PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب ویدیو اخر هقته

Ali Fatehi
2012/04/20, 02:09
امشب تا فردا 11 ظهر که بیدار می شوم دوست دارم ویدیویی را انتخاب کنید و بگویید کدام ویدیو را تدوین و بروی سایت قرار بدیم. البته این بخاطر تولدم بود.

قابل ذکر اگر استقبال شود از جناب پناهی خواهش می کنیم هر هفته اجازه این کار را به ما بدهد.

تمام این ویدیو ها طی چند روز گذشته بروی کانال معتبرخودشان در یو****تیو***ب قرار گرفته اند.

(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. afuy3UNwPJ0%3D)avast! WebRep - Samsung Galaxy Note -- Ryan Bidan Dispels Device Size Myths - 3D Berlin City Tour on Nokia Maps - HTC One V sample video - YouTube HTC One V hands-on - ASUS P8Z77 Series Motherboards - Connect Your Life with Wi-Fi GO! - 3D Summer Holiday - Gangstar Rio: City of Saints - Android Trailer - Six-Guns - Android Trailer - Ghost Recon Future Soldier | Tommy Jacob Multiplayer Walkthrough - Assassin's Creed 3 - Reveal Trailer [UK] - The Adventures of Tintin - Google Play trailer - Ice Age Village now on Google Play - Ghost Recon Future Soldier | Multiplayer :30 [NORTH AMERICA] - EA SPORTS NHL 13 Cover Vote - Blackhawks Make their Picks - Max Payne 3 Design and Technology Series: "Bullet Time" - New Video: THE SHOTGUNS OF MAX PAYNE 3 -

Ali Fatehi
2012/04/20, 03:31
قسمت اول تصاویری از ویدیوها

9257926592649263926292619260925992589266

Ali Fatehi
2012/04/20, 03:35
قسمت دوم تصاویری از ویدیوها
926992689267927092719272

Arsn
2012/04/20, 09:34
علی جان خسته نباشید !

میخواستم یه مسئله ای را یادآور بشم ! شما زحمت میکشید و ویدویو هایی را از جاهای مختلف روی سایت قرار میدید! این ویدیو ها در حالت عادی برای اکثر بچه ها در دسترس است ! (فیلtر شکن)

شما وقتی این ویدیو ها را روی سایت میزارید معمولا سرعت دانلود به شدت پایینه ! همیشه یکی از مشکلات عمده من در باره ویدیو های سایت سرعت پایین دانلود اون بوده ، فکر کنم اگر راه حلی برای این مشکل پیدا کنید بهتر از گذاشتن ویدیو جدید باشه !

باتشکر

Ali Fatehi
2012/04/20, 12:42
علی جان خسته نباشید !

میخواستم یه مسئله ای را یادآور بشم ! شما زحمت میکشید و ویدویو هایی را از جاهای مختلف روی سایت قرار میدید! این ویدیو ها در حالت عادی برای اکثر بچه ها در دسترس است ! (فیلtر شکن)

شما وقتی این ویدیو ها را روی سایت میزارید معمولا سرعت دانلود به شدت پایینه ! همیشه یکی از مشکلات عمده من در باره ویدیو های سایت سرعت پایین دانلود اون بوده ، فکر کنم اگر راه حلی برای این مشکل پیدا کنید بهتر از گذاشتن ویدیو جدید باشه !

باتشکر

اره سرعت دانلود اون ها کمه اما من یه پیشنهاد دارم با هر چیزی که مخابرات را دور می زنه برو داخل این سایت و بعد ادرس یویتوب را بده بعد این سایت بروی سرورخودش اپلود می کنه می تونی ویدیو را دانلود کنی با هر کیفیتی که حاصی clipconverter.cc

منتظر سایت سخت افزار یا ی***وت***یوب

Ali Fatehi
2012/04/21, 00:05
انتخاب شما تا ساعت 1:40 بامداد امشب فرصت دارد برای ثبت

Ali Fatehi
2012/04/21, 03:38
ویدیو انتخابی کاربران Max Payne 3 Design and Technology Series: "Bullet Time" است . این ویدیو با کیفیت HD دانلود و ترجمه شد البته زیرنویس را فردا بهش اضافه می کنم الان خوابم میاید .

به احتمال قوی به غیر از اپلود در روی سایت فایل اصلی با کیفیت 720p را در سرور های دیگه اپلود می کنم .

Ali Fatehi
2012/04/25, 21:38
شرمنده دوستان عزیز که دیر اپلود شد راسش چند باری سعی کردم بروی سرور سایت اپلود کنم اما پیام خطا داد

دوستان فعلا نسخه بی کیفیت اون را از اپارت مشاهده کنید
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Ali Fatehi
2012/04/26, 12:00
سلام به شما دوستان عزیز

کاربران گرامی می توانند ویدیو انتخابی را در بخش ویدیو های سایت مشاهده کنند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.