PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اعلام برنده مسابقه 3D Mark 11

Castiel
2012/04/10, 00:10
خب دوستان عزیز مسابقه 3D Mark 11 به اتمام رسید و علیرضا عزیز بعد از مسائلی که برای تحلیل و پیگیری ریزالت ها انجام داد که بی شباهت به جنگ جهانی سوم نبود! بالاخره نتایج نهایی را اعلام کرد، بنده هم کپی مطلب علیرضا را در این تاپیک قرار می دهم. با هرگونه اعتراضی در این تاپیک برخورد خواهد شد.

1) نیما جعفری سلیم

2) مهدی یحیایی

3) اردلان لطفی

4) آقا بهمن

5) بابک ارباتانی

پاورقی

: 1) اعتراضاتی به نتایج آقا نیما بود ، با توجه به اینکه داور مسابقه (علیرضا) نتیجه ایشون را قبول کردند ولی به پیشنهاد خود آقا نیما در 2 روز آینده فیلمی از نحوه اجرای تست با کورکلاک 1330 روی فروم قرار داده خواهد شد

2) اعتراضاتی که نسبت به نتیجه آقا اردلان مبنی بر عدم دسترسی به کورکلاک 1050 در ایر بود ، با قرار دادن لینکی از طرف ایشون شامل عکسی که قبل از پایان مسابقه با واترکولینگ بود برطرف شد ، در ضمن داور مسابقه استفاده از بایوس با اسم متفاوت را مردود نکردند پس نتیجه ایشان قابل قبول است.

3) هرگونه اعتراض به نتایج تا 24 ساعت آینده با زدن نامه خصوصی به مدیر انجمن سخت افزار قابل پیگیری است .

4) از حضور بدون حاشیه شرکت کنندگان عزیز صمیمانه سپاس گذاریم

Arsn
2012/04/10, 00:18
البته اقا حسام عزیز شوخی میکنه !

در شکایت به نتایج مسابقه بر روی همه شما خوبان باز است ! (تا 24 ساعت)

در انتقاد به مسابقه و نحوه عملکرد بنده و پیشنهاد برای مسابقات بعدی هم به صورت خصوصی برای شما دوست عزیز باز است ! با راهنمایی ها و انتقادات مفید و منصفانه اتون (!) ما را در اجرای هر چه بهتر مسابقات بعدی راهنمایی کنید

مطمئن باشید این مسابقه آخرین مسابقه ما نیست و با مسابقات و گردهمایی های مختلف ، نشریه - سایت - فروم سخت افزار سعی در حمایت از اورکلاکر های ایرانی دارد ! ( از طرف خودم قول میدم همه تلاشم را برای گذاشتن مسابقات بعدی به زودی زود بکنم !)

Ardi
2012/04/10, 00:20
ممنون از علی عزیز که با تمام مشغله که داشت نزاشت حقی باطل بشه

Castiel
2012/04/10, 00:33
دوستان عزیز جا دارد از همه شما عزیزان تشکر کنم و امیدوارم همواره در مراحل مختلف زندگی پیروز باشید. از علیرضا عزیز هم تشکر ویژه دارم که با تمام مشکلاتی که داشته، پشتیبانی خوبی به مسابقه داده و به خوبی پیگیر نتایج بوده.

Extreme
2012/04/10, 01:20
با تشکر از همه بچه های سخت افزار که زحمت زیادی برای برگزاری این مسابقه کشیدن از جمله جناب آقای پناهی ، علیرضا و حسام عزیزم .

این تست هم به پیشنهاد خودم برای اون دوست کم تجربه ای زدم که نمیدونه کارت 7970 به راحتی روی واتر به این فرکانس ها و حتی خیلی بالا تر از اینها میرسه و از ریزالت من ایراد میگیره . گفتم دیگه هیچ شک و شبهه ای نباشه و این که اون دوستمون هم راضی باشه .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

قربان همه شما عزیزان - نیما

Castiel
2012/04/10, 01:34
با تشکر از همه بچه های سخت افزار که زحمت زیادی برای برگزاری این مسابقه کشیدن از جمله جناب آقای پناهی ، علیرضا و حسام عزیزم .

این تست هم به پیشنهاد خودم برای اون دوست کم تجربه ای زدم که نمیدونه کارت 7970 به راحتی روی واتر به این فرکانس ها و حتی خیلی بالا تر از اینها میرسه و از ریزالت من ایراد میگیره . گفتم دیگه هیچ شک و شبهه ای نباشه و این که اون دوستمون هم راضی باشه .

قربان همه شما عزیزان - نیما

نیما جان اول تبریک میگم بهت و امیدوارم همیشه موفق باشی، به هر حال اورکلاکر توانایی هستی و به هر حال حضورت در این مسابقه حسابی رقابت را داغ کرده بود. در مرحله دوم ازت سپاسگذارم که با این سرعت فیلم را تهیه و در این تاپیک قرار دادی. بنده به شخصه با این کارت 7970 کار کردم و خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر می کنید، در فرکانس های بالا پایدار خواهد بود.

Ardi
2012/04/10, 01:36
این واتر پمپ خیلی فانه :))
کمترین امکانات :d
بالاترین کاربری

Arsn
2012/04/10, 06:48
سلام دوباره !

از همه دوستانی که قدرشناسی کردند سپاس گذارم و فقط میتونم بگم چیزی بوده که از دستم بر میومده ، به بزرگی خودتون کم یا زیادش را ببخشید

دیروز روز جالبی برای من بود ! درس هم که نخوندم ! (:دی) آقا حسام توصیف جالبی کرد : جنگ جهانی سوم !

بی شباهت هم نبود ! به هر حال هیچ کس قصد تخریب دیگری را نداشت (واقعا نداشت ؟؟؟؟؟؟)

دیروز برای من در ضمینه داوری روز پر مخاطره ای بود ! هیچ وقت فراموشش نمیکنم ! یاد گرفتم با چه کسانی مشورت کنم ، از چه کسانی کمک بخوام ، چه جوری طرف حق را بگیرم و از طرفی چه جوری باید برخورد کنم !!! (از اون دوستی هم که مثل همیشه کمکم کرد صمیمانه سپاس گذارم)

​مرد اخلاق این مسابقه هم آقا بهمن از تیم لیون بود ، از حضور بی حاشیه و پر رنگ ایشون سپاس گذارم ! انشالله در مسابقات بعدی باز هم شاهد حضور این عزیز باشیم

با اینکه خودم گفتم من به نتیجه نیما عزیز اعتماد داشتم ولی نیما حجت را با گذاشتن اون فیلم تموم کرد ! راستی مبارک باشه ، فنش برات بچرخه ! (یه جوری میگید کور 1330 انگار میخواد آپولو 11 را هوا کنه ! :دی )

اردلان هم دیروز قربانی بود ! ولی قربانی کار های خودش ! فقط خودش ! خب مرد مومن نمیشد یه کم کاری که انجام دادی را بدون حاشیه تر انجام میدادی که 5000 نفر اعتراض نکنند ! فقط به خاطر یک عکس و نگفتن این که تست با واترکولینگ بوده ، در جواب اعتراض ها من 4 سال پیر شدم !

ولی فکر کنم همه چیز به خیر و خوشی تموم شد ! عاقبت به خیر شدیم ! به نسبت خیلی مسابقات اورکلاک تو ایران برگذار میشه مسابقه ما کم حاشیه تر بود ! به هر حال جماعت اورکلاکر به شیطونی های خاص خودش زنده است !

حتی از بچه هایی که دیروز به نتایج اعتراض کردند ممنونم ! کار خوبی کردند ، حق نباید ناحق میشد ، که فکر کنم نشد ! بازم ازشون ممنونم که لااقل باعث شدند من بهتر قضاوت کنم

به مسائل دیروز کار ندارم و بحثم سر دیروز نیست ولی خارج از همه ی این مسائل، خداییش این همه نفاق و کدورت بین تیم های اورکلاک لازمه ؟ واقعا اینجوری باید سایه همدیگر را با تیر بزنیم ؟ انقدر با هم دشمن باشیم ؟ همینجا اعتراف کنم من مرد این میدان نیستم ! فروم ما هم بعد از این 6 ماه که در خدمتشون بودم میگم اهلش نیست ! من اورکلاک رو دوست دارم ولی در محیط سالم تر ! اورکلاک جزو معدود تفریحات سالمی حساب میشه که هیجان هم داره ! ولی کاش به جای این همه حس رقابت که با کدورت مخلوط شده ، یه کم صمیمیت و دوستی بیشتر بود ! یه کم تواضع و خویشتن داری ! یه کم معرفت !
کارهای کثیفی انجام میشه ! تقلب ، زیر آب زدن ، چوب لا چرخ گذاشتن و... ! ولی هیچ چیز نباید جو صمیمی ایرانی ها را از بین ببره !
مگر غیر از اینه که ما ادعا داریم میخوایم جزو 10 کشور اول اورکلاک دنیا باشیم ؟ غیر از اینه که هدف بعدی اسلونی است ؟ غیر از اینه که این کار باید گروهی انجام بشه ؟ پس یه کم به هم اعتماد کنیم و یه کم از هم گذشت را یاد بگیریم !
هنوز تو جمع اورکلاکر ها آدم های خالص زیاده ولی غلظت مولار اون ناخالصی های موجود میتونه جامعه ی اورکلاک ایران را زیر سوال ببره ! نزارید ! نزاریم این اتفاق بیفته !

کاش درس بگیریم و کاش صمیمت ها و دوستی ها بیشتر باشه ! (اول با خودم هستم)

این گذشت و قصه ما هم گذشت !

قربون همتون - علیرضا arsn

Ardi
2012/04/10, 08:48
علی جان اینکه چیزی نیست!
حالا این سایت داخلی و همه فارسیم فکرش رو بکن تو سایت جهانی کسایی که چشم دیدن نتیجه رو ندارن میرن ریپورت میدن
بعد مدیر سایت میاد میگه جنگ مگه؟:دی
متاسفانه ی سری افراد هستن که با افکار کودکانشون اورکلاک ایران رو تحت تاثیر قرار دادن
همینجا میگم چون این فروم ی فروم آزاده و پستی ویرایش نمیشه و کاربری بخاطر پستش بن نمیشه " دوست عزیزم که همش در پی ریپورت دادن ریزولت ها هستی زندگی رو از زود پز یاد بگیر:دی کار ما درسته و لاش چوب نمیره شما هم میتونی بشینی آب انار بخری و از زندگی کثیفت لذت ببری"
علی جان من کلا قربانی این سیاست زیرآبزنی هستم و اگه حرفش باشه و بیفته میتونم شاهنامه راجبش بنویسم
در آخرم از خدا میخوام که به بنی بشرش عقل سالم و پاک بده
با تشکر امیر اردلان لطفی

Poorya_Lion
2012/04/10, 08:51
سلام دوباره !

ولی خارج از همه ی این مسائل، خداییش این همه نفاق و کدورت بین تیم های اورکلاک لازمه ؟ واقعا اینجوری باید سایه همدیگر را با تیر بزنیم ؟ انقدر با هم دشمن باشیم ؟ همینجا اعتراف کنم من مرد این میدان نیستم ! فروم ما هم بعد از این 6 ماه که در خدمتشون بودم میگم اهلش نیست ! من اورکلاک رو دوست دارم ولی در محیط سالم تر ! اورکلاک جزو معدود تفریحات سالمی حساب میشه که هیجان هم داره ! ولی کاش به جای این همه حس رقابت که با کدورت مخلوط شده ، یه کم صمیمیت و دوستی بیشتر بود ! یه کم تواضع و خویشتن داری ! یه کم معرفت !
کارهای کثیفی انجام میشه ! تقلب ، زیر آب زدن ، چوب لا چرخ گذاشتن و... ! ولی هیچ چیز نباید جو صمیمی ایرانی ها را از بین ببره !
مگر غیر از اینه که ما ادعا داریم میخوایم جزو 10 کشور اول اورکلاک دنیا باشیم ؟ غیر از اینه که هدف بعدی اسلونی است ؟ غیر از اینه که این کار باید گروهی انجام بشه ؟ پس یه کم به هم اعتماد کنیم و یه کم از هم گذشت را یاد بگیریم !
هنوز تو جمع اورکلاکر ها آدم های خالص زیاده ولی غلظت مولار اون ناخالصی های موجود میتونه جامعه ی اورکلاک ایران را زیر سوال ببره ! نزارید ! نزاریم این اتفاق بیفته !

کاش درس بگیریم و کاش صمیمت ها و دوستی ها بیشتر باشه ! (اول با خودم هستم)

این گذشت و قصه ما هم گذشت !

قربون همتون - علیرضا arsn

:-<:-< هیییی علی جان بی خودی گلوی خودت رو پاره نکن ، فایده نداره . بعضی ها بقاشون به داشتن دشمن هستش ، بگذریم ...
به محمدرضای پناهی عزیز به خاطر برگذاری این مسابقه خوب تبریک می گم . به نیما عزیز تبریک می گم واقعاً کارش مثل همیشه عالی و بی نقص بود. به مهدی عزیز هم تبریک می گم کارش خیلی خوب و فراتر از ذهن بود (شیطون کی 5970 خریدی به من نگفتی=)) ) . به اردلان عزیز تبریک نمی گم چون هنوز حاشیه داره ... (بچه تو اینجام دست از فیک زدن بر نمی داری =)) )
در این جور مسابقات وقتی 3 تا 4 اکستریم اورکلاکر باشند دیگه این جایزه به افراد دیگه نمی رسه و دلسرد می شن . این مسابقه جای افرادی هستش که اورکلاک رو در سطح خیلی خوبی بلد هستند ولی عضو تیمی نیستند و در حال رشد علمی در این زمینه هستند ، افراد با استعداد و پشتکاری زیاد مثل بهمن عزیز ، معین عزیز و ... . برای من و تیم لیون بهمن عزیز جایگاه بالایی پیدا کرد چون تمام تلاشش رو کرد و انصافاً نتایج خوبی رو نسبت به امکاناتش گرفت که همینجا اعلام می کنم یک هدیه از طرف تیم لیون بهشون تقدیم می شه. ما بایستی اورکلاکرهای ایر رو تبدیل به اکستریم اورکلاکرها بکنیم (این هدف بزرگتر خواهد بود از هدف فعلی)
آقای پناهی عزیز انشاءالله مسابقات بعدی با جایزه های کوچکتری باشه تا اکستریم اورکلاکرها به شرکت در مسابقه تحریک نشن. (مثلاً به جای یک مسابقه با جایزه 500 تومنی ، 5 تا مسابقه با جایزه 100 تومنی بگذارید) البته این فقط یک پیشنهاده.
علی جان پس چی شد این تاپیک آموزشی ... بابا ما هم می خوایم یاد بگیریم@};-

persuse
2012/04/10, 10:38
درود به تمامی دوستان و مدیران و اورکلاکرهای عزیز بخصوص دوست خوبم پوریا و آقا بهمن.

آقا گفتید به 5 نفر جایزه میدن :جایزه نفر اول فقط مشخصه،بقیه رو هم مشخص کنید.

چه تعداد افرای بودن که قصد شرکت در این مسابقه رو داشتند ولی با دیدن اکستریم اورکلاکرها اصلا فکر شرکت در این مسابقه رو از سر بدر کردند.مگر چند نفر تو ایران 7970 با قیمتی بالغ بر یک میلیون و هفتصد هزار تومان دستشون میرسه تهیه کنند.یا چند نفر میتونن از واتر کولینگ دست ساز استفاده کنند؟اینها فقط مختص به قشر اکستریم اورکلاکر هست و لاغیر.خیلی ها وقتی از اول نتیجه رو میدوننستند شرکت نمیکردند!خودتون شاهد بودید من چند نفر رو تشویق کردم تا با 6770 و 450 ویا حتی 430 شرکت کنند توی این مسابقه.یا خود من چقدر میتونم ریسک کنم و تو دمای اتاق 28 درجه و بدون کولینگ مناسب به gpu ولتاژ بدم؟
البته این مسابقه برای من ارزشمد بود وتا اونجا هم که ممکن بود تلاش کردم.

در آخر از مسولان برگذاری که زحمت کشیدند تشکر و قدر دانی میکنم.

Bahman_D
2012/04/10, 12:10
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه شرکت کنندگان عزیز و مسئولین محترم. بنده یک مسئاله حل نشده راجع به مجاز بودن کارتهای 2 هسته ای در این مسابقه دارم.

سئوال اصلی من در واقع اینه که چه تفاوتی بین یک کارت 2 هسته ای و 2 کارت جدا از هم وجود داره که کارت 2 هسته ای مجاز به شرکت در مسابقه هست ولی 2 کارت مجاز نیست؟

مثلا کارتی مثل 5970 چه تفاوتی با 2 تا کارت 5850 داره؟ در واقع اگر منظور شما ممنوع کردن استفاده از قدرت 2 عدد GPU بوده که کارتهای 2 هسته ای هم 2 عدد GPU دارند و با کولینگ مناسب به راحتی در حد 2 کارت دارای همون GPU ها کارایی دارند.

همون طور که اگر ریزالت کارتهای 2 هسته ای در سایت 3dmark رو هم ببینید تعداد کارت رو برابر 2 زده و مقابل SLI/CF هم عبارت on رو نوشته. در حقیقت تنها تفاوت یک کارت 2 هسته ای با 2 کارت مجزای دارای همون هسته اینه که در یک حالت

2 عدد GPU از طریق main board و Bridge خارجی به هم وصل شدن و در حالت دیگه اینها از طریق برد خود کارت به هم وصل شدن. بنابر این من تفاوتی از نظر کارایی بین این دو حالت نمیبینم.

و اگر هدف شما از ممنوع کردن استفاده از 2 کارت برتری کاراییش نسبت به کارتهای دیگه بوده که کارتهای 2 هسته ای هم دقیقا همونطور هستند.

به خصوص با شکل خاص این مسابقه و با توجه به این مطلب که به طور مثال بنده هم 2 عدد کارت گرافیک دارم و در صورت استفاده از هر دوی اونها امتیاز حد اکثرم تقریبا 2 برابر میشد ولی امتیاز حد اقلم تغییری نمیکرد.

چون امتیاز حد اقل دارای محدودیت از جانب خود برنامه 3dmark هستش ولی امتیاز حد اکثر این محدودیت رو نداره. به علاوه خیلی راحت میشه کاری کرد که برای امتیاز مینیمم با 1 هسته تست بگیره و در ریزالت 2 هسته بنویسه .

فقط کافیه SLI سیستم رو فعال کنم و لی در پروفایل برنامه ی 3DMARK حالت SINGLE GPU رو انتخاب کنم.

ببخشید که زیاد نوشتم. میخواستم کامل توضیح داده باشم. امیدوارم در مورد مجاز بودن کارتهای 2 هسته ای تجدید نظر بفرمایید. ممنون

Mehdi_FXX
2012/04/10, 13:11
اول از همه تشکر میکنم از بچه های سایت سخت افزار برای برگزاری مسابقه به این خوبی خصوصا جناب پناهی , اقا حسام و علیرضا جان که نهایت سعی خودشون رو در اجرا شدن هر چه بیشتر مسابقه کردند.

خسته نباشید اساسی میگم به همه ی دوستانی که زحمت کشیدند و در این مسابقه شرکت کردند

و تبریک میگم به نیما جان مثل همیشه کارش عالی بود(فن کارتت واست بچرخه :دی) و خصوصا تبریک میگم به اردلان , بهمن جان و بابک

قربان شما*مهدی

Mehdi_FXX
2012/04/10, 13:20
ب به مهدی عزیز هم تبریک می گم کارش خیلی خوب و فراتر از ذهن بود (شیطون کی 5970 خریدی به من نگفتی=)) )

مرسی پوریا اما 5970 رو واسه 10 روز تست نخریدم :دی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه شرکت کنندگان عزیز و مسئولین محترم. بنده یک مسئاله حل نشده راجع به مجاز بودن کارتهای 2 هسته ای در این مسابقه دارم.

سئوال اصلی من در واقع اینه که چه تفاوتی بین یک کارت 2 هسته ای و 2 کارت جدا از هم وجود داره که کارت 2 هسته ای مجاز به شرکت در مسابقه هست ولی 2 کارت مجاز نیست؟

مثلا کارتی مثل 5970 چه تفاوتی با 2 تا کارت 5850 داره؟ در واقع اگر منظور شما ممنوع کردن استفاده از قدرت 2 عدد GPU بوده که کارتهای 2 هسته ای هم 2 عدد GPU دارند و با کولینگ مناسب به راحتی در حد 2 کارت دارای همون GPU ها کارایی دارند.

همون طور که اگر ریزالت کارتهای 2 هسته ای در سایت 3dmark رو هم ببینید تعداد کارت رو برابر 2 زده و مقابل SLI/CF هم عبارت on رو نوشته. در حقیقت تنها تفاوت یک کارت 2 هسته ای با 2 کارت مجزای دارای همون هسته اینه که در یک حالت

2 عدد GPU از طریق main board و Bridge خارجی به هم وصل شدن و در حالت دیگه اینها از طریق برد خود کارت به هم وصل شدن. بنابر این من تفاوتی از نظر کارایی بین این دو حالت نمیبینم.

و اگر هدف شما از ممنوع کردن استفاده از 2 کارت برتری کاراییش نسبت به کارتهای دیگه بوده که کارتهای 2 هسته ای هم دقیقا همونطور هستند.

به خصوص با شکل خاص این مسابقه و با توجه به این مطلب که به طور مثال بنده هم 2 عدد کارت گرافیک دارم و در صورت استفاده از هر دوی اونها امتیاز حد اکثرم تقریبا 2 برابر میشد ولی امتیاز حد اقلم تغییری نمیکرد.

چون امتیاز حد اقل دارای محدودیت از جانب خود برنامه 3dmark هستش ولی امتیاز حد اکثر این محدودیت رو نداره. به علاوه خیلی راحت میشه کاری کرد که برای امتیاز مینیمم با 1 هسته تست بگیره و در ریزالت 2 هسته بنویسه .

فقط کافیه SLI سیستم رو فعال کنم و لی در پروفایل برنامه ی 3DMARK حالت SINGLE GPU رو انتخاب کنم.

ببخشید که زیاد نوشتم. میخواستم کامل توضیح داده باشم. امیدوارم در مورد مجاز بودن کارتهای 2 هسته ای تجدید نظر بفرمایید. ممنون

بهمن جان 5970 کارتی هست با 2 جی پی یو RV870XT که در 5870 استفاده میشه و فرکانس های دیفالت 5850 (فرقش با 5850 اینه)

درسته در GPU-Z قسمت کراسفایر تیک خورده اما عملا شما یک عدد کارت گرافیک دارید! نه 2 تا!

استفاده از 2 کارت غیر مجاز بود اما استفاده از یک کارت خیر!(حالا میتونه اون یک کارت تک هسته ای باشه)

2 هسته روی یک PCB قرار دارند و هر 2 از یک مسیر PCI-Express استفاده میکنند اما 2 کارت از PCI-E های جداگانه استفاده میکنند

من خیلی راحتتر بودم اگه کارتی مثل 580 داشتم چون لگ کردن این 5970 لعنتی .......

من میتونستم خیلی راحت کاری کنم از یک هسته استفاده شه اما تو ولید از 2 کارت اما دیدم فقط کار خودمو سخت کردم

ایشالا کارت دوال جی پی یو تست کردی واسه لو اسکور متوجه میشی چه جونوریه که لگ نمیشه

-----------

از بابت off topic عذر میخوام

Arsn
2012/04/10, 13:38

سلام

در جواب آقا بهمن همونطور که خصوصی بهشون عنوان کردم مینویسم !

بهمن جان تجدید نظر برای مسابقه ای که تموم شده که ممکن نیست !

تو نامه قبلی هم نوشتم که قوانین اولیه مسابقه چیز دیگه ای بود و تغییر کرد و این مورد تغییر نکرد !

راستی بر فرض این که کراس یا sli را ما آزاد میزاشتیم مطمئن باش که کسای دیگه هم با حالت دو کارت شرکت میکردند (مثلا نیما نمیتونست یه 7970 دیگه بگیره ؟ یا مهدی که 2 تا 5970 داره نمیتونست از دوتاش استفاده کنه یا قرض کنه ؟)

فرمایش شما درباره ی تفاوت نداشتن حالت دوال کارت با کارت دوال gpu متین است ولی اگر ما دو کارت را باز میزاشتیم تعداد کسایی که میتونستند شرکت کنند و نتیجه ی خوب بگیرند به شدت کم میشد ! در ضمن لو اسکور گرفتن هم با دوال gpu خیلی سخت تره و مطمئنا نتیجه 11 شما دیگه قابل دستیابی نبود درصورتی که نیما اگر تک کارت هم شرکت میکرد همون 10600 را داشت و 15 هم لو گرفته بود ، که باز هم نسبت به شما و بر فرض اینکه شما با دو تا 570 شرکت میکردی برنده بود (بعید میدونم با دو کارت lowscore 15 بزنی یا high شما بیشتر از 10600 بشه)

من میخوام این انتقاد تقریبا به حق شما را جور دیگه برداشت کنم ، اون هم این که ما نباید حالت دوال gpu را باز میزاشتیم که عذر میخوام و بعد از تغییر کلی قوانین اصلا حواسمون به این مورد نبود ! ولی باز هم برنده مسابقه تغییری نمیکرد ! حتی به نظرم رنکینگ هم تغییر نمیکرد !

در جمع میگم اینکه شما نتونستی از دو کارت استفاده کنی ، فقط شرایط شما نبود و با باز گذاشتن حالت دو کارت خیلی شرایط مسابقه تغییر میکرد ! در ضمن امتیاز لو اسکور شما هم بالاتر میومد !

این که شما تونستی لو اسکور پایین بزنی در حالت دو کارت انقدر نمیتونستی و مطمئن باش اگر دوال کارت باز بود امثال مهدی هم از 2 تا 5970 استفاده میکرد ! (یا دو تا 5870)

به هر حال سعی میکنیم برای مسابقات بعدی قانون هامون را اختصاصی تر کنیم و مسابقه را انقدر باز برگزار نکنیم ! یه مسابقه میزاریم برای عموم و یه مسابقه برای اورکلاکر ها ! مشکل و سختی این مسابقه هم این بود که میخواست هر دو قشر را پوشش بده !

با این حال من از شما معذرت میخوام با این که قانون دوال کارت را من نزدم !

امیدوارم موفق و موید باشید

Editor In chief
2012/04/10, 13:53
از همه دوستان عزيز و سروراني که در اين مسابقه شرکت کردند تشکر مي‌کنم و همين جا به هم قول مي‌دهم در مسابقه بعدي که مطمئن زمانش دور نخواهد بود جوايز بهتري تقديم شما عزيزان گرامي خواهد شد .

Bahman_D
2012/04/10, 13:54
بله منظور من هم این بود که کارت های dual gpu رو هم ممنوع می کردید. به هر حال همه دوستان تلاش زیادی کردند و هیچ کدوم از نفرات برتر راحت به این عنوان دست پیدا نکردند. با آرزوی اوقات خوش و مسابقات جذاب تر برای همگی دوستان :)>-

Dementor
2012/04/10, 23:01
خوب با اینکه تجربه زیادی در اورکلاک ندارم اما خب اینم برای خودش یه تجربه بود فقط حیف شد که واقعا فرصت کار روی ریزالت نداشتم اگر نه شاید من هم جزو این 5 نفر میبودم
به هر حال هر کی برد خوش به حالش

Olesius
2012/04/10, 23:49
با سلام...

راستش پست یکی از کاربرا رو که دیدم، یاد یک ضرب المثلی افتادم که اینجا جای گفتنش نیست! :)

صحیح تر این هست:
متاسفانه یک سری افراد (که برای همه شناخته شده هستند) با نتایج Fake و فتوشاپی اورکلاک ایران رو تحت تاثیر قرار دادند که کماکان نتایج و تاثیر منفی کارهاشون دامن گیر ایران و جامعه اورکلاکش هست...

از حرف تا عمل هم فاصله زیاده، بعضی ها فقط به حرف زدن عادت دارن!
موفق باشید

Arsn
2012/04/10, 23:58
دوستان ساعت 12 شب شد و اعتراض قابل پیگیری مهمی به نتایج رنکینگ نداشتیم !

پس قاعدتا نتایج همانی است که دیشب اعلام شد و آقای نیما جعفری سلیم برنده مسابقه است !

Dementor
2012/04/11, 00:02
با سلام...

راستش پست یکی از کاربرا رو که دیدم، یاد یک ضرب المثلی افتادم که اینجا جای گفتنش نیست! :)

صحیح تر این هست:
متاسفانه یک سری افراد (که برای همه شناخته شده هستند) با نتایج Fake و فتوشاپی اورکلاک ایران رو تحت تاثیر قرار دادند که کماکان نتایج و تاثیر منفی کارهاشون دامن گیر ایران و جامعه اورکلاکش هست...

از حرف تا عمل هم فاصله زیاده، بعضی ها فقط به حرف زدن عادت دارن!
موفق باشید
سلام یه سوال
در hwbot برای ثبت هر ریزالتی لینک ولید میخواد
و اونوقت اینائی که با فتوشاپ عکس gpu-z میزاشتن لینک ولیدش رو از کجا میاوردن؟

Olesius
2012/04/11, 00:12
سلام یه سوال
در hwbot برای ثبت هر ریزالتی لینک ولید میخواد
و اونوقت اینائی که با فتوشاپ عکس gpu-z میزاشتن لینک ولیدش رو از کجا میاوردن؟
دوست من

لینک ولید تست های 3D-Mark صرفا برای 20 نتیجه برتر در رده بندی کلی هست، لذا برای بیشتر تست های که انجام و ثبت می شه اسکرین شات کافی خواهد بود!

amirsss
2012/04/11, 00:21
منم تازه رنکینگ رو دیدم به بچه ها خصوصا اونی که اول شد تبریک میگم

مسابقه خوبی بود و از نحوه داوری و اداره کردن این مسابقه لذت بردم

به امید موفقیت شما

Ardi
2012/04/11, 13:48
دوست من

لینک ولید تست های 3D-Mark صرفا برای 20 نتیجه برتر در رده بندی کلی هست، لذا برای بیشتر تست های که انجام و ثبت می شه اسکرین شات کافی خواهد بود!

کاربر گرامی(لول) زیاد اسپم میکنی!لول
ادمین های عزیز شما در جریان نیستید وقتی آقای حسینی میخواست تیم اورکلاک بزنه چه افراد کوتاه فکری سنگ اندازی میکردن!
یک سری بحث ها تو ی سری از تاپیک های مخفی هست که وفتی بهش دسترسی پیدا میکنی متوجه میشی که ی مشت خاله زنک دارن اورکلاک میکنن و اسم خودشون رو اورکلاکر میزارن!
تو ی سری از سایت ها برای اینکه از صاحب تاپیک خواستی ی تست درخواستی بذاره به جای جواب دادن به پستت بنت میکنه!! لوووووووووووووووووووووووو وول

خدا رو شکر برای همیشه از این خاله زنک بازی ها جدا شدم و دارم با خیال راحت رو بدون حاشیه اورکلاک میکنم!
خیلی از اورکلاکر ها هستن که به کارشون و حرفشون دارن به دید تجاری نگاه میکنن! این افراد هستن که دارن حاشیه سازی میکنن و هدفشون فقط و فقط مطرح کردن و بالا بردن ی مدل برنده !!

ی سوال دارم به نظرتون کسی که فقط وفقط تو تمام عمرش با ی برد تست زده و رنگ برد های دیگه رو ندیده میتونه تو بررسی سخت افزاری ی برد صاحب نظر باشه و با اعتماد خیلی بالا بیاد این رو بنویسه :
این برد بهترین برد دنیاست لول

Castiel
2012/04/11, 21:45
دوستان عزیزم لطف کنید در کمال آرامش و خونسردی به ابراز احساسات لطیف خود بپردازید. با تشکر از همه شما خوبان

apirhosseinlo
2012/04/12, 01:05
یه فکری به حال ما که اورکلاک بلد نیستیم هم بکنید

Ardi
2012/04/12, 06:44
ی ضرب و المثلی یادم آدم:
با هرکسی قدر درک و فهمش حرف بزن
اگه مشکل از تو نبوده چرا به خودت گرفتی؟:دی

یه فکری به حال ما که اورکلاک بلد نیستیم هم بکنید
دوست من شما کلا بلد نیستید یا بلدین ولی کم؟!؟

VSH-Katana
2012/04/12, 14:12
به تمام بچه هایی که تو این مسابقه شرکت کردند تبریک میگم بعد به اونهایی که حاشیه سازی نکردن تبریک میگم و بعد به کسانی که مقام آوردن تبریک مخصوص میگم امیدوارم تو همه مراحل زندگیتون موفق باشید
فقط یه چیزی : نمیدونم ما آدما چرا وقتی میخوایم بگیم از بقه بهتریم با حاشیه سازی و زیر سوال بردن دیگران این کارو میکنیم و رقابت رو با میدان جنگ اشتباه میگیریم

Ardi
2012/04/13, 10:43
ادمین عزیز من آدرسم رو برای کی ارسال کنم؟:دی

Castiel
2012/04/13, 13:01
دوستان عزیز طبق هماهنگی با آقای پناهی، به نفرات دوم و سوم، اشتراک شش ماهه نشریه سخت افزار برای قدردانی از تلاش و حضور در مسابقه اهدا خواهد شد. این عزیزان برای ثبت اشتراک، اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی و آدرس دقیق پستی را ارسال کنند.
با تشکر

Ardi
2012/04/13, 13:30
=)) نفر اول تا به تو هم اشتراک ندادن بیا آدرست رو ارسال کن!

persuse
2012/04/14, 11:07
من به هیچ وجه قصد اصاعه ادب نداشتم.خندم هم بابت این بود که دوستانی که حاشیه درست کردند در طول مسابقات الان بی نصیب ماندند.
مدیران محترم پوزش من را پذیرا باشید.

Arsn
2012/04/14, 11:58
من که نکته خنده دارش را نفهمیدم ولی تا جایی که من میدونم تا حالا سابقه جایزه ی به این خوبی در هیچ فرومی وجود نداشته ! حالا شما بخندید ! ما که بخیل نیستیم !

Arsn
2012/04/14, 14:24
من به هیچ وجه قصد اصاعه ادب نداشتم.خندم هم بابت این بود که دوستانی که حاشیه درست کردند در طول مسابقات الان بی نصیب ماندند.
مدیران محترم پوزش من را پذیرا باشید.

پوزش چیه عزیز دل ! من هم به فال نیک گرفته بودم

انشالله همیشه خندون باشی !

Bahman_D
2012/04/15, 17:33
خبری از بقیه شرکتهایی که قول جایزه داده بودند نشد؟ شور و شوق اول مسابقه با آخرش یه مقدار بی تناسب به نظر میرسه. اینطور نیست؟

Arsn
2012/04/15, 22:47
راستش شرکت ها خیلی همکاری نکردند و به همون جایزه برای نفر اول اکتفا شد !

انشالله مسابقه های بعد هم تنوع جایزه و هم تعدادشون بیشتر میشه !

Amin_CaraGT2
2012/04/17, 16:08
بنده هم جا داره به دوستانم که نفرات اول تا پنجم شدند تبریک بگم و برای همه عزیزان آرزوی سعادت و خوشبختی میکنم :)
البته سعادت دیدار آقا بهمن عزیز نداشتم

به امید سربلندی و پیروزی برای همه ایرانیان مخصوصا اورکلاکرهای این مرزوبوم که با امکانات محدود همیشه افتخار آفرینی کردند
و تشکر از دستندرکاران این سایت که به پیشرفت دانش سخت افزاری کمک می کنند

Castiel
2012/05/01, 13:27
دوستان عزیز جایزه هم تحویل نیما جان داده شد.