PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : وقت مناسب برای خرید

saranipedram
2012/04/27, 21:25
سلام دوستان.وقت بخیر.
من قصد خرید یه مک بوک ایر رو دارم.ولی هر جا دیدم و خوندم و پرسیدم گفتن صبر کن مخصوصا الان که تاریخ کنفرانس wwdc مشخص شده و احتمالا بعد از معرفی شیر کوهی مدل های جدید ایر میاد.
میخواستم نظر شما رو بدونم.
ممنون

Hessam
2012/04/27, 21:30
لازم به ذکره که سری جدید لب تاپ مک بوک پرو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) در راه است!

saranipedram
2012/04/27, 22:50
لازم به ذکره که سری جدید لب تاپ مک بوک پرو (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) در راه است!
دوست عزیز از کجا اینقدر با اطمینان گفتید؟

Hessam
2012/04/27, 23:36
دوست عزیز از کجا اینقدر با اطمینان گفتید؟

شما شک دارید؟!
از همون ویدئو.
دانلود کنید و ببینید.

saranipedram
2012/04/28, 07:41
بله عزیز شک دارم.این ویدئو که داره مک بوک پرو های موجود تو بازار رو بررسی میکنه.اینو بنده 2 ماه قبل دیدم.
شکم اینه که اپل به هیچ عنوان هیچ چیزی رو اعلان نمیکنه.ولی شما همچین قاطعانه گفتی من گفتم شاید با اپل در ارتباطی.
به هر حال دوستان کسی پیشنهادی نداره؟

rre_za
2012/04/28, 09:06
سلام دوستان.وقت بخیر.
من قصد خرید یه مک بوک ایر رو دارم.ولی هر جا دیدم و خوندم و پرسیدم گفتن صبر کن مخصوصا الان که تاریخ کنفرانس wwdc مشخص شده و احتمالا بعد از معرفی شیر کوهی مدل های جدید ایر میاد.
میخواستم نظر شما رو بدونم.
ممنون

شما انتظارات خودت رو از Mac Book Air میدونی چیه دیگه ببین ایا سری موجود در بازار راضیت میکنه ؟ اگه اره دیگه صبر کردن بی معنیه... ( اما خوب اینم هست که با ورود سری جدید سری قبل ارزونتر میشه ) اگه این قضیه مالیشم هم واست مهم نیست الکی صبر نکن تکنولوژی رو به پیشرفته و هر روز یه چیز جدید میاد

saranipedram
2012/04/28, 09:38
ممنون.ولی الان جدیدتر اومده.ایوی بریج.دوماه دیگه هم wwdc هست.
ایوی بریج هم که میدونید چقدر مصرف بهینه تر باتری و پردازش قوی تری داره

Hessam
2012/04/28, 10:13
بله عزیز شک دارم.این ویدئو که داره مک بوک پرو های موجود تو بازار رو بررسی میکنه.اینو بنده 2 ماه قبل دیدم.
شکم اینه که اپل به هیچ عنوان هیچ چیزی رو اعلان نمیکنه.ولی شما همچین قاطعانه گفتی من گفتم شاید با اپل در ارتباطی.
به هر حال دوستان کسی پیشنهادی نداره؟

بله من اشتباه کردم.
خود گوینده ی ویدئو گفته که این لب تاپ از سی پی یو های جدید شرکت اینتل بهره می بره (سندی بریج)! پس مدل کاملاً جدیدیه!
و ضمناً من صرفاً جهت اطلاع گفتم و ربطی به مدل مک بوک ایر نداشت.
و البته اینکه تمامی برندهای لب تاپ موجود در بازار، مدل های جدیدشون رو که از پردازنده ی جدید ایوی بریج + سازگاری با ویندوز جدید 8 پشتببانی می کنه، به بازار عرضه می کنن.
پس در کل زمان خوبی برای خرید لب تاپ ها از جمله اپل نیست!

saranipedram
2012/04/28, 11:38
بله من اشتباه کردم.
خود گوینده ی ویدئو گفته که این لب تاپ از سی پی یو های جدید شرکت اینتل بهره می بره (سندی بریج)! پس مدل کاملاً جدیدیه!
و ضمناً من صرفاً جهت اطلاع گفتم و ربطی به مدل مک بوک ایر نداشت.
و البته اینکه تمامی برندهای لب تاپ موجود در بازار، مدل های جدیدشون رو که از پردازنده ی جدید ایوی بریج + سازگاری با ویندوز جدید 8 پشتببانی می کنه، به بازار عرضه می کنن.
پس در کل زمان خوبی برای خرید لب تاپ ها از جمله اپل نیست!
دو ماه دیگه کنفرانس wwdc اپل هست.