PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی نرم افزار Ashampoo Snap 5

Yaser_Aramesh
2012/04/19, 14:36
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

حتما اگر اهل کامپیوتر,اورکلاک,تست و .... باشید تا به حال خیلی لازم شده که از صفحه نمایش و یا قسمتی از آن توسط یک نرم افزار عکس برداری یا فیلم برداری کنید
کمپانی Ashampoo که همواره یکی از بهترین شرکت های سازنده ی نرم افزار است این کار را برای همه , حتی ایرانیان راحت کرده زیرا نرم افزاری که معرفی خواهیم کرد به طور کامل زبان فارسی را در خود گنجانده وساپورت می کند !

Ashampoo Snap نام سری نرم افزارهای عکسبرداری کمپانی Ashampoo است و ما در اینجا نسخه ی 5.0 آن را مورد بررسی قرار می دهیم

این هم نسخه های مختلف سری 5

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ویژگی های نرم افزار

عکس برداری با حالت های مختلف از جمله مستطیل آزاد,پنجره تکی و منطقه آزاد

نمونه ای از عکس گرفته شده در حالت پنجره تکی (Single Window )

9202

نمونه ای از عکس گرفته شده در حالت مستطیل آزاد (Free Rectangle Region )

9200

نمونه ای از عکس گرفته شده در حالت منطقه آزاد

9201

ضبط از Webcam و Microphone

فیلم برداری با تنظیمات زیاد

9209

دارای تنظیمات برای انتخاب هات کی

9208

بازسازی نوار ابزار برای بهبود کاربرد و ارتقای گردش کار

دسترسی آسانتر به انتخاب ها در تمام ابزار

ارتقا یافتن پشتیبانی از چرخش,شفاف سازی و بهینه سازی صفحه نمایش

آپلود مستقیم تصاویر به یوTube و ف/ی/س Book

بهبودی پشتیبانی از صفحه های لمسی در ویندوز 7

انتخاب اتوماتیک عنوان صفحه یا نام وبسایت برای تصاویری که از وبسایت گرفته می شود

Yaser_Aramesh
2012/04/19, 14:40
قابلیت های موجود در بخش ویرایش

پس از گرفته شدن عکس بلافاصله نوار های ابزار در دو سمت چپ و راست عکس قرار می گیرن تا عکس رو به نحو احسن ویرایش کرده و به طور دلخواه آماده کنیم ! قابلیت های موجود در این بخش شامل :

افزودن نوشته با فونت ها,رنگ ها و اندازه های مختلف

9213

شماره گذاری قسمت های مختلف عکس به شکل های مختلف

9212

تیره کردن قسمتی با استفاده از Blurpen

9211

پاک کن و نشانه های مختلف

9210

Yaser_Aramesh
2012/04/19, 14:56
این نرم افزار ویندوز های XP,Vista و Seven ( هر دو مدل 32 بیتی و 64 بیتی ) را ساپورت می کند و دارای حجم حدود 22MB است

این هم جایزه ها و مقام های کسب شده توسط این نرم افزار از وبسایت ها

9214 9215 9216 9217 9218 9219 9220

قابل توجه است که این نرم افزار دارنده ی گواهینامه طلایی از سوی مایکروسافت است !

اگر به صورت Trial بخواهید این نرم افزار را امتحان کنید 40 روز میتوانید و برای خرید آن باید 19.99 دلار بپردازید

دانلود به همراه کلید برای فعال شدن نرم افزار از سرور Soft98 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

دانلود نسخه ی Portable (بدون نیاز به نصب)
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
گردآوری : یاسر آرامش

th e nd
2012/04/19, 16:00
شخصا با Ashampoo مشکل داشتم. مخصوصا با نرم افزار رایتش. همیشه سیستم Blue Screen میده...

Arsn
2012/04/19, 16:13
شخصا با Ashampoo مشکل داشتم. مخصوصا با نرم افزار رایتش. همیشه سیستم Blue Screen میده...

دوست من مشکلتون چیز دیگست ! نرم افزار بلو اسکرین نمیده ! احتمالا مشکل هارد است !

Yaser_Aramesh
2012/04/19, 22:21
عزیز من....اتفاقا نرم افزارهای رایت Ashampoo که با نام Burning Studio تولید میشن و الان هم نسخه ی 11 اومده بهترین نرم افزار در زمینه ی رایت و ساخت DVD های ویدیویی همراه با اسلاید و ... هست ! من نمیگم بلکه خیلی ها (سایت ها و افراد ) میگن

بنده 3 سال هست که دارم با Burning Studio 9 کار میکنم و مشکلی هم نداشتم.....تازگی ها گاهی هم از 10 اش استفاده میکنم

کلا یادتون باشه دو تا شرکت نرم افزاراش خیلی خوبن ! Ashampoo و Wondershare

ATA
2012/04/19, 23:00
با تشکر از جناب یاسرجان عزیز بابت معرفی نرم افزار واقعا نرم افزار عالی هست و پر امکانات...بدرود

Yaser_Aramesh
2012/11/05, 21:27
نسخه ی ششم این نرم افزار فوق العاده عرضه شده و از اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)قابل دانلود هست

مهمترین ویژگی این نسخه قابلیت افزودن صدا به فیلم هاست.بنابراین این نسخه پا را فراتر از اسکرین شات گذاشته و حتی میتوان به عنوان نرم افزار تهیه ی فیلم آموزشی از آن بهره برد !

darkknight
2012/11/29, 23:06
من که خیلی ازش راضی هستم و نرم افزار خوبی هست
بقول علیرضا نرم افزاربلو اسکرین نمیده(مکس پین برای من بلو اسکرین همش میداد اخرش هم نتونستم بازیش کنم(نصب جدیدترین ویندوز با اپدیت هاش و نصب اخرین درایور ها و اخرین ک ر ک ها هم موثر نبود)
کلا با کلی خفت و خواری اخرش نتونستم بازی کنم:دی