PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تبدیل زیرنویس فارسی srt به دی وی دی بدون بهم ریختگی

1geeky
2012/04/18, 23:39
فایل های MKVی هست که میخوام تبدیل به DVD کنم و زیرنویسهای SRT کنونی را هم بهشون اضافه کنم.در حال حاضر از نرم افزار ConvertXtoDVD 4 استفاده میکنم که برای تبدیل مشکلی نداره و امکانات خوبی هم داره (از جمله اضافه کردن چند زیرنویس به یک فیلم که برام مهمه).
در حالت عادی که فایل های زیرنویس فارسی srt را روی مرورگر باز میکنم مثلا، در انکودینگ Arabic (Windows-1256)i نمایش درستی داره، ولی بعد از تبدیل به دی وی دی در هم ریخته نمایش داده میشه هر چند که در تنظیمات رِندر زیرنویس در خود نرم افزار ConvertXtoDVD 4 چندین مورد Arabic مختلف بوده تست کردم باز هم نتیجه نگرفتم.
توصیه شما برای تبدیل فایل های mkv به DVD با قابلیت افزودن چند زیرنویس به یک فایل تصویری چیه؟

ممنون

dr.zhivago
2012/04/19, 00:14
با این نرم اقزار میتونی بهم ریختگی زیرنویس ها رو درست کنی

shPersianSub_leFixer.rar - 5 KB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

1geeky
2012/04/19, 00:41
با این نرم اقزار میتونی بهم ریختگی زیرنویس ها رو درست کنی

shPersianSub_leFixer.rar - 5 KB (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

وای واقعا ممنونم. مشکلم حل شد. خیلی ممنون

DesironnA
2013/12/24, 21:24
ای بابا :((
زدم دانلود شه، زده File NOT FOUND :((
من گیر کردم.
یک ساب تایتل ترجمه کردم با فورمتِ srt، و فیلمش رو نیز بصورت DVD در هاردم دارم..
حالا، می خوام این ساب تایتل رو تبدیل به ساب تایتلِ مخصوصِ DVD کنم، و به این فیلم اضافه کنم، و روی DVD رایتش کنم.
خیلی جستجو کردم در گوگل. امّا به "هیچ" نتیجه ای نرسیدم..
حالا نیز که این تاپیک رو یافتم، سه ساعت ثبت نام کردم و با این سرعتِ کمی که دارم رفتم یاهو لینکِ فعّالسازی رو هم زدم، با ذوق آمدم توی این تاپیک تا لینکِ دانلود رو بزنم، زدم میگه فایلش نیست :|
شانسه دارم من ؟ :|

Shahin007
2013/12/24, 21:51
خب تاپیک مال خیلی وقت پیشه دیگه این مشکل طبیعیه...
لینک دانلود:
Sh Persian Subtitle Fixer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Reza Eshraghi
2013/12/24, 21:58
ای بابا :((
زدم دانلود شه، زده File NOT FOUND :((
من گیر کردم.
یک ساب تایتل ترجمه کردم با فورمتِ srt، و فیلمش رو نیز بصورت DVD در هاردم دارم..
حالا، می خوام این ساب تایتل رو تبدیل به ساب تایتلِ مخصوصِ DVD کنم، و به این فیلم اضافه کنم، و روی DVD رایتش کنم.
خیلی جستجو کردم در گوگل. امّا به "هیچ" نتیجه ای نرسیدم..
حالا نیز که این تاپیک رو یافتم، سه ساعت ثبت نام کردم و با این سرعتِ کمی که دارم رفتم یاهو لینکِ فعّالسازی رو هم زدم، با ذوق آمدم توی این تاپیک تا لینکِ دانلود رو بزنم، زدم میگه فایلش نیست :|
شانسه دارم من ؟ :|

سلام ! اگر کمی دقت می کردید و قبل از ثبت نام به تاریخ استارت و آخرین پست این تاپیک تا قبل از پست خودتون نگاه می کردید می توانستید حدس بزنید که پس از یک سال فایل از آپلود سنتر مورد نظر حذف شده پس زحمت بالا آوردن تاپیک مربوط به یک سال پیش راهم نمی کشیدید !
در صورت تکرار اخطار دریافت می کنید !
مدیریت محترم بخش ، آقا محسن عزیز لطفاً تاپیک بسته شود !
با تشکر .