PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مادربوردهای msi سری z77 و ثبت اولین 7 گیگاهرتز!!!

Olesius
2012/04/28, 22:15
با سلام

خبری از سوی کمپانی پابلیش شده که سعی می کنم متن کامل رو قرار بدم ولی کلیات خبر بدین شرح هست:

مادربوردهای msi سری z77 پیشرو در عرصه اورکلاکینگ

با معرفی نسل سوم پردازنده های سری Core با عنوان Ivy Bridge کمپانی های مادربوردسازی محصولات متعددی را مبتنی بر چیپست Z77 برای سازگاری بهتر معرفی و عرضه کرده اند که در این میان کمپانی پیشرو MSI با تکیه بر استاندارد مشهور خود (کلاس نظامی) در انتخاب قطعات الکترونیکی با کیفیت و عمر مفید بالا در کنار نسل جدید سیستم مدیریت توان (PWM) جهت تغذیه پایدار و بهتر پردازنده (Hybrid Digital Power)، برای پوشش نیازهای کاربران مختلف محصولات متنوعی را عرضه کرده است.

شاید برترین محصول معرفی شده (در حال حاضر) مادربورد Z77A-GD65 می باشد که با تکیه بر تجربیات و موفقیت های مادربورد MSI X79 Xpower II در عرصه اورکلاکینگ چشم گیر ظاهر شده و اولین فرکانس 7GHz با پردازنده Core i7 3770K را به ثبت رسانده است...
(بیشترین فرکانس ثبت شده با پردازنده های Ivy Bridge)

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
9517

Arsn
2012/04/28, 22:43
قابل توجه طرفداران اسوس ! به خصوص بعضی ها !

mm720
2012/04/28, 22:53
دوست عزیز تو پردازنده های آیوی بریج وسندی بریج اورکلاک بیشتر به پردازنده وابسته هست تا مادربرد البته مدار تغذیه مادربرد های msi رو نباید دست کم گرفت

Olesius
2012/04/29, 10:32
دوست عزیز تو پردازنده های آیوی بریج وسندی بریج اورکلاک بیشتر به پردازنده وابسته هست تا مادربرد البته مدار تغذیه مادربرد های msi رو نباید دست کم گرفت
دوست عزیز

صحبتی که شما مطرح می کنید در مورد سندی بریج کاملا درسته ولی در مورد آیوی بریج نمی شه با اطمینان گفت، چون قابلیت اورکلاک این سری با دما و ولتاژ رابطه مستقیمی داره :)
در حالی پردازنده های سندی اگر ماکزیمم 5500 مگاهرتز با 1.5 ولت و Air Cooling می زدند زیر نیتروژن مایع و با 1.7 ولت هم چیز زیادی عاید شما نمی شد...

Poorya_Lion
2012/04/29, 10:35
قابل توجه طرفداران اسوس ! به خصوص بعضی ها !

=)) فکر کنم من رو می گه =))
واقعاً جای تبریک داره به MSI . اگر خدا بخواد فکر کنم بالاخره شاهد یک مادربرد قدرتمند و خوب از MSI خواهیم بود. البته بایستی صبر کرد و دید اورکلاکرها چه رکوردهایی رو ثبت می کنند و فعلاً برای اظهار نظر کمی زوده ولی چیزی که به نظر میاد اینه که این برد برد خوبیه.
جناب کریمخانی آمار دقیقی از ماکسیمم رکورد رمی که با این برد ثبت شده در دست هستش ؟ راجع به vDrop Level توی بردهای MSI هم اگر امکان داره یک توضیحی بدید ، چون بنده چیزی متوجه نشدم . مثلاً vDrop Level0 کمترین میزان دراپ رو داره یا vDrop Level7 ؟
@ mm720 : بله دوست عزیز حق با شماست ولی تجربه خودم توی 1155 این بوده که بعضی از بردهایی که بسیار بد بودند پردازنده 5700 مگاهرتزی رو تا 5100 بیشتر نمی تونستند اور کنند و ولتاژهایی که ست می کردند هم خیلی با چیزی که شما ست می کردید فرق داشت.

Olesius
2012/04/29, 11:02
=)) فکر کنم من رو می گه =))
واقعاً جای تبریک داره به MSI . اگر خدا بخواد فکر کنم بالاخره شاهد یک مادربرد قدرتمند و خوب از MSI خواهیم بود. البته بایستی صبر کرد و دید اورکلاکرها چه رکوردهایی رو ثبت می کنند و فعلاً برای اظهار نظر کمی زوده ولی چیزی که به نظر میاد اینه که این برد برد خوبیه.
جناب کریمخانی آمار دقیقی از ماکسیمم رکورد رمی که با این برد ثبت شده در دست هستش ؟ راجع به vDrop Level توی بردهای MSI هم اگر امکان داره یک توضیحی بدید ، چون بنده چیزی متوجه نشدم . مثلاً vDrop Level0 کمترین میزان دراپ رو داره یا vDrop Level7 ؟
@ mm720 : بله دوست عزیز حق با شماست ولی تجربه خودم توی 1155 این بوده که بعضی از بردهایی که بسیار بد بودند پردازنده 5700 مگاهرتزی رو تا 5100 بیشتر نمی تونستند اور کنند و ولتاژهایی که ست می کردند هم خیلی با چیزی که شما ست می کردید فرق داشت.
البته قبلا هم مادربوردهای خوب متعددی از MSI شاهد بودیم، نمونه آخرش Xpower II ولی خوب با این وجود نظرات متفاوت هست (خصوصا از نظر شما!)
فعلا که مقبولیت و محبوبیت زیادی داشته و توسط اکثر اورکلاکرها توصیه می شه :)

پوریا جان، Vdroop فکر نمی کنید خارج از بحث ما باشه؟ نکنه می خواید MSI اور کنید!
بهرحال، همان حالت مشابه مادربوردهای گیگابایت یا مادربوردهای ایسوس هست...

Poorya_Lion
2012/04/29, 11:29
البته قبلا هم مادربوردهای خوب متعددی از MSI شاهد بودیم، نمونه آخرش Xpower II ولی خوب با این وجود نظرات متفاوت هست (خصوصا از نظر شما!)
فعلا که مقبولیت و محبوبیت زیادی داشته و توسط اکثر اورکلاکرها توصیه می شه :)

پوریا جان، Vdroop فکر نمی کنید خارج از بحث ما باشه؟ نکنه می خواید MSI اور کنید!
بهرحال، همان حالت مشابه مادربوردهای گیگابایت یا مادربوردهای ایسوس هست...

من عذرخواهی می کنم ، فکر نمی کردم off-topic به حساب بیاد. مگه بده MSI اور کنیم ، بالاخره بایستی همه رو تست کنیم ببینیم کدوم برای ما بهتره . البته چون من توی X79 MSI این وی دراپ رو دیدم ولی توی Rampage IV این مورد رو ندیدم ، به همین خاطر کمی سر در گم شدم. به هر حال شما پیشکسوت ما هستید و بایستی از شما یاد بگیریم.@};-
چون hwbot فعلاً مشکل داره نتونستم سابمیتی از این برد ببینم . فرکانس رم رو نمی دونید تا چقدر بردند ؟

Olesius
2012/04/29, 13:51
خواهش می کنم،

در مورد فرکانس رم می دونید تنها مادربورد دخیل نیست و مولفه های رم خوب + imc خوب میاد وسط!
2600 مگاهرتز چیزی بوده که همه بسادگی تست گرفتن ولی برای دستیابی به فرکانس هسته بالاتر اغلب فرکانس رم رو کاهش می دن..