PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : sli کارت گرافیک

m0hsenmaster
2012/04/30, 17:47
با سلام
استفاده ازsliدر کامپیوتر به ساپورت کردن کارت گرافیک هم مربوط میشه یا فقط باید مادر بورد این امکانو داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
nvidia geforce 8400 gs از sli پشتیبانی میکنه؟؟؟
با تشکر

metall_hero
2012/04/30, 17:57
بله هر دو باید قابلیت sli رو داشته باشن
معمولا که نه همیشه رو جعبه کارت گرافیک کلمه sli رو مینویسن در صورت ساپورت
مدل کامل شامل مارک کارت رو هم بگید تا راهنماییتون کنم

m0hsenmaster
2012/04/30, 18:14
این عکس جعبشه
953195329533
ولی روش sli ندیدم
یعنیsli رو ساپورت نمیکنه؟

metall_hero
2012/04/30, 18:22
نه sli ساپورت نیست

m0hsenmaster
2012/04/30, 18:26
نمیتونم کاریش (مثلا اورکلاک)؟
چون دارم سیستممو عوض میکنم گفتم که کارت گرافیکو بعدا ارتقاش بدم!

saeid6574598
2012/04/30, 18:31
فناوری SLI ، يک فن آوري است که فقط براي کارت هاي گرافيک Nvidia مي باشد که در آن 2 کارت گرافيک به طور هم زمان وظيفه رندر کردن تصاوير را بر عهده دارند و خروجي تصاوير از يکي از آن دو صورت ميگيرد ، البته اين نکته قابل ذکر است که اين قابليت فقط روي مادربردهايي انجام می پذیرد که داراي فن آوري SLI باشند . در اين فن آوري ، از دو کارت PCI Express استفاده مي شود که هر يک به طور جداگانه روي PCI Express ، Slot نصب شده و توسط کابل به همديگر متصل مي گردند. ( البته اين نکته قابل ذکر است که نوع هر دو کارت گرافيک بايد يکي باشد مثلا اگر از کارت Geforce 8800 استفاده مي کنيد ، کارت دوم نيز بايد همان باشد . ) مزيت اين فن آوري اين است که مسئوليت رندر کردن تصاوير گرافيکي بين دو کارت تقسيم شده و سرعت رندر کردن بالا مي رود و اين قابليت باعث بيشتر شدن کيفيت تصاوير گرافيکي خواهد شد .

به احتمال فراوان ، کارت شما SLI ساپورت نیست . به این عکس توجه کنید . این کارتی است که از SLI پشتیبانی می کند .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Reza Y
2012/04/30, 20:06
نه عزیزم sli ساپورت نیست یک هفته اس دارم از این استفاده میکنم به علاوه این کارت بسیار ضعیفی هست اگه هم داشت اصلا ارزش sli کردن نداشت این کارت بسیار ضعیف است و زیر اورکلاک هم دوام نمیاورد اصلا روی هسته و و برد این کارت از هر شرکتی که هست برای افزایش فرکانس حسابی باز نکنید رو رزولوشن فول اچ دی حتی روی یک فایل pdf هم کم میاورد