PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر سنجی درباره توسعه بخش ویدیو در سایت سخت افزار ؟

Ali Fatehi
2012/04/17, 21:47
سلام
از فروردین به بعد تصمیم گرفتیم بخش ویدیو ها را هم توسعه بدهیم . به همین دلیل نیاز به همکاری شما دوستان داریم .

نظر شما در چارچوپ نوع ویدیو ها و ویدیو های چه چیز هایی نیاز است . باید باشد.

البته در مورد تدوین و ترجمه هم خوشحال می شویم نظرات ، انتقادات و پیشنهادات خودتان را بگویید.

منتظر نظرات شما هستیم.

سوالاتان را اینجا نپرسید چون برای جلوگیری از هرج و مرج حذف خواهند شد.9182

Castiel
2012/04/17, 21:51
دوستان عزیز نظرات خود را در خصوص به روز رسانی و همچنین ویدئوهای اضافه شده به وب سایت را بیان کنید تا با یک جمع بندی بتوانیم وضعیت بهتری برای بخش ویدوهای سایت به وجود آوریم.
همچنین از علی جان بی نهایت سپاسگزارم که با تمام وجود برای تهیه, ترجمه و ویرایش ویدئوها زحمت می کشد. علی جان سپاس

dr.zhivago
2012/04/17, 22:08
خیلی خوبه اما مثل این ویدیوئی که از کارخونه فاکسکان گذاشتین نباشه
کیفیتش خیلی پایین بود
در ضمن زیرنویسشم معلوم نبود اصلا
کلا ویدیوهاتون کیفیتش خیلی پایینه

saeid6574598
2012/04/17, 22:18
کیفیتش خیلی پایین بود
دوست عزیز اون کیفیت پایین به خاطر sd بودن فایل ویدئویی است . مسلما در حالت hd ، تصویر بسیار خوب خواهد شد .

Castiel
2012/04/17, 22:19
کیفیتش خیلی پایین بود

شما باید روی کلید hd کلیدک کنید تا ویدئو را با کیفیت بالاتر ببینید. پیش فرض کیفیت پایین با حجم پایین تر برای دوستانی است که اینترنت لاک پشتی دارند.

dr.zhivago
2012/04/17, 22:26
دوست عزیز اون کیفیت پایین به خاطر sd بودن فایل ویدئویی است . مسلما در حالت hd ، تصویر بسیار خوب خواهد شد .
خب hd بذارید

saeid6574598
2012/04/17, 22:28
خب hd بذارید
گزینه hd دقیقا جفت sd است . روش کلیک کنید تا بره برای حالت hd . بعدش هم اگر خواستید می تونید دانلودش کنید .

dr.zhivago
2012/04/17, 22:45
hd که نبود ولی این بهتر بود اما چرا اینقد با زیرنویس بازی می کنین ؟
یه بار بالا به بار چپ یه بار راست
هر دفعه هم یه رنگ
اینجوری حواس بیننده پرت میشه هر بار هم باید دنبال جای زیرنویس بگرده
به نظر من زیرنویس زرد باشه بهتره

در ضمن ویدیوها رو خود بچه ها تهیه کنن بهتره

ماشالا چیزی از این خارجی ها کم ندارن

Castiel
2012/04/17, 22:53
خب hd بذارید

این هم آموزش تصویری

9183

ATA
2012/04/17, 22:57
با تشکر از نظرسنجی به نظر بنده هم ویدئوهای خودمون با ویدئوهای مختلف خارجی در هم امیخته بشه جزو بهترینها میشه مثلا یه ودئو از اورکلاک فلان پردازنده یا اورکلاک فلان گرافیک تیم خودمون با نمونه مشابه خارجی بزارین که هم با کمیتها و کیفیت کار اشنا بشیم و در اخر هم یه امتیازی هم به فلان ویدئو بدیم که در اینده نمونه های مشابهش تکرار بشه.....به امید پیشرفت روزافزون سایت سخت افزار

Ali Fatehi
2012/04/17, 23:56
با تشکر از نظرسنجی به نظر بنده هم ویدئوهای خودمون با ویدئوهای مختلف خارجی در هم امیخته بشه جزو بهترینها میشه مثلا یه ودئو از اورکلاک فلان پردازنده یا اورکلاک فلان گرافیک تیم خودمون با نمونه مشابه خارجی بزارین که هم با کمیتها و کیفیت کار اشنا بشیم و در اخر هم یه امتیازی هم به فلان ویدئو بدیم که در اینده نمونه های مشابهش تکرار بشه.....به امید پیشرفت روزافزون سایت سخت افزار

ممنون از پیشنهاد شما

کاملا موافقم اتفاقا توی فکرش بودم. فقط نیاز به یه زیر ساخت داره که البته یک بخش از این زیر ساخت . بعد مالی اون است. که اون را باید با سردبیر مجله سخت افزار هماهنگ کنیم.

hd که نبود ولی این بهتر بود اما چرا اینقد با زیرنویس بازی می کنین ؟
یه بار بالا به بار چپ یه بار راست
هر دفعه هم یه رنگ
اینجوری حواس بیننده پرت میشه هر بار هم باید دنبال جای زیرنویس بگرده
به نظر من زیرنویس زرد باشه بهتره

در ضمن ویدیوها رو خود بچه ها تهیه کنن بهتره

ماشالا چیزی از این خارجی ها کم ندارن

خیلی ممنون از نقد و نظرات شما.

برای این با زیرنویس بازی می کردم چون با رنگ پست زمینه یکنواخت نشود.

برای مشکل اصلی ما رنگ زمینه فیلم بودش برخی از فریم یا سکانس ها با لباس افراد هم رنگ می شد و قابل دیدن نبودن. به همین دلیل رنگش را تغییر دادم.

ممنون از نظرت سعی می کنم از این به بعد مد نظرم باشد.

من کاملا موافق هستم شما تهیه کنید وبرای من ارسال کنید تدوین با من . البته می توانید ویدیو را هم برای من بفرستید ( لینک سایتشو ) بعد از تائید بروی سایت باگذاری می شود.

Yaser_Aramesh
2012/04/18, 20:10
بخش ویدیو باید به کارش ادامه بده ! کلا ویدیو طرفدار زیاد داره به خصوص اگه به درد بخور باشه و بشه یه چیز ازش فهمید !

ویدیوها اگه زیرنویس بهتری داشته باشن ممنون میشم

در پایان خسته نباشید میگم به آقای علی فاتحی

Ali Fatehi
2012/04/18, 21:04
بخش ویدیو باید به کارش ادامه بده ! کلا ویدیو طرفدار زیاد داره به خصوص اگه به درد بخور باشه و بشه یه چیز ازش فهمید !

ویدیوها اگه زیرنویس بهتری داشته باشن ممنون میشم

در پایان خسته نباشید میگم به آقای علی فاتحی

ممنون خودم هم در این فکر هستند. بله ما سعی می کنیم از ویدیو های بدردنخور پرهیز کنیم امانیاز داریم شما دوستان به معرفی این ویدیو ها کمک مان کنید.

چشم

ممنون

Ali Fatehi
2012/04/18, 21:08
امروز روز تولدم بود که مثل همیشه در سکوت در حال پایان است .

از الان تا شب کاربران مجله که ویدیویی دوست دارند با نام انها منتشر شود . ادرس یوتوب یا هر سایت معتبر دیگه ای را به من بدهند. کیفیت hd با تمام وجود برای این دوستان ویدیو را تدوین می کنم . و بعد از تائید مدیریت وب سایت و اقای پناهی منتشر خواهد شد .

هر نفر فقط یک ویدیو.

dr.zhivago
2012/04/26, 17:41
سلام
اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)یه مستند گذاشتم ، میتونی لینکشو مستقیم کنی ؟

Ali Fatehi
2012/04/26, 22:00
سلام
اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.دانلود-مستند-National-Geographic-Inside-Google-(2012)?t=3837)یه مستند گذاشتم ، میتونی لینکشو مستقیم کنی ؟

برای چی این کار را باید انجام بدهم .

و یه ویشنهاد برای اینکه شما این کار را انجام دهید بدون هیچ اپلودی اول یه اکانت از دانلودز یا ایرنچ بخر و ادرس لینک را انجا قرار بده ( فکرکنم هزینه اون میشه ۲۹۰۰ تومان) بعد گزینه اشتراک را بزن و دانلود کن و لینک را به همه بده .

th e nd
2012/07/30, 11:04
زیر نویس رو خیلی موافقم!

h.davoudi
2013/08/04, 20:33
برای این با زیرنویس بازی می کردم چون با رنگ پست زمینه یکنواخت نشود.

برای مشکل اصلی ما رنگ زمینه فیلم بودش برخی از فریم یا سکانس ها با لباس افراد هم رنگ می شد و قابل دیدن نبودن. به همین دلیل رنگش را تغییر دادم.
تا حالا ویدئو های سایت رو ندیدیم
اما
راه حل این مشکل اینه که خود تکست ها ( زیر نویس ها) بک داشته باشند.
یعنی یه بک گراند مشکی با 50 % اوپاسیتی باشه پشت نوشته ها
با این کار دیگه مهم نیست رنگ فیلم چه رنگیه...
زیرنویس سفید
بک گراند مشکی با اوپاسیتی50 %

old gamer
2013/08/05, 15:12
برای امثال من که توانایی دانلود داریم با کیفیت hd هم قرار بدید. در بعضی فیلمها اصلا نمیشه چیزی فهمید از بس کیفیتش پایینه. ممنون

sami_1985
2013/08/05, 17:10
سلام.به نظر من ويدئو از Unboxing قطعات مختلف هم بزاريد.اگه زيرنويس باشه هم عاليتر ميشه!
هم باعث يادگيري بيشتر ميشه،هم هيجان خيلي باحالي داره!:-)از طرفي هم آدم بيشتر غصه ميخوره:P
تازه از مطعلقات داخل جعبه هم كاملا مطلع ميشيم.
من خودمم حاضرم براي آپلود كمك كنم.