PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آینده از آن کدام یک است ؟ (Mobile OS )

ya30n
2012/04/14, 01:56
به نظر شما آینده ی کدام سیستم عامل موبایل و دستگاه های همراه روشن تر هست ؟
لطفا نظرات خودتون رو هم بنویسید ! >:/

Castiel
2012/04/14, 03:53
فکر می کنم دیگه زمان اوج گیری ویندوز فون هست و کم کم تب و تاب اندروید هم خوابیده. من اعتقادم ویندوز فون هست.

Ali Fatehi
2012/04/14, 04:04
حسام جان من فکذ نمی کنم ویندوز فون باشه چون هیچ جدیدی نداره مگر با این جرکت ماکروسافت که امده چنیدین حق اختراع و شرکت را خریداری کرده موفق بشه. بله اندروید هم مثل روز های اولش روی قله نیست.

اما م فکر می کنم برای اندروید و ios میتوان اینده بهتری دید . یکی از دلایش هم به دلیل کاربر زیادش هست که سطح توقع هایشان در حال افزایش است. شرکتها برای رقابت هم شده باید یه چیز نو تر بیارند.

Castiel
2012/04/14, 04:27
حسام جان من فکذ نمی کنم ویندوز فون باشه چون هیچ جدیدی نداره مگر با این جرکت ماکروسافت که امده چنیدین حق اختراع و شرکت را خریداری کرده موفق بشه. بله اندروید هم مثل روز های اولش روی قله نیست.

اما م فکر می کنم برای اندروید و ios میتوان اینده بهتری دید . یکی از دلایش هم به دلیل کاربر زیادش هست که سطح توقع هایشان در حال افزایش است. شرکتها برای رقابت هم شده باید یه چیز نو تر بیارند.

علی جان اگه قرار بر نوآوری باشه و شرکتها فناوری از شرکتهای کوچیک تر نخرن، اپل با سیستم عامل ios در صدر خواهد بود.

rre_za
2012/04/14, 09:06
فعلا به شخصه اندروید رو برای متن باز بودنش دوست دارم ...

اگه شایعاتی که راجع به Winphone 8 شنیدیم درست باشه امکانش خیلی زیاده که موفقیت چشم گیری داشته باشه ( حد اقل در زمینه تبلت )

AloneWolf
2012/04/14, 09:24
انتخاب من ویندوز فون ،

چون با نسخه هایی که در آینده ی نزدیک از آن خواهیم دید ،

(( میتوانیم نرم افزارهای منتشر شده که برای سیستم عامل های سری ویندوز بوده را روی ویندوز فون اجرا نماییم !!! ))

Yaser_Aramesh
2012/04/14, 15:05
من به لینوکس خیلی امید دارم !

البته اگه Tizen هم بود حتما انتخاب میکردم !

NinIX
2012/04/14, 15:07
اگر واقع بین باشیم و احساسی تصمیم نگیریم آینده را می توان از آن ویندوز فون دید ...

VSH-Katana
2012/04/14, 18:25
آینده مال ویندوز فون هست در واقع این پلت فرم رشد چشم گیری خواهد داشت البته به نظر من این باعث نمیشه که اندرویید و ios رشد نکنن اما تاثیر داره تو روند رشدشون و باعث کند شدن این روند میشه البته موزیلا جدیدا یه سیستم عامل تحت وب داره گسترش میده که اونهم میتونه مورد توجه قرار بگیره اما نه به این زودی ها
راستی یاسین نظر خودتو ننوشتی!

bsireza
2012/04/14, 21:05
با توجه به چیز هایی که تا حالا دیدم Windows Phone

ya30n
2012/04/17, 17:45
ویندوز 8 با این نسخه ی rt فکر کنم امسال رشد خیلی خوبی داشته باشه !

Reza Y
2012/04/17, 19:17
من هم Windows Phone رو خیلی قبول دارم چند نمونشو تجربه کردم رو گوشی های HTC

+Aren
2012/04/19, 12:35
والله عجیبه!
همه ویندوزفون رو دوست دارند! :-<
چندین بار فکر کنم دلایل فروش نرفتن ویندوزفون رو خدمتتون عرض کردم، که اگر خبر ها رو دنبال کرده باشید می بیند در آپدیت تانگو و آپولو این مشکلات حل خواهند شد.
چیزی که باعث محبوبیت ویندوزفون شده رابط کاربری اون هست که کمترین درگیری رو بین کاربر و موبایلش ایجاد می کنه! که البته این همون شعار مایکروسافت است.
دسترسی بسیار سریع به همه امکانات و تنظیمات.
سرعت بالای پردازش اطلاعات که بدون تاخیر هست و من سرعتش رو بیشتر از iOS حس کردم.
اگر بحث حال رو کنار بذاریم، و بحث نوآوری و عطش کاربران به کسب تجربه های جدید رو هم کنارش بذاریم، نظر من هم ویندوزفون هست.
و بعد اون نظرم روی iOS هست.
و حدس بعدیم این هست که اندروید به پله های پایینتر سقوط خواهد کرد.
ولی سیستم عامل های نو پایی مانند تایزن فکر نکنم حالا حالاها خطری برای این سه غول محسوب بشند.
سپاس