PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید دستگاه برای رایتِ عمده dvd

_Tokhs_
2012/04/13, 23:49
سلام، مخلص همه بچه‌های فروم D: دوستان این دستگاه‌هایی‌ که چند تا دی‌وی‌دی رو با هم رایت می‌کنه چنده؟ فکر می‌کنم اسمش Double Keytor باشه. اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره به ما بده ممنون میشیم.

ya30n
2012/04/14, 00:26
سلام، مخلص همه بچه‌های فروم D: دوستان این دستگاه‌هایی‌ که چند تا دی‌وی‌دی رو با هم رایت می‌کنه چنده؟ فکر می‌کنم اسمش Double Keytor باشه. اگه کسی‌ اطلاعاتی‌ داره به ما بده ممنون میشیم.

اطلاعات خاصی نداره ! به دیستگاه کوچیک اندازه خوده دی وی دی رایتر داره ! روی اون بین 10 تا 12 تا پورت ساتا هست ! یه پاور مخصوص هم داره که حدود 50 تومن پولشه ! من تابستون دو تا دسته دومشو خریدم دونه ای 250 ! خیلی باحاله ! بعضی هاشون این قابلیت رو داره که بهش هارد وصل کنی و از روی ایمیج رایت کنی ! یا اینکه خودت ایمیج بگیری !

_Tokhs_
2012/04/14, 00:33
اما من شنیدم ۵تایی‌ و ۱۰تایی‌ داره. عکسی داری ازش برام بذاری؟ دست دوم سراغ داری ؟

ya30n
2012/04/14, 00:39
اما من شنیدم ۵تایی‌ و ۱۰تایی‌ داره. عکسی داری ازش برام بذاری؟ دست دوم سراغ داری ؟
درست شنیدی ! همه مدلی داره ! کیسش حدود 70 تومن بود فکر کنم ! متسفانه اینجا عکس ندارم !
والا نمیدونم ! باید بسپارم ببینم کسی داره !

_Tokhs_
2012/04/14, 00:42
خرابیش چطوره؟ کلا چه مدلی‌ رو بخری خوبه؟ با چه قیمتی بخری، برند خاصی داره؟ ۵تایی‌ بهتره یا ۱۰ تایی‌، اسم دقیقش چیه؟