PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهمانی لیون کامپیوتر به صرف اورکلاک

Castiel
2011/11/06, 17:36
اگر اخبار سایت را در دو ماه گذشته دنبال کرده باشید، خبر دورهمی اورکلاکر ها را مطئنا دیده اید. این دورهمی با شرکت تیمهای LionComputer، HotOverclock و Shahrsakhtafzar و به میزبانی شرکت لیون کامپیوتر برگزار شده بود.

این بار شرکت لیون کامپیوتر قصد برگزرای یک مهمانی به صرف اورکلاک، نیتروژن مایع و ... با حضور تیم ماهنامه سخت افزار (Sakhtafzarmag) دارد !

طبق هماهنگی های صورت گرفته، این میهمانی روز جمعه، بیستم آبان ماه برگزار خواهد شد.
اطلاعات تکمیلی به زودی اعلام می گردد.

Castiel
2011/11/06, 17:57
دوستان عزیز اطلاعات تکمیلی به شرح زیر می باشد:

زمان: جمعه, 20 آبان 1390
مکان:دفتر لیون کامپیوتر

همچنین از آقای پوریا شعبانی جهت انجام هماهنگی و همکاری در این حرکت زیبا تشکر می کنم.

NinIX
2011/11/06, 18:17
با تشکر از انجمن حمایت از اورکلاکان جوان ...

Castiel
2011/11/06, 18:23
واقعا شرکتهایی مانند لیون کامپیوتر, گرین (سیاره سبز) حمایت خیلی خوبی از اورکلاکرها داشتند و دارند.
دست همه این عزیزان درد نکند.

M+S
2011/11/11, 00:20
تا اونجا که من اطلاع دارم و آقای حسینی ( مسول سخت افزار LionComputer ) گفتند امروز قراره اورکلاکر ها در کنار هم جمع بشند از دوستانی که شرکت میکنند درخواست دارم تصاویری از محل برگذاری این مراسم تهیه کنند و برای کاربران سایت به اشتراک بگذارند

sezar
2011/11/11, 22:06
خب امروز هم گذشت !! خیلی روزه خوبی بود ! جا داره از لیون کامپیوتر تشکر ویژه کنم همچنین از اقای پناهی که فرصت را به جوونا دادن هم صمیمانه سپاسگذارم !!! اینم گوشه هایی از تصاویر امروز!

راستی تونستیم امروز پردازنده AMD را به فرکانس 6663هرتز برسونیم که در ایران مقام دوم را کسب کردیم ! نتایج اورکلاک کارت گرافیک هم کاملا نفهمیدم چی شد ! فقط تا اینجاش را متوجه شدم که gpu یه مشکلی داشت!

927928929930931932933934935936

Editor In chief
2011/11/11, 22:10
خب امروز هم گذشت !! خیلی روزه خوبی بود ! جا داره از لیون کامپیوتر تشکر ویژه کنم همچنین از اقای پناهی که فرصت را به جوونا دادن هم صمیمانه سپاسگذارم !!! اینم گوشه هایی از تصاویر امروز!

راستی تونستیم امروز پردازنده AMD را به فرکانس 6663هرتز برسونیم که در ایران مقام دوم را کسب کردیم ! نتایج اورکلاک کارت گرافیک هم کاملا نفهمیدم چی شد ! فقط تا اینجاش را متوجه شدم که gpu یه مشکلی داشت!

927928929930931932933934935936

جای همه دوستان عزیز دیگر خالی بود انشاء الله دفعه بعدی در دفتر سخت افزار منتظر همه هستیم

Arsn
2011/11/11, 22:28
انشالله دفعه بعدی با یه مادربورد بهتر ثبت رکورد بالاتری میکنیم من متلعلق به همه ی ایران هستم :D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط افتخار این ثبت رکورد که یه کار همگانی و گروهی به نام شد و از همه مدیر های و بچه های لیون که خیلی تیم سخت افزار رو کمک کردند صمیمانه سپاس گذارم !

باتشکر -ARSN

Arsn
2011/11/11, 23:03
بچه های لیون هم که آقا پوریا بود که 6 ایرانه! سالار جان بود که رتبه 7 ایرانه ! فوق العاده آدم های جالبی را امروز ملاقات کردم !

باور بکنید یا نکنید مادربورد مورد استفاده ما سری معمولی Gigabyte - GA-990XA- UD3 بود ! و تا رکورد اول ایران فاصله در حد 60 مگاهرتز که اون هم میشد گرفت ولی من باید با مادربوردم خداحافظی میکردم ! ( قابل توجه ایسوسی ها )

به عقیده بچه های لیون grade پردازنده من از بهترین مدل های موجوده ! خیلی شانسی !
من الان نگاه کردم رکورد اورکلاک این سی پی یو در دنیا با نتیروژن مابع 6667 است ! وای ! یعنی 4 مگاهرتز ناقابل فاصله !

رم ها که خیلی دست و پاگیر بودن رم های Corsair xms3 با ظرفیت 8 گیگ بود که ما از 4 گیگ و با باس 476 استفاده کردیم و @ 8-7-7-18

کارت گرافیکی هم که استفاده کردم Geforce 7300 بود چون کارت من که رفته بود برای تعمیرات ! (!)

پاورمون Xfx 850 وات بود ! خیلی پاور خوبیه فقط جالبه که ماژولار نیست !

راستی بازم تحقیق کردم دیدم فقط 1 نفر اون هم با 4 مگاهرتز اختلاف تحت LN2 بیشتر از ما زده که اونم آمریکایی است (مال بلاد کفر است !!!!)

Editor In chief
2011/11/11, 23:25
بچه های لیون هم که آقا پوریا بود که 6 ایرانه! سالار جان بود که رتبه 7 ایرانه ! فوق العاده آدم های جالبی را امروز ملاقات کردم !
باور بکنید یا نکنید مادربورد مورد استفاده ما سری معمولی Gigabyte - GA-990XA- UD3 بود ! و تا رکورد اول ایران فاصله در حد 60 مگاهرتز که اون هم میشد گرفت ولی من باید با مادربوردم خداحافظی میکردم ! ( قابل توجه ایسوسی ها )

به عقیده بچه های لیون grade پردازنده من از بهترین مدل های موجوده ! خیلی شانسی !
من الان نگاه کردم رکورد اورکلاک این سی پی یو در دنیا با نتیروژن مابع 6667 است ! وای ! یعنی 4 مگاهرتز ناقابل فاصله !

رم ها که خیلی دست و پاگیر بودن رم های Corsair xms3 با ظرفیت 8 گیگ بود که ما از 4 گیگ و با باس 476 استفاده کردیم و @ 8-7-7-18

کارت گرافیکی هم که استفاده کردم Geforce 7300 بود چون کارت من که رفته بود برای تعمیرات ! (!)

پاورمون Xfx 850 وات بود ! خیلی پاور خوبیه فقط جالبه که ماژولار نیست !

راستی بازم تحقیق کردم دیدم فقط 1 نفر اون هم با 4 مگاهرتز اختلاف تحت LN2 بیشتر از ما زده که اونم آمریکایی است (مال بلاد کفر است !!!!)

علی رضا جان عزیز مرسی دوست گرامی

انشاء الله رکورد های بهتر با تلاش بیشتر خودتان. من هم از همه بچه های لیون کامپیوتر و آقای حسینی عزیز همین جا تشکر می کنم. امیدوارم همیشه حتی در اوج هم دوستان خوبی باشیم و هیچ گاه مغرور نگردیم.

علی رضا جان رکورد را در HWbot هم ثبت کن. مرسی

Arsn
2011/11/11, 23:28
جای همه دوستان عزیز دیگر خالی بود انشاء الله دفعه بعدی در دفتر سخت افزار منتظر همه هستیم

ولی آقای پناهی عزیز اون لحظه هایی که برای دادن ولتاژ غیرمتعارف به Cpu از شما اجازه میخواستیم واقعا چهره شما جالب بود !!!

فکر کنم وقتی اورکلاک تموم شد آخرش یه نفس راحت از ته دل کشیدید ! من به شخصه تا حالا تو این موقعیت مرگ یا زندگی اینجوری نبودم ! ولی الان از هیجان خوابم نمیبره که چجوری این مادبورد جون سالم به در برد !

الان نگاش میکنم میگم این همون بورد است که تا 4-5 ساعت قبل زیر دمای -180 بود ؟! دست درد نکنه خیلی وقت بود انقدر حال نکرده بودم !

Editor In chief
2011/11/11, 23:52
ولی آقای پناهی عزیز اون لحظه هایی که برای دادن ولتاژ غیرمتعارف به Cpu از شما اجازه میخواستیم واقعا قیافه شما دیدنی میشد !!!

فکر کنم وقتی اورکلاک تموم شد آخرش یه نفس راحت از ته دل کشیدید ! من به شخصه تا حالا تو این موقعیت مرگ یا زندگی اینجوری نبودم ! ولی الان از هیجان خوابم نمیبره که چجوری این مادبورد جون سالم به در برد !

الان نگاش میکنم میگم این همون بورد است که تا 4-5 ساعت قبل زیر دمای -190 بود ؟! دست درد نکنه خیلی وقت بود انقدر حال نکرده بودم !

انشاء الله هر وفت تصمیم گرفتید حرکت جدی کنید من سعی می کنم از نظر قطعه ساپورت کنم شما دوستان را. خوشحالم که باعث تغییر روحیه شد این موضوع.

sezar
2011/11/12, 06:53
جونم براتون بگم که حسام (آقای خوش تیپ) از شمال اومده بود آخر هم پزدازنده نخرید ! ، پیام هم به این نتیجه رسید که دیگه به من علی کوچولو نگه ! (از خودش بزرگترم !)
شما سروری !

به عقیده بچه های لیون grade پردازنده من از بهترین مدل های موجوده ! خیلی شانسی ! و خب به قول دوستمون پوریا (مرد شماره 6 ایران ) این پردازنده خیلی " وحشی " عمل کرد که تا 6663 رسید !
البته وحشي بودن پردازنده شما را سالارجان گفتند چندبار
خيلي مشتاق بودم مادربورد سوخته چجوري ميشه كه قسمت نبود:دي

Poorya_Lion
2011/11/12, 07:46
درود.

اول به آقای پناهی عزیز به خاطر داشتن چنین کاربرها و مدیران دوست داشتنی تبریک عرض می کنم . رکوردی که دیروز به دست اومد نتیجه سعی و تلاش خود بچه های مجله سخت افزار بود و علاقه زیاد این عزیزان آینده ای بسیار موفق رو برای این تیم رقم خواهد زد.;)
از آقای نیما جعفری سلیم که مخزن 35 لیتری خودشون رو در اختیار ما قرار دادند هم تشکر ویژه ای می کنم.

Castiel
2011/11/12, 09:51
با تشکر از مجموعه لیون کامپیوتر (آقای حسینی, پوریا جان, سالار عزیز که واقعا سالاره!, و میعاد جان و آریا عزیز) که حسابی ما رو شرمنده کردند و یک برنامه زیبا و عالی تدارک دیدند. دست همه شما درد نکنه

این هم فیلم از لحظه ثبت رکورد 6600, ویدیو 6663 در اختیار من نیست, دوستان محبت کنند این ویدئو را روی فروم قرار بدهند. لینک دانلود

960 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Phantom
2011/11/12, 11:17
منم هزاران درود می فرستم بر سروران لیون کامپیوتر و همینطور مدیران کوشا و پیروز سخت افزار گزارش خواندنی دیدنی و بینظیری بود خیلی سپاس گذارم فقط توی عکس من حسام جان و آقای پناهی را در سمت چپ شناختم کاش بقیه هم معرفی می شدند

Castiel
2011/11/12, 11:46
993

در این عکس ایستاده از راست: پوریا شعبانی (کاپیتان تیم اورکلاک لیون)، میعاد عزیز،آقای پناهی، جناب حسینی (مدیر لیون کامپیوتر)، یاسین گلمرادی فرد، سالار (مثل اسمش سالاره)، حسام
نشسته از راست: آریا شعبانی، پیام صفایی

و علیرضا سجادی نیا (arsn) هم این عکس را ثبت کرده است!

farjam1990
2011/11/12, 12:51
two thumbs up
:D

Poorya_Lion
2011/11/12, 12:57
علیرضا جان ، ما دیروز خیلی تند تند کار کردیم یک اشتباه کردیم.
آخرین ورژن AMD Over Drive رو دانلود کن یک تست رو ایر با ولتاژ دیفالت بزن. فکر کنم پردازندت بهترین 1090 موجود در ایران هستش.

salar
2011/11/12, 13:46
من هم از اشنایی با جناب پناهی و دوستان واقعا خوشحال شدم و انشالله بازه هم دور هم جمع خواهیم شد ^^.

---------------------------------------------

پویا اشتباهی در کار نبود بلکه برای نجات خود مادربرد از amd-overdrive استفاده نشد. تو فرکانسهای بالا مثل این overdrive ممکنه یکهو کار دستت بده. این برنامه باگ زیاد داره و با همه بایوسها جور نیست. یادته سر corsair IV asus زد بایوس مادبرد رو ترکوند مجبور شدیم بدیم گارانتی چیپ باویوس رو فلش کنه ! یکهو میای یک fsb بدی بعد بایوس مادربرد غش میکنه و سلام گارانتی.

Poorya_Lion
2011/11/12, 13:53
من هم از اشنایی با جناب پناهی و دوستان واقعا خوشحال شدم و انشالله بازه هم دور هم جمع خواهیم شد ^^.

پویا اشتباهی در کار نبود بلکه برای نجات خود مادربرد از amd-overdrive استفاده نشد. تو فرکانسهای بالا مثل این overdrive ممکنه یکهو کار دستت بده. این برنامه باگ زیاد داره و با همه بایوسها جور نیست. یادته سر corsair iv asus زد بایوس مادبرد رو ترکوند مجبور شدیم بدیم گارانتی چیپ باویوس رو فلش کنه ! یکهو میای یک fsb بدی بعد بایوس مادربرد غش میکنه و سلام گارانتی.

سالار می گه نه لابد نه دیگه :d
اصلاً amd به من چه ربطی داره که دخالت می کنم:d

Castiel
2011/11/12, 14:36
ولی دیروز نظر همه نسبت به AMd عوض شد (منظورم بیشتر خودم هستم!)
البته سالار هم از عملکرد پردازنده 1090 سورپرایز شده بود!

sezar
2011/11/12, 15:06
ولی دیروز نظر همه نسبت به AMd عوض شد (منظورم بیشتر خودم هستم!)
البته سالار هم از عملکرد پردازنده 1090 سورپرایز شده بود!
اینقدر سوپرایز شدی که امروز 2500گرفتی:دی
ولی جدا 1090عالی بود ! البته همش بخاطر مین بوردش بود

Castiel
2011/11/12, 15:18
اینقدر سوپرایز شدی که امروز 2500گرفتی:دی
ولی جدا 1090عالی بود ! البته همش بخاطر مین بوردش بود

واقعا دیروز همه قطعات خیلی عجیب کار میکردند،
دقیقا 2 ساعت دمای پات روی -180 بود، سالار جان هم خیلی وقت گذاشت و زحمت کشید، دستش درد نکنه
در کل دیروز همه خوب بودند، از همه شما متشکرم

rajah
2011/11/12, 17:41
خوشبحالتون من خیلی دوست داشتم اونجا می بودم ولی حیففففففففففففففففففففففف ففففففف

topoli
2011/11/12, 18:57
سلام
دقیقا خیلی خوشبحالشون شرکت تو اینجور برنامه ها دانش فنی ادم رو افزایش چشمگیری میده:)

ya30n
2011/11/12, 19:42
دیروز خیلی حال داد ! مخصوصا به منو پیام !

ya30n
2011/11/12, 20:38
بچه ها من فردا می خوام برم یه سیستم بخرم ! اونم AMD ، فقط مادربوردش نمی خوام گیگا باشه ! (Sezar)

sezar
2011/11/12, 20:45
به من که خیلی خوشگذشت ! دوستان با مادربورد گیگا رکورد میزنن بعدش میگن بده !!! msi بود اصلا نمیدونست سی پی یو چیه

Arsn
2011/11/12, 21:03
علیرضا جان ، ما دیروز خیلی تند تند کار کردیم یک اشتباه کردیم.
آخرین ورژن AMD Over Drive رو دانلود کن یک تست رو ایر با ولتاژ دیفالت بزن. فکر کنم پردازندت بهترین 1090 موجود در ایران هستش.

والا من در عجبم Set Fsb اذیت کرد ! باید یه ایمیل بهشون بزنم ناسزا بگم !

یعنی من انقدر خوش شانس هستم ؟ دیروز شما و سالار جان میگفتید که cpu که زیر LN میره دیگه به سختی به همون رکورد قبلش میرسه !

الان به نظر شما تحت شرایط دیگه (مثلا مادربورد بهتر) میشه دوباره امیدی به فرکانس بالاتر داشت ؟

salar
2011/11/12, 21:11
با چند بار زیر ln2 بردن مکشلی پیش نمیاد و اگر دائما برای تعداد دفعات بالا زیر ln2 بره پردازنده یم خرده اون گرید اولیشو از دست میده. شما اگر این رو روی یک برد اسوس خوب بزاری به دور از شوخی امکان رسیدن به رکورد خیلی بالاتر هم هست. این پردازنده با 6660 تو ویندوز بوت میکرد !!!! از داخل ویندوز حداقل 100 مگاهرتز دیگر هم میشد گرفت و اگر خوش شانس باشید 200 مگاهرتز هم دور از دسترس نیست. 100% با یک مادربرد بهتر میشه رکورد بهتری هم زد و این 1090 هنوز جا داشت !

Castiel
2011/11/12, 21:13
سالار جان انشالله یک برنامه مجددی بزاریم و رکورد ایران را بتونید ثبت کنید. البته اگر بتونیم یک مادربورد خوب پیدا کنیم
به جز ایسوس crosshair v formula چه بوردی پیشنهاد میدی؟ (از ایسوس البته)

Editor In chief
2011/11/12, 21:14

پویا اشتباهی در کار نبود بلکه برای نجات خود مادربرد از amd-overdrive استفاده نشد. تو فرکانسهای بالا مثل این overdrive ممکنه یکهو کار دستت بده. این برنامه باگ زیاد داره و با همه بایوسها جور نیست. یادته سر corsair IV asus زد بایوس مادبرد رو ترکوند مجبور شدیم بدیم گارانتی چیپ باویوس رو فلش کنه ! یکهو میای یک fsb بدی بعد بایوس مادربرد غش میکنه و سلام گارانتی.

مرسی سالار جان عزیز. ممنونم منم خوشحالم عزیز گرامی که دوست خوبی مانند شما در فروم هستید

salar
2011/11/12, 22:36
والا من گفتم اسوس ولی اپشنهای دیگر هم هست. از سری قدیم چیپهای 890FX از مادربردهای مثل biostar TA890FXE یا همون corsair iv یا GA-890fxa-ud7 هست و من دیدم مادربردهای 990FX هم خوب با 1090 یا پردازندهایی از این قبیل جواب میدن ! در حال حاضر تنها مادربرد 990FX که من دیدم روش تست زده شده و رکورد عالی زده همون asus corsair V هست . بقیه رو ندیدیم باهاشون 1090 بزنن و من پتانسیل و پایداری بایوس اینا رو نمیدونم. وقتی میخواین رکورد تو این سطح زده باشه انتخاب مادربرد خیلی محدود میشه و هر مادبردی رو نمیشه انتخاب کرد.

اگر یکasus corsair iv با چیپ نسل قبل 890FX هم باشه خوب جواب خواهد داد.

rajah
2011/11/14, 07:38
بچه ها من فردا می خوام برم یه سیستم بخرم ! اونم AMD ، فقط مادربوردش نمی خوام گیگا باشه ! (Sezar)

پادشاه اورکلاک