PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از ارزوهاتون بگین....

ATA
2012/04/10, 22:32
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت سروران و مدیران سایت تخصصی سخت افزار امیدوارم سالی پرشکوه و مملو از موفقیت و سرور و شادمانی و در صحت کامل به سر ببرین , خواستم بازهم ببرمتون تو رویاهای شیرینتون که ارزوش رو دارین از سروران عزیز اگه مجالی دارن منت سر من نهاده و از ارزوهاشون بگن و بگن ایا به ارزوهاشون رسیدن یا نه؟ و اگه خدایه نکرده نرسیدن تلاش کردن که به ارزوهاشون برسند....... از ارزوهاتون بگین که روزو شب بهشون فکر میکنید هرچند بزرگ و هر چند کوچک.... امیدوارم همه به ارزوهاشون برسند.....امی@};-

از اون ته ته قلبتون باشه 8->

Castiel
2012/04/10, 22:41
Big Bang II اتفاق بیفتد و زندگی پر از درد و رنج انسانها تمام شود.

saeid6574598
2012/04/10, 23:01
همه بچه های فروم ، عاقبت به خیر بشن و تنشون سالم باشه .

Reza Y
2012/04/10, 23:03
سیستم نو عطا جان سیستم!! آرزوم بود سیستمی مثل ماله شما داشتم و دیگر هیچ!! متاسفانه برام نمیخرن روزگار سختی دارم به عنوان یک گیمر تنها گیمم شده بازی Dota!!خیلی افسرده ام آخه کی میتونه مثل من آرزو های کوتاه مدت بکنه و بشون نرسه ها؟؟خدا...به قول صمد آقا:هیشکی نمیتونه مثل مو بد بخت باشه و آرزوی بعدیم اینه که تو امتحانام موفق باشم تا قلب مادرم نشکنه

dr.zhivago
2012/04/10, 23:05
آرزوهای من خیلی بزرگه اینجا جا نمیشه !

Beni7192
2012/04/10, 23:12
دست نزار رو دلم که خونه هیییی از کدومش بگم.......

Arsn
2012/04/10, 23:54
سیستم نو عطا جان سیستم!! آرزوم بود سیستمی مثل ماله شما داشتم و دیگر هیچ!! متاسفانه برام نمیخرن روزگار سختی دارم به عنوان یک گیمر تنها گیمم شده بازی Dota!!خیلی افسرده ام آخه کی میتونه مثل من آرزو های کوتاه مدت بکنه و بشون نرسه ها؟؟خدا...به قول صمد آقا:هیشکی نمیتونه مثل مو بد بخت باشه و آرزوی بعدیم اینه که تو امتحانام موفق باشم تا قلب مادرم نشکنه

دل داری نمیدم ولی سعی کن آرزوهات خیلی بزرگتر از این حرف ها باشه !

افسردگی شما به خاطر گیم نیست ! به خاطر سیستم هم نیست ! برو ریشه را دریاب !

من هم تا 1سال ونیم پیش فکر میکردم سیستم بخرم چی کار میکنم ! اما الان شاید نصف بازی ها را بازی نکردم ! گیم وسیله سرگرمی است ! مواظب باش زندگی ات نشه !

من معمولا اینجور وقت ها (به چیزی که میخوام نمیرسم) میزنم تو کار رومان و داستان خوندن ! از این دنیا میبردت !

گر صبر کنی ...........

Arsn
2012/04/10, 23:57
آرزو که نیست ! بیشتر امید است !

دوست دارم رشته فناوری اطلاعات را توی دانشگاهی در تهران بخونم ! (سراسری یا آزاد هم فرق نمیکنه)

آخه خیلی آرزو ها را نمیشه نوشت ! نمیشه گفت ! اونی که میشد را گفتم !

rajah
2012/04/11, 00:32
اول یه تن سالم ،سلامتی تمام ایرانی ها، پدرم وخانواده،پیدا کردن یه کار خوب مردم از بیکاری

Yaser_Aramesh
2012/04/11, 00:41
هرچه سریعتر تهران رفتن !

مهندس کامپیوتر شدن !

سفر به ایتالیا و ...........

ATA
2012/04/11, 00:56
عجب ارزوهای ریزو درشتی خدا هر چی تو دلته بهت برسونه و مطمئن باش که میرسونه....بدرود

farjam1990
2012/04/11, 01:03
یعنی 1 شبا فقط یک شب مث آدم تا سرمو میذارم رو بالش خوابم ببره :دی
نه اینکه 3 ساعت زل بزنم به سقف :دی

ATA
2012/04/11, 01:12
منم ارزومه که هیشکی شبا گرسنه نخوابه هیشکی مشکل نداشته باشه هیشکی تنها نباشه هیشکی مریض نباشه هیشکی دردو مرض ناعلاج نداشته باشه هیشکی از اون یکی دلخور نباشه هیشکی بی پول نباشه هیشکی بی کس نباشه هیشکی یتیم نباشه هیشکی ....... خلاصه دنیا بشه بهشت مردم بشن فرشه ....
دومین ارزوم اینه که خدا همیشه بالا سرم باشه و پدر و مادرمو تا میتونه زنده و سالم نگهداره حتی اگه از عمر منم کم کنه....... به غیر از اینا هیچ چی نمیخوام

خدا همیشه پشت و پناه همه باشه

dr.zhivago
2012/04/11, 09:30
یعنی 1 شبا فقط یک شب مث آدم تا سرمو میذارم رو بالش خوابم ببره :دی
نه اینکه 3 ساعت زل بزنم به سقف :دی
این یکی از مشکلات من بود ولی یه ماهی میشه که حل شده !

ATA
2012/04/11, 22:22
بابا از میون این همه کاربر همین چند سرور گراهی ارزو دارن ؟؟؟ یا مارو قابل نمیدونید؟؟؟

amir90
2012/04/11, 22:39
من چند تا آرزو دارم اولی برم آمریکا و اروپا و ببینم دومین آرزوم اینکه بالاترین سیستمو بتونم بخرم بودن حتی یه قطعه چینی سومین آرزوم اینکه وضع اینترنت کشور درست شه ما از این چراغ موشی نجات کنیم چهارمین آرزو مم اینکه یه شغل خوب پیدا کنم

Castiel
2012/04/11, 23:11
آرزوم اینه که مردم جهان به حدی سرمایه داشته باشند که به مال هم طمع نکنند!
به حدی دروغ گفتن کار بدی شناخته بشود که دیگر کسی دروغ نگوید.

ATA
2012/04/11, 23:20
حسام جان ای گفتی از اون ریشه زدی ها دسخوش بابا....بدرود
آرزوم اینه که مردم جهان به حدی سرمایه داشته باشند که به مال هم طمع نکنند!
به حدی دروغ گفتن کار بدی شناخته بشود که دیگر کسی دروغ نگوید.

VSH-Katana
2012/04/11, 23:37
آرزویی دیگه واسم نمونده نه اینکه بهشون رسیده باشم بر عکس بهش نرسیدم و دیگر هم بهش نخواهم رسید پس گفتن آرزویی که هرگز بهش نمیرسی جز عذاب چیز دیگه ای نداره