوام اینارو چاپ کنم باید یه کتاب بدم بیرون \m/
الان مردم توافغانستان دارن اینترنت 3G مصرف میکنند واینترنت ADSL شون هم از ما بهتره اینو از بی بی سی دیدم اخ که سسسسسسسسسسسوختم

Arthur
2012/07/14, 11:09
عجب....................
چی می توان کرد!!!؟؟؟؟
البته ما اینجا یک آی اس پی محلی داریم که اسمش درنا هست..و سرعتش به طور وحشتناکی بالاست.یک بار دو ماه رایگان سرویس حجمی میداد که سرعتش از 900 پایین تر نمی اومد و تا 1.5 هم میرسید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
الان هم که از همین شرکت سرویس 1024 کیلوبیت گرفتم.سرعتش از 300 پایین تر نمیاد و آخرش هم 700 است.
شب ها هم رایگانه که سرعتش بسته به سرور بین 90 تا 120 تغییر میکنه...
و مهم ترین حسنی که این آی اس پی داره پشتیبانی اون هست که واقعاً عالیه.در طول این چند مدتی که داشتم تنها 3 روز قطع میشد پشت سر هم که مشکل از مخابرات بود و کل شهرمون قطع بود...(همه ی آی اس پی ها)
روز سوم صاحبان کافی نت به طور دسته جمعی به مخابرات مراجعه کردند تا درست شد!!!!!!!
اینجاست که میگویند تا نباشد..............

Hessam
2012/07/14, 11:37
اینجاست که میگویند تا نباشد..............

چیزی، مردم نگویند چیزها!:d
فشار، باعث گشایشه کاره.
خوش به حالت. ما داریم اینجوری می سوزیم و می سازیم. از 500 با سرعت 2048 ، محاله بالاتر بره!

Hessam
2012/07/14, 12:12
امروز خواستم از شركت شاتل adsl بگيرم با اين اوصافي كه دوستان فرمودند منصرف شدم .خدايا اينها كه همه خود رامسلمان جلوه ميدهند !!وگويا درصف اول نماز جمعه ايستاده اند؟چرا حرف دل مردم را گوش نميدهند؟ پول گزاف ميگيرند وجوابگوي مردم نيستند ودروغ ميگويند ! اينترنت كشورهاي حاشيه خليج فارس سرعتش از ما بيشتر است .

کلی ضرر هم کردیم. میخوایم پول ضررمون رو بگیریم، یه چیزی هم بدهکار شدیم!
می گم آقا فنی کار شما اشتباه تشخیص داده، من نباید توونشو پس بدم که...! چرا مردم رو اذیت می کنین؟!
به جای اینکه من معترض باشم، ایشون صداشونو می برن بالا و طلبکار هم هستن!
شمایی که دم از بهترین بودن می زنین و تبلیغاتتون سر به فلک کشیده، همش الکی و سر کاریه؟!!
هر طور با مردم رفتار کنین، مطمئمن باشین مردم از حق و حقوقشون نمی گذرن و قطعاً رفتار بدتری خواهند داشت!
انفاق معنوی ندارین،‌ هیچ؛ مردم رو دیگه اذیت نکنین!

Arthur
2012/07/14, 12:20
چیزی، مردم نگویند چیزها!:d

نه نه حسام جان....
تا نباشد چوب ................ :d

haniaj
2012/07/14, 13:28
شاتل اگه بدتر از اسیاتک نباشه بهتر نیست اون موقعی که من مشترکش بودم سرعت دانلود از فایل هاستینگ های مختلف پایین آورده بود و می گفت مشکل کشوری و ملوم نیست کی دروست بشه منم سرویسم عوض کردم راحت شدم.

haniaj
2012/07/14, 13:37

سلام خوبی ببینم الان من اگه دو باره شاتل بگیرم 128 نامحدود فک میکنی تا چه سرعتی بده منم منطقه 2 میشم

البته من به یه منبع دیگه برای اینترنت دسترسی دارم که هر چی بخوام میتونم دانلود کنم و بعد برم فایلهامو بگیرم

اینم یه عکس از سرعت اینترنت ، البته سروری که در حال دانلود بودم نتونست از تمام پهنای باند استفاده کنه وگرنه بیشتر از ایناست
وای من اگه اینترنت شما را داشتم دیگه هیچ چیز دیگه از خدا نمی خواستم یعنی میشه یه روز منم سرعت دانلودم به مگ برسه...من 50 مگ 1 ساعته میگیرم بعد اینجا زده 45 مگ باقی مونده 20 ثانیه طول میکشه اقا این شرکت دولتی کارمند بدون حقوق نمی خواد :دی

Navid.y
2012/07/14, 17:09
منم قبلاً از آسیا تک سرویس گرفته بودم. همینجوری بیخودی از ترافیکم کم میکرد! وقتی زنگ زدم شرکت کلی حرف هم ازشون خوردم. از اون به بعد از فن آوا گرفتم.

Dotak
2012/07/25, 17:29
دوستان سلام
توضيه ميكنم اسياتك نگيريد چيزي از يه دزد كم نداره من همين الان دارم از اسياتك ميكنم سرعت دانلود شبانه رو 15كيلوبايت قفل شده(جالب اينكه كمتر هم ميشه!!) در حالي كه يكماه قبلش 105كيلوبايت سرعتش بود پينگشم افتضاحه...اقا تكليف من چيه كه بايد 12گيگ دانلود كنم ولي سرعت دانلود 15كيلوبايت باشه!اين كمفروشي نيست؟روزا سرعت دانلود 250كيلو ولي شبا 96درصد سرعت كاهش پيدا ميكنه

اسياتك نخواستيم كسي ميدونه چطور ميشه سرويس رو كنسل كرد؟ميخوام از يه شركت ديگه بگيرم

darkknight
2012/07/25, 18:21
توی کرمان که سرعت دانلود اکثرispها با سرعت512بالای200کیلو بایت است(به غیر از مبین نت)فقط در شب ها فرق میکنه که بعضی ها مثل شاتل پهنای باند رو لیمیت میکنند ولی دیده بان نت(پیشگامان)پهنای باند رو باز میزاره و حداقل سرعت200کیلو بایت رو میده(تا300هم بعضی مواقع میره(البته با وی پی ان))
خدا کنه که همه شرکت هایی که به نوعی در اینترنت سهیم هستند به راه راست هدایت شوند

Arsn
2012/07/25, 18:26
دوستان سلام
توضيه ميكنم اسياتك نگيريد چيزي از يه دزد كم نداره من همين الان دارم از اسياتك ميكنم سرعت دانلود شبانه رو 15كيلوبايت قفل شده(جالب اينكه كمتر هم ميشه!!) در حالي كه يكماه قبلش 105كيلوبايت سرعتش بود پينگشم افتضاحه...اقا تكليف من چيه كه بايد 12گيگ دانلود كنم ولي سرعت دانلود 15كيلوبايت باشه!اين كمفروشي نيست؟روزا سرعت دانلود 250كيلو ولي شبا 96درصد سرعت كاهش پيدا ميكنه

اسياتك نخواستيم كسي ميدونه چطور ميشه سرويس رو كنسل كرد؟ميخوام از يه شركت ديگه بگيرم

زنگ بزن شرکت بگو از رانژه در بیارند ! یا مستقیم از خود مخابرات درخواست کنید

Navid.y
2012/07/25, 22:17
زنگ بزن شرکت بگو از رانژه در بیارند ! یا مستقیم از خود مخابرات درخواست کنید
فقط از خود شرکت میشه درخواست داد. اگه بخوان مستقیم برن سراغ مخابرات کلی دردسر داره و آخرش هم کارشون به شرکت میفته

Beni7192
2012/07/25, 22:55
دوستان سلام

میری دفتر اسیاتک در خواست تخلیه میدی بعد یه ایمیل میزنند به mdf مرکز مخابرات شما اونا هم خط شما رو از رانژه خارج می کنند!
البته شاید هم فرم تخلیه دستی به شما بدند تا خودتون ببرید مخابرات!

Castiel
2012/11/07, 22:27
چند ماهی از نوشتن این مطلب گذشته و این مطلب سر و صدای خوبی در شرکت آسیاتک به پا کرد. به طوریکه امکانات و قابلیت های بسیاری به پنل کاربری اضافه گردید. البته برخی از مشکلات همچنان پابرجاست ولی کیفیت خدمات این شرکت به شکل قابل توجهی بهبود یافته و جا دارد از مسئولین این شرکت تشکر کنم. امیدوارم همچنان شاهد بهبود کیفیت خدمات دهی به کاربران باشیم.

Arthur
2012/11/07, 22:31
چه جالب!!!!
اولین باری است که اعتراض های مردم نتیجه میدهد!!!!!!!!!!!
حتما اشتباهی شده :دی

sezar
2012/11/08, 17:52
سرویس های جدید نامحدود پارس انلاین هم دست کمی از دزدی نداره !‌مثلا این سرویس ها باید محدودیت در دانلود نداشته باشند اما وقتی از ۴۰ گیگ بیشتر دانلود میکنید اون boostی که سرعتش را داره را دیگه بهتون نمیده!یعنی محدودیت سرعتی براتون قاءل میشه!:((

Navid.y
2012/11/08, 21:55
سرویس های جدید نامحدود پارس انلاین هم دست کمی از دزدی نداره !‌مثلا این سرویس ها باید محدودیت در دانلود نداشته باشند اما وقتی از ۴۰ گیگ بیشتر دانلود میکنید اون boostی که سرعتش را داره را دیگه بهتون نمیده!یعنی محدودیت سرعتی براتون قاءل میشه!:((
این که خوبه، من از فن آوا نامحدود 256 گرفتم اونم سرویس الماسی (بهترینش) اما سرعتش از 32 بالاتر نمیره.
باز خوبه اون تا 40 گیگ ااول یه بوستی میده!

NAVID OC
2012/11/08, 22:17
با سلام...
خيلي جالبه !!!
خوش نام ترين isp تو شيراز آسيا تك است!!! واي به حال بقيش! من هميار نت دارم به اين بدي ها كه دوستان گفتن نيست!
حد اقل شب و روزي فرقي نداره. ١ مگش ١٠٠ تا دانلود مي كنه هم شب هم روز
ولي خيلي بد حجم كم مي كنه و سريع ترافيك تموم مي كني! ايمن يه جور كلاه برداريه! بهش مي گن كم فروشي!
دزدي فقط از ديوار خونه مردم بالا رفتن نيست!

Castiel
2012/11/14, 22:17
سلام -------- من میخوام برای خونه دانشجویی ساری اینترنت بگیرم - کیلومتر 5 جاده دریا هستم "بعد از هتل نارنج" ----------- بین شرکت ها ، شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟ --------------- پارس انلاین زنگ زدم گفت این منطقه نمیده ----------- داتک 512 به بالا نمیده - به سرعت یک مگ عادت کردم ;) ------------- بین "فن اوا " و "اسیاتک" کدام رو پیشنهاد می کنید ؟ ----------- اگر شرکت دیگه رو میشناسید معرفی کنید :) شرکت های کوچک معمولا کیفیت بهتری ارئه میدن باتشکر

کیفیت خدمات یک شرکت بر اساس مناطق مختلف یک شهر کاملا متفاوت است و باید ببینید فردی در منطقه شما اینترنت adsl دارد یا خیر و اینکه از چه شرکتی تهیه کرده است. این بهترین روش است.

Navid.y
2012/11/14, 22:48
سلام -------- من میخوام برای خونه دانشجویی ساری اینترنت بگیرم - کیلومتر 5 جاده دریا هستم "بعد از هتل نارنج" ----------- بین شرکت ها ، شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟ --------------- پارس انلاین زنگ زدم گفت این منطقه نمیده ----------- داتک 512 به بالا نمیده - به سرعت یک مگ عادت کردم ;) ------------- بین "فن اوا " و "اسیاتک" کدام رو پیشنهاد می کنید ؟ ----------- اگر شرکت دیگه رو میشناسید معرفی کنید :) شرکت های کوچک معمولا کیفیت بهتری ارئه میدن باتشکر
راهکای حسام جان خوبه، فقط نکته ای که هست اینه که سراغ وایمکس نرید. تو رو خدا نرید.
اگر فکر وایمکس به سرتون زد بگید تا توجیهتون کنم.

ahmaden
2012/11/14, 23:37
دقیقا
دوستان الان پارس آنلاین همین کلاه برداری رو داره انجام میده با سرویس های نامحدودش
بنده هروقت اکثرا سرعت 256 با محدودیت حجمی بر میدارم که سرعتش در روز حدود 200 هست (بماند که در شب زیر 30 میشه ! )
این ماه (همین چند روز پیش) که تصمیم گرفتم همین اشتراک فعلیم 256 رو بردارم ولی نامحدودش رو ( و به خیال خودم فکر میکردم که همین کیفیتی رو داره که توی این مدت تجربه میکردم)

به محض اینکه پرداخت رو از طریق درگاه اینترنتی انجام دادم و مودم رو ریستارت کردم ! به نظرتون با چه سرعت داونلودی روبرو شدم ؟ بگم؟ باور که نیمکنید ! ( پس تصویر میزارم بلکه باور کنید! )
زنگ زدم به پشتیبانی و این مسئله رو گفتم و جواب دادن :
ما یه قانون داریم به نام قانون fair use policy برای اون هایی که زیاد مصرف میکنن سرعتشون رو پایین میاریم و به سرعت قرار داد نزدیک میکنیم !
حالا من هم بهشون جواب دادم جناب بنده همین امروز قرار دادم شروع شده ! دیگه سکوت کرد بعدش یاوه گویی !
من فکر میکردم که این سرویس دقیقا کیفیت همان سرویس های محدود قبلیم رو داشته در صورتی که اینطور نیست !
یک تصویر میزارم از سرعت در زمانی که سرویس 256 با محدودیت رو بر میداشتم :

قابل مقایسه است ؟

راهکای حسام جان خوبه، فقط نکته ای که هست اینه که سراغ وایمکس نرید. تو رو خدا نرید.
اگر فکر وایمکس به سرتون زد بگید تا توجیهتون کنم.

توجیه نشدن من شخصا توجیهشون میکنم :)
(کوله باری از تجربه دارم با ایرانسل کلاه بردار)

Arthur
2012/11/14, 23:42
ما یه قانون داریم به نام قانون free use policy برای اون هایی که زیاد مصرف میکنن سرعتشون رو پایین میاریم و به سرعت قرار داد نزدیک میکنیم !
دیگه خودتون قضاوت کنید !
این قانون فکر کنم Fair Use Policy هست.....
حالا خوبه باز ضایع بشم :دی:دی مثل قضیه سینک!

Arsn
2012/11/14, 23:46
خب این مسئله طبیعی ، درست و منطقی است ! شاتل هم همینطوره و قانون Fair user policy را به اجرا در میاره ! شرکت های دیگه هم با این که این قانون را ندارند ولی به صورت نانوشته رعایت میکنند ! یعنی یا ضریب شیرینگ شما را بالا میبرند یا سرعت رانژه شده روی مودم و اولویت شما را پایین میارند !

البته خدا را شکر این مسئله شامل حال من نشده و 1 مگ نامحدودم با سرعت 250 دانلود میکنه (روزی 15 گیگ میگیرم) ولی اگر روزی هم این سرعت نباشه به خودم اجازه نمیدم زنگ بزنم چون مطمئنم جوابی قانع کننده ای ندارم به Isp بدم !

Yaser_Aramesh
2012/11/14, 23:48

قضیه ی سینک رو بگو ما هم فیض ببریم !

Arthur
2012/11/14, 23:54
قضیه ی سینک رو بگو ما هم فیض ببریم !
پست های من و وحید رو تو تاپیک زیر بخون به فیض میرسی :دی

Navid.y
2012/11/14, 23:54
چه زیبا گفت.....
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(%D9%85%D8%B1%D8%AD%D9%84%D9%87-%D9%87%D9%81%D8%AA%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AA%D8%B9%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%85%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%87%D8%A7)?p=52904&viewfull=1#post52904

Navid.y
2012/11/14, 23:55
پست های من و وحید رو تو تاپیک زیر بخون به فیض میرسی :دی
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.فروش-سیستم-کامل-سوکت-1155
منظورتون از وحید من بودم دیگه؟

اینم یه سوتی دیگه!
باید یک فیلد هم برای سوتی ها زیر امتیاز اضافه کنیم!

ahmaden
2012/11/14, 23:57
معذرت استاد اصلاح شد :)

Arthur
2012/11/15, 00:01
منظورتون از وحید من بودم دیگه؟

اینم یه سوتی دیگه!
باید یک فیلد هم برای سوتی ها زیر امتیاز اضافه کنیم!
خدایا!!!یه خورده دیگه کمک کنی رکورد سوتی گینس رو میزنم....الهی به امید تو....:دی
آره نوید جان!!!میگم مخم داغونه!!!!شرمنده!

ahmaden
2012/11/20, 15:29
این خودش نیازمند یک تاپیک جداگونه هست ولی از اونجاییکه یکی هست دیگه من به پست اکتفا کردم
امروز صبح قبل از رفتن به دانشگاه کامپیوتر رو روشن کردم و گفتم توی این ساعاتی که نیستم از زمان استفاده کنم و یک سری فایل روی داونلود بگذارم ،
وسط کلاس بودم که چنین پیامکی برام اومد :
دیگه هیچی نمیتونم بگم :|
15159

Tech Admin
2012/11/20, 16:36
ولی واقعا من متوجه ناراحتی دوستان نمیشم.

من خودم هم الان با سرویس نا محدود پارس انلاین مشکل دارم و اینو بهشون اعلام هم کردم و اتفاقا همین دیروز هم تماس گرفتن و گفتن سعی میکنیم تغییراتی بدیم. ولی کل قضیه اعتراض های اخیر شما دوستان رو نمیفهمم.

همون طور که خودتون میگید این قانون قیر یوزیج سرعت را در صورت دانلود زیاد محدود میکنه به سرعت اصلی. در غیر این صورت سرعت را آزاد میکنه. (کانکشن ما با مخابرات 2 مگ هست و معمولا همین حدود رو میگیریم البته کمی کمتر چون مقداری هم صرف اورهیت تی سی پی آی پی میشه. در هر حال معمولا 200 کیلو بایت رو میگیریم برای دانلود)

حالا این شکایتی نداره یا نشانه دزدی شرکت که نیست. شما اگر زیاد دانلود کنید به سایر افراد نودتون فشار وارد میکنید. طبیعی هست که اگر زیاد دانلود کنید باید سرعتتون کم بشه.

یک زمانی هست مثل اوایل این تاپیک بحث این بود که شبانه سرعت از سرعت قرار داد کمتر میشه که خب قابل قبول بود. ولی الان که اینطور نیست.

ببینید اینها میان روی یک خط که به مخابرات میدن 32 تا مشتری میگیرن و یک خط مثلا 4 مگ میدن. بعد این تقسیم میشه بین مشتریکین. چون معمولا همه با هم استفاده نمیکنن سرعت شما در حالت عادی 2 مگ هست (که در واقع اگر محدودیت اتصال مخابرات نبود مثلا تا 4 مگ هم میرفت چون حداکثر اتصال خط این هست). شما که زیاد استفاده کنید طبیعتا شرکت مجبور میشه شما را محدود کنه تا 31 نفر دیگه به مشکل نخورن. اتفاقا بسیار منطقی است به نظر من.
حالا این بحث پیش میاد که شب ها سرعت چطور میشه. ببینید در سرویس محدود که شب ها مجانی است همه با هم طبیعتا دانلود میکنن و باعث میشه که هر مشترکی فقط سرعت خودش را بگیره چون همه 32 نفر دارن دانلود میکنن و سرعت تقسیم میشه.
حالا یک زمانی هست شما شب که میشه میبینید از سرعت سرویستون هم سرعت کمتر شده. اون موقع حق با شماست چون نشون میده شرکت کم فروشی کرده. (مثلا روی این خط 4 مگ به جای 32 مشترک 128 اومده 50 تا مشترک بسته و وقتی همه با هم دانلود میکنن حتی 16 کیلوبایتم به شما نمیرسه که حقت هست). این بحثش جداست. این فکر میکنم بحث اولیه تاپیک هست.

با این حال مثلا میدونم که پارس آنلاین وقتی نزدیک به 1 الی 1.5 گیگ پشت سر هم دانلود میکنی برای یک روز محدودت میکنه به سرعت خودت. که منطقی است.

البته اینو بگم که مثلا همین پارس آنلاین یک ماهی میشه که سرویس 256 بیست گیگش را برداشت و ما را مجبور کرد بریم سراغ نا محدود 256 که قیمتش هم یک 8 هزار تومنی بیشتر بود البته. تنها دلیلی که دنبال این نا محدود رفتم این بود که قول داده بود که فیر یوزیج اینجا هم پیاده بشه. یعنی اینجا هم گفته بود سرعتتون اگر دانلود نکنین آزاده.
به عبارتی بر عکس صحبتی که دوستمون این پایین کرده اصلا من تا حالا نا محدودی ندیده بودم که روش این قانونو داشته باشن. لذا اول کار باید تشکر کرد از این شرکت چون سرویس نامحدود همیشه سرعت قفله و هیچ وقت آزاد نبوده حداقل در این چند سالی که من ای دی اس ال داشتم از شرکت های مختلف در تهران اینطور نبوده.
ولی مشکل شرکت در این حالت اینه که قانون فیر یوزیج هم شب فعاله و هم خیلی هم حساسیتش زیاده. یعنی مثل قبل با 1.5 گیگ فعال نمیشه. بلکه با 0.5 گیگ دانلود هم سریعا فعال میشه و سرعت را قفل میکنه. این کار باعث شده مثلا در ماه من نتونم بیش از 60 گیگ به صورت عادی دانلود کنم. که منم اتفاقا چند روز پیش تماس گرفتم و سر این قضیه انتقاد خیلی تندی کردم. چرا که سرویس نا محدود 256 یعنی من باید حداقل در ماه بتونم 80 گیگ دانلود کنم در حالی که الان چند روزی است سرعت من را بر خلاف قولی که داده بودن بستن روی 32. که خب تماس گرفتند و گفتن سعی میکنن حل کنن و چون تازه سرویس را راهاندازی کردن مشکلات اینطوری هست. در هر حال در اینجا هم اگر واقع بین باشیم بحث این هست که اینها بر خلاف قولشون عمل کردند وگرنه باز هم عملا حقی را ضایع نکردند.

در هر حال به نظر من دوستان باید بدونند که این وظیفه شرکت نیست که سرعت زیاد به شما بده. ولی این وظیفش هست که حواسش باشه شما کمتر از سرعتتون بهتون نرسه. (که اتفاقا این شامل محدود کردن کارابران پر مصرف هم هست) اگر این قضیه زیر سوال بره میشه ناراحت شد وگرنه نمیشه به علت اینکه بالاتر سرعتی نمیده ناراحت بشیم.

در هر حال

ahmaden
2012/11/20, 17:16
عزیز شما تهران هستید و شرایط اونجا رو دارید بیان میکنید درصورتی که اطلاع ندارید شهرستان به چه صورته
من در شب سرعتم خیلی پایین تر از قرار داد هست (نه فقط من ، تمام کسانی که اینجا از پارس سرویس میگیرند...)

اینکه شما میفرمایی که طبیعیه که سرعتتون رو پایین بیاره...
ببینید دوست عزیز من الان همزمان از پارس آنلاین و صبانت سرویس میگیرم و صبا نت فوق العادست و به هیچ وجه اینکار رو نمیکنه سرعتم در روز و شب 250 الی 300 هست و ساعات شب هم به هیچ وجه افت نداره و همین 300 هست .
دلیل اینکه از پارس آنلاین هم سرویس میگیرم این هست که پینگ های پارس خیلی بهتر از صبا هست(برای گیم...)
اصلا صبا قانونی بنام fair use policy یا افت سرعت این جور مسائل نداره میتونید زنگ بزنید و سوال کنید .

فکر کنم شما اولین نفری هستید که از سرویس های نامحدود پارس آنلاین راضی هستید( خواهش میکنم به چند صفحه قبل در همین تاپیک برید و ببینید چه نظراتی در مورد سرویس های نامحدود پارس آنلاین بیان شده...)

جدای همه این مسائل ، اصلا اینا رو فراموش کنید.
آیا شرکت حق داره به مشتری پیامک بزنه بگه داونلوت رو درست کن ؟ این درست هست بنظر شما ؟
اگه قانون درست حسابی داشتیم اینجا شکایت هم میتونستم بکنم بنده برای این sms
تعجب میکنم دوست عزیز ....
موفق باشید

Navid.y
2012/11/20, 17:33
آیا شرکت حق داره به مشتری پیامک بزنه بگه داونلوت رو درست کن ؟ این درست هست بنظر شما ؟
اگه قانون درست حسابی داشتیم اینجا شکایت هم میتونستم بکنم بنده برای این sms

حتی اگر قرار هم باشه به همچین کاری کنن، sms زدن کار زشتیه. توهین به کاربره.
فوقش باید توی پنل کاربریتون پیغام بدن.

به نظر من شما با پارس آنلاین تهران تماس بگیرید و شکایت خودتون رو بگید. چون در شهرستان به جایی نمیرسید.
میشه بفرمایید کدوم شهر هستید؟

من هم باید به حساب فن آوا برسم. پدر منو درآورده. نامحدود 256 یک ماهه گرفتم و سرعتم روی 32 قفله. حتی یک بار نشد که بالاتر بره.
از این گذشته پینگش هم افتضاح شده.
سرویس 9 گیگ 512 سه ماهه هم شبانه دیگه نداره. به صرفه ترین سرویس شده همین 256 نامحدود. خب اگه اینجوریه من میرم 1مگ مخابرات میگیرم بی منت.

قبل از فن آوا از آسیاتک سرویس داشتم. بعد از یک دوره سرویس گرفتن ازش، پشیمون شدم. ولی اون ها حاظر نشدن پورت منو جمع کنن. گفتن اگه میخوای جمع بشه باید دوماه صبر کنی. منم عجله داشتم. ولی اصلا رسیدگی نکردن. هرچی ایمیل زدم، زنگ زدم، هیچ فایده ای نداشت. آخرش هم رفتم مخابرات گفتم این پورت رو جمع کنید. همون روز جمع شد. بعد از اون هم که رفتم سراغ فن آوا.

نمیدونم چی بگم. این خراب شده صاحب نداره.

ahmaden
2012/11/20, 17:44
اهواز هستم عزیز ،
نه نیازی به زنگ زدن نیست از ماه آینده ارزون ترین 256 رو برمیدارم و داونلود ها رو موکول میکنم به صبانت در شب....
من فقط پارس رو بخاطر پینگ های نسبتا خوبش میخوام همین ...
در مورد جمله آخرت هم شک نکن.
قربانت

amir-bahador
2012/11/20, 18:25
من از شرکت فن اوا دارم تو ساری الان یک 6 ماهی میشه خیلی راضی هستم فقط تنها مشکلش سیستم خرید گیگ هست که بیشتر از 1 گیگ نمیتونی بخری + وقتی گیگ داری نمیتونی گیگ اضافه کنی همین که قول دادند به زودی رفع بشه

سرعت من 8 مگابایت با 6 گیگ دانلود در ماه ماهی 27000 هزار تومان سرعت دانلود بین 800 تا 900 کیلوبایت هست

Navid.y
2012/11/21, 00:41
من از شرکت فن اوا دارم تو ساری الان یک 6 ماهی میشه خیلی راضی هستم فقط تنها مشکلش سیستم خرید گیگ هست که بیشتر از 1 گیگ نمیتونی بخری + وقتی گیگ داری نمیتونی گیگ اضافه کنی همین که قول دادند به زودی رفع بشه

سرعت من 8 مگابایت با 6 گیگ دانلود در ماه ماهی 27000 هزار تومان سرعت دانلود بین 800 تا 900 کیلوبایت هست
من قصد گیر دادن ندارم.
ولی سرعت اینترنت رو با واحد کیلویبت بر ثانیه بیان میکنن. کیلوبایت در ثانیه رو برای دانلود استفاده میکنن. کیلوبیت رو تقسیم بر 8 کنید سرعت برحسب کیلوبایت بدست میاد.

فن آوا داره روی سرویس های وب سایتش کار میکنه. پوسته ی وب سایتش هم عوض شده. اگر بدون پیش فاکتور هم بشه خرید کرد عالی میشه!

Tech Admin
2012/11/21, 10:01
طبیعتا شرکت های مختلف فرق میکنند. ولی شما نمیتونید از یک شرکت توقع سرعت بیشتر داشته باشید چون یک شرکت دیگه این قضیه را داره. بله خود این شرکت باید برای منافع خودش به دنبال رقابت بیشتر باشه ولی در حال حاضر هم در حق شما ظلمی نکرده. شما میتونید سرویستون را عوض کنید و این تنها کاری هست که این شرکت را مجبور میکنه تا وارد صحنه رقابت بشه و افزایش کیفیت در سرویس هاش بده. ولی اینکه صرفا فقط توقع باشه صحیح نیست. ما فقط حق داریم توقع داشته باشیم حقمون ضایع نشه. نه اینکه توقع داشته باشیم از حقمون بیشتر بهمون بدن. اصلا توی هیچ منطقی نمیگنجه این.

البته امر همون طور که گفتم اصلا روی سرویس نا محدود پارس آنلاین اولین جایی هست که دیدم سرعت بالاتر از قرار داد میده. حالا اینکه در این بخش قوانین فیر یوزیج مشکل داره مبحث دیگریست که گفتم خودم ناراضی هستم. اتفاقا در مورد اینکه آیا خودم واقعا از این سرویس راضی هستم یا نه باید بگم که نه و احتمالا این ماه جدید عوض کنم سرویس را روی یک سرویس محدود. فوقش 512 سی گیگ بگیرم. که البته اونم باز 10 تومن بیشتر میشه و به طور کلی نزدیک به 15 تومن نسبت به دو ماه قبل دارم ضرر میدم چون واقعا سرویس 256 20 گیگ خیلی عالی بود برای مصرف شخصی من. در هر حال. ولی خب سعی میکنم با مصرف 10 گیگ اضافه توجیحش کنم!!!!
در هر حال.

بله داشتم میگفتم بحث نود ها مطرح هست اینجا. من الان دوستی را میشناسم روی همین پارس آنلاین که چون روی ند خوبی افتاده شب ها سرعت بسیار بالایی داره و اصلا افت نداره. من خودم ماه پیش که محدود بود شب با اینکه مجانی میشد تا ساعت 4 صبح سرعت روی 32 که قرار دادم بود و بعد از اون سرعت تا 200 بالا میرفت. دقیقا زمانی که اکثر افراد دانلودشون را قطع میکردن. دقت میکنید اصلا به شرکت مرتبط نیست. این بستگی به سایر افراد نود شما داره.
مدتی قبل که پارس آنلاین ساعت شبانه را تغییر داد به 2 تا 7 سرعت ها خیلی بهتر هم شده و قبلا اگر 2 ساعت سرعت روی 200 بود الان تقریبا بیش از سه ساعت شبانه سرعت 200 داریم و چند ساعتی هم حدود 70 الی 100. که در هر دو حالت از سرویس من بیشتره و با توجه به اینکه مجانی هم هست از نظر ترافیک اینو باید یک لطف در نظر گرفت و یا یک خوش شانسی که نود من افرادی داره که همه با هم دانلود نمیکنن.
در هر حال بیاید واقع بین باشیم. وقتی ترافیک شبانه مجانی است کار درست اینو که شرکت سرویس دهنده سرعت شما را روی سرعت قرار داد قفل کنه تا حداقل بیشتر از سرعتتون دانلود نکنین. همون کاری که قدیما شرکت آسیا تک میکرد. حالا اینکه شرکتی مثل پارس این کارو نمیکنه و واگذار میکنه قضیه را به افراد نود شما خودش جای تشکر داره. دیگه بعد از این قضیه مرتبط با اینه که توی نود شما چقدر افراد اهل دانلود شبانه مثل شما پیدا بشه که سرعت بینتون تقسیم میشه.
حالا وضعیت در شهرستان ها اگر اینطور نیست خب قضیه متفاوته. مثلا شما اینترنت 128 گرفتید یعنی شبانه سرعت 16 هم ندارید؟! اگر دارید که این شرکت تخلفی نکرده. حالا لطفی هم نکرده ولی نمیشه ازش ایرادی گرفت.

علاوه بر اینکه همون طور که گفتم قضیه خیلی به ند ها مرتبطه. ممکنه صبا نت لطف کنه و روی ند ها مشترک کمتری ببنده. خب دستش درد نکنه. خیلی ها هم راضی هستند از این شرکت بین دوستان من حتی. من فقط با سایتشون اون زمان مشکل داشتم که خودم سرویس نگردتم ازشون. پارس هم اگر بخواد رقابت نکنه کم کم خارج میشه از این دوره. بله این درسته.
ولی اینکه پارس یا هر شرکت دیگری که داره اینطور سرویس میده داره کم فروشی میکنه, نه این درست نیست. حتی آسیا تک هم زمانی که سرعت شبانه رو روی سرعت سرویس میبست کم فروشی نمیکرد. حالا سخت گیری میکرد ولی کم فروشی نه. (همون طور که الان پارس داره روی سرویس نا محدودش نسبت به خودش سخت گیری میکنه (باز هم نسبت به سایر شرکت ها روی سرویس نامحدود واقعا داره لطف میکنه. ولی نسبت به خودش داره سخت گیری میکنه))

در هر حال من خودم اصلا علاقه زیادی به پارس ندارم. در سالهای قبل هم آسیا تک و داتک و شاتل داشتم. الان هم پارس هست اونم تازه به سفارش یکی از دوستان یک سالی میشه اومدم اینبر. اتفاقا دوست داشتم سرویس صبا بگیرم. ولی خب. پس قضیه شخصی نیست. قضیه اینه که من فکر نمیکنم بابت ظلمی که نشده بشه بگیم کلاه برداری شده و یا دارن سوء استفاده میکنن.

اتفاقا در مورد sms هم من مشکلی نداره. ایشون گفته زیاد دانلود کنی سرعتت محدود میشه. درستم میگه. هم حرفش درسته و هم منطقی و هم sms زده یک راه خوب برای سریع خبر دار کردن کاربر هست. مثلا من اینطوری ترجیح میدم تا اینکه بخاطر دانلود یک روز تمام سرعتم محدود بشه چون حواسم نبوده و زیاد پشت سر هم دانلود کردم.
اگر یکی به شما بگه اگر سوء استفاده کنی دیگه بهت لطف نمیکنیم آیا مثلا توهین آمیزه؟! البته اینجا نه کار ایشون لطفه و نه کار ما سوء استفاده. میدونم. ولی بحث اینه که اگر به همین طریق شما دانلود کنی حق سایر کاربران را ضایع میکنی و اگر هم سرعتت محدود بشه تازه به حق خودت میرسه. پس هیچ مشکلی نیست. و این sms هم خودش یک سرویس خیلی خوب هست. فراموش نکنین همین اس ام اس برای این شرکت 10 تومن آب میخوره برای مثال برای اینکه به شما اطلاع بده اگر دانلودت را بی هوا گذاشتی حواست باشه که محدود نشی. که یک سرویس و جای تشکر داره. ولی اینکه شما واقعا میخوای دانلود کنی یک سری خب خیلی راحت از این اس ام اس صرف نظر میکنی و محدود میشی و با سرعت خودت دانلود میکنی کسی هم بهت نمیگه چرا داری سه روز دانلود میکنی چون داری از سرویس خودت استفاده میکنی.

بله. هر چیزی جای خودش

Arsn
2012/11/21, 10:55
این کارها چیه ! یه سرویس نامحدود بگیرید خودتون را راحت کنید ! حالا لزومی نداره حتما 2 مگ باشه و 10 میلیون پول بدید ! یه 256 نامحدود میتونه گزینه خوبی برای اکثر کاربرها باشه و در سبد هزینه های ماهانه خانواده فشار زیادی نیاره !

تجربه شخصی : از زمانی که نامحدود گرفتم (2هفته است) اصلا آرامش اعصاب و روان دارم! آروم شدم ، استرس ندارم ، کلا الان خیلی خوشبختم !!!:دی
قبل این مسئله که لااقل 3 سال است adsl دارم و 3-4 شرکت را تجربه کردم خیلی با این محدود بودن به مشکل خوردم !
همینجوری ویندوز 8 داره برای خودش خبرها و آپدیت میگیره و من هم 24/7 دانلود میکنم !
حالا خدا را شکر این وسط به خاطر خوش حساب بودن و قدیمی بودن من به عنوان مشتری و البته خوش انصاف بودن Isp سرویس 1 مگابیت من 2 مگ شارژ میشه و عملا هم با سرعت 1.9 مگ یا به عبارت بهتر 240 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میکنم ! خوبه دیگه ! روزی 15 گیگ دانلود میکنم ! سیستم را هم کاملا passive کردم و حتی 1 فن هم نداره ! کارت گرافیک را هم 6200 هیت سینک گذاشتم و سیستم کوچکترین صدایی نداره ! قیمت این سرویسی هم که من گرفتم را نمیگم چون به شدت تعجب میکنید !
البته تمام این مسائل شاید خوبی های سرویس گرفتن از شرکت های فرعی است که البته باید با بدی هاش که بعضی شرکت ها کم فروشی میکنند یا پشتیبانی خوبی ندارند کنار اومد !
به هر حال دمشون گرم !

Castiel
2012/11/21, 11:16
علیرضا جان هزینه ها واقعا جایی برای اینترنت نگذاشته و باید مخارج اینترنت را با حفظ کارایی کاهش داد. وضعیت سرویس های نامحدود در آسیاتک وحشتناک هست و سرعت سرویس 128 به 15 کیلوبایت و سرویس 256 هم به 35 خواهد رسید. در صورتی که سرویس 128 حجمی به 300 کیلوبایت هم می رسد. این روش آسیاتک برای این است که مجبور به کنترل سقف دانلود کاربران نشود و با کاهش سرعت بهترین کنترل صورت خواهد گرفت. بنده به شخصه دو ماه از سرویس 20 گیگ 512 استفاده کردم با هزینه 42/945 تومان و دیگر قادر به پرداخت این هزینه نیستم. به ناچار به 10 گیگ 512 کوچ کردم تا 33/000 تومان هزینه اینترنت پرداخت کنم که باز هم برای من سنگین است. به احتمال فراوان از ماه آینده 5 گیگ 512 تمدید خواهم کرد.

Navid.y
2012/11/21, 11:35
نکته ی جالب اینه که 1 تا 3 ماه تخفیف نداره و سرویس 512 حداقل باید ماهیانه 5 گیگ بگیرم تا شبانه بده! تازه اونم با چه سرعتی.....

امروز زنگ میزنم شرکت تکلیف خودم رو با این عزیزان معلوم میکنم.
من و علیرضا از یه جا سرویس میگیرم ولی کیفیت خدمتاشون برای ما دوتا زمین تا آسمون فرق میکنه.
از همه اینا جالب تر اینه که علیرضا من معرفی کردم ولی به اون بهتر سرویس میدن تا من!

151941519515196

Arsn
2012/11/21, 12:05
@نوید : مراکز مخابراتی ما فرق میکنه ! دلیل اصلی تفاوت کیفیت سرویس هم همینه !
اگر سرویس خودت را بهت بدند هیچ اعتراضی نمیتونی بکنی !
در ضمن من همیشه بیشتر از تو پول دادم و الان هم 6 ماهه پولش را دادم و خب قاعدتا هم باید سرویسم به همه دلایل بالا بهتر باشه ! بعد مال تو که 1 مگ نیست !!!

@حسام : میدونم من هم 3/5 کل حقوقم را برای اینترنت 6 ماه دادم ! هزینه ها زیاده ولی اینترنت هم برای نسل ما (یا حداقل) من جزو هزینه های ضروری حساب میشه !

VSH-Katana
2012/11/21, 12:11
همه میگن منم بگم دیگه

پارس آنلاین دارم 512 با حجم 2 گیگ ماهیانه اما عملا 10 گیگابایت استفاده میکنم شبا همیشه سرعتم رو 80 محدود بوده اما در کمال تعجب دیشب 400 هم رسید

خب با ایتو ضیح کوتاه میرم سر اصلش

واقعا هزینه اینترنت گرون میوفته خود سرویس و که میخرم هیچ مجبور میشم حجم هم هر چند وقت بخرم که تقریبا سه ماهه اش در میاد 120 تومن اما خب سرعتش خوب بوده تا الان و قطعی هم کم داشته ولی خیلی گرونه اینجا هم شرکت دیگه ای به جز پارس آنلاین و بهین به درد نخور وجود نداره واقعا با این محدودیت آدم همیشه مشوشه نمسیدونه چشه موقعغ استفاده خدا میدونه شاید پولامو جمع کردم یه شیش ماه نا محدود گدفدم

Castiel
2012/11/21, 12:20
یک چیز هم بگم که شانس آوردیم که اینترنت وارداتی نیست وگرنه باید هر ساعت قیمتش تغییر می کرد!

shahidamlaki
2012/11/26, 20:15
بچه ها اجازه بدید منم از تجربیات تلخ و شیرینم بگم خالی از لطف نیست

من تجربه کار با شاتل ، صبانت ، پارس آنلاین و مخابرات رو دارم

و آسیا تک هم دوستان داشتند و دیدم

اول از آسیا تک بگم رفیقم که تازه یه کامپیوتر *** گرفته بود چند سال پیش درجا رفت یه آسیاتک 1 مگابایتی هم خرید من اون موقع 128 شاتل رو داشتم سرعت دانلود من +60 بود ولی سرعت این رفیقم که 1 مگی آسیاتک رو داشت -50 :دی

اوایل شاتل با همین سرعت خوب برام کار میکرد بعدش دو الی سه ماه ریپ زدن رو شروع کرد بعدش هرچی زنگ میزدم میگفتم چرا وضعیت اینطوری همیشه بهم یه چیزی می گفتن دیتای مخابرات گیر داره در حالی که هرچی بود از خودشون بود چون رفیقم در منطقه ما پارس آنلاین داشت مثل چی سرعت داشت.

بعد از شاتل رفتم سراغ صبانت واقعا از لحاظ سرعت حرف نداشت من یا ای دی اس ال 128 صبانت با سرعت 210 ثابت دانلود می کردم حتی یه باگ خوشمزه هم داشت و اون این بود که اکانت جدا برای ساعات رایگان شب (از ساعت 2 الی 7یا 6 صبح) داشت و این اکانت بایستی اتوماتیک ساعت مقرر دیسی می شد که نمی شد و من با همین اکانت رایگان با سرعت 210 ثابت دانلود می کردم حتی چندروز سیستمم رو خاموش نمی کردم تا برق می رفت و خاموش می شد و دوباره روز از نو ... :دی

ولی صبانت یه بدی داشت ترافیکش کم بود و یک ماهه نداشت از سه ماهه داشت تا به بالا ولی سرعتش بی نظیر بود

تا امسال یعنی اواخر اسفند پارسال خونمون رو عوض کردیم و ایجا که اومدیم به توصیه یکی از رفقا رفتم سراغ پارس آنلاین که خیلی تعریف ازش شنیده بودم ولی گرون بود و سرعت خاصی هم نداشت به هیچ وجه قابل قیاس با صبانت نبود

بعدها که مخابرات اینترنت به اصطلاح خودشون پرسرعت میدادن و چون ترافیکش نا محدود بود رفتم سراغش حتی رفقای wow باز ما همه شون همین نت رو داشتن خلاصه این قدر بگم ارزون ولی کم سرعت
البته این رو هم بگم که از هفته اول شهریور امسال بایستی قطع می شد چون دیگه شارژ نکردم ولی همینطوری باقی مونده نامحدود هم هست ولی سرعت دانلودش 30 هست البته ثابت

در پایان بهتون بگم اگه پولش براتون مهم نیست صبانت بخرید حرف نداره این تجربه من بود :دی

kzhlhfhn
2012/12/07, 11:38
خدا خیرت بده اطلاع رسانی کردی. بنده هم ۸۷هزار تومان دادم ۴ ماه سرویس با سرعت ۲k رو تمدید کردم. خونمون عوض شد خط جدید معرفی کردم گفتند جابجایی نداریم بقیه پول و ۱۰ گیگ حجم و سه ماه شارژ سوخت شد!!!!

peyman98520
2013/01/03, 12:04

سلام با احترام به نظر شما ولي من با قطعيت رد ميكنم چون من از اسياتك سرويس ميگيرم با تعرفه 2 مگ ماهيانه 35000 تومان هر مشكلي هم پيش مياد برام سريع پي گيري ميكنن قعطي هم داره نكه نداره شايد در ماه يك يا دو بار اون هم به ساعت نميكشه كه وصل ميشه.با تشكر پيمان از شيراز

dr.zhivago
2013/01/03, 12:06
ابنجوری که معلومه وضعیت سرویس ها در شهرهای مختلف متفاوته

peyman98520
2013/01/03, 12:06
مایه ی ننگ و تاسفه!
هیچکسی هیچوقت پاسخگو نیست!
من خودم یه همچین مشکلی داشتم که امور مشترکین آسیاتک - شعبه ی نوشهر منو به پشتیبانی پاس می داد و پشتیبانی به امور مشترکین!!!!!!
بماند که یکبار بار پشتیبانی محترم در تهران، دچار درگیری لفظی شدم که آخر مشکلم رو خودم برطرف کردم و هیچ کمکی بهم نکردن!
چندین بار اینترنت قطعی داشت که بهم گفتن مشکل از مودم شماست که اصلاً چنین چیزی نبود!!!!! گفتن ما قطعی نداریم!!!!!
این قطعاً به ضرر شرکتشون خواهد بود! فعلاً سرعت 256 نامحدود خریداری کردم که سرعت دانلود حدود 35-40 هست به طور متوسط!! در حالی که همین تعرفه ی 256 محدود مثلاً 5 گیگ، سرعت تا 150 هم شیر میشه!! این تبعیض نیست؟!!

سلام من هم از اسياتك سرويس مي گيرم ولي چنين مشكلي ندارم با تعرفه 2 مگ 750-800 دانلود ميكنم. پيمان از شيراز

Castiel
2013/01/03, 12:14
مشکل اینجاست که برخلاف گفته های مسئولین، خبری از زیرساخت مناسب برای ارائه سرویس به اصطلاح پر سرعت وجود ندارد و کیفیت خدمات در شهر و حتی مناطق مختلف یک شهر متفاوت است.

wowowo
2013/01/03, 13:38
من همه 10 صفحه رو خوندم

در آخر چیزی که دوستان زیاد بهش اشاره نکردن اینترنت مخابرات هست
من خودم 3 تا از شرکت های اینترنتی شهر خودمون رو تست کردم و در آخر رفتم مخابرات
خدا وکیلی سگ مخابرات شرف داره به همه این شرکت های اینترنتی

از اکثر این شرکت ها هم خیلی پورت گرفتم -- از 128 بگیر تا 1024
بهترین شرکت در بین این شرکت هارو واستون مثال میزنم
1024 محدود رو که ارائه میداد سرعت 120 بود و 128 نامحدود 20 و 256 نامحدود 40

در حالی که مخابرات سرعت 128 نامحدود 30 الی 40 و 256 نامحدود 60 هست و بدون تغییر
هیچ چیزی هم به اسم قانون منصفانه و از این چرت و پرت ها باشه وجود نداره که سرعت رو پایین بیارن ( نه مخابرات نه 4 تا شرکت دیگه ای که پورت داشتم )

اثبات این حرفم هم صفحه ریز کارکرد پورت خودمو نشون میده که زمانی که 256 نامحدود داشتم تو 1 ماه 130 گیگ دانلود و 30 گیگ آپلود داشتم (( مجموع 160 گیگ ترافیک مصرفی )) آپلود زیادمم بخاطر دانلود از تورنت هست ----

کلیک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

متاسفانه بعضی از شرکت ها یه ذره پارو از گلیمشون دراز تر میکنن و بعضی حرکات عجیب غریب نشون میدن
مثل همین شرکت پارس آنلاین
در کمال ناباوری پورتی رو که داره به اسم نامحدود ارائه میده رو محدودیت دانلود گذاشته --- من موندم این کارشناسایی که تو این شرکت هستن نامحدود رو چی معنی میکنن

البته در بین نظراتی که داشتم تو این تاپیک میخوندم نظر مدیر اینجا به اسم tech admin واسم جالب بود
ایشون گفتن بعد از محدود شدن سرعت شما به سرعت استاندارد تغییر میکنه و این نباید اعتراض مارو در پی داشته باشه
من یه سوال دارم : حرف شما قبول و کاربرا به سرعت استاندارد سوئیچ میشن ولی کدوم شرکت اینترنتی خط 128 نامحدود رو 27 و 256 رو 47 تومان میگیره ؟؟
تو شهرخودمون هم مخابرات 256 نامحدود رو 27 تومان میگیره در حالی که اصلا چیزی به اسم مصرف منصفانه و ... وجود نداره (( یعنی راحت میتونین 150 گیگ دانلود کنید اگه سیستم 24/7 روشن باشه ))
در حالی که پارس آنلاین برای همین سرویس داره 47 تومان میگیره و فقط به شما اجازه دانلود 33 گیگ رو میده !!!!!!!!!!!!! (( البته بعدش سرعت میاد رو استاندارد ))

در صورتی که مخابرات در بین تمامی شرکت ها کمترین قیمت رو ارائه میده پس باید کیفیت بدی ارائه بده
در حالی که پارس آنلاین با گرفتن 47 تومان باید خدماتی حدود 2 برابر مخابرات و بقیه شرکت هارو ارائه بده که اینطور نیست

از بقیه شرکتا هم حرف نمیزنم -- شاتل و ........ -- خود این شاتل بدترین نوع کلاهبرداری رو داره ارائه میده

در آخر هم جواب این مدیر خوب روبدم

خب این مسئله طبیعی ، درست و منطقی است ! شاتل هم همینطوره و قانون Fair user policy را به اجرا در میاره ! شرکت های دیگه هم با این که این قانون را ندارند ولی به صورت نانوشته رعایت میکنند ! یعنی یا ضریب شیرینگ شما را بالا میبرند یا سرعت رانژه شده روی مودم و اولویت شما را پایین میارند !

البته خدا را شکر این مسئله شامل حال من نشده و 1 مگ نامحدودم با سرعت 250 دانلود میکنه (روزی 15 گیگ میگیرم) ولی اگر روزی هم این سرعت نباشه به خودم اجازه نمیدم زنگ بزنم چون مطمئنم جوابی قانع کننده ای ندارم به Isp بدم !

دوست عزیز من از شما یه سوال دارم ؟؟
شما وقتی خط نامحدود میگیری یعنی هیچ محدودیتی نباید داشته باشی
شما میگی خط 1 مگ داری با سرعت 250 و روزانه حدود 15 گیگ هم دانلود داری (( البته شما کم دانلود میکنی با این سرعت باید روزی 21 گیگ دان داشته باشی ))
شما میگی به خودت اجازه نمیدی زنگ بزنی شرکت و .... چون میترسی بهت گیر بدن چرا دانلود اضافه داری و از این جور حرفا
سوال من اینه وقتی یه شرکت پورت نامحدود در اختیار کاربر میزاره چرا باید در کار کاربر دخالت کنه و بگه نباید شما همچین حجمی رو مصرف کنین
البته منظورم با خود شما نیست و هدفم شرکتایی هستن که تو سرعت نامحدود هم دخالت دارن !!!!!!!!!!!!!

در آخر به دوستان اعلام میکنم اگه شرکت درست و حسابی تو شهرتون نیست به مخابرات حتما یه سری بزنید

تو یه استان خط رو روی 21 مگ میبندن و سرعت از 700 تا 2000 کیلو بایت متغییر هست تو یه جای دیگه ملت درگیر 10 کیلوبایت سرعت هستن
یعنی من موندم بگم آقای وز--یر محترم قانونی که میگه 128 به بالا نباید به مصارف خانگی تعلق بگیره یعنی چی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

S.T.A.L.K.E.R
2013/01/18, 14:38
میگم یه تایپیک جامع در باره isp ها راه بنداز حسام . الان وضعیت شاتل شده دقیقا مثل پست اول . یه نرم افزار مذخرف هم رو سروراشون انداختن ، ادم نمیتونه شبا دانلود کنه!!! اصلابرای چی رایگان گذاشتن ؟؟ از یه طرف رایگان گذاشتن و ازطرفی بن میکن !!! مصخرهاش رو در اوردن .

تماس هم میگیری فقط حرف های مصخره و تکراری تحویل ادم میدن : " سرور اشتراکی 10 به 1 هست " " packet lost وجود داره " " دیتای کشور مشکل داره " " مشکل از زیر ساخته " " مشکل مخابراته " در نهایت وقتی داد میزنی ، میگن به خاطر دانلود زیاد رفتی تو لیست پر مصرفین یا همون لیست سیاه که 20 روز بعددر میای !!!!!!!!!!!!! به خاطر6 شب دانلود شبی 1 گیگ باید 15 تا 20 شب بن بشیم !!!! چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

saeedpm
2013/02/11, 13:50
من شاتل 2mb دارم دوستم هم رفت 128kb شاتل رو گرفت سرعت دانلودش با من یکیه حدود 260تا آخه چرا؟!!!!!!!

Castiel
2013/02/11, 13:54
من شاتل 2mb دارم دوستم هم رفت 128kb شاتل رو گرفت سرعت دانلودش با من یکیه حدود 260تا آخه چرا؟!!!!!!!

بنده هم سه سال قبل از 2 مگ به 128 کیلوبیت شاتل مهاجرت کردم و جالب اینجا بود که سرعت دانلود سرویس 128 بیشتر از 2 مگ بود!

Reza Y
2013/02/11, 14:05
بنده هم از 128 شاتل مهاجرت کردم به 256 شاتل ولی سرعت دانلودم تغییری نکرده همون حدود 260 کیلوبایت در ثانیه با ای دی ام میگیرم فقط در عمل دارم پول بیشتر میدم آخرم نفهمیدم جریانش چیه؟

wowowo
2013/02/11, 19:23

بنده هم سه سال قبل از 2 مگ به 128 کیلوبیت شاتل مهاجرت کردم و جالب اینجا بود که سرعت دانلود سرویس 128 بیشتر از 2 مگ بود!

بنده هم از 128 شاتل مهاجرت کردم به 256 شاتل ولی سرعت دانلودم تغییری نکرده همون حدود 260 کیلوبایت در ثانیه با ای دی ام میگیرم فقط در عمل دارم پول بیشتر میدم آخرم نفهمیدم جریانش چیه؟

یکی از دلایلش اینه چون قانون حداکثر سرعت 128 برای کاربران در حال اجرا هست و بر اساس این قانون ملت باید اینترنت 128 بگیرن -- چون پورت 128 سرعت استانداردش 16 هست و به طور حتم خیلی ها ناراضی میشن -- واسه همینم شرکت ها اکثر مانوری که دارن رو خطوط 128 و 256 هست --- چون اگه بخوایم فرض بر این بزاریم این قانون اجرا بشه همه کاربران باید پورت 128 بگیرن و به طور حتم هیچ کس از این سرعت راضی نیست
پس شرکت ها میان و رو همین پورت سرعت رو بالا میبرن تا کاربران سراغ پورت های بالاتر نرن (( به طور حتم هرچی کاربر یه شرکت پورت کوچکتری مثل 128 بگیره واسه اون شرکت بهتره تا کاربراش پورت 1024 بگیرن ))

اگه توجه کرده باشین هرچقدر پورت شما بزرگتر بشه سرعت شما به سرعت استاندارد نزدیک تر میشه

مثلا سرعت استاندارد 128 باید 16 باشه که خیلی از شرکت ها 100 الی 200 میدن
سرعت استاندار 256 باید 32 باشه ولی در خیلی ازموارد از 250 کیلوبایت بالاتر نمیره
سرعت 512 باید 64 باشه که حداکثر رو همین 250 هست
سرعت 1024 باید 128 باشه که عملا بالای 300 هیچ شرکتی به طور رسمی ارائه نمیده (( اگه هم ارائه بده بعد از یه مدت به دلیل مشترک پر مصرف بودن سرعت رو میاره پایین ))
سرعت 2048 باید 256 باشه که همین حدود 256 تا 330 میچرخه

هرچقدر مقدار پورت بزرگتر باشه سرعت دانلود به سرعت استاندارد نزدیکتر میشه
چون اگه قرار باشه واسه پورت 128 که سرعت استاندارد 16 داره سرعت 200 ارائه بدن پس واسه پروت 1024 که 8 برابر همین پورت هست باید سرعت 1600 ارائه بدن که همچین چیزی ممکن نیست

البته اگه پورت 128 یه شرکت سرعت 200 داره و پورت 256 همون شرکت همون سرعت 200 رو داره شاید از نظر سرعت دانلود یکی باشن ولی پورت 256 و بالاتر پینگ بهتری دارن

arashrahimiaryan
2013/02/13, 01:11
درود من از آسیاتک سویس میگیرم و خیلی هم راضی هستم سرویس من ۲ مگ هست و لی سرعا معمولا 400 الی 500 کیلوبایته . و در ساعت ۱ الی ۹ صبح که رایگانه زیره 200 کیلوبایت نمیاد . سپاسگزارم آسیاتک !

punisherhadi
2013/03/06, 20:22
سرعت اینترنت رو با واحد کیلویبت بر ثانیه بیان میکنن. کیلوبایت در ثانیه رو برای دانلود استفاده میکنن. کیلوبیت رو تقسیم بر 8 کنید سرعت برحسب کیلوبایت بدست میاد.

سلام دوستان ...
نوید جان تو این پست یه چیزی نوشتی من شدیدا گیج شدم ....... کیلو بیت از کیلو بیات کوچیکتره دیگه ... درسته ؟؟؟؟؟ اونوقت چطوری کیلو بیت تقسیم بر 8 بزرگتر میشه و میشه کیلو بایت ؟؟؟؟؟؟؟ منو توجیه کن :d .... منتظرم
به ترتیب عبارتند از :
بیت ، بایت ، کیلوبایت ، مگابایت ، گیگا .......... و ...................

من عضو جدیدم و دنبال یه سرویس اینترت خوب هستم .... میخوام دانلود هام برا شب باشه ( سرعت شبش خوب باشه ) و کارهای روز مره هم در روز دارم که معمولا تو روز سرعتا خوبه( البته حجمی ) ....... به نظرتون چی بگیرم ؟؟؟؟؟ با صبا نت آشنا هستم و به نظرم خیلی خوبه .. نظر شما چیه ؟؟؟
یه سوال دیگه ...........سرعت شبانه رایگان صبا نت چقدره ؟؟؟؟؟ مثلا سرویس 128 یا 256 یا دیگه نهایتا 512 شبانه شون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟ منتظر جوابتون هستم !

punisherhadi
2013/03/06, 20:36
ولی صبانت یه بدی داشت ترافیکش کم بود و یک ماهه نداشت از سه ماهه داشت تا به بالا ولی سرعتش بی نظیر بود

دمت گرم ازنظرت استفاده کردم ....... منم میخوام برم صبا نت بگیرم ..... ولی بر خلاف حرفت صبا نت یه ماهه هم داره ..... خیلی هم تعرفه هاش زیاده ............ حالا نمیدونم شاید چند ماهه اینطوری شده ......
بیشتر با اون جای پستت حال کردم که حرف از war رو اوردی وسط :D
خدا کنه ما هم یه نت درست حسابی گیرمون بیا د از شر این gprs خلاص شیم !!!

lastshepherd
2013/03/06, 22:54
سلام دوستان ...
نوید جان تو این پست یه چیزی نوشتی من شدیدا گیج شدم ....... کیلو بیت از کیلو بیات کوچیکتره دیگه ... درسته ؟؟؟؟؟ اونوقت چطوری کیلو بیت تقسیم بر 8 بزرگتر میشه و میشه کیلو بایت ؟؟؟؟؟؟؟ منو توجیه کن :d .... منتظرم
به ترتیب عبارتند از :
بیت ، بایت ، کیلوبایت ، مگابایت ، گیگا .......... و ...................

من عضو جدیدم و دنبال یه سرویس اینترت خوب هستم .... میخوام دانلود هام برا شب باشه ( سرعت شبش خوب باشه ) و کارهای روز مره هم در روز دارم که معمولا تو روز سرعتا خوبه( البته حجمی ) ....... به نظرتون چی بگیرم ؟؟؟؟؟ با صبا نت آشنا هستم و به نظرم خیلی خوبه .. نظر شما چیه ؟؟؟
یه سوال دیگه ...........سرعت شبانه رایگان صبا نت چقدره ؟؟؟؟؟ مثلا سرویس 128 یا 256 یا دیگه نهایتا 512 شبانه شون چقدره ؟؟؟؟؟؟؟؟ منتظر جوابتون هستم !

دوست عزیز هر 8 بیت 1 بایت است. هر کیلو بایت هم 1024 یا 10^2 بایت بوده و هر مگا بایت هم 1000 یا 10^2 کیلو بایت می باشد.

punisherhadi
2013/03/07, 12:00
دوست عزیز هر 8 بیت 1 بایت است. هر کیلو بایت هم 1024 یا 10^2 بایت بوده و هر مگا بایت هم 1000 یا 10^2 کیلو بایت می باشد.
سلام .....اینی رو که نوشتی کاملا بلدم .... منظورمو واضح تر میگم ...... :
آقا من می خوام مثلا عدد 128 رو تقسیم بر 8 کنم .... جواب میشه 16 .... تا این جا درسته؟؟؟؟؟؟ جواب که عدد 16 است کوچکتر از عدد 128 هستش .........
همین طور که تو مثال بالا دیدی عمل تقسیم ، یک مقدار رو کوچکتر میکنه نه بزرگتر و آقا نوید هم گفته کیلو بیت ( که واحد کوچکتری از کیلو بایت هست ) رو تقسیم بر 8 کنی میشه کیلو بایت ( کیلو بایت واحد بزرگتریه نسبت به کیلو بیت ) ینی دقیقا برعکس !!!!!!!!!!!!!!!!
اینه که منو گیج کرده ................... !

lastshepherd
2013/03/08, 06:34
یعنی سرعت دانلود شما باید 1/8 سرعتی باشه که شما خریداری می کنید. چون شما پول سرعت به بایت رو میدید، اما این کلاه برداران عزیز به شما سرعت بیت رو میدن یعنی 1/8 اون چیزی که باید باشه!

dr.zhivago
2013/03/08, 09:11
اینجوری هم که شما میگی نیست خب نوشته 512kb وقتی b نوشته یعنی بیت B هم یعنی بایت.
isp که ازش سرویس میگرفتم قیمتها رو برده بالا ساعات رایگانشم کم کرده میخوام 512 نامحدود برنزی بگیرم از آسیاتک . کسی گرفته تا حالا میشه روزی 2 گیگ دانلود کرد باهاش ؟

punisherhadi
2013/03/08, 15:35
یعنی سرعت دانلود شما باید 1/8 سرعتی باشه که شما خریداری می کنید. چون شما پول سرعت به بایت رو میدید، اما این کلاه برداران عزیز به شما سرعت بیت رو میدن یعنی 1/8 اون چیزی که باید باشه! کلا بردارای عزیز رو خوب اومدی :) حالا من میخوام از صبا نت سرویس بگیرم ..... لطفا اونایی که تا حالا از صبا نت استفاده کردن بهم بگن سرعت شبانه ش چطوره ؟؟؟؟؟ افت سرعت داره یا نه ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من برای شبانه خیلی برنامه دارم ....

lastshepherd
2013/03/09, 20:32
دوستان به عنوان کسی که از شرکت های مختلف اینترنتی استفاده کرده عرض می کنم، اول ببینید دقیقا می خواید با اینترنت چی کار کنید.
بعد دوستان یا بنده به شما شرکت مناسب رو معرفی کنم.

wowowo
2013/03/09, 21:33
دوستان به عنوان کسی که از شرکت های مختلف اینترنتی استفاده کرده عرض می کنم، اول ببینید دقیقا می خواید با اینترنت چی کار کنید.
بعد دوستان یا بنده به شما شرکت مناسب رو معرفی کنم.

دوست عزیز این زیاد مهم نیست کدوم شرکت به درد چی میخوره
بحث سر اینه چرا شرکت ها اینقدر دزدی میکنن !!!!!

وگرنه همه میدونم پارس و شاتل به درد وب گردی میخورن و واسه دانلود مخابرات و چنتا شرکت دیگه خوب هستن

S.T.A.L.K.E.R
2013/04/02, 22:25
خوب بالاخره از شاتل لعنتی اومدم بیرون وحالا تازه دارم میفهم اینترنت یعنی چی !

شاتل سرعت لود پیج صفحاتش هم پایین بود ! خداییش از وقتی اومدم اسیاتک لود پیج صفحه ام عالیه ، پینگم حداقل 200 تا از شاتل پایین تره و سرعتم هم تو روز عالیه و تو شب هم خیلی راضیم . نکته مهم برای من اینه که شب هیچ مشکلی تو دانلود رایگان ندارم و از این جور مصخره بازیهایی مثل محدودیت و بن و ... وجود نداره .

اینم سرعت ثابت روزانه :

جالب اینجاست : شاتل مدام منو اذیت میکرد ، چون میخواست پول زور بگیره و شتیبانی فنی بفرسته تا مثلا نویز خط رو کم کنم !!! منم قبول نمیکردم . برای همین هم سرعت آپ خط منو میاوردن پایین . در صورتی که برای همه باید رو 4MB بسته بشه . حالا من با همون نویز تو اسیاتک سرعت زیر رو تو روز دارم :

بماند اینمورد که چه قدر برای تخلیه خط اذیت کردن .

Castiel
2013/04/07, 09:43
در این تاپیک به بررسی و بحث در خصوص کیفیت خدمات و سرویس های شرکت آسیاتک خواهیم پرداخت.

طبق مذاکراتی که با جناب آقای محد صالحی نژاد، نماینده مدیریت و معاونت تعالی و کیفیت این شرکت انجام شد، در این تاپیک نسبت به اطلاع رسانی در خصوص خدمات شرکت آسیاتک اقدام خواهیم کرد.

دوستان عزیز می توانند از طریق سرویس کشوری پشتیبانی که به تازگی راه اندازی شده است، از طریق شماره تلفن های 021844000 یا 1544 با بخش پشتیبانی تماس حاصل فرمایند.

همچنین برای ارسال شکایات خود در خصوص کیفیت خدمات می توانید با شماره تلفن های بالا تماس گرفته و کد 3 را شماره گیری کنید تا به بخش شکایات مشتریان متصل شوید.

با تشکر صمیمانه از جناب آقای صالحی نژاد به جهت راهنمایی و اطلاعات مفیدی که در اختیار بنده قرار دادند.

Editor In chief
2013/04/07, 10:38
بعد از دو سال استفاده از مبين نت با هزاران مشکل، تصميم گرفتيم سرويس را عوض کنيم. تجربه خود را بزودي بعد از تغيير سرويس در اين بخش مي‌نويسم.

موفق باشيد

Castiel
2013/04/07, 12:43
آسیاتک ، بالاترین سرعت در ارائه خدمات اینترنت پر سرعت

بار دیگر آسیـــــاتک در نتایج تست سرعت اینترنت در سایت متما اول شد در طی ارزیابیهای ماهیانه توسط سایت متما از سرعت ارائه خدمات اینترنت ، شرکت آسیاتک در بیشتر دسته های ارائه خدمت به عنوان برترین ارائه دهنده اینترنت دست یافت. برای بررسی جزئیات بیشتر ، می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید.

apolon
2013/05/25, 02:44
با سلام
من 4ماه است که خط 512 نامحدود برنزی از نمایندگی اسیاتک در اهواز گرفته ام و سرعت دانلود هم روی 64 و گاهی اوقات بیشتر است و من هم که راضی هستم و فقط طی این مدت تا بعد از ... است که کمی اختلال در سرعت و گاهی اوقات هم قطعی 2ت3 ساعته دارد و من کلا راضی هستم و طرف شرکت دیگری نخواهم رفت و در اخر توصیه من این است که اصلا طرف وایمکس مبین نت نروند که کلاه بزرگی سرشان میرود و من یکی از قربانیان ان هستم و دارم میروم تا مودمشان را به خودشان بفروشم.
با تشکر.4/3/92

actros 1843
2013/05/29, 16:13
آسیاتک واقعا شرکت عالی هست حدود 5 سال ازش دارم خدمات میگیرم از 128 2 گیگ در ماه رسیدم به 256 20 گیگ در ماه :d
تمام سرویس هاش رو امتحان کردم و بهترینش هم 512 هست و بدترین هم 2 مگ که توی اون دو ماه سرعت 120 بیشتر بهم نمیداد تو روز شب ها هم که افتضاح!
جدیدا هم تعرفه هاش رو طوری کرده که اگر کسی بخواد دانلود شبانه داشته باشه باید 10 گیگ یا بالاتر خریداری بشه که کمی آزار دهندس ولی ساعت دانلود شبانه 2 تا 9 واقعا عالیه که برای من از ساعت 6 تا 9 سرت دانلود تا 150 200 و میره............

7777
2013/06/03, 08:14
چه فایده ای داره آسیا تک!! از اندیشه نیم ساعت راه تا آزادی میگن پشتیبانی شهر اندیشه رو نمیکنه!!!!!!!!!!!!!!!!

m.J
2013/06/03, 08:33
دوستان واقعا سرویس خوب چی هست من برای خونه پارس انلاین داشتم افتضااااااااااااااااااااا ااااح بود همش یا قطع بود یا سرعت افتضاااااااااااااااااااح بود
برای شرکتی که توش کار می کنم سرعت 512 نامحدود پارس انلاین گرفتم 300 یا 400 پول دادیم بعد 20 گیگ دانلود نکرده سرعت اوردن روی 20 یا 40 واقعا دزدی تو روز روشن به این میگن
باورکنید من الان برای بازکردن همین صفحات این سایت اعصابم داغون میشه چون انقدر پایین هست

Castiel
2013/06/03, 09:52
دوستان واقعا سرویس خوب چی هست من برای خونه پارس انلاین داشتم افتضااااااااااااااااااااا ااااح بود همش یا قطع بود یا سرعت افتضاااااااااااااااااااح بود
برای شرکتی که توش کار می کنم سرعت 512 نامحدود پارس انلاین گرفتم 300 یا 400 پول دادیم بعد 20 گیگ دانلود نکرده سرعت اوردن روی 20 یا 40 واقعا دزدی تو روز روشن به این میگن
باورکنید من الان برای بازکردن همین صفحات این سایت اعصابم داغون میشه چون انقدر پایین هست

دوست عزیز مشکل کم شدن خودکار سرعت دانلود در شرکت های پارس آنلاین و شاتل وجود دارد.
مبین نت هم که خب نیازی به تخریب ندارد چون ...
اگر آسیاتک به شما سرویس می دهد، حتما از این شرکت بگیرید. علاوه بر خدمات خوب، قیمت بسیار مناسبی دارد.

lastshepherd
2013/06/03, 12:40
اساتید محترم می شه این تاپیک رو جمع بندی کنید، تا نتیجه ی این بحث ها معلوم بشه و هم ما موقع خریدن adsl خیالمون راحت باشه؟

Castiel
2013/06/03, 13:12
اساتید محترم می شه این تاپیک رو جمع بندی کنید، تا نتیجه ی این بحث ها معلوم بشه و هم ما موقع خریدن adsl خیالمون راحت باشه؟

جمع بندی از چه نظر دوست عزیز؟

actros 1843
2013/06/03, 13:21

ببینید از نظر خدمات خیلی خوبه با پشتیبانی 24 ساعته!
فقط باید ببینید کارتون چیه.چون آسیاتک فقط برای حجم های 10 گیگ و بالاتر دانلود شبانه رایگان میده و برای کمتر نیم بها هست!
اگر دانلود شبانه ندارید که کارتون آسونه ولی اگر دانلود شبانه زیاد دارید مجبورید 10 گیگ به بالا بگیرید.
این سرعت حجمی 256 هست همین الان گرفتم البته سرعت دانلود اگر شرایط خوب باشه تا 300 و 400 هم میره

lastshepherd
2013/06/03, 15:30
جمع بندی از چه نظر دوست عزیز؟

از این نظر که دوستانی که پست دادن در مورد شرکت های دیگه هم نظر دادند.
حالا شما اساتید بفرمایید که بین این ها کدوم شرکت ها رو به ترتیب برای اعضا توصیه می کنید.

ABNS
2013/06/03, 16:02
سلام،من میخوام یه سرویس نامحدود 512 بگیرم. اگه میشه دوستان راهنمایی کنن تا من بتونم یه سرویس خوب داشته باشم.:)

Castiel
2013/06/03, 16:05
از این نظر که دوستانی که پست دادن در مورد شرکت های دیگه هم نظر دادند.
حالا شما اساتید بفرمایید که بین این ها کدوم شرکت ها رو به ترتیب برای اعضا توصیه می کنید.

شرکت های سرویس دهنده بسیار زیاد است ولی در حالت کلی به هیچ وجه از شرکت های شاتل، پارس آنلاین و مبین نت سرویس نگیرید.
باقی شرکت ها بر اساس استان، شهر و منطقه، خدمات دهی کاملا متفاوتی دارند.

S.T.A.L.K.E.R
2013/06/09, 01:37
شرکت های سرویس دهنده بسیار زیاد است ولی در حالت کلی به هیچ وجه از شرکت های شاتل، پارس آنلاین و مبین نت سرویس نگیرید.
باقی شرکت ها بر اساس استان، شهر و منطقه، خدمات دهی کاملا متفاوتی دارند.

آقا حسام یه سوال دارم : سرعت شبانه اسیا تک من ( خط 512 10 گیگ و برای ساعات رایگان ) قبلا 230 تا 240 بوده ! الان مدتیه شده 64 تا 70 ثابت !!!! برای تو هم همینطوریه ؟ نمیدونم چرا اینطوری شده !!! اگه بخواد انطور بمونه که میرم نامحدود 512 میگیرم . چون طبق چیزی که خودشون گفتن ، اومدن تمام خطها رو تو crmمخابرات جدا کردن و مثلا 512 و تو رک های مخصوص دانلود بستن و مابقی رو هم جدا کردن . مثلا 512 ها 10 گیگ سرعت شب و روزشون تقریبا یکی هست ( اون طوری که گفتن و منم تجربه کردم ) . اما الان واقعا سرعتم شده سرعت ثابت خط خودم !!! گاهی اوغات هم دوباره میشه 230 ، اما بازم برمیگرده رو 64 !! ولی خوبیش اینه که مثل شاتل مزخرف دزد بن نمیشی به خاطر 1 گیگ دانلود .

Castiel
2013/06/09, 04:16
آقا حسام یه سوال دارم : سرعت شبانه اسیا تک من ( خط 512 10 گیگ و برای ساعات رایگان ) قبلا 230 تا 240 بوده ! الان مدتیه شده 64 تا 70 ثابت !!!! برای تو هم همینطوریه ؟ نمیدونم چرا اینطوری شده !!! اگه بخواد انطور بمونه که میرم نامحدود 512 میگیرم . چون طبق چیزی که خودشون گفتن ، اومدن تمام خطها رو تو crmمخابرات جدا کردن و مثلا 512 و تو رک های مخصوص دانلود بستن و مابقی رو هم جدا کردن . مثلا 512 ها 10 گیگ سرعت شب و روزشون تقریبا یکی هست ( اون طوری که گفتن و منم تجربه کردم ) . اما الان واقعا سرعتم شده سرعت ثابت خط خودم !!! گاهی اوغات هم دوباره میشه 230 ، اما بازم برمیگرده رو 64 !! ولی خوبیش اینه که مثل شاتل مزخرف دزد بن نمیشی به خاطر 1 گیگ دانلود .

راستش زمانی که سرویس 512 داشتم سرعت بیشتر از 120-130 نبود، الان هم 1 مگ نامحدود دارم. افت سرعت در برخی از ساعات روز وجود دارد.

yaqi
2013/06/29, 19:21
سلام بر عزیزان دل .
بنده حقیر تنها سرگرمی و گذران روزگارم جلوی لپتاپ نشستن و متصل به اینترنت شدن هست و بس . نه اینکه بیکار و بی آر باشم , خیر چنین نیست . بلکه روزگار مارو زمین گیر کرده و تنها دو دست ناقابل در اختیارمون گذاشته و دو چشم برای دیدن .
دلیل از گفتن قسمتی از شرح حال خواستن درکی از سوی شما بود تا بنده رو به سمتی درست هدایت کنید .
یکسالی هست وایمکس ایرانسل دارم و در نهایت سرعت 2 مگ . بدون هیچ افت سرعت و در بهترین شرایط سرعت دانلودم 250 کیلوبایت هست و نه بیشتر میشه و نه کمتر . اما به دلیل قیمت بالا چند ماه هست از سرویس 128 کیلوبایتش استفاده میکنم و سرعت دانلودم 16 کیلوبایت هست .
شرح این موضوع هم برای این بود تا بدونم آیا دیگر شرکتها از جمله آسیاتک هم در دانلودها چنین هستند یا خیر ؟ البته بحثهارو خوندم و متوجه شدم که جز بعضی موارد سرعتها روی 2 مگ هست و اکثرا با داشتن سرویسهای 256 یا 512 سرعتی به مراتب بالاتر از 2 مگ ایرانسل دارند .
حالا بنده بر این شدم تا از adsl+2 استفاده کنم .چون هم قیمتها خیلی کمتر هست و هم سرعتها . چند وقتیست روی آسیاتک متمرکز شدم که نهایت امروز به این تاپیک برخوردم و عضو شدم و مطالعه ای کردم . فرصت و غنیمت شمردم و طرح سوال و شرح فراغ دادم .
در محدوده مخابراتی ما که سیدالشهدا نامیده میشه (تهران) هیچ شرکتی جز مخابرات و همین آسیاتک سرویس نمیدهند . سرویس 2مگ با حجم ترافیک 10گیگ چشم مارو گرفته . با توجه به اینکه باید یک مودم بخرم و هزینه تازه کنم , آیا شما عزیزان که چند صباحی از این شرکت بهره بردین من و به خرید و مشترک شدن دعوت میکنید یا از این کار منعم میکنید ؟ عمده فعالیتم گشت زدن و سرچ کردن و بازدید از سایتها مثل همینجا میباشد . اگر موردی هم باشه دانلود میکنم و بیشتر فیلم و برنامه دانلود میکنم .
با سپاس از صبر و پاسخگویی شما عزیزان . (*)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

yaqi
2013/06/30, 22:09
سلام
میخوام آسیاتک 2مگ بگیرم 10 گیگ حجم دانلود. خوبه یا خیر؟ مودم زاکسل بهش میخوره یا خیر؟
ممنون

Editor In chief
2013/07/01, 13:40
سرور گرامی آسیاتک از لحاظ سرعت دانلود خوبه چون به نظرم من Cache Server خوبی داره در مورد لود پیچ که بستگی به سرعت ondemand اینترنت دارد هم سرعت منطقی دارد. سرعت دانلود در شب هم خوب است. در مورد مودم زایکسل نظر خاصی نمی دهم اما اگر می توانید ایسوس یا tp-LINK بخرید.

موفق باشید

Castiel
2013/07/28, 15:46
دوستان عزیز در پی گزارش تعدادی از کاربران مبنی بر کاهش سرعت سرویس های شرکت آسیاتک و مشاهده این مسئله روی سرویس شخصی، پس از تماس با معاونت محترم این شرکت و همچنین اپراتور محترم، به این مسئله اشاره شده که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس ها بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود!
ایمیلی در همین خصوص به آقای صالحی نژاد، معاونت محترم آسیاتک ارسال گردید. در صورت پاسخگویی ایشان، اطلاعات در تاپیک به روز رسانی می شود.

Hessam
2013/07/28, 16:02
1024 نامحدود خریدم، سرعت دانلود روی 60 کیلوبایت در ثانیه هست به طور متوسط! در حالی که از نوع 256 هم سرعت دانلود روی همین عدد بود!
مربوط به همین مشکل هست...؟
هر دفعه زنگ زدم، میگن پیگیری می کنیم. چشم... همکاران و کارشناسان در حال پیگیری مشکل هستن! الان سه ماهه که همین پاسخ رو بهم میدن!
هفته ای یکبار هم به مدت نیم ساعت سرعت دانلود از 250 کیلوبایت در ثانیه پایین تر نمیاد!! :|

Shahin007
2013/07/28, 16:35
منم یک هفته ای میشه که از این شرکت سرویس 256 نامحدود رو برای یک ماه به عنوان تست گرفتم ببینم اگه خوب بود یک سالشو بگیرم...
یک هفته طول کشید از روزی که من ثبت نام کردم تا روزی که اینترنتم فعال شد!
متاسفانه چه از لحاظ سرعت دانلود و چه از لحاظ سرعت لود شدن پیج باید کلمه ی "افتضاح" رو به کار ببرم...
سرعت دانلود از 15 بالاتر نمیره...واقعا ناامید کنندس...من دیروز از صبح که رفتم بیرون یک فایل 500 مگاباتی را با لینک مستقیم زدم دانلود و شب که اومدم 87 در صد دانلود شده بود!
به خاطر همین تجربه ی بد دیگه نه طرف این شرکت میرم و نه اینترنت نامحدود میگیرم...همون حجمی خودم که سرعت روزانش از 300 پایین تر نمیومد و شب هم در بدترین حالت از 40 پایین تر نمیومد خیلی عالی بود.

actros 1843
2013/07/28, 19:52
دوستان عزیز در پی گزارش تعدادی از کاربران مبنی بر کاهش سرعت سرویس های شرکت آسیاتک و مشاهده این مسئله روی سرویس شخصی، پس از تماس با معاونت محترم این شرکت و همچنین اپراتور محترم، به این مسئله اشاره شده که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس ها بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود!
ایمیلی در همین خصوص به آقای صالحی نژاد، معاونت محترم آسیاتک ارسال گردید. در صورت پاسخگویی ایشان، اطلاعات در تاپیک به روز رسانی می شود.

بله واقعا خراب شده!کو آسیاتکی که به 256 تو روز 350 400 و شبانه 50 سرعت میداد!!
شب ها که بعد ساعت 1 دیگه یاد مرحوم دایل آپم میفتم سال 85!!

1024 نامحدود خریدم، سرعت دانلود روی 60 کیلوبایت در ثانیه هست به طور متوسط! در حالی که از نوع 256 هم سرعت دانلود روی همین عدد بود!
مربوط به همین مشکل هست...؟
هر دفعه زنگ زدم، میگن پیگیری می کنیم. چشم... همکاران و کارشناسان در حال پیگیری مشکل هستن! الان سه ماهه که همین پاسخ رو بهم میدن!
هفته ای یکبار هم به مدت نیم ساعت سرعت دانلود از 250 کیلوبایت در ثانیه پایین تر نمیاد!! :|

سلام!منم میخواستم برم نا محدودش!با این وضعیت بهتره همین حجمی بمونم!
برنزیه؟

منم یک هفته ای میشه که از این شرکت سرویس 256 نامحدود رو برای یک ماه به عنوان تست گرفتم ببینم اگه خوب بود یک سالشو بگیرم...
یک هفته طول کشید از روزی که من ثبت نام کردم تا روزی که اینترنتم فعال شد!
متاسفانه چه از لحاظ سرعت دانلود و چه از لحاظ سرعت لود شدن پیج باید کلمه ی "افتضاح" رو به کار ببرم...
سرعت دانلود از 15 بالاتر نمیره...واقعا ناامید کنندس...من دیروز از صبح که رفتم بیرون یک فایل 500 مگاباتی را با لینک مستقیم زدم دانلود و شب که اومدم 87 در صد دانلود شده بود!
به خاطر همین تجربه ی بد دیگه نه طرف این شرکت میرم و نه اینترنت نامحدود میگیرم...همون حجمی خودم که سرعت روزانش از 300 پایین تر نمیومد و شب هم در بدترین حالت از 40 پایین تر نمیومد خیلی عالی بود.

عزیز آسیاتک از ان ت خ ا ب ا ت به بعد خراب کرده!من حجمی تو روز از دانلودها 350 میگرفتم الان به زور رو 60 70 میاد!
شبانه هم که دیگه قید دانلود شبانه رو زدم!

lastshepherd
2013/07/29, 09:05
دوستان گرامی شرکت اینترنتی های وب (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) تقدیم می کند!

سرعت اینترنت ورای تصور شما، بی نهایت بالا.
اوقده بالا که بعد از ده دقیقه هنوز وب بیج شرکتشون رو باز نکره، جیمیل پیش کش!
سرعت کولاک........

از مخابرات که سرعت 128 رو 130 دی ال می داد فرار کردیم بریم یه جا اینترنت بهتر بگیریم، حالا 128 رو داره 16 دی ال میده!
زنگ زدم شرکتشون میگن ضریب 1 به 8 ه دیگه!!!!!

خداییش کولاک......

یکی بیاد مارو نجات بده.

Silence
2013/07/29, 11:04
هه خوش به حال شما که مشکل سرعت دارید
من در یک ماه 3 بار 4گیگ شارژ کردم حاضرم قسم بخورم که حتی یه اهنگ هم دانلود نکردم همینجوری حجم نتم کم میشه
هر کاری که فکرشو بکنید انجام دادم ولی درست نشد پشتیبانی گفت پسوردتو عوض کن عوض کردم ولی درست نشد گفت مشکل از وایرلسته ازمودم بدون wi fi استفاده کردم درست نشد گفت کامپیوترت ویروس داره ویندوز عوض کردم درست نشد
پشتیبانی میگه اصن تو عمرم همچین چیزی نشنیدم درخواست جمع اوری هم که میدی میگه باید مهلت سرویست تموم شه دوهفته ام بگذره
من انقد با پشتیبانی به خااطر مشکلات مختلف تماس گرفتم که دیگه همشونو میشناسم انقد که با اوناتماس میگیرم وصحبت میکنم با دوستام صحبت نمیکنم
یعنی واقعا...
~X(

emad1146
2013/07/30, 23:01
منم زیاد از این موارد دیدم نه فقط این شرکت بلکه شرکت های دیگه!!!!
به همین خاطر از مخابرات adsl رو گرفتم به قول شما سرعت 15 برای 128 کافی نیست و یا برای کاربران نامحدود!!!! ولی منم 128 دارم و سرعتم
برای دانلود بیش 1از 17-18 نمیره
ولی خوب خوبیش تا اینجا کار این بوده که بعد از تقریبا 1سال و نیم تعداد دفعات قطعی انگشت شمار بوده
128 برنزی آسیاتک رو گرفتم قبلش مخابرات داشتم اینو گرفتم نامحدوده سرعتم زیرا 40 نیومده تا الان، مقرون به صرفه ترین شرکت الان آسیاتکه

emad1146
2013/07/30, 23:08
هه خوش به حال شما که مشکل سرعت دارید
من در یک ماه 3 بار 4گیگ شارژ کردم حاضرم قسم بخورم که حتی یه اهنگ هم دانلود نکردم همینجوری حجم نتم کم میشه
هر کاری که فکرشو بکنید انجام دادم ولی درست نشد پشتیبانی گفت پسوردتو عوض کن عوض کردم ولی درست نشد گفت مشکل از وایرلسته ازمودم بدون wi fi استفاده کردم درست نشد گفت کامپیوترت ویروس داره ویندوز عوض کردم درست نشد
پشتیبانی میگه اصن تو عمرم همچین چیزی نشنیدم درخواست جمع اوری هم که میدی میگه باید مهلت سرویست تموم شه دوهفته ام بگذره
من انقد با پشتیبانی به خااطر مشکلات مختلف تماس گرفتم که دیگه همشونو میشناسم انقد که با اوناتماس میگیرم وصحبت میکنم با دوستام صحبت نمیکنم
یعنی واقعا...
~X(
منم مشکل شمارو داشتم رفتم سراغ مخابرات که نامحدود بگیرم خوب نبود اومدم اسیاتک گرفتم،نا محدوداش واقعا عالیه!1544 زنگ بزن ثبت نام کن، ازون شرکت قبلی هم تو سایت سازمان مقررات شکایت کن که توی جمع اوری اذیت نشی

lastshepherd
2013/07/30, 23:25
128 برنزی آسیاتک رو گرفتم قبلش مخابرات داشتم اینو گرفتم نامحدوده سرعتم زیرا 40 نیومده تا الان، مقرون به صرفه ترین شرکت الان آسیاتکه

قیمت؟

Castiel
2013/07/31, 10:37
نظر جدید دفتر آسیاتک نسبت به افت سرعت: در حال بررسی هستیم!!! (خسته نباشید)

گزارش افت سرعت در سایت آسیاتک در دو بخش ارتباط مستقیم با مدیریت و انتقادات ثبت گردید.

Shahin007
2013/07/31, 10:47

گزارش افت سرعت در سایت آسیاتک در دو بخش ارتباط مستقیم با مدیریت و انتقادات ثبت گردید.

دستتون درد نکنه آقا حسام...

ولی به من یکی دیگه حتی بگن آسیاتک داره اینترنت مفتی هم میده نمیرم طرفش...
مثلا نامحدود گرفتم بتونم راحت تر دانلود کنم،داره میشه 2 هفته و من بیشتر از یک گیگ دانلود نداشتم...حالا دانلود جهنم سرعت لود پیجش هم داغون بود.
لحظه شماری میکنم اعتبارم تموم بشه و دوباره برم طرف پارس آنلاین که واقعا عالی بود...با حجم ماهیانه 2 گیگ گرفته بودم از پارس کم آوردم ولی این دفعه میخوام
ماهیانه 8 گیگ رو بگیرم...حدودا ماهی 6 تومن گرون تر از این سرویس 256 نامحدود آسیاتک برام در میاد ولی ارزشش رو داره.

lastshepherd
2013/07/31, 14:40
شبانه اش افت سرعت نداره؟

actros 1843
2013/08/01, 01:59
دستتون درد نکنه آقا حسام...

ولی به من یکی دیگه حتی بگن آسیاتک داره اینترنت مفتی هم میده نمیرم طرفش...
مثلا نامحدود گرفتم بتونم راحت تر دانلود کنم،داره میشه 2 هفته و من بیشتر از یک گیگ دانلود نداشتم...حالا دانلود جهنم سرعت لود پیجش هم داغون بود.
لحظه شماری میکنم اعتبارم تموم بشه و دوباره برم طرف پارس آنلاین که واقعا عالی بود...با حجم ماهیانه 2 گیگ گرفته بودم از پارس کم آوردم ولی این دفعه میخوام
ماهیانه 8 گیگ رو بگیرم...حدودا ماهی 6 تومن گرون تر از این سرویس 256 نامحدود آسیاتک برام در میاد ولی ارزشش رو داره.

رفیق من هیمن کاری که شما میگی کردم!
آسیاتک رو جمع کردم اول رفتم پارس(هفته اول عالی بعد از اون دایل آپ)
بعدش رفتم داتک(از همون اول داغون)
بعد رفتم شاتل(دیگه جای صحبتی نزاشته)
بعدش رفتم مخابرات(سرعت دانلود ماکس 15)
آخرش هم برگشتم هیمن آسیا خودمون!

actros 1843
2013/08/01, 02:01

ولی کمی از افت برطرف شده سرعت من کمی نرمال شده!
ولی هنوز مثا سابق نیست!

شبانه اش افت سرعت نداره؟

افت سرعت شبانش از زمان شروع شبانه به مدت 2 3 ساعته بعدش به حالت عادی برمیگرده!
1 2 ساعت هم باقی مونده به پایاشن زمان شبانه سرعت 2 3 برابر عادی!

Silence
2013/08/02, 12:47
منم مشکل شمارو داشتم رفتم سراغ مخابرات که نامحدود بگیرم خوب نبود اومدم اسیاتک گرفتم،نا محدوداش واقعا عالیه!1544 زنگ بزن ثبت نام کن، ازون شرکت قبلی هم تو سایت سازمان مقررات شکایت کن که توی جمع اوری اذیت نشی

ممنون از راهنماییتون ولی من دقیقا مشکلم با همین شرکت آسیاتک هستش:(

behzadbahri
2013/08/05, 13:29
این مطلب را حتما بخوانید
آسیاتک دزدی میکند.
آسیا تک در ارائه سرویس های نامحدود 1mb دزدی میکند وبرای شما به جای استفاده از پهنای باند 1mb از پهنای باند 512 kb استفاده میکند.چند وقت پیش جهت شکایت از سرعت کمم تماس گرفتم و این مطلب توسط پشتیباان فنی آسیا تک که شماره منرا چک کرد و صدایش ضبط شده تایید شده است.من قطعا پیگیر شکایتم خواهم بود.(البته در سرویس های نا محدود چند گیگابایت نیز در سرویسهای نقره ای و طلایی به صورت محدود با سرعت بالا داده میشود که پول آن گرفته میشود. منظور من از سرعت کم سرعت خود اینترنت نامحدود در حالت عادی هست).مطمئنا اگر هرکس که شک داره پیگیری کنه و از این شرکت کلاهبردار شکایت کنه به حقش میرسه.اگر همه شکایت کنیم شاید دست از این کلاهبرداریها بردارند.

Castiel
2013/08/06, 09:28
متن ایمیل ارسالی به معاونت شرکت آسیاتک که بی پاسخ مانده، شکایات ثبت شده در وب سایت آسیاتک نیز تاکنون بی پاسخ مانده:

------------------------

جناب آقای صالحی نژاد

با سلام و عرض ادب

با توجه به گزارش کاربران مبنی بر کاهش معنی دار سرعت سرویس ها و بررسی دو هفته ای اینجانب در خصوص سرعت سایر سرویس دهنده ها، کاهش سرعت سرویس های آسیاتک به حدود 1/2 را غیر طبیعی دانستم. پس از مکاتبه ای که در روز های گذشته با جنابعالی انجام داده بودم، اعلام کرده بودید که تا پایان هفته مشکل افت سرعت برطرف خواهد گردید. اما تا کنون تغییری در سرعت اینترنت رخ نداده و همچنان با نیمی از سرعت طبیعی سرویس چابک نامحدود برنزی (سرعت 1024 با ضریب اشتراک یک به هشت که سرعت طبیعی آن باید حدود 128 کیلوبایت باشد) در حال فعالیت هستم. دقایقی قبل هم با سامانه مشترکین آسیاتک تماس برقرار کرده و مشکل را با اپراتور شما مطرح کردم. در پاسخ اپراتور به این مسئله اشاره گردید که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس بنده هم اکنون بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود. این در حالیست که هیچ اطلاع رسانی در خصوص کم فروشی شرکت آسیاتک نسبت به سرویس ها صورت نگرفته و فعالیت منفی شرکت مورد نظر به روز های اوج خود در سال 1391 باز گشته است. روزی که تاپیک معروف در فروم سخت افزار ایجاد و تاکنون بیش از 18 هزار بازدید را ثبت کرده است. به هر صورت گزارش گران فروشی و کم فروشی آسیاتک در خصوص سرویس های اینترنت پر سود (برای شرکت) و گران قیمت (برای مشترکین) به اطلاع کاربران خواهد رسید. امید است پیش از تغییر قوانینی که در قرار داد بین شرکت سرویس دهنده و مشترک به جهت برقراری ارتباط امضا شده و به ثبت رسیده، اطلاع رسانی صورت گیرد و مشترکین (همانند بنده) با مشکل در انجام کارهای روزمره روبرو نشوند. در چنین شرایطی مجبور به تغییر سرویس و پرداخت هزینه بیشتر برای خرید سرویس مناسب خواهیم بود که چنین مسئله ای در وضعیت اقتصادی پیش رو، یک بی احترامی به مشترکین پر تعداد آسیاتک خواهد بود. مشترکینی که با پرداخت هزینه اینترنت گران قیمت و بی کیفیت، باز هم شاهد ظلم و زورگویی سرویس دهنده ها هستند و بدون اطلاع رسانی، از حقوق آنان کاسته می شود. شرح حال اینترنت را به صورت یک مثال خدمت شما عرض می کنم:

شما به میوه فروشی (دفتر شرکت سرویس دهنده اینترنت به اصطلاح پر سرعت) می روید و یک کیلو میوه (سرویس اینترنت به اصطلاح پر سرعت) خریداری می کنید، فروشنده محترم، میوه ها را بین 8 نفر (مشترک سرویس اینترنت به اصطلاح پر سرعت) تقسیم می کند و هزینه یک کیلو (به اضافه 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده!) را از شما دریافت می کند! سپس زمانی که در راه رسیدن به منزل هستید با اتومبیل و موتور سیکلت شما را متوقف و از باقیمانده میوه شما، دو عدد دیگر نیز کسر می کنند و اعلام می کنند که قوانین تغییر کرده و باید 10 میوه بین دیگران تقسیم شود! (امیدوارم شانس با شما یار بوده و مسلح نباشند!) در این حالت تنها یک کیسه پلاستیکی در دست شما باقی می ماند که اینجا نقش همان سرویس اینترنت شما را دارد. این کیسه هم از سه طرف بسته است که نشان دهنده محدودیت ها در برقراری ارتباط با وب سایت ها بوده و تنها یک راه باریک برای استفاده از اینترنت باقی می ماند. در چنین شرایطی، شما با یک عدد کیسه پلاستیکی و هزینه ای که برای یک کیلو میوه پرداخت کرده اید، چه خواهید کرد؟

با آرزوی موفقیت

6 مرداد 1392

Reza Eshraghi
2013/08/06, 09:34
متن ایمیل ارسالی به معاونت شرکت آسیاتک که بی پاسخ مانده، شکایات ثبت شده در وب سایت آسیاتک نیز تاکنون بی پاسخ مانده:

------------------------

جناب آقای صالحی نژاد

با سلام و عرض ادب

با توجه به گزارش کاربران مبنی بر کاهش معنی دار سرعت سرویس ها و بررسی دو هفته ای اینجانب در خصوص سرعت سایر سرویس دهنده ها، کاهش سرعت سرویس های آسیاتک به حدود 1/2 را غیر طبیعی دانستم. پس از مکاتبه ای که در روز های گذشته با جنابعالی انجام داده بودم، اعلام کرده بودید که تا پایان هفته مشکل افت سرعت برطرف خواهد گردید. اما تا کنون تغییری در سرعت اینترنت رخ نداده و همچنان با نیمی از سرعت طبیعی سرویس چابک نامحدود برنزی (سرعت 1024 با ضریب اشتراک یک به هشت که سرعت طبیعی آن باید حدود 128 کیلوبایت باشد) در حال فعالیت هستم. دقایقی قبل هم با سامانه مشترکین آسیاتک تماس برقرار کرده و مشکل را با اپراتور شما مطرح کردم. در پاسخ اپراتور به این مسئله اشاره گردید که ضریب اشتراک از یک به هشت فراتر رفته و سرویس بنده هم اکنون بین 10 و حتی تعداد بیشتری به اشتراک گذاشته می شود. این در حالیست که هیچ اطلاع رسانی در خصوص کم فروشی شرکت آسیاتک نسبت به سرویس ها صورت نگرفته و فعالیت منفی شرکت مورد نظر به روز های اوج خود در سال 1391 باز گشته است. روزی که تاپیک معروف در فروم سخت افزار ایجاد و تاکنون بیش از 18 هزار بازدید را ثبت کرده است. به هر صورت گزارش گران فروشی و کم فروشی آسیاتک در خصوص سرویس های اینترنت پر سود (برای شرکت) و گران قیمت (برای مشترکین) به اطلاع کاربران خواهد رسید. امید است پیش از تغییر قوانینی که در قرار داد بین شرکت سرویس دهنده و مشترک به جهت برقراری ارتباط امضا شده و به ثبت رسیده، اطلاع رسانی صورت گیرد و مشترکین (همانند بنده) با مشکل در انجام کارهای روزمره روبرو نشوند. در چنین شرایطی مجبور به تغییر سرویس و پرداخت هزینه بیشتر برای خرید سرویس مناسب خواهیم بود که چنین مسئله ای در وضعیت اقتصادی پیش رو، یک بی احترامی به مشترکین پر تعداد آسیاتک خواهد بود. مشترکینی که با پرداخت هزینه اینترنت گران قیمت و بی کیفیت، باز هم شاهد ظلم و زورگویی سرویس دهنده ها هستند و بدون اطلاع رسانی، از حقوق آنان کاسته می شود. شرح حال اینترنت را به صورت یک مثال خدمت شما عرض می کنم:

شما به میوه فروشی (دفتر شرکت سرویس دهنده اینترنت به اصطلاح پر سرعت) می روید و یک کیلو میوه (سرویس اینترنت به اصطلاح پر سرعت) خریداری می کنید، فروشنده محترم، میوه ها را بین 8 نفر (مشترک سرویس اینترنت به اصطلاح پر سرعت) تقسیم می کند و هزینه یک کیلو (به اضافه 6 درصد مالیات بر ارزش افزوده!) را از شما دریافت می کند! سپس زمانی که در راه رسیدن به منزل هستید با اتومبیل و موتور سیکلت شما را متوقف و از باقیمانده میوه شما، دو عدد دیگر نیز کسر می کنند و اعلام می کنند که قوانین تغییر کرده و باید 10 میوه بین دیگران تقسیم شود! (امیدوارم شانس با شما یار بوده و مسلح نباشند!) در این حالت تنها یک کیسه پلاستیکی در دست شما باقی می ماند که اینجا نقش همان سرویس اینترنت شما را دارد. این کیسه هم از سه طرف بسته است که نشان دهنده محدودیت ها در برقراری ارتباط با وب سایت ها بوده و تنها یک راه باریک برای استفاده از اینترنت باقی می ماند. در چنین شرایطی، شما با یک عدد کیسه پلاستیکی و هزینه ای که برای یک کیلو میوه پرداخت کرده اید، چه خواهید کرد؟

با آرزوی موفقیت

6 مرداد 1392

کارتون عالی بود آقا مدیر گل !! به نوبه خودم که کاربر سابق آسیاتک بودم و بلایی به سرم آوردند که فراری شدم و به نمایندگی از همه کاربران حال حاضر و سابق آسیاتک بی نهایت از شما ممنونم !! @};-

Hessam
2013/08/06, 09:41
درسته. دقیقاً سرویس های نامحدود این شرکت چند ماهی هست که نصف شده...!!
سرعت دانلود 1024 نامحدود به طور متوسط بر روی 60 کیلوبایت در ثانیه است. در حالی حداقل انتظار می رود 120 کیلوبایت بر ثانیه باشد!

من فکر می کنم با اینکار، شرکت آسیاتک در نظر دارد مشترکین را به سمت خرید سرویس های محدود سوق دهد و خرید سرویس های نامحدود برای این شرکت ظاهراً سودی ندارد و بلکه ضرر هم می دهند. چون دقیقاً از زمانی این اتفاق افتاد که تعرفه های سرویس این شرکت با کاهش چشمگیری از قیمت ها رو به برو بود که احتمالاً نرخ مصوب جدیدی بود که به تمام شرکت های خصوصی اعلام شد و در اینترنت هم خبرهای بسیار زیاد و متعددی درباره ی کاهش تعرفه های قیمت اینترنت به چشم می خورد!
اینکه می گویند صبر کنید و مشکل حل می شود و ... صرفاً یک دلیل ترفندی و غیرمنطقی تلقی می شود و بار عملیاتی ندارد!

هیچ مشکلی هم وجود ندارد و عمداً سرعت کاهش پیدا کرده...!
من فکر می کنم به صورت آزمایشی شرکت آسیاتک دست به چنین اقدام نامنصفانه ای زده و قصد دارند ببینید آیا با این کار، کاربران این سرویس کم می شوند یا اینکه طبق انتظارشان مشترکین به سمت خرید سرویس های محدود خواهند رفت؟!

APA
2013/08/06, 17:31
درسته. دقیقاً سرویس های نامحدود این شرکت چند ماهی هست که نصف شده...!!
سرعت دانلود 1024 نامحدود به طور متوسط بر روی 60 کیلوبایت در ثانیه است. در حالی حداقل انتظار می رود 120 کیلوبایت بر ثانیه باشد!

من فکر می کنم با اینکار، شرکت آسیاتک در نظر دارد مشترکین را به سمت خرید سرویس های محدود سوق دهد و خرید سرویس های نامحدود برای این شرکت ظاهراً سودی ندارد و بلکه ضرر هم می دهند. چون دقیقاً از زمانی این اتفاق افتاد که تعرفه های سرویس این شرکت با کاهش چشمگیری از قیمت ها رو به برو بود که احتمالاً نرخ مصوب جدیدی بود که به تمام شرکت های خصوصی اعلام شد و در اینترنت هم خبرهای بسیار زیاد و متعددی درباره ی کاهش تعرفه های قیمت اینترنت به چشم می خورد!
اینکه می گویند صبر کنید و مشکل حل می شود و ... صرفاً یک دلیل ترفندی و غیرمنطقی تلقی می شود و بار عملیاتی ندارد!

هیچ مشکلی هم وجود ندارد و عمداً سرعت کاهش پیدا کرده...!
من فکر می کنم به صورت آزمایشی شرکت آسیاتک دست به چنین اقدام نامنصفانه ای زده و قصد دارند ببینید آیا با این کار، کاربران این سرویس کم می شوند یا اینکه طبق انتظارشان مشترکین به سمت خرید سرویس های محدود خواهند رفت؟!

تازه اینکه علیه!
من از شرکت پیشگامان توسعه ی ارتباط سرویس نامحدود گرفتم با سرعت 1مگ سرعت دانلودش 3 الی 6 کیلوبایت بر ثانیه بود! شب که دیگه فاجعه 1 الی 2 کیلو بایت! دیگه داشتم روانی میشدم از بس که سرعتش پایین بود عوضش کردم و یه سرویس 1 مگ سه ماهه گرفتم!
این شرکتا اصلا دین و ایمون حالیشون نیست!
الان مردم کره ی جنوبی دارن از اینترنت رایگان یا همون WI-FI با سرعت 10 الی 15 مگابایت بر ثانیه استفاده میکنن!این سیاست رو همه ی شرکت های ارائه دهنده ی اینترنت دارن چون نمیخوان یه ذره از جیبشون بره!
واقعا نمیدونم چی بگم و برای این ارائه دهنده های اینترنت متاسفم که دارن سره مردم رو شیره میمالن!

PouriaTech
2013/08/09, 20:51
سلام.یه سوال دارم...من تا یه هفته پیش که منزلمون قرچک بود،آسیاتک داشتم،اونجا بهمون میگفتن به دلیل قدیمی بودن تجهیزات مخابرات اون منطقه،سرعتش واقعی و بالا نیست.حالا ما اومدیم پیروزی و میخوام نت بگیرم،الانم بین پارس آنلاین و آسیاتک موندم،آخه میخوام مطمئن شم که واقعا سرعت Adsl آسیاتک تو تهران بالاست یا نه...چون من اونجا با سرعت 512 چه حجمی چه نامحدود،نهایتا 60 تا بیشتر دان نداشتم،برا همین.ممنون میشم بهم پاسخ بدید.

actros 1843
2013/08/09, 21:22
سلام.یه سوال دارم...من تا یه هفته پیش که منزلمون قرچک بود،آسیاتک داشتم،اونجا بهمون میگفتن به دلیل قدیمی بودن تجهیزات مخابرات اون منطقه،سرعتش واقعی و بالا نیست.حالا ما اومدیم پیروزی و میخوام نت بگیرم،الانم بین پارس آنلاین و آسیاتک موندم،آخه میخوام مطمئن شم که واقعا سرعت Adsl آسیاتک تو تهران بالاست یا نه...چون من اونجا با سرعت 512 چه حجمی چه نامحدود،نهایتا 60 تا بیشتر دان نداشتم،برا همین.ممنون میشم بهم پاسخ بدید.

سلام این تست بنده با 256 حجمی هست!برای همین الانه!

اینم سرعت دانلودم با idm از سایت دانلودها!
یکی از دوستای من هم آسیاتک پیروزی داره!راضی هست با این که نقل مکان کردن و حدود 10 گیگ از حجمش به خاطر یه قانون من در آوردی پرید بازم از آسیاتک گرفت!

Castiel
2013/08/15, 11:57
با توجه به عدم پاسخگویی شرکت آسیاتک مبنی بر کلاه برداری زیرکانه، سرویس بنده روز شنبه به سرویس مخابرات منتقل می شود. برای مدیران این شرکت شدیدا متاسفم که کاربران خود را مانند یک مترسک مشاهده می کنند.

lastshepherd
2013/08/15, 20:19
با توجه به عدم پاسخگویی شرکت آسیاتک مبنی بر کلاه برداری زیرکانه، سرویس بنده روز شنبه به سرویس مخابرات منتقل می شود. برای مدیران این شرکت شدیدا متاسفم که کاربران خود را مانند یک مترسک مشاهده می کنند.

اون پست قبلی (که اسپم حساب شد!:D) حرف شما رو تایید می کرد. واقعا رسیدگی در حد خیلی پایینی هستش. کاملا هم توجیه می کنن:
1- شما این جا که پورتتون بازه
2- نویز دارید احتمالا
3- شبکه ی داخلیتون خرابه
4- مودمتون مشکل داره

واقعا اوضاع کیفیت کار این شرکت ها خراب شده و به خاطر سود بیشتر، چه کار هایی که نمی کنن.

جالا باز این افت سرعت به کنار، این حجم خوره ای که جدیدا شرکت ها پیدا کردن واقعا دیگه شاهکار تمام عیاره.

ان شالا که این مخابرات که می گیرید خوب باشه و کمتر اذیت کنه

Shahin007
2013/09/07, 07:37
منم دو روزی میشه که دیگه از شر آسیاتک خلاص شدم و الان با همون پارس آنلاین که قبلا داشتم خدمتتون هستم...

آسیاتک خیلی دردسرساز شد برام...2 شهریور اعتبار سرویس من تموم شد و چون اصلا راضی نبودم خیلی زودتر تصمیم گرفته بودم که
آسیاتک جمع آوری کنه و از شرکت دیگه ای اینترنت بگیرم...همون روزی که اعتبارم تموم شد با آسیاتک تماس گرفتم و درخواست جمع آوری دادم
و با کمال پررویی از من پرسیدن دلیلتون چیه و منم بهشون گفتم آره اصلا راضی نبودم و از این حرفا...گفتم شاید دو سه نفر اینجوری بهشون بگه
یه فکری به حال خدماتشون بکنن...بعد دیگه قرار شد جمع آوری کنن...منم همون روز رفتم و از پارس آنلاین خرید کردم که زود وصل بشه...
2 روز بعد یعنی 4 شهریور از تهران(آسیاتک)با من تماس گرفتن و دوباره دلیل جمع آوری رو پرسیدن و منم همون دلیل ناراضی بودن رو گفتم بعد پرسیدن
به شرکت خبر دادین مشکل رو منم گفتم آره گفتن درست میشه که نشد...گفتن 72 ساعت بعد از درخواست جمع آوری میشه...یعنی فرداش باید جمع آوری میشد...
4 روز از زمان درخواست گذشت و جمع آوری نشد...باهاشون تماس گرفتم با یک لحن دعوا کارانه به من گفتن ما به مابرات ارسال کردیم اونا باید
تایید کنن...تا شنبه من دوباره صبر کردم و جمع آوری نشد...تا اینجا شد یک هفته که من درخواست دادم...
دو سه روز دوباره گذشت . حدودا شد 12 روز و جمع آوری نشد...زنگ زدم دوباره بهشون دیگه من با حالت عصبانی باهاشون حرف زدم...
گفتن جمع آوری شده...در حالی که چراغ adsl مودم من روشن بود...فکر کردم شاید پارس وصل کرده...زنگ زدم به پارس زود گفتن تا الان چند بار فرستادیم که وصل کنن ولی
اینترنت روی خط شما هست...دیگه با شماره ای که پارس آنلاین زحمت کشید و داد تماس گرفتم و اونا گفتن اینترنت آسیاتک روی خط شما هست...
دوباره با آسیاتک تماس گرفتم و اونا یک شماره دادن که همون آسیاتک تهران بود...جالب اینجاس گفتن نگین که ما شماره رو دادیم!
در حالی که این کارا وظیفه ی خودشون بود و داشتن از زیر کار در میرفتن...با اون شماره هم تماس گرفتم گفتن نیم ساعت دیگه زنگ بزنین
تا مسئول پورتمون بیاد تا ازش بپرسم....نیم ساعت دیگه هم تماس گرفتم گفتن امروز دیگه جمع آوری میشه...امروزشون هم 2 روز دیگه طول کشید و بالاخره
جمع آوری شد...پارس هم 1.5 روزه نت منو وصل کرد...1 روزه هم قبلا که ازش درخواست جمع آوری کرده بودم برام جمع آوری کرده بود و بازجویی هم نکرد ازم...
واقعا پارسآنلاین حداقل این شعبه ای که من باهاشون کار کردم رفتار با مشتری رو میدونن...تازه یه کاری کردن که در اصل نباید انجام میدادن و منو به عنوان مشترک جدید
ثبت کردن تا بتونم از سرویس های تابستانه شون استفاده کنم...2 ماه 256k با 4 گیگ ترافیک گرفتم ازشون شد 11 هزار تومن(یک ماه از آسیاتک گرفته بودم 25هزار تومان)
بازم اگه سرعت خوبی ارائه میدادن آدم حرصش نمیگرفت و پول مهم نبود...ولی متاسفانه این گونه هم نبود...
به هر حال من یکی دیگه تا وقتی که پارس اینجوری سرویس بده اصلا عوض نمیکنم isp رو...شبانه هم الان دارم شبی 1 گیگ حداقل دانلود میکنم...

اینم تجربه ی من از آسیاتک...ببخشید سرتونو درد آوردم.:)

AloneWolf
2013/09/07, 08:37

بسیار کار پسندیده ای کردی حسام جان ...

من با اینکه 10روز از اکانت نامحدودم با این شرکت بی کیفیت مونده بود: خودم رفتم مخابرات و رانژه ی اینارو از روی خطم برداشتم

و با 6تا از دوستان دیگم کلا آسیاتک رو تحریم کردیم و رفتیم سراغ سرویس دهنده های دیگه... (2روز پیش)

آسیاتک در چند کلمه:
- همش قطع
- بی کیفیت
- کند
- دزد
- پیگیر نبودن در مورد تمام مسائل ، مخصوصا نیازها و درخواست های کاربران...

actros 1843
2013/09/07, 22:25
امیدورام وضعیت نابسامان دوستان به ما نرسه!
گوش شیطون کر چش آسیاتک در آد این سرعت منه!همین الان تست گرفتم!
شبانه سرعت دانلود بین 100تا 150!روزانه هم که بین 300 تا 400!
سرویس 256 با 20 گیگ در ماه که 15 روز دیگه تموم میشه!یکساله گرفته بودم!

Hitman
2013/09/10, 08:17
من سرویس 512 نامحدود از این شرکت ( آسیاتک ) گرفته بودم اوایل خیلی خوب بود سرعتم روی 70 kb/s بود ، بعد رفت روی 50 kb/s بعدش هم رفت روی 20 kb/s ، زنگ زدم به شرکتش گفتن شما 12 GB حق دانلود با اون سرعت رو داشتید بعد الان که 12 GB شما تموم شده سرعت رو آوردیم به 20 KB/S !!! در صورتی که من 512 معمولی بدون مثلا چند GB هدیه سرعت بالا رو گرفته بودم ، منم بهشون گفتم واقعا حرف شماها خنده داره قطع کردم ، بعد الان که از مخابرات گرفتم واقعا راضیم ، یعنی واقعا خاک بر سر شرکت آسیاتک

s3yoosef
2013/09/17, 11:22
من خیلی از سرورهارو امتحان کردم مزخرف ترینشون آسیا تک بود.اولا که نوع سرویس رو مشخص نکرده واز عناوینی مانند برنزی و نقره ای و... استفاده میکنه که خود این کار کلاه برداریه.بعدش مثلا سرویس چابک برنزی که باید (طبق گفته خودشون:-$)یک به هشت باشه یعنی بین 8 نفر تقسیم بشه ولی در عمل یک به دوازدهه وسرعت دانلود اون گاهه تا کمتر از 1 هم میرسه.قطعی هم که داره وتوبهترین حالت هر یک ساعت یک بار قطع میشه.پشتیبانی هم که باید زنگ بزنی تهران نیم ساعت پشت خط منتظر بمونی تا دودقیقه انتظار تموم بشه ونوبت بهت برسه بعد هم که دودقیقه شون تموم شد(بعداز نیم ساعت=D>)هرمشکلی که داشته باشی میندازن گردن مودم(حتی اگه بگی کف پام درد میکنه:P)مودمتون خرابه!حک شده!دوتا مودم همزمان استفاده میکنی واز این حرفهای بیخود......بعله دیگه وقتی هیچ نظارتی نیست تواین بازار آشفته هر ننه قمری هرجور عشقش بکشه سر مردم کلاه میذاره.....:-L

Castiel
2013/09/17, 11:42
دوست عزیز ثبت پست های متوالی ممنوع است. همچنین در طرز نوشتار و ادبیات نوشتاری خود تجدید نظر کنید.

hadixp
2013/12/16, 06:56

سرعت آسیاتک رو نگاه کن

Rezasam1
2014/01/07, 18:03
سلام

از دوستان کسی سرویس کولاک یا شهاب آسیاتک رو داره ؟

Rezasam1
2014/01/08, 13:48
در حال حاضر از دوستان کسی هست با نویز 10 یا کمتر درخط تلفن سرعتی بالای 2.50 مگ در سایت اسپیدتست ثبت کرده باشه ؟

در قسمت شارژ سریع با کلیک روی کیفیت خط تلفن در قسمت download snr نویز رو نشون میده

من سرویس شهاب 10 مگ گرفتم میگن نویز خط روی 10 هست بیشتر از 2 مگابایت نمیشه سرعتت

من با همین نویز. اینترنت 2 مگ گرفتم تا 2.50 ثبت میشد با اینترنت 10 مگابایت تا 1.90 ثبت میشه

حالا نمیدونم نمیخوان بدن 10 مگ رو یا اصلا" ندارن این سرعت رو

Castiel
2014/01/08, 13:55
رضا جان اگر سرعت 10 مگابیت را خریداری کنید باید 10 را تقسیم بر 8 کنید که باید به شما حدود 1.25 مگابیت در ثانیه سرعت تعلق بگیرد.
برای 20 مگابیت هم باید حدود 2.5 باشد.

Rezasam1
2014/01/08, 15:17
ممنون حسام جان

منظورم این هست که اینترنت 10 مگ رو بجای اینکه 10 مگ نشون بده در سایت اسپیدتست 1.90مگ نشون میده

به پشتیبانی هم میگم میگن خط شما نویز داره بیشتر از 2 مگ نمیتونید بردارید یعنی من با 10 مگ خریداری شده

با idm سرعت دانلودم 240 تا هست ! من این سرویس رو جمع کردم سرویس کیمیا 2 مگ رو خریدم تو سایت اسپیدتست

سرعت رو 2.50 نشون داد و با idm تا 320 کیلوبایت سرعت داد !

من الان موندم چرا با شهاب 10 مگ با نویز خط 10 سرعت خود اینترنت رو بجای 10 مگ 1.90 نشون میده و سرعت دانلود 240

کیمیا 2 مگ با همین نویز 2.50 ثبت میشه با سرعت دانلود 320

من فکر کردم شاید از دوستان کسی باشه این سرویس هارو داشته باشه ببینم همین مشکل و دارن یا نه

به هرحال ممنون از پاسختون

Castiel
2014/01/08, 17:44
ممنون حسام جان

منظورم این هست که اینترنت 10 مگ رو بجای اینکه 10 مگ نشون بده در سایت اسپیدتست 1.90مگ نشون میده

به پشتیبانی هم میگم میگن خط شما نویز داره بیشتر از 2 مگ نمیتونید بردارید یعنی من با 10 مگ خریداری شده

با idm سرعت دانلودم 240 تا هست ! من این سرویس رو جمع کردم سرویس کیمیا 2 مگ رو خریدم تو سایت اسپیدتست

سرعت رو 2.50 نشون داد و با idm تا 320 کیلوبایت سرعت داد !

من الان موندم چرا با شهاب 10 مگ با نویز خط 10 سرعت خود اینترنت رو بجای 10 مگ 1.90 نشون میده و سرعت دانلود 240

کیمیا 2 مگ با همین نویز 2.50 ثبت میشه با سرعت دانلود 320

من فکر کردم شاید از دوستان کسی باشه این سرویس هارو داشته باشه ببینم همین مشکل و دارن یا نه

به هرحال ممنون از پاسختون

عزیز مشکلتون به خاطر این هست که ضریب اشتراک آسیاتک در برخی از سرویس ها بیشتر از 8 هست،به عنوان مثال بین 16 نفر به اشتراک گذاشته می شود.

nakazaki
2014/01/09, 19:55
سلام خدمت دوستان عزیز

من به تازگی آسیاتک گرفتم
قبلش 2 ماه شاتل داشتم که شبی 6 گیگ دانلود میکردم ولی بعد از یه حجم مشخص سرعت دانلود از 250 به 8 افت پیدا کرد که به خاطر دانلود زیاد بود
تصمیم گرفتم عوض کنم آسیاتک بگیرم در حال حاضر 512 گرفتم که شبی 1.5 گیگ میگیره
چند تا سوال از خدمتون داشتم

اول اینکه اگه ماه بعد 2 مگ بگیرم سرعت دانلود شبانه 256 میشه؟ و برای ماه های بعد هم میتونم سرعت پایین تر بگیرم یا از این بعد مجبورم همون سرعتی رو که گرفتم بگیرم

دوم اینکه تنظیمات خاصی برای افزایش سرعت نداره؟ آخه یه مدت پارس آنلاین داشتم سرعت دانلودش کم بود با پشتیبانی تماس گرفتم اومد رو سیسنم DNS تعریف کرد و یه سری تغییرات تو کانفیگ مودم داد که خیلی سرعت دانلود بیشتر شد

سوال آخر در مورد Downstream که مفهومش چیه و این شات از تنظیمات مودمم هست ممنون میشم بعد از توضیح در مورد مفهوم Downstream در مورد شات هم توضیح بدین

devil.swath
2014/01/10, 05:59
سلام . آیا سرویس رایگان شبانه آسیاتک مانیتور میشه؟.ینی بیشتر از یه حدی دانلود کنی سرعت بشدت میاد پایین. من سرویس شاتل استفاده میکنم سرعت دو مگ.شبانه بیشتراز 50 گیگ در یه ماه که دانلود کنم . سرعت از 200 به 16 میرسه.که البته قبلش که سرویس یک مگ داشتم . محدودیتش 25 گیگ بود . این ارقام رو من خودم طیه شش ماه استفاده فهمیدم که خطاش مانیتور میشه طبق اصطلاح خودشون و از یه حدی که بیشتر دانلود کنی سرعتت رو میبندن. حالا میخوام ببینم سرعت شبانه سرویس دو مگ آسیاتک چقدره و آیا اون هم همجین محدودیتس داره ؟

Castiel
2014/01/10, 10:34
سلام خدمت دوستان عزیز

من به تازگی آسیاتک گرفتم
قبلش 2 ماه شاتل داشتم که شبی 6 گیگ دانلود میکردم ولی بعد از یه حجم مشخص سرعت دانلود از 250 به 8 افت پیدا کرد که به خاطر دانلود زیاد بود
تصمیم گرفتم عوض کنم آسیاتک بگیرم در حال حاضر 512 گرفتم که شبی 1.5 گیگ میگیره
چند تا سوال از خدمتون داشتم

اول اینکه اگه ماه بعد 2 مگ بگیرم سرعت دانلود شبانه 256 میشه؟ و برای ماه های بعد هم میتونم سرعت پایین تر بگیرم یا از این بعد مجبورم همون سرعتی رو که گرفتم بگیرم

دوم اینکه تنظیمات خاصی برای افزایش سرعت نداره؟ آخه یه مدت پارس آنلاین داشتم سرعت دانلودش کم بود با پشتیبانی تماس گرفتم اومد رو سیسنم DNS تعریف کرد و یه سری تغییرات تو کانفیگ مودم داد که خیلی سرعت دانلود بیشتر شد

سوال آخر در مورد Downstream که مفهومش چیه و این شات از تنظیمات مودمم هست ممنون میشم بعد از توضیح در مورد مفهوم Downstream در مورد شات هم توضیح بدین

سلام

این مشکل برای بنده هم وجود داشت و با پشتیبانی تماس گرفتم، با تغییر تنظیمات از سمت پشتیبانی، می توان سرعت دانلود یا باز کردن صفحات را اولویت بندی کرد و پهنای باند بیشتری را به یکی از این دو مورد اختصاص داد.

nakazaki
2014/01/11, 10:58
سلام

این مشکل برای بنده هم وجود داشت و با پشتیبانی تماس گرفتم، با تغییر تنظیمات از سمت پشتیبانی، می توان سرعت دانلود یا باز کردن صفحات را اولویت بندی کرد و پهنای باند بیشتری را به یکی از این دو مورد اختصاص داد.

ممنون از جوابتون
با شرکت تماس گرفتم پاسخ درستی نداد همین فرمایش شمارو مطرح کردم گفتن چنین چیزی نداریم که اولویت بندی کنیم
ممنون میشم راهنمایی کنین و 2 سوال دیگه هم جواب بدین

Castiel
2014/01/11, 11:07
ممنون از جوابتون
با شرکت تماس گرفتم پاسخ درستی نداد همین فرمایش شمارو مطرح کردم گفتن چنین چیزی نداریم که اولویت بندی کنیم
ممنون میشم راهنمایی کنین و 2 سوال دیگه هم جواب بدین

به هر حال سیاست های شرکت آسیاتک تغییراتی زیادی داشته و خب طبیعی است که به درستی پاسخگو نباشند.

اگر دو مگابیت نامحدود بگیرید، سرعت سرویس شما حدود 120 خواهد بود و اگر سرویس محدود بگیرید سرعت بستگی به مرکز مخابراتی و خط تلفن دارد و در هر صورت بین 250 تا 500 خواهد بود. البته سرعت 500 را بنده روی سرویس 1 مگابیت آسیاتک هم مشاهده کردم.

در صورتی که شرکت به شما DNS جدید بدهد، ممکن است تغییراتی در خصوص سرعت مشاهده کنید، البته تغییر DNS بیشتر برای باز کردن برخی سایت ها به کار می رود که توسط ISP محدود می شوند.

Rezasam1
2014/01/15, 23:02
سلام مجدد

ویرایش

خود پشتیبانی کنترل میکنه

ممنون

galaxy_gerash
2014/01/17, 18:33
سلام در مورد نامحدود آسیاتک مثل این سرویس (
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود برنزي 256 با امکان تبادل حداقل 8 گيگ) که نوشته امکان تبادل حداقل 8 گیگ ، یعنی چی؟ یعنی بعد از اینکه 8 گیگ دانلود کردی، اینترنتت قطع میشه؟ و اگه قطع نمیشه سرعت به چند افت میکنه؟

Castiel
2014/01/17, 20:17
سلام در مورد نامحدود آسیاتک مثل این سرویس (
اينترنت پرسرعت چالاک نامحدود برنزي 256 با امکان تبادل حداقل 8 گيگ) که نوشته امکان تبادل حداقل 8 گیگ ، یعنی چی؟ یعنی بعد از اینکه 8 گیگ دانلود کردی، اینترنتت قطع میشه؟ و اگه قطع نمیشه سرعت به چند افت میکنه؟

شما 8 گیگابایت را با سرعت بالا در حدود 150 تا 200 داتلود می کنید و بعد از آن می توانید حجم نامحدودی را با سرعت حدود 32 دانلود کنید.

mamadjohny
2014/01/24, 14:28
شما 8 گیگابایت را با سرعت بالا در حدود 150 تا 200 داتلود می کنید و بعد از آن می توانید حجم نامحدودی را با سرعت حدود 32 دانلود کنید.

با سلام و تشکر از شما چرا مفهوم اینترنت نامحدود اینطوری تعریف میشه

اینترنت نامحدود بگیرد اما حجم فایل محدود بگیرید (دانلود کنید.)

همین میشه رتبه ما میشه 170 از 186 کشور.

Castiel
2014/01/24, 14:53
با سلام و تشکر از شما چرا مفهوم اینترنت نامحدود اینطوری تعریف میشه

اینترنت نامحدود بگیرد اما حجم فایل محدود بگیرید (دانلود کنید.)

همین میشه رتبه ما میشه 170 از 186 کشور.

در کل چیزی به نام سرویس نامحدود در میان ISP های کشور ما وجود خارجی ندارد دوست عزیز.

amin17
2014/03/07, 10:18
سلام من از 128 نامحدود استفاده میکردم , دیشب 512 زدم ولی هنوز همون128 هستش!باید چیکار کنم؟

rre_za
2014/03/08, 08:35
توی پنل کاربریتون که میرید چی ثبت شده براتون ؟

و اینکه از کجا نگاه میکنید 128 هست ؟

Castiel
2014/04/10, 13:40
خب دوستان عزیز از امروز بنده مجدد به آغوش آسیاتک بازگشتم. این هم سرعت با سرویس 1 مگ!!

AloneWolf
2014/04/11, 09:08
خب دوستان عزیز از امروز بنده مجدد به آغوش آسیاتک بازگشتم. این هم سرعت با سرویس 1 مگ!!

نگوووووو.... ~X( :-ss :( :-s

منم دیروز مجدد یه سرویس نامحدود از آسیاتگ گرفتم...

آخه اکثر سرویس دهنده های اینترنتی اصفهان ، طرح های نامحدودشون رو ورداشتن

و متاسفانه فقط آسیاتک هنوز نامحدود داره :(

یه چند روز دیگه وصل خواهد شد ، منتظر برسی کاملی از این سرویس دهنده باشید... :-B

ولی خودمونیم حسام جان ، سرعت سرویس شما خیلی خیلی پایینه ، فک کنم نمایندگی آسیاتک

در محدوده ی شما داره بیش از ظرفیتش اکانت میده و به اینصورت سبب افت سرعت شدید شده!

حتما این شاتی که گرفتید رو نشونشون بدید ،اینا یا خطوط اصلی اینترنت کمی دارن (نسبت به تعداد مشترکین)

یا معماری شبکه و سرورشون مشکل داره و ایجاه گلوگاه کرده...

راستی یه ping 4.2.2.4 بگیر و ببین time چند میلی ثانیه میشه ؟؟

Arthur
2014/04/11, 09:43
نگوووووو.... ~X( :-ss :( :-s

منم دیروز مجدد یه سرویس نامحدود از آسیاتگ گرفتم...

آخه اکثر سرویس دهنده های اینترنتی اصفهان ، طرح های نامحدودشون رو ورداشتن

و متاسفانه فقط آسیاتک هنوز نامحدود داره :(

یه چند روز دیگه وصل خواهد شد ، منتظر برسی کاملی از این سرویس دهنده باشید... :-B

ولی خودمونیم حسام جان ، سرعت سرویس شما خیلی خیلی پایینه ، فک کنم نمایندگی آسیاتک

در محدوده ی شما داره بیش از ظرفیتش اکانت میده و به اینصورت سبب افت سرعت شدید شده!

حتما این شاتی که گرفتید رو نشونشون بدید ،اینا یا خطوط اصلی اینترنت کمی دارن (نسبت به تعداد مشترکین)

یا معماری شبکه و سرورشون مشکل داره و ایجاه گلوگاه کرده...

راستی یه ping 4.2.2.4 بگیر و ببین time چند میلی ثانیه میشه ؟؟

1000 کیلوبایت در ثانیه واسه سرویس یک مگابیتی کمه؟؟

AloneWolf
2014/04/11, 11:06
1000 کیلوبایت در ثانیه واسه سرویس یک مگابیتی کمه؟؟

درست میفرمایید

:)) حواسم نبود... فک کردم زده یه کیلوبایت @-) :-"

خب الان چه حسی داری حسام جان ؟؟ :-bd مدت ها منتظر یه سرعت خوب بودیا

Castiel
2014/04/11, 11:38
پینگ 4.2.2.4 هم سرعت متوسط 346 میلی ثانیه بود.

قبل از این هم حدود 5 سال قبل شرکت پارس آنلاین سرعت خوبی داشت، روی سرویس 256 پارس آنلاین حدود 500 کیلوبایت سرعت دانلود داشتم!

soorush
2014/04/29, 07:00
من از مشترکین قدیمی آسیاتک هستم قبلا آسیاتک خیلی خوب بود ولی در حال حاظر اصلا راضی نیستم آسیاتک اینترنت شبانه را در سرویس های 256 به بالا اون هم از 10 گیگ به بالا قرار داده یعنی اگر کسی اینترتت شبانه بخواد مجبوره سرویس 10 گیگ به بالا را بخرد آخه کسی نیست بگه شاید یکی 10 گیگ براش زیاد باشه ولی اینترنت شبانه بخواد یعنی مجبوره 10 گیگ بگیره؟ شما اسم این کار رو چی میزارید ؟ یادمه که اول از دو یا سه گیگ در ماه شروع شد و بعد شد 5 گیگ و بعد کلا سرویس 128 اینترنت شبانه نداره و256 به بالا اونم فقط ترافیک 10 گیگ به بالا مثلا اگر شما سرویس 2 مگ بگیری باید 10 گیگ بگیری تا اینترنت شبانه روش باشه که حدود قیمتش میشه ماهی 46 تومان در صورتی که شرکت های دیگر اینطوری نیستند مثلا شاتل سرویس 128 سه گیگش هم اینترنت شبانه داره اصلا در هنگام ثبت نام ازت میپرسن اینترنت شبانه میخوای یا نه تازه اینترنت شبانه آسیاتک هم نسبت به شرکت های دیگر سرعت خیلی پایین تری را دارد و اصلا رضایت بخش نیست میتونم بگم سرعتش افتضاحه, سرعت ایترنت صبح هم زیاد چنگی به دل نمیزند بنده سرویس 1مگ دارم و سرعت دانلود روز حد اکثر 100kb/s
هست بارها در رابطه با نبود اینترنت شبانه در همه سرویس ها و فقط در سرویس های 10 گیگ به بالا ثبت شکایت در آسیاتک کردم ولی هر بار فقط توجیه شنیدم. اگر خطم فیبر نوری نبود قطعا از شرکت دیگری سرویس میگرفتم , ما که اینترنت 2 گیگابیت بر ثانیه در ژاپن را نخواستیم !!!

hamid123
2014/04/29, 14:19
د (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)وست عزیز اقای Castiel (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شما سرویستون نامحدود هست ؟؟؟

منم اسیاتک دارم 256 نامحدود 10 گیگ در ماه سرعت دانلود 750 تا 650 متغیر هست شبا هم اصلا استفاده نمیکنم یه سری خواستم استفاده کنم رو 30 بود دانلود :دی

من مشکلی باهاش ندارم قبلا هم شاتل 128 حجمی داشتم 250 دانلود داشتم :دی

sakhtafzarmag137
2014/05/30, 00:43
سلام به همه دوستان
من 10 روزی میشه از اینترنت مخابرات اومدم به آسیاتک (شهرکرد)
سرعت 2مگ با 10 گیگ دانلود در ماه گرفتم
سرعت دانلودم به طور میانگین 600 تا 700هست ولی تو بعضی سایت ها تا 1300 هم دانلود کردم با idm که نسبت به مخابرات که با 2مگ همیشه دانلودم رو 215 بود خیلی عالیه
سرعت شبانه هم بین 100 تا 200 متغییره(با مخابرات که بودم همزمان فقط یه فایل میتونستم دانلود کنم دومیو که میزاشتم واسه دانلود همزمان سرعتش نصف میشد یا یکیشون دانلود نمیشد)ولی دیشب با شبانه آسیا تک همزمان 5 تا فیلم رو گذاشتم واسه دانلود که هر 5 تا فیلم یه صورت همزمان با سرعت 150 تا 200 دانلود میشدن!!!! که این واسم خیلی جالب بود
2تا نکته منفی تو آسیا تک دیدم که خیلی اذیت کننده هستن
یکی سرعت باز کردن صفحه کمه
یکی هم این که خیییییلی زود حجم تموم میشه
من دلیلیم که از مخابرات اومدم اسیا تک همین بود که فکر میکردم خیلی از حجمم بیخودی کم میشه
ولی آسیا تک واقعا بدتره
دوستان شمام زود حجمتون تموم میشه؟؟؟

aryaiee
2014/05/30, 08:48
من چند ساله که مشتری آسیا تک هستم.توی کل این چند سال شاید تعداد انگشت شماری پیش اومد که کمی ناراضی باشم.هم از پشتیبانیش راضی هستم و سرعت.در حال حاضر سرویس 1 ساله 512k رو دارم محدود!با چند سرویس دهنده دیگه هم کار کردم و آسیا تک از همه بهتره به نظر بنده البته

Castiel
2014/05/30, 11:44
د (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)وست عزیز اقای Castiel (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) شما سرویستون نامحدود هست ؟؟؟

منم اسیاتک دارم 256 نامحدود 10 گیگ در ماه سرعت دانلود 750 تا 650 متغیر هست شبا هم اصلا استفاده نمیکنم یه سری خواستم استفاده کنم رو 30 بود دانلود :دی

من مشکلی باهاش ندارم قبلا هم شاتل 128 حجمی داشتم 250 دانلود داشتم :دی

خیر سرویس حجمی است.

Reza Y
2014/06/03, 20:13

این سروریس عملا 8 مگابیت هست نه 1 واقعا خیلی سرعته خوبی دارید...:-"

hamid123
2014/07/02, 11:19
اسیاتک 256 10گیگ در ماه شبنه رایگان

سرعت دانلود در روز 600-700 و در شب یه چند روز قاطی کرده نمیدونم چرا باز م با 600 دانلود میکنه 10 تا فیلم دانلود کردم باهاش :دی
28054

iMehran
2014/07/18, 12:31
دوستانی که از آسیاتک اینترنت دارن یه تست سرعت از خود سایت آسیاتک بکنن فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و نتیجه رو اعلام کنن . متاسفانه آسیاتک داره آب میبنده تو اینترنت و سرعت دانلود فقط برای سایت های داخلی خوبه و سایت های خارحی فوق العاده ضعیف است . من خودم 10Mb/s دارم و سرعت از سایت خارجی به زور به 3 میرسه . لطفاً از سایتهای مثل kernel.org یا ubuntu تست دانلود کنین و نتیجه رو اعلام کنید :
28226

Shahin007
2014/07/18, 12:57
دوستانی که از آسیاتک اینترنت دارن یه تست سرعت از خود سایت آسیاتک بکنن فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. و نتیجه رو اعلام کنن . متاسفانه آسیاتک داره آب میبنده تو اینترنت و سرعت دانلود فقط برای سایت های داخلی خوبه و سایت های خارحی فوق العاده ضعیف است . من خودم 10Mb/s دارم و سرعت از سایت خارجی به زور به 3 میرسه . لطفاً از سایتهای مثل kernel.org یا ubuntu تست دانلود کنین و نتیجه رو اعلام کنید :

اگر هنگام استفاده از فروم از قند*شکن استفاده میکنید غیر فعالش کنید که پست هاتون به انتظار تایید نره.
:)

iMehran
2014/07/19, 13:04
کسی نیست تست کنه ؟

hamid123
2014/07/19, 18:13
من از سایت اوبنتو یه ویندوز دانلود کردم ( مینت ) با سرعت 600 و از سرور های داخلی هم بهتر بود

vahidsoltanian
2014/07/19, 21:03
آقا من دلم از این شرکت خوووونه خون والا بخداااا ما گناهی نکردیم ک فیبر نوری منن خطمون رو من با شرکت پاس ماناماد اهواز سرویس 1 مگ نامحدود داشتم با ضریب اشتراک 1 به 10 ماهی 46 تومن میدادم سرعت 110k بهم میداد 4 ماه بدون افت سرعت ماهیانه 250 -260 گیگ مدام دانلود میکردم بدون اطلاع بنده ما رو منتفل کردن شرکت آسیا تک طرح 1 مگ نامحدود گرفتم سرعتم شده 50k زنگ زدم پشتیبانی میگم چرا سرعت نصف شده :
جواب ضریب اشتراک شما 1 به 8 میباشد تقسیم بر 8 میشه که میشه 128 حالا همین 128 دوباره تقسیم بر 8 میشه ک تقریبا میشه 16 k میگه این سرعت شماس ک از این پایین تر نباید بیاد اگه شما 50 سرعت دارید برو کیف کن!!!!!!!!! 110 کجا 16 کجا !!! آخه ما رو چی فرض کردن میدونم تبدیل بیت به بایت هست ولی تموم شرکتا تعرفه ها بر حسب کیلوبایت هست آخه من 50 تومن بدم ک سرعت 50 بگیرم؟ من دانلودم زیاده
جواب 2 :آقا شما منطقتون خیلی شلوغه سرعتون بالاتر نمیره !!!!!! آخه یکی نیس به اینا بگه چجور وقتی طرح برنزی و نقره ایو طلایی دارید و به ما سرعت دوبرابر میده چجوری اینجا منطقمون شلوغ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟؟روزی 200 مگ میذارن با سرعت 130 دانلود کنم!!
ب من بگید چی به اینا بگممممممم هر روز زنگ رو زنگ به تهران پول تلفنمون این دفعه میره بالا!!!!!

omidan
2014/07/20, 20:01
بنده حدود 2 سالی میشه آسیاتک دارم در کل ازش راضیم، سرعتش بد نیست قعطیشم تقریباً کمه (تو این 2 سال فک کنم 4 بار) و خوبیش اینه که قبلش با sms اطلاع میدن که قرار قطع بشه، یک سال سرعت 512 میگرفتم ولی الان 128 استفاده میکنم که تو سرعت دانلود هیچ فرقی با هم ندارن. تا دیروز از 128 حجمی استفاده میکردم که سرعت دانلودش بد نبود ولی خیلی بالا پایین میشد از 10KB/s تا 1MB/s متغیر بود اینم مدرکش:
28277

دیشب با همون سرعت 128 ولی به صورت نامحدود شارژ کردم که متاسفانه سرعتش به شدت پایین اومد و از 15KB/s بالاتر نمیره:
28278

Mostafa98
2014/07/20, 20:12
بنده حدود 2 سالی میشه آسیاتک دارم در کل ازش راضیم، سرعتش بد نیست قعطیشم تقریباً کمه (تو این 2 سال فک کنم 4 بار) و خوبیش اینه که قبلش با sms اطلاع میدن که قرار قطع بشه، یک سال سرعت 512 میگرفتم ولی الان 128 استفاده میکنم که تو سرعت دانلود هیچ فرقی با هم ندارن. تا دیروز از 128 حجمی استفاده میکردم که سرعت دانلودش بد نبود ولی خیلی بالا پایین میشد از 10KB/s تا 1MB/s متغیر بود اینم مدرکش:
28277

دیشب با همون سرعت 128 ولی به صورت نامحدود شارژ کردم که متاسفانه سرعتش به شدت پایین اومد و از 15KB/s بالاتر نمیره:
28278
من نمیدونم چطوزیه تو ایران بالاترین سرعت ها رو کسایی دارن که سرویسشون 128 هست.
خب تو اگه شب یک ساعت دانلود میکردی با حجمی اندازه کل روزت با نامحدود میشد.

NAVID OC
2014/07/21, 02:35
بچه ها تورو خدا اگر کسی راه حلی برای افزایش سرعت اینترنت سراغ دارد بگوید:
ما مرکز مخابرات ایمان هستیم که می گن خیلی کیفیت خطوطش پایین است. ولی مرکز مخابرات ولی عصر تو شیراز یکی از قوی ترین هاست. (یعنی می خوام بگم تو شیراز هم اینترنت قوی هست که ما البته ما شانس نداریم.)
الان در حال حاظر سرعت شبانه بیشتر شده و به 200 می رسد.
رکورد سرعت اینترنت من 340 است.
اگر isp را عوض کنم مشکل حل نمی شود؟
چی کار باید بکنم؟! دارم دیوانه می شم.

moli_ahmad
2014/08/13, 06:17
جالبه سرعت یک مگ مخابرات هرمزگان
2916929170

SAMAN
2014/08/13, 12:14
جالبه سرعت یک مگ مخابرات هرمزگان

عزیز اعتراض کن ......... این چیه ؟
به رگولاتوری شکایت بنویس خوب پیگیری میکنن ............ عملا اینترنت شما 128 کیلوبیته !

Mostafa98
2014/08/13, 13:21
این ۱۲۸ هم نیست.
من ۱۲۸ دارم سرعتش پنجاه برابر اینه ولی نامحدود نیست
کلا سرویس های نامحدود سرعت کمتری دارند.

rs2013
2014/08/28, 15:18
با سلام خدمت دوستان عزیزم
قصد دارم یک سری واقعیتها در مورد نوع سرویس ها و کارکرد شرکت اسیاتک به شما بدهم که امیدوارم نهایت استفاده راببرید.
===================================
معرفی:
اول از همه بنده یکی از کاربران شرکت اسیاتک هستم حدود 8 ماه هست از سرویس اسیاتک استفاده میکنم و ساکن مشهد هستم.
نوع سرویس:
طرح شهاب سرعت 10 مگابات 1 ساله با 12 گیگ حجم سالانه
مزایای سرویس:
دانلود رایگان از ساعت 4 تا 10 صبح
حجم دانلود رایگان 1200 گیگ
قیمت سرویس :
149 هزارتومان با مودم رایگان
========================================
سرعت سرویس برای مشترک:
دلیل اینکه سرعت دانلود من 1200 کیلوبات است چیست؟
-هر چقدر به محدودی سرویس دهنده نزدیکتر باشید سرعت انتقال اطلاعات بیشتر میشود همانند اینترنت بی سیم
برای همن فاصله من تا مرکز مخابرات یا همان سرویس دهنده حدود 500 متر است و میتوانم از طرح سرعت 10 مگابایت استفاده کنم وهرچقدر از محدودی سرویس دهنده دورتر باشید درنتیجه انتفال اطلاعات از سرویس گیرنده کمتر شده و دچار افت سرعت میشوید: برای همین هست که بعضی ها در یک سری از مناطق به انها نمیتوان سرعت بالا داد چرا ؟چون فاصله انها تا مرکز سرویس دهند طولانی هست و این باعث افت در سرعت میشود مثلا:
همانند من یکی از دوستان همین سرویس را دارد و فاصله ان تا مرکز سرویس دهنده طولانی است و سرعت دانلود ان نیز از 700 به بالاتر نمیرسد و برای همین از سرویسهای دست پایین برای خود استفاده کرد .
========================================
وضعیت پشتیبانی شرکت:
من حدود 8 ماه است از سرویس استفاده میکنم و در طی این 8 ماه حتی 1 بار هم قطعی ندیدم و در مورد پاسخگویی شرکت که من از ان سرویس خریداری کردم این گونه است:
شما از ساعت 8 صبح تا 8 شب شرکت سرویس دهند در شهر شما پاسخگوی شماست از ساعتی که شرکت تعطیل میشود تا فردای ان روز پاسخگویی به جواب مشتریان مستقیما به شعبه اصلی شرکت در تهران وصل شده و جوابگوی سوالات کاربران هستند.
=======================================
تغییراتی که در طول این 8 ما صورت گرفته چه چیز هایی میباشد:
اولین تغییر:تغییر ظاهر کلی سایت برای کاربران است
29873
-------------------------------
2- تغییر محیط برای کاربران
29875
------------------------------
صفحه اصلی ورود کاربران
29876
-----------------------------
3- یکی از ویژگیهای پنل جدید کاربران استفاده از سرویس بررسی سرعت خط از نظر تبادل اطلاعات بین مخابرات و خطوط بین الملل
29877
---------------------------
4-سرویس جدید سامانه پیامکی خبر رسانی کاربران از وضعیت خط
29878
وغیره که شما میتوانید از انها استفاده کنید
==================================
مدارک من برای اثبات حرفهایم: سرعت و پشتیبانی عالی
من برای سرعت رفتم و از 3 سایت مختلف دانلود کردم به ترتیب
1-سایت خارجی Freegames.com
سرعت دانلود:
29879
2- سایت راسخون سایت ایرانی
سرعت دانلود:
29880
3سایت Soft98 که یکی هاست ان از اسیاتک است
سرعت دانلود:
29882
---------------------------------------------------
خوب حالا برای اینکه بدانیم پشتیبانی جوابگوی ما در 24 ساعت است یانه میتوانید به سایت اسیاتک مراجعه کنید و در قسمت عاملین فروش در هر شهری که هستید نمایندگی فروش را پیدا کرده و شماره تماس ان را بگیرید و در ساعاتی که گفته شده تماس حاصل فرمایید:
لینک سایت:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
صفحه نمایندهای تمامی استانها در سایت اسیا تک
29884
=========================
این تجاربی بود که من در این 8 ماه که با شرکت اسیاتک بودم تجربه کردم خیلی کارهای دیگر نیز هست که انجام داده ولی برای کسانیکه بخواهند این واقعیت را قبول کنند که اسیاتک از نظرر سرویس دهی خیلی خوب ظاهر شده کفایت میکند
و در ضمن تنها شرکت خصوصی که تا بحال سرعت 10 مگابات را به مشتریان خود دارده به صورت مصارف خانگی همین شرکت است
ور در قبال هزینه ای که میدهید چیزی نیست این هم یک واقعیت است که باید در نظر گرفت
امیدوارم که این اطلاعات برای دوستانی که هنوز از سرویسهای اسیاتک استفاده میکگنند مورد کاربرد مفید واقع شود
تاریخ این موضوع :
1393/6/6
نماینده فروش رسمی شرکت اسیاتک در مشهد
رضا صادقی

sakhtafzarmag137
2014/09/13, 18:36
28226
دقیقا برا منم همینه
ینی تو این یک ماه اخیر بدترم شده
به پشتیبانی هم زنگ زدم گفت ما فقط سرعت دانلود از میهن دانلود را قبول داریم که اونم قبل تا 1200 هم من ازش دانلود گرفتم ولی الان سایتای ایرانی نهایتا تا 600 و خارجی هم که اصلا افتضاح
سرعتم 2 مگ 10گیگ
خیلی بد شده آسیا تک

Mostafa98
2014/10/28, 19:57
میخواستم سرویس 6 گیگ در یک ماه 128 رو امتحان کنم با توجه به این که احتمالا 3 گیگ اضافه میارم و بعدش دوباره سرویس 1 گیگ در یک ماه رو میگیرم ترافیک باقی مانده به دور بعدی انتقال پیدا میکنه؟

SAMAN
2014/10/28, 20:12
میخواستم سرویس 6 گیگ در یک ماه 128 رو امتحان کنم با توجه به این که احتمالا 3 گیگ اضافه میارم و بعدش دوباره سرویس 1 گیگ در یک ماه رو میگیرم ترافیک باقی مانده به دور بعدی انتقال پیدا میکنه؟

بعید میدونم !

soorush
2014/10/29, 09:48
آسیاتک در همه سرویسهاش شبانه نداره مثلا کل سرویس های 128 شبانه ندارن و فقط از 8-2 نیم بها هستندو در سرویس های بالاتر هم اگر شبانه بخوای مجبوری حجم بالا تر بگیری که شبانه داشته باشه یعنی هیچ سرویسی زیر 10 گیگ شبانه کامل از 8-2 نداره یعنی اگه شب بخوای چیزی دانلود کنی مجبوری سرویس با حجم بالا بخری آخه یکی نیست بگه شاید یکی اینقدرنیازش نباشه .. آدمو میزارن تو آمپاس و فقط قمپز در میکنن که ما بهترینیم

chaning
2015/09/30, 00:14
سلام
دوستان اسیاتک داشتم
درخواست قطعی دادم کفتن 3روز دیگه زنگ میزنن قطع میکنن زنگ نزدن خودم زنگ زدم باز گفتن زنگ میزنیم 4 روز بعد زنگ زدن 2روز بعدش قطع کردن
میگم چرا انقدر طول کشیده شکایت دارم ازتون میگه همینه دیگه شاید نمایندگی شهرتون اینکارو کرده میرم نمایندگی میگه تهران اینکارو کرده
اسیاتک نگیرین

javadth
2015/11/16, 13:54
اقا سمت 15 خرداد کیفیتش خوبه ؟

Saeid59
2015/11/20, 22:37
""lمتن رو حذف کردم- چون جواب نگرفتم-میخوام پست جدا بزنم- برای اینکه اخطار تکراری بودن نگیرم"