PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مانیتور حرفه ای مخصوص گیمرها

saeid6574598
2012/04/18, 13:30
اگر اهل دیدن فیلمهای با کیفیت بالا و همچنین گیم هستید ، پیشنهاد می کنم این خبر را بخوانید .

شرکت Iiyama به تازگی از جدید ترین محصول خود که یک مانیتور مخصوص گیمرها می باشد ، رونمایی کرده است . این محصول که با نام G2773HS شناخته می شود ، دارای ویژگی های زیر می باشد :

صفحه نمایش 27 اینچی با رزولوشن 1080 *1920 و نور پشتی LED .

مجهز به پورت های متعدد از جمله دو رابط DVI ، یک رابط VGA و یک رابط HDMI .

قابلیت تنظیم Screen Refresh Rate حداکثر به میزان 120 هرتز و زمان پاسخ دهی فوق العاده 1 میلی ثانیه .

قابلیت تنظیم مصرف انرژی و همچنین مصرف انرژی بسیار پایین . ( این میزان در بیشترین حالت به میزان 0.5 وات خواهد رسید . )

با این حال ، شرکت Iiyama هنوز اطلاعات دقیقی از زمان عرضه و همچنین قیمت این محصول ، انتشار نکرده است .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نگارش و ترجمه : سعید مظفری

dr.zhivago
2012/04/18, 15:23
خیلی خوشگله
اما یا به بازار ایران نمیاد یا اگه بیاد قیمتش نجومی میشه
من قصد خرید مانیتور دارم اما بازار پر شده از ال جی و سامسونگ که همه شبیه همن با اون پایه های زشتشون
مانیتورهای اچ پی و ایسر چرا تو بازار ایران نیست ؟

Bahman_D
2012/04/18, 15:58
0.5 وات؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اشتباه تایپی نشده؟؟؟؟

Arsn
2012/04/18, 16:43
احتمالا در حالت استندبای 0.5 وات مصرف میکنه !

جالبه که گفته شده تو 120 هرتز 1 میلی ثانیه تاخیر داره ! من تا الان مانیتور 3 بعدی با این زمان تاخیر ندیده بودم !

از نقاط ضعفش میشه به بدنه تمام پلاستیکی اشاره کرد که حتی از عکسش هم میشه فهمید که استعداد خارق العاده برای جذب اثر انگشت و گرد و غبار داره !

sami_1985
2012/04/18, 22:30
اخ اخ!
من که خيلی راضيم ازش!
خواستم چند ماه پيش،يه Asus VE278Q يا VE276Q بخرم که يهو کمياب شد و قيمتش از 450 شد 590!!بدشم ک دلار پوکيد!الان يه مغازه داره که ميده 980!!
شانسم نداريم!:-L
شاد باشيد