PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تایید بوت ویندوز

saranipedram
2012/04/08, 13:42
سلام.یه سوال؟
من وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم بعد از اون قسمت اول مادربورد یه صفحه میاد که نوشته
Windows 7 proffesional
وباید روش تایید کنم تا وارد ویندوز بشه.
موقعی که عموما چند تا سیستم عامل داشته باشیم این اتفاق میافته ولی من فقط یکی دارم.ایا راهی هست بدون تایید وقتی سیستم رو روشن میکنم خودش وارد ویندوز بشه؟

system32
2012/04/08, 14:02
با سلام
دوست عزیز
ابتدا وارد بخش Run شده و عبارت msconfig را تایپ و اینتر کنید .
به تب Boot رفته و ببینید در لیست سیستم های عامل چه چیزهایی قرار دارد . اگر در این قسمت متوجه چیزی نشدید محتویات فایل Boot.ini را اینجا قرار دهید تا بررسی کنیم .
احتمال مشکل در این فایل وجود دارد .
این فایل در روت درایو ویندوز شما قرار دارد . به صورت مخفی سیستمی است . برای نمایش آن بایستی تیک گزینه Hide protected operating system files (recommended (سومین گزینه زیر Show hidden files, folders, and drives می باشد) را بردارید .
ضمنا این فایل با برنامه Note Pad باز می شود .
توصیه اکید : از دستکاری قسمت هایی که اطلاعاتی در آن ندارید دوری کنید .
با تشکر - سیستم 32

ya30n
2012/04/08, 14:05
توی همین قسمتی که دوستمون توضیح داد ! Time رو از 30 ثانیه بکن 0 درست میشه !

saranipedram
2012/04/08, 15:10
با سلام
دوست عزیز
ابتدا وارد بخش Run شده و عبارت msconfig را تایپ و اینتر کنید .
به تب Boot رفته و ببینید در لیست سیستم های عامل چه چیزهایی قرار دارد . اگر در این قسمت متوجه چیزی نشدید محتویات فایل Boot.ini را اینجا قرار دهید تا بررسی کنیم .
احتمال مشکل در این فایل وجود دارد .
این فایل در روت درایو ویندوز شما قرار دارد . به صورت مخفی سیستمی است . برای نمایش آن بایستی تیک گزینه Hide protected operating system files (recommended (سومین گزینه زیر Show hidden files, folders, and drives می باشد) را بردارید .
ضمنا این فایل با برنامه Note Pad باز می شود .
توصیه اکید : از دستکاری قسمت هایی که اطلاعاتی در آن ندارید دوری کنید .
با تشکر - سیستم 32
داداش خوب من که بلد نیستم چیکارش کنم

saranipedram
2012/04/08, 15:14
توی همین قسمتی که دوستمون توضیح داد ! Time رو از 30 ثانیه بکن 0 درست میشه !
اقا 0 نمیشه.میگه بین 3 تا 999 یکی رو انتخاب کن.
اینم یه عکس که خودش رو انتخاب کرد وقتی 0 زدم.
8917

Arsn
2012/04/08, 15:16
دوست من msconfig را در RUn تایپ کن (RUn را با زدن دکمه ویندوز + R بیار)

به سربرگ boot برو و ویندوز دیفالت را انتخاب بعد timeout را بزار روی 3 ثانیه ! به صورت موقت درست میشه !

saranipedram
2012/04/08, 15:32
دوست من msconfig را در RUn تایپ کن (RUn را با زدن دکمه ویندوز + R بیار)

به سربرگ boot برو و ویندوز دیفالت را انتخاب بعد timeout را بزار روی 3 ثانیه ! به صورت موقت درست میشه !
ممنون.رو 3 ثانیه گذاشتم.میخوام گر روشی باشه کلا 0 بشه

saranipedram
2012/04/08, 15:37
ممنون از همه.نرم افزار easyBCD رو نصب کردم و یه گزینه داشت به اسم skip the boot menu وزدم و کلا درست شد.
ممنون برا راهنمایی

Arsn
2012/04/08, 15:39
ممنون.رو 3 ثانیه گذاشتم.میخوام گر روشی باشه کلا 0 بشه

این کار نیاز به دو روش داره !

1) نصب مجدد ویندوز ! (توصیه نمیشه )

2) استفاده از نرم افزارهای Boot manager موجود برای حذف گزینه های اضافه موقع بالا اومدن ویندوز تا سیستم از همون یه ویندوز باقیمانده شما بخونه ! مثل Acronis boot manager

darkknight
2012/09/21, 20:16
از نرم افزارeasy bcdاستفاده کنید راحت تره اگه نیاز به توضیح داشتید برام پیام بزارید

Hessam
2012/09/21, 20:41
دوست عزیز؛ راه خیلی ساده تری هم وجود داره...:
روی مای کامپیوتر راست کلیک کنید و پروپرتیز رو انتخاب کنید. از سمت چپ ادونس سیستم ستینگ رو انتخاب کنید.
به سربرگ سوم (ادونس) برید. در قسمت پایین (سوم: استارت آپ اند ریکاوری)، گزینه ی ستینگ رو بزنید.
حالا در قسمت اول؛ سیستم استارت آپ، اولین گزینه رو تیک دار کنید و همه ی پنجره ها رو اوکی کنید و تمام.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.