PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید کولر برای سیپیو amd سوکت am3

kamyar
2012/04/28, 17:46
سلام دوستان من یک کولر گرین ترنسفرمر3 دارم می خواهم این کولر رو به یک کولر بهتر ارتقا بدم(این ارتقا دادن هم یک نوع بیماری شده!) بودجه هم فکر نکنم کم بیارم فقط زیر 320 باشه! و بین این که واتر کولر بخرم یا ایر بخرم موندم مثلا بین larkooler-cnps 12x-silver arrow-NH-D14 موندم ممنون میشم همون طور که منو در خرید های قبل یاری فرمودید در این خرید هم یاری کنید.

YGH
2012/04/28, 19:19
فکر کنم واسه اینکه شما از شر این بیماری خلاص بشی بهتره یه واتر کولر بخری، شر رو بکنی. خلاص!

Arsn
2012/04/28, 20:56
شما عشق قطعه شدی ! ما سالها پیش اینجور عاشقی را تجربه کردیم ! بد دردی است ! درک میکنم !

همون لارکولر را بخر ! اگر تونستی یه بلاک گرافیک هم بده برات درست کنند (راهنماییت میکنم) ، بزن گرافیک را هم ببر زیر کولانت !

فقط شرط خرید لارکولر اینه که تا جای ممکن بتونی با فن یا هوای سرد ، هیت سینکش را خنک کنی ! اونجوری امیدی به اورکلاک تا 4800 هم هست ! (یا 4200 + خنک کردن گرافیک )

kamyar
2012/04/29, 20:33
سلام ممنون از راهنماییتون-میشه رادیاتور و بلاک وپمپ را جداگانه پیدا کرد؟
قیمت حدودی larkooler رو دارید؟
یعنی این لارکولر توی این رنج قیمت(200) از همه بهتره؟

Arsn
2012/04/29, 20:36
سلام ممنون از راهنماییتون-میشه رادیاتور و بلاک وپمپ را جداگانه پیدا کرد؟
قیمت حدودی larkooler رو دارید؟
یعنی این لارکولر توی این رنج قیمت(200) از همه بهتره؟

میتونید اصلا دست ساز بسازید ! برای پمپ میتونید از پمپ برای آکواریم با پرتابه 1.8 متر بخرید ، میتونید از رادیاتور پیکان یا پژو 405 استفاده کنید ، میشه بلاک را خودتون درست کنید ! خلاصه که خیلی کارا میشه کرد ، وابسته به هزینه ، وقت ، خلاقیتی است که به خرج میدید !

حدود 220 ! آره میشه گفت تو این رنج قیمت بهتر از همه است !

kamyar
2012/05/01, 13:53
سلام اقا علیرضا تصمیم گرفتم خودم بسازم فقط میشه در مورد ساخت یک بلاک خوب راهنماییم کنید؟
مطلب توی فروم hot رو هم خوندم!(اگر بلاکش خوب از اب در میاد همونو بسازم)
اصلا میشه بلاک رو اماده خرید؟ (اگر دست ساز خوب در نمیاد)

Arsn
2012/05/01, 14:20
سلام اق علیرضا تصمیم گرفتم خودم بسازم فقط میشه در مورد ساخت یک بلاک خوب راهنماییم کنید؟
مطلب توی فروم hot رو هم خوندم!
اصلا میشه بلاک رو اماده خرید؟ (اگر دست ساز خوب در نمیاد)

آق علیرضا ؟؟؟ مدل جدیده ؟؟؟

درباره بلاک با توجه به گرونی الان مس و ریسکی که داره بهتره خیلی مطالعه شده کار کنید ! خریدن بلاک با این که مشکلات ساخت را نداره ولی کم گیر میاد و قیمت هاش بالاست ! اگر بلاک آماده گیر اوردید بخرید ولی اگر نبود بهتره بدید کسی که قبلا ساخته براتون بسازه ! چون واقعا قیمت مس الان جایی برای آزمون و خطا باقی نمیزاره !

در ساخت بلاک باید با توجه به ابعاد سوکت مادربوردتون اقدام به خرید مس کنید ! مس سرچشمه با خلوص 99 درصد نیاز دارید که تا جایی که من آمار دارم به کیلویی 30 تومن هم رسیده ! طرح بلاکتون باید به گونه ای باشه که در درجه اول بتونید کولانت را گیر بندازید و سطح تماس خوبی با پردازنده برقرار کنید که مسئله لپ کردن سطح بلاک اینجا اهمیت ویژه پیدا میکنه !

نمیدونم چند تا طرح دیدید ولی طرح های زیر را در صورتی که بتونید در بیارید خیلی خوبه

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فکر کنم طرح آخری برای ساخت بهتر باشه چون ساختش آسون تره و برای ورودی و خروجی واتر میتونید از مغزی های شیر های معمولی هم استفاده کنید ! برای چسبوندن دو بخش بالا و پایین بلاک هم از جوش نقره استفاده کنید !

kamyar
2012/05/01, 14:25
ببخشید اشتباه تایپی بود چون برای اولین بار سریع و بدون چک کردن نوشتم