PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرسش و پاسخ(درباره ی گیم)

apirhosseinlo
2012/04/12, 01:01
با سلام خدمت دوستان در این تاپیک میتونید هر گونه سوال درباره ی هر جیزی که به گیم مربوطه رو بپرسید
با تشکر.

ATA
2012/04/12, 01:14
با سلام خدمت دوست عزیز کرک 64 بیتی برای crysis میخواستم اگه مقدور باشه

ATA
2012/04/12, 01:15
برای windows se7en 64bit

apirhosseinlo
2012/04/12, 12:20
برای windows se7en 64bit
با سلام
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).rar (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).rar)

apirhosseinlo
2012/04/12, 12:26
در ضمن نسخه سوم این بازی دیروز رسما تایید شد
اینم یک عکس از نسخه 3 بازی:
8994

Reza Y
2012/04/12, 19:20
آقا نمیدونم در این مورد اطلاعی دارید یا نه ولی من یک ایکس باکس دارم که چند وقت پیش که ** دستگاه رو به lt3 ارتقاع دادم حلا بازی های lt2+ دیگه اجرا نمیشه راهی برای اجرای بازی های پچ قبل وجود داره؟

apirhosseinlo
2012/04/12, 19:44
دوستان البته توی این تاپیک میتونید هر چیزی درباره ی گیم هست بگید مثلا زمان عرضه بازیها و........
ممنون

ahr
2012/04/12, 20:10
از كجا ميشه قفل ماشينها رو تو nfs run باز كرد

apirhosseinlo
2012/04/12, 21:49
از كجا ميشه قفل ماشينها رو تو nfs run باز كرد
با سلام دوست عزیز برای این سوال به لینک زیر برید کامل توضیح داده
ممنون

ATA
2012/04/12, 22:43
از شما تشکر میکنم جهت راهنماییتون...بدرود
با سلام
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).rar (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.).rar)

apirhosseinlo
2012/04/13, 00:27
شایعاتی از نسل جدید xbox:
بازار خبرها و شایعات نسل بعدی کنسول های بازی بسیار داغ است و هر هفته یک خبر جدید از کنسول های نسل بعدی Microsoft و Sony شنیده می شود. جدیدترین خبر درباره این موضوع مربوط به مجله Xbox World است. این مجله به این موضوع اشاره کرده که Dev Kit نسل بعدی کنسول Xbox که با نام Durango شناخته می شود، ماه گذشته برای بازیسازان ارسال شده و کمی بعد از آن نیز در یک همایش مخفی در لندن این کنسول به بازیسازان نشان داده شده است. کنسول Durango به شکل نهایی در اختیار سازندگان قرار نگرفته، اما سخت افزاری که در آن قرار دارد، دقیقاً همان قدرت سخت افزار ن هایی را دارد که قرار است در اواخر سال 2013 راهی بازار شود. بر اساس اطلاعاتی که منابع مجله Xbox World به آن اشاره کرده اند، این کنسول یک پردازنده 16 هسته ای خواهد داشت که توسط IBM طراحی شده و از معماری پردازنده های PC استفاده می کند.

همچنین کارت های گرافیک این کنسول نیز دو عدد کارت سری Radeon HD 7000 از کمپانی AMD خواهد بود. پردازنده 16 هسته ای این کنسول باعث می شود که قدرت این کنسول از PCهای High End نیز بیشتر باشد. کمپانی AMD سال گذشته این مدل از پردازنده ها را برای کارهای تجاری راهی بازار کرد. مجله XBW به این موضوع اشاره می کند که قدرت پردازش این کنسول باعث می شود Kinect 2 که در داخل این کنسول طراحی شده، بتواند چهار بازیکن را به طور کامل به همراه حرکاتشان پردازش کند. در حالیکه شایعات خبر می دهند که دو کمپانی Sony و Microsoft نسل بعدی کنسول هایشان را در E3 معرفی می کنند، به این موضوع هم اشاره شد که بسیاری از سازندگان در حال ساخت بازی برای نسل بعدی هستند. چه این کنسول ها در E3 معرفی شوند و چه نشوند.
منبع: پردیس گیم

apirhosseinlo
2012/04/13, 00:32
بازی lost planet 3 معرفی شد:
Cpacom بازی Lost Planet 3 را برای عرضه در سال 2013 معرفی کرد. این کمپانی با انتشار تریلری از این بازی، این خبر را تأیید کرد. این تریلر با معرفی شخصی به نام جیم (Jim) شروع می شود که از دست موجوداتی در حال فرار است. استودیوی Spark Unlimited که قبلاً بازی Legendary: The Box و Turning Point: Fall of Liberty را راهی بازار کرده بود، سازنده این بازی خواهد بود. Lost Planet 3 در سال 2013 برای Xbox 360 و PS3 عرضه می شود.
منبع: پردیس گیم

kamyar
2012/04/13, 12:38
سلام بازی nfs hotpursuit با نسخه limited edition چه فرقی داره؟

Yaser_Aramesh
2012/04/13, 13:02
سلام بازی nfs hotpursuit با نسخه limited edition چه فرقی داره؟
دو تا ماشین با نام های Alfa Romeo 8C Competizione و Ford Shelby GT500 اضافه میشن در نسخه ی Limited Edition به همراه چهار ماشین سواری اضافه

درضمن ببخشید برا چی پرسیدید ؟؟

kamyar
2012/04/13, 14:52
هم از روی کنجکاوی(برای اینکه تاحالا از هر مغازه ای پرسیدم نداشته و یا حتی نمیدونسته چیه)هم اینکه ببینم میرضه یک هفته بزارم دانلود بشه یا نه؟

ATA
2012/04/13, 17:49
با سلام خدمت دوست بزرگوار کرک از reloded میخواستم برای بازی mass 3 ورژن 1.0

Castiel
2012/04/13, 19:16
سلام
من یک مشکلی با بازی Underground 2 دارم. این بازی را کامل نصب می کنم و از کرک بدون نیاز به سی دی استفاده می کنم. زمانی که بازی اجرا می شود، تنها تبلیغات اولیه بازی نمایش داده می شود و سپس از بازی خارج می شود. به شدت به ایت بازی علاقه دارم ولی ...
در ضمن حتی سیو قبلی خودم را از داخل فولدر Users حذف کردم تا شاید مشکل از سیو قبلی باشد ولی مشکل هم چنان پا برجاست.

Reza Y
2012/04/13, 19:45
سلام
من یک مشکلی با بازی Underground 2 دارم. این بازی را کامل نصب می کنم و از کرک بدون نیاز به سی دی استفاده می کنم. زمانی که بازی اجرا می شود، تنها تبلیغات اولیه بازی نمایش داده می شود و سپس از بازی خارج می شود. به شدت به ایت بازی علاقه دارم ولی ...
در ضمن حتی سیو قبلی خودم را از داخل فولدر Users حذف کردم تا شاید مشکل از سیو قبلی باشد ولی مشکل هم چنان پا برجاست. به دلیل این که نیاز به دیسک برای اجرا نداشته باشید کرک کردید؟؟ خب میتونید از درایو مجازی استفاده کنید قطعا مشکل از کرک است چون قبلا بازی کردید

Castiel
2012/04/13, 19:50
به دلیل این که نیاز به دیسک برای اجرا نداشته باشید کرک کردید؟؟ خب میتونید از درایو مجازی استفاده کنید قطعا مشکل از کرک است چون قبلا بازی کردید

به خاطر این که هر بار از درایو مجازی استفاده نکنم این کار را کردم!
من همیشه با این کرک مشکل داشتم!
شما اگر کرک دارید مرحمت کنید. ممنونم

ATA
2012/04/13, 20:00
اینجا چرا هیچ کس به مشکلات بنده جواب نمیده بابا فقط یه کرک خواستیم هااااااااااااااااااا

Castiel
2012/04/13, 23:47
دوست عزیز لطفا لینک های خود را چک کنید.

apirhosseinlo
2012/04/14, 00:19
اشنایی با سبک نقش افرینی:

1.ساختار بازی:
ساختار بازی های نقش افرینی عمدتا بر روی ارتقای توانایی ها و مهارت های شخصیت تمرکز دارد.در این ساختار معمولا از همان ابتدای بازی بازیباز میتواند نژاد یا گروهی را که دوست دارد به عنوان پایه ی شخصیت خود تعیین کند و با مقدار محدودی امتیاز(point)شخصیت را در یک یا چند جنبه ارتقا دهد.این ارتقا معمولا در مواردی چون قدرت.توانایی حمله.دفاع.استفاده از جادو.سرعت.حرکات مخفی و...........قابل انجام است.در این سبک معمولا بازیباز امتیاز های خود را صرف ارتقا در تمامی زمینه های موجود نمیکند بلکه بر اساس نژادی که انتخاب کرده است سعی در تقویت چندین جنبه ی محدود دارد تا بتواند بر اساس نوع بازی کردن خود پیشرفت بهتری داشته باشد.مثلا نژادهای elf معمولا و در اکثر بازی ها توانایشان در استفاده از تیر و کمان بالاتر از شمشیر زنی است از همین رو بازیبازی که شخصیت را elf انتخاب کرده معمولا با عمل به این موضوع تمرکز اصلی را بر ارتقای تیر اندازی شخصیت خود میگذارد که به نوعی نقطه ی قوت ان محسوب میشود.

2.ماموریت های اصلی و فرعی:
یکی دیگر از ویژگی هایی که در اکثر بازی های این سبک مشترک است این است که جدای از ماموریت های اصلی که برای پیشبرد خط داستانی و رسیدن به هدف نهایی بازی پیش روی بازیباز قرار میگیرد ماموریت های جانبی و فرعی زیادی نیز در طول بازی مقابل او قرار میگیرد.بازیباز با تکمیل این ماموریت ها میتواند امتیازات بیشتری جمع کند و نسبت به ارتقای سریع تر شخصیت خود اقدام کند.برخی از این ماموریت ها نیز در صورتی که با موفقیت به پایان برسد تجهیزات جانبی خاصی در اختیار بازیباز قرار میدهد که دستیابی به انها در حالت عادی امکان پذیر نیست.تجهیزاتی چون سلاح های خاص یا وردها و جادو های خاص که باز هم بر اساس نژاد شخصیت به کار او می ایند.یکی از بهترین مثال ها در زمینه ی مطالعه ی بازی های نقش افرینی بازی oblivion از مجموعه بازی های scrolls elder است.در مراحل مختلف این بازیوبا پشت سرگذاشتن ماموریت ها بازیباز میتواند نه جز پیشبرد خط اصلی داستان خطوط فرعی بسیار زیادی را پشت سر بگذارد که جوایزی که به دلیل تکمیل این ماموریت ها در اختیار او قرار میگرفت می توانند کمک قابل توجهی به تکمیل ماموریت های اصلی بکنند.

3.سبک های داخلی:
یکی از مهمترین خصوصیات بازی های rpg که این بازی ها را به یکی از محبوب ترین سبک ها تبدیل کرده این است که دست بازیباز برای انتخاب روش انجام بازی بسیار باز است. در اکثر این بازی ها تکمیل ماموریت ها و مراحل به روش های گوناگونو بر اساس علاقه ی بازیباز و تحت تاثیر نژاد انتخابی او امکان پذیر است.مثلا ممکن است یک ماموریت یکسان توسط یک شخصیت به صورت کاملا اکشن به انتها برسد بازیباز دیگری با شخصیتی متفاوت همان ماموریت را به سبک مخفی کارانه(stealth)انجام دهد.این پارامر باعث میشود که بازیهای rpg یا حداقل تعداد زیادی از انها بتوانند با ترکیب سبک های مختلف درون بازی علاقه مندان زیادی پیدا کنند و به نوعی رضایت مخاطبان بیشتری را به دست اورند.

4.تعریف نژاد های مختلف:
در ویژگی اول اشاره کردیم که بازیباز میتواند از بین نژاد های مختلف یکی را به دلخواه انتخاب کند و مطابق میل خود در بازی پیش ببرد این نژاد ها در بازی های rpg معمولا به گونه ای تعریف میشوند که تعادل درون بازی به هم نخورد بدین معنا که اگر فرضا در بازی 10 پارامتر برای تعیین قدرت شخصیت وجود دارد (مثلا قدرت هوش و.....)اینارامتر ها در بین نژاد های گوناگون به گونه ای تعریف میشود که هیچ نژادی در تمامی زمینه ها نسبت به سایرین برتری نداشته باشد و ستختار بازی اسیب نبیند.معمولا شخصیت های قدرتمندتر کهتوانایی بدنی بیشتری هم دارند در استفاده از جادو و یا کارهایی که با هوش و گفتگو سروکار دارد قدرتایین تری دارند و بالعکس.بازیباز بر اساس انتخاب نژاد خود و مطابق انچه در مورد اول گفته شد میتواند پارامترهای دلخواه را افزایش دهد.

5.ساختار طراحی هنری:
در اصول طراحی هنری بازی های rpg در حال حاضر دو سبک اصلی شرقی و غربی وجود دارد.سبک شرقی تحت تاثیر انیمه های ژاپنی طراحی شده و بیشتر برای پلتفرم هایی غیر از pc عرضه میشود که مهمترین ویژگی ان استفاده از تصاویر اغراق شده و رنگ های شاد است.سبک غربی خود به زیر مجموعه های گوناگونی تقسیم میشود که ساختار های اساطیری و گوتیک از مهمترین انها هستند.مجموعه بازیهای بسیار موفق warcraft of world بر اساس همین ساختار طراحی شده اند و مورد استقبال فراوان مخاطبان در سرتاسر دنیا قرار گرفته اند.

6.نمای دوربین:
نمای دوربین در ساختار بازی های rpg معمولا دو حالت استاندارد دارد.حالت اول با توجه به نیاز بازیباز به تسلط بر محیط بازی عمدتا به مانند سبک استراتژی و نمای از بالا(bird view)یا ایزومتریک است.برای بازیباز هایی که ترجیح میدهند در صحنه های نبرد اشراف کاملی بر حریف و حرکات خود داشته باشند استفاده از نمای استاندارد سبک اکشن یعنی دو نمای اول شخص و سوم شخص نیز معمولا در این سبک متداول است.

7.ایجاد تجهیزات ترکیبی محدودیت وزنی و امکان خرید و فروش تجهیزات:
یکی دیگر از خصوصیات جا افتاده ی این سبک این است که در بازی های نقش افرینی معمولا امکان ساخت تجهیزات ترکیبی توسط کاربر وجود دارد.به عنوان مثال کاربر میتواند از سنگی که دارای قدرت جادویی خاص است استفاده کرده و ان را با یکی از شمشیر هایی که در اختیار دارد تلفیق کرده و سلاحی جدید با قدرت های بیشتر بسازد.از طرفی با توجه به اینکه در این سبک معمولا بازیباز بر اساس قدرت بدنی شخصیت خود محدودیت مشخصی در حمل تجهیزات دارد و بیشتر از میزان معینی قادر به همراه داشتن تجهیزات گوناگون (بر اساس وزن انها)نیست عمدتا قابلیت خرید و فروش این تجهیزات نیز در بازی وجود دارد و بازیباز میتواند در محل های مشخصی تجهیزاتی را که پیدا کرده و یا خود با ترکیب چند عنصر ساخخته است را به فروش برساند.

8.ساختار های انلاین:
سبک نقش افرینی یکی از محبوب ترین سبک ها در بین کاربرانی هست که علاقمند به بازی های انلاین هستند از انجایی که این سبک از این بازی ها بر خلاف نمونه های اکشن نیاز به گرافیک چندان سطح بالایی ندارند(به دلیل استفاده ی زیاد از نمای بالا)محدودیت سرعت اینترنت مانع چندان مهمی برای بازی های این سبک نیست.در همین راستا بازیهای mmorpg(مخفف عبارت multi player massively online role playing game به معنای بازی های نقش افرینی انلاین چند نفره با تعداد بسیار زیاد)یکی از محبوب ترین ژانر بازی های انلاین محسوب میشودبدون شک بازی warcraft of world در این میان بین کاربران سراسر دنیا جایگاه بسیار خاص ویژه ای دارد.بازی ای مطابق امار ارائه شده از طرف شرکت سازنده(bilzzard)در هر لحظه از شبانه روز حداقل 500 هزار نفر مشغول بازی کردن ان به صورت انلاین هستند.

9.دنیای باز:
اکثر بازی های سبک نقش افرینی به شیوه ی open world طراحی میشوند.علت اصلی این امر این است که حتی پس از انجام ماموریت های اصلی و طی کردن خط داستان ی اصلی در اکثر مواقع باز هم سناریو های فرعی زیادی باقی مانده است که بازیباز به سراغ انها نرفته است و از طرفی ممکن است حتی با اتمام سناریوی اصلی شخصیت باز هم جای ارتقای زیادی داشته باشد از همین رو این سبک معمولا از جمله سبک هایی است که به شیوه box sand و با استفاده از دنیا های باز طراحی میشود و بازیباز حتی پس از پایان خط اصلی نیز میتواند ساعت ها در محیط بازی پرسه بزند و از تعامل با محیط و شخصیتهای دیگر لذت ببرد این ساختار در بازی های orpg نیز همواره رعایت میشود و عملا محدودیتی برای ارتقای شخصیت در نطر گرفته نمیشود تا بازی انتهای مشخصی نداشته باشد که با چند ساعت بازی کردن بازیباز به پایان بازی برسد

10:یادگیری در حین بازی و ارتقای حریف:
بر خلاف بازی های استراتژی در این سبک معمولا خبری از تورهای اموزشی نیست بلکه بازی به گونه ای طراحی میشود که از همان ابتدا بازیباز درگیر بازی شده و به مرور با امکانات بازی اشنا میشود.در این حالت برای جلوگیری از دلسرد شدن کاربر از روشی استفاده میشود که به روش ارتقای حریف مشهور است.در این روش شخصیتی که هنوز در مرحله اول یا دوم بازی قرار دارد به ندرت با حریفانی رو به رو میشود که توانایی هایی بسیار بیشتر از او داشته باشد و به مرور و با ارتقای شخصیت حریف ها نیز قدرتمندتر شده و به نوعی هم سطح شخصیت میشود این روش باعث میشود که در مراحل اولیه بازیباز به مرور با امکانات بازی و روش های بازی و ارتقای شخصیت اشنا شود و از طرفی خیالش از بابت حریفان نیز تا حد زیادی اسوده باشد چرا که حریفان اولیه معمولا جنبه ی تفریحی دارند و صرفا برای اشنا شدن بازیباز با ساختار بازی روبروی او قرار میگیرد.

منبع:مجله بازی رایانه

apirhosseinlo
2012/04/14, 17:45
Nintendo در Gamescom حضور ندارد:
Nintendo اعلام کرد که در نمایشگاه Gamescom که در کلن برگزار می شود، حضور نخواهد داشت. Nintendo اعلام کرد که: "Gamescom نمایشگاه فوق العاده ای است، اما تصمیم گرفتیم که امسال در این نمایشگاه حضور پیدا نکنیم. ما برای کاربران آلمانی خودمان برنامه های دیگری داریم که کاربران با محصولات جدیدی که برای 3DS ،Wii و Wii U داریم، آشنا کنیم. ما اطلاعات بیشتر در اینباره را به زودی اعلام می کنیم."
منبع:

apirhosseinlo
2012/04/14, 17:54
امتیازات نسخه ی xbox بازی witcher:
نسخه Xbox 360 بازی The Witcher 2: Assassins of Kings نیز مدتی دیگر راهی بازار می شود و بسیاری از سایت ها امتیازهای خود به این بازی را منتشر کرده اند. این امتیازها بیانگر این موضوع هستند که این بازی بسیار عالی است و حتماً باید آن را خریداری کرد.

Eurogamer – 9
Videogamer – 9
NowGamer – 9
Strategy Informer – 9
GameTrailers – 9.4
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. – 10
Multiplayer.it – 9.4
Gamereactor.no - 9
computerandvideogames.com - 9.2
IGN-8.5
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. B%8C-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-Xbox-360-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-The-Witcher-2.html
9093

apirhosseinlo
2012/04/14, 17:58
9094
Mass Effect 3 پرفروش ترین بازی ماه مارچ:
بر اساس آمار منتشر شده از سوی NPD صنعت بازی در آمریکا با 25 درصد کاهش نسبت به سال گذشته در ماه مارچ مواجه بوده و درآمد 1.1 میلیارد دلاری داشته است. فروش نرم افزارها برای کنسول های دستی، خانگی و PC نیز 26 درصد کاهش داشته و درآمد 585.1 میلیون دلاری داشته اند. همچنین فروش سخت افزارهای بازی نیز با کاهش 35 درصدی نسبت زمان مشابه در سال گذشته روبرو بوده و درآمد 323.5 میلیون دلاری داشته است. Mass Effect 3 در این ماه پرفروش ترین بازی بازار بوده و حدوداً دو برابر Mass Effect 2 فروش داشته است. لیست پرفروش ترین بازی های ماه مارچ به شرح زیر است:

Mass Effect 3 – PC, PS3, 360 – EA
Resident Evil: Operation Raccoon City – PS3, 360 – Capcom
MLB: The Show – PS3, Vita – Sony
NBA 2K12 – PC, PSP, PS2, PS3, Wii, 360 PS2 – Take 2
SSX 2012 – PS3, 360 -EA
Street Fighter X Tekken – PS3, 360 – Capcom
Mario Party 9 – Wii – Nintendo
Call of Duty: Modern Warfare 3 – PC, PS3, Wii, 360 – Activ***on
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Generations – PS3, 360 – Namco Bandai
MLB 2K12 NDS, PC, PSP, PS2, PS3, Wii, 360 – Take 2
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

apirhosseinlo
2012/04/14, 18:00
9095
Kinect در راه Skyrim:
کمپانی Bethesda اعلام کرد که قابلیت های Kinect را به صورت یک DLC رایگان برای بازی The Elder Scrolls V: Skyrim اضافه می کند. این کمپانی اعلام کرد که این DLC در تاریخ 23 آپریل عرضه می شود. بازیکنان با این DLC می توانند به زبان های انگلیسی، آلمانی، آیتالیایی، فرانسوی و اسپانیایی فرمان های صوتی بدهند و دیالوگ های بازی را به این صورت بیان کنند. این کمپانی به این موضوع اشاره کرد که به وسیله فرمان صوتی می توان به راحتی به قسمت های مختلف نقشه بازی سفر کرد. به وسیله Kinect می توان بسیاری از کارهای بازی را بدون ایجاد توقف در طول بازی انجام داد. این کمپانی بیش از 200 فرمان صوتی به بازی اضافه می کند.
منبع:فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

apirhosseinlo
2012/04/14, 21:21
دوستان اگه تاریخ عرضه بازی یا بازیهایی رو خواستید بگید
با تشکر

apirhosseinlo
2012/04/14, 21:27
Sorcery
9096

به نظر میاد تعداد زیادی منتظر این بازیند.اولین بار در E3 شاهد نمایش این بازی بودیم.ماه ها قبل از عرضه ی MOVE در بازار!
چندی پیش شایعه شده بود که این بازی کنسل شده اما IGN تایید کرد که این بازی هنوز در حال ساخت است.
این بازی در ماه می عرضه میشه(فکر کنم البته).3 سال از شروع ساخت این بازی میگذره و کنار اومدن با هایپ های فراوان سونی شاید سخت باشه اما هنوز سازنده ها به ساخت این بازی افتخار میکنند.
بالاخره زمان هایپ ها تمام میشه و بازی عرضه میشه یا شاهد یک انحصاری خوب دیگر میشویم یا یک شکست!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Twisted Metal

9097
این بازی در حال حاضر عرضه شده اما دلیل نمیشه که تو این لیست نباشه.بازی موفقی بود و تقریبا هر ps3 بازی این عنوان رو تجربه کرده.
شاید سبک ((ماشین جنگی)) ولی به نظر من حس نوستالژیکی داره و شایسته ی نگاهی دوباره است.منظورم اینه که این بازی ما رو به نسل قبل در دهه 90 میبره.
این بازی فقط یه بازی تکنفره ی ساده نیست بلکه دارای مولتی پلیر قوی هم هست.
میتونید با دوستاتون با سبک قدیمی همون زمان بازی کنید یا میتوانید به صورت آنلاین و جهانی بازی کنید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Starhawk
9098

غیر ممکنه که این بازی تو این لیست نباشه.
با توجه به نظر کسایی که نسخه ی بتا یا این بازی رو پشت در های بسته بازی کردند میتونیم امید زیادی بهش داشته باشیم.مهم نیست که با هواپیما در آسمان یا کشتی در دریا یا با اتوموبیل روی زمین بازی کنید مهم اینه که این بازی میتونه شما رو راضی کنه.
مثل برادر بزرگتر این بازی یعنی starhawk,warhawk هم نوآوری و ایده های زیادی برای مشهور شدن داره.مدت زیادیه که سازنده ها بازیبازهارو منتظر نگه داشتند.
اگر تمام بازی مانند نسخه ی بتا با کیفیت باشه مطمئنا سونی حالا حالا ها با این بازی کار داره.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
the last of us
9099

بالاخره رسیدیم به most anticipated سونی یعنی TLOU.
این بازی توسط محبوب ترین سازنده ی سونی یعنی naughty dog ساخته میشه که تمی آخرالزمانی و تاریک داره.داستان یک مرد مسن و یک دختر جوان که فقط یه کار دارن اونم:مقاومته.
این بازی یه جورایی یه کوچ برای ناتی داگه و این باعث فزایش شور اشتیاق طرفدارای میشه.
الان استدیوی ناتی داگ به دو تیم تبدیل شده.تیم سازنده ی آنچارتد روی این بازی کار نمیکنند و در حال کار روی یه بازی دیگه اند.
هیجان انگیز نشد؟(برای من که نه) این باعث میشه که احتمال عرضه ی این بازی در 2012 بیشتر بشه.

منبع:پردیس گیم

apirhosseinlo
2012/04/14, 22:06
آقا نمیدونم در این مورد اطلاعی دارید یا نه ولی من یک ایکس باکس دارم که چند وقت پیش که ** دستگاه رو به lt3 ارتقاع دادم حلا بازی های lt2+ دیگه اجرا نمیشه راهی برای اجرای بازی های پچ قبل وجود داره؟
دوست عزیز من از دوستانم پرسیدم گفت بعضی بازی ها را با ** lt3 اصلا اجرا نمیشوند و هیچ کاری نمیشود انجام داد مگر بازی ها را با ** lt3 بخرید

apirhosseinlo
2012/04/14, 22:10
سلام دوستان.

این هم سیستم موردنیاز برای بازی DIABLO3 هست که با منبع براتون گذاشتم.امیدوارم که مورد رضایت شما باشه.

System Requirements:

Minimum :

Windows XP/Vista/Win7
CPU: Intel Pentium Core 2 Duo 2,8 Ghz or AMD Athlon 64 X2 4400+
1 GB RAM (Win XP), 1.5 GB (Win7)
NVIDIA GeForce 7800 GT or ATI Radeon X1950 Pro
12 GB Hard Drive Space

Recommended :

Windows XP/Vista/Win7
CPU: Intel Pentium Core 2 Duo 2,4 Ghz or AMD Athlon 64 X2 5600+
1 GB RAM (Win XP), 1.5 GB (Win7)
NVIDIA GeForce 260 or ATI Radeon HD 4870
12 GB Hard Drive Space

منبع:

Castiel
2012/04/14, 22:31
به دلیل مشکل در لینک ها و عدم توجه کاربر به این مسئله با توجه به درج پیغام در پروفایل، تاپیک بسته می شود.

Castiel
2012/04/22, 03:25
نیت این دوستمون برای ایجاد مشکل در فروم مشخص شده و کاربر apirhosseinlo به طور دائم از ورود به فروم محروم می شود.