PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدیر و کاربر برتر فروردین 1391

Castiel
2012/04/21, 22:29
با سلام
مدتی بود که مدیر و کاربر برتر فروم انتخاب نشده بود. اما در سال جدید به روال عادی برگشته و این روند ادامه خواهد داشت. در ماهی که گذشت, آقای سعید مظفری عزیز به عنوان مدیر انجمن صوت و تصویر علاوه بر فعالیت و مدیریت در انجمن خود, تاپیک پربازدید قیمت روز قطعات را نیز مدیریت کردند و به دلیل زحمات ایشون, لایق عنوان مدیر برتر فروردین ماه هستند.
آقای بهنام صادقی عزیز هم به دلیل فعالیت و پوشش اخبار سایت در فروم و رعایت قوانین فروم, به عنوان کاربر برتر فروردین ماه انتخاب می شوند. از تمامی مدیران و کاربران فروم سخت افزار سپاسگذارم.

Editor In chief
2012/04/21, 22:33
ممنونم از همه دوستان خوبم که با تمام وجود در راه اعتلاء وب سایت زحمت می کشند. برای این موضوع در صورت تمایل به هر کدام از این دوست یک اشتراک شش ماهه نشریه اعطاء می شود.

Arsn
2012/04/21, 22:43
به آقا سعید گل تبریک میگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون شماره 1 باشند !

فروردین ماه به یمن وجود زحمات آقا سعید و فعالیت های بقیه بچه ها به خوبی گذشت و از خود روز عید و بعد از سال تحویل بچه های تیم مدیریت در خدمت کاربرهای عزیز بودند تا با اعطلای سطح علمی فروم کمکی هر چند کوچک در راه علم آموزی داشته باشند !

saeid6574598
2012/04/21, 22:49
به آقا سعید گل تبریک میگم و امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون شماره 1 باشند !

فروردین ماه به یمن وجود زحمات آقا سعید و فعالیت های بقیه بچه ها به خوبی گذشت و از خود روز عید و بعد از سال تحویل بچه های تیم مدیریت در خدمت کاربرهای عزیز بودند تا با اعطلای سطح علمی فروم کمکی هر چند کوچک در راه علم آموزی داشته باشند !
علیرضا جان ! شما لایق تر از بنده بودید ! این رو با قاطعیت تمام می گویم ( نه اینکه شکسته نفسی کنم ) : اگر جواب های شما در بخش سخت افزار نبود و اگر راهنمایی های شما نبود ، واقعا بخش سخت افزار لنگ می موند ! اصلا اسم فروم ما چیه ؟! خوب معلومه سخت افزار ! یعنی اینکه همه چیز بر روی دوش شماست و بنده هم از زحمات بی شائبه شما تشکرمی کنم و امیدوارم که همیشه موفق و پایدار باشید . من از آقای پناهی عزیز می خواهم که اشتراک شش ماه ای را که برای بنده در نظر گرفته بودند را به علیرضا گل تقدیم کنند . من کاملا راضی ام . / با تشکر

Arsn
2012/04/21, 23:06
علیرضا جان ! شما لایق تر از بنده بودید ! این رو با قاطعیت تمام می گویم ( نه اینکه شکسته نفسی کنم ) : اگر جواب های شما در بخش سخت افزار نبود و اگر راهنمایی های شما نبود ، واقعا بخش سخت افزار لنگ می موند ! اصلا اسم فروم ما چیه ؟! خوب معلومه سخت افزار ! یعنی اینکه همه چیز بر روی دوش شماست و بنده هم از زحمات بی شائبه شما تشکرمی کنم و امیدوارم که همیشه موفق و پایدار باشید . من از آقای پناهی عزیز می خواهم که اشتراک شش ماه ای را که برای بنده در نظر گرفته بودند را به علیرضا گل تقدیم کنند . من کاملا راضی ام . / با تشکر

آقا تو را خدا من را اینجا انقدر شرمسار نکن ! بنده 15 روز فروردین را نبودم ! (بودم ، کم بودم)

درسته که بنده مدیر بخش سخت افزار هستم ولی به هیچ وجه نمیتونم بدون شما و بقیه دوستان این بخش را بچرخونم ! خودتون هم خوب میدونید که سخت افزار یکی از بخش های این فروم است و بدون وجود بخش های دیگه و البته مدیر های اون بخش ها فروم بی معنی میشه !

من هر کاری هم که توی این فروم انجام میدم صرفا کمال همنشین بوده که در من هم اثر کرده ! همنشین های من هم شما و بقیه تیم بودید !

پس خواهشا این اشتراک را به عنوان یه تشکر کوچیک از طرف نشریه قبول کنید و انقدر هم بنده را شرمنده اخلاق ورزشکاری خودتون نکنید ! (آقای پناهی شما به حرف من گوش کن )

farjam1990
2012/04/21, 23:42
تبریک میگم :دی

یک چیزی ذهنمو مشغول کرده الان من نصفم کاربره نصفم مدیر؟ =))

Castiel
2012/04/21, 23:52
تبریک میگم :دی

یک چیزی ذهنمو مشغول کرده الان من نصفم کاربره نصفم مدیر؟ =))

الان سر پل صراط ایستادی،‌ولی برنامه ها داریم برای شما!

farjam1990
2012/04/22, 00:06
برنامه ورزشی ترک اعتیاد؟ :دی

Castiel
2012/04/22, 00:11
برنامه ورزشی ترک اعتیاد؟ :دی

گواهی عدم اعتیاد برای مدیریت نیازه!

farjam1990
2012/04/22, 00:23
با پارتی حل نمیشه؟ :دی

ATA
2012/04/22, 00:24
با سلام به مدیران و سروران گرامی :
منم تبریک عرض میکنم این روز خجسته رو و حقم به حقدار میرسه و در اون شکی نیست
جناب سعید جان که واقعا صبح تا شب در تلاشه که بخش مربوطه رو به نحو عالی مدیریت کنه و میکنه و خواهد کرد به ایشان از صمیم قلب ارزوی خوشبختی و موفقیت رو دارم
جناب بهنام جان هم که همه کاربران و مدیران عزیز شاهدن که مدام مطالب تازه ای رو به سایت تزریق و منتقل میکنه که جای تشکر رو داره
و من هم پای دو مدیر ارشد : جناب علیرضا و جناب حسام جان رو میبوسم که لایق این بوسه هستند ای کاش نزدیک بودم و به هرکدام از این مدیران ارشد شاخه گلی از صمیم قلب تقدیم میکردم
با تشکرات فراوان

Yaser_Aramesh
2012/04/22, 12:09
تبریک میگم به آقا سعید و امیدوارم که موفق و سربلند باشن

انشاالله در ماه های بعد تمام مدیران و کاربران فعال شوند که نشود انتخاب کرد که کدام یک برتر است !