PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مرودم .ایرلس shuttle 920 wm

aali361
2012/04/18, 17:20
سلام.
من دیروز یکی از اینا خریدم .
سوالم اینکه این مودم فلش خوره و توی توضیحاتش خوندم که میشه با هاش اطلاعات فلش رو به اشترگ گذاشت . میخواستم بدونم چه جوری ؟
سوال دوم اینه که روی کارتنش نوشته n wirless modem یعنی از سری n هست ؟
این که میگن مناسب گیم یعنی چی ؟ به چه دردی واسه بازی میخوره ؟ اینکه شبکه بازی کنی ؟ چطوری ؟

saeid6574598
2012/04/18, 19:06
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

مشخصات کلی این محصول :

4 پورت Lan 10/100
دارای پورت USB برای اتصال پرینتر (پرینت سرور)
پشتیبانی از فلش مموری جهت اتصال به مودم
اکسز پوینت بیسیم IEEE 802.11 b/g/n
پشتیبانی از سیستم کد گذاری WEP , WPA , WPA2 64 و 128 بیت
پشتیبانی از DHCP سرور و کلاینت و ایستگاه های تقویت

پشتیبانی از فیلترینگ ، IP QoS , DMZ , NAPT , NAT , UPnP
پشتیبانی از 16 PVC
پشتیبانی از ITU-T i.610F4/F5 OAM
قابلیت آپدیت تاریخ و ساعت از سرور ساعت جهانی
پشتیبانی از کانال بندی بیسیم اتوماتیک
پشتیبانی از SSID اصلی و میهمان
پشتیبانی از WDS , SES , STA
پشتیبانی از پنهان سازی SSID
رنج فرکانس 2.40 GHz تا 2.4835 GHz
تعداد کاربران قابل پشتیبانی 20 – 10
رنج پوشش رادیویی 30-60 متر در محیط های بسته و 60 -100 متر در محیط های باز
مسیر یاب ADSL تمام سرعت (پشتیبانی از Router / Bridge)
سرعت دانلود 24 مگا بیت در ثانیه و آپلود 1 مگا بیت در ثانیه
بیشترین مسافت پاسخگویی 5.4 کیلومتر
دارای محیط تنظیمات کاربر پسند
دارای ساختاری استاندارد و توانایی سازگاری با DSL های گوناگون
قابلیت دانلود و آپگرید نرم افزار راه انداز
دارای Splitter

این راهنمای نصب ADSL : لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این راهنمای تنظیم Print Server و USB Flash : لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این هم راهنمای فریمور مودم : لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

این n یکی از چند استاندارد موجود در مودم ها برای برقراری ارتباط می باشد .

Arsn
2012/04/18, 19:25
سلام.
من دیروز یکی از اینا خریدم .
سوالم اینکه این مودم فلش خوره و توی توضیحاتش خوندم که میشه با هاش اطلاعات فلش رو به اشترگ گذاشت . میخواستم بدونم چه جوری ؟
سوال دوم اینه که روی کارتنش نوشته n wirless modem یعنی از سری n هست ؟
این که میگن مناسب گیم یعنی چی ؟ به چه دردی واسه بازی میخوره ؟ اینکه شبکه بازی کنی ؟ چطوری ؟

دوست من استاندارد n یعنی اینکه روتر یا مودم شما از جدیدترین نسخه ی ارتباطات وایرلس بهره میبره ! یعنی برد بیشتر ، سیگنال قوی تر ، سرعت بالاتر (300 مگابیت) و...

کاربردش هم توی بازی زمانی است که شما چند تا سیستم رو به صورت وایرلس شبکه کنید ، چون سرعت وایرلس شما بالاست لگ و گیر کردن تصویر و شبکه کم تر است ! |(البته برای گیم وایرلس توصیه نمیشه )

aali361
2012/04/18, 19:33
یه سوال دیگه داشتم .
چطوری میشه آدرس مک رو تغییر داد

aali361
2012/04/18, 23:17
من هر چی تو تنظیمات مودم گشتم نتونستم جایی رو که بشه مک رو تغییر بدم پیدا نکردم . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟

Arsn
2012/04/18, 23:42
مک آدرس تا جایی که من میدونم یکتاست و قابل تغییر در دستگاه های معمولی نیست ! شما میتونید از تکنیک های mac proofing یا mac cloning و نرم افزار های این کار استفاده کنید !

saeid6574598
2012/04/19, 00:07
در صورتی که با مباحث مربوط به شبکه آشنایی داشته باشید حتماً با مفهوم MAC Address آشنا هستید. MAC Address یک آدرس فیزیکی است که یکی از کاربردهای آن تشخیص دادن یک کارت شبکه از دیگر کارت شبکه‌های است و به کارت شبکه اجازه شناسایی داده‌ای که به آن فرستاده شده است را می‌دهد. MAC Address بر خلاف IP یک ادرس خاص است و در درون تراشه کارت شبکه ثبت می‌شود. راه‌های مختلفی جهت تغییر MAC Address کارت شبکه وجود دارد، اما هیچ یک از این راه‌ها باعث ایجاد تغییر دائمی و همیشگی نمی‌شود، بلکه این تغییرات موقت هستند و در صورت راه‌اندازی مجدد سیستم به حالت گذشته باز می‌گردند. اما در این ترفند قصد دارم به معرفی یک روش بسیار مفید و عملی بپردازم که به وسیله آن می‌توانید MAC Address کارت شبکه را به طور دائمی تغییر دهید.

بدین منظور:

نیازمند یک ابزار جانبی به نام Technitium MAC Address Changer هستیم. این برنامه کم‌حجم و رایگان، تمام آن چیزی که ما نیازمند آن هستیم را در اختیار ما قرار می‌دهد.

پس از دانلود فایل، آن را از حالت فشرده خارج کرده و برنامه را نصب کنید.

طریقه کار با این برنامه بسیار ساده است:

پس از اجرای برنامه، در قسمت Network Connections نام کانکشن‌های مربوط به هر کارت شبکه موجود در سیستم را مشاهده می‌کنید.
اکنون کارت شبکه مورد نظر را انتخاب کنید و بر روی دکمه Change MAC موجود در پایین صفحه کلیک کنید.
خواهید دید که قسمت Enter New Mac Address Below نمایان می‌شود.
برای وارد نمودن یک MAC Address جدید سه راه دارید؛ می‌توانید دستی یک آدرس جدید را به دلخواه وارد کنید، بر روی دکمه Random MAC Address کلیک کنید تا یک آدرس به صورت تصادفی وارد شود و یا اینکه بر روی علامت فلش رو به پایین کلیک کنید تا در منوی ظاهر شده یکی از برندهای مختلف کارت شبکه را انتخاب کنید تا آدرس آن وارد شود.
با کلیک بر روی دکمه Change Now آدرس تغییر داده می‌شود.

برای بازگردانی MAC Address به حالت اولیه نیز کافی است بر روی دکمه Original MAC کلیک کنید.

به همین سادگی می‌توانید MAC Address کارت شبکه را به صورت دائمی تغییر دهید. البته ناگفته نماند MAC Address تغییر داده شده بر روی یک کامپیوتر دیگر و یا سیستم‌عامل دیگر پاسخگو نیست و چنانچه که دستور ipconfig /all را در سیستم‌عامل دیگر وارد کنید خواهید دید که همان MAC Address اصلی را نشان می‌دهد. در نتیجه این تغییر MAC Address به این برنامه و سیستم‌عامل کنونی شما وابسته است.

دانلود برنامه از سایت : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aali361
2012/04/19, 00:34
ولی من زمانی که مودم adsl ساده tp link 8811داشتم خیلی راحت مک رو نغییر میدادم .

saeid6574598
2012/04/19, 00:47
ولی من زمانی که مودم adsl ساده tp link 8811داشتم خیلی راحت مک رو نغییر میدادم .
هر مدلی فرق می کنه ! تازه از طریق خود Network کنترل پنل هم می تونید تغییر آدرس بدهید اما من بلد نیستم چطوریه ! تازه میشه آدرس مک دیگرون رو هم ** کرد !

sherafatian
2013/10/18, 22:10
سلام من این مودم 920wm رو دارم و هربار که وارد صفحه کانفیگ میشم خود به خود خارج میشه. باید چیکا کنم؟