PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کارتهای PhysX بر روی Motherboards که از CrossFire Technology پشتیبانی میکنند؟؟؟

Babak
2011/11/05, 18:50
سلام به همه دوستان
آبا امکان استفاده از دو کارت گرافیک Nvidia ، یکی یعنوان کارت گرافیک اصلی و دیگری به عنوان PhysX ، بر روی مادربردهایی که فقط از CrossFire Technology پشتیبانی میکنند، استفاده کرد؟
آیا برای استفاده از کارت گرافیکی جدا برای PhysX (نه برای استفاده از SLI) مادربرد باید از SLI پشتیبانی بکند؟
از نظرات و راهنمایی های شما دوستان پیشاپیش تشکر می کنم.

Editor In chief
2011/11/05, 23:04
سلام به همه دوستان
آبا امکان استفاده از دو کارت گرافیک Nvidia ، یکی یعنوان کارت گرافیک اصلی و دیگری به عنوان PhysX ، بر روی مادربردهایی که فقط از CrossFire Technology پشتیبانی میکنند، استفاده کرد؟
آیا برای استفاده از کارت گرافیکی جدا برای PhysX (نه برای استفاده از SLI) مادربرد باید از SLI پشتیبانی بکند؟
از نظرات و راهنمایی های شما دوستان پیشاپیش تشکر می کنم.

سلام دوست عزیز و گرامی
جواب سئوال اول شما بله است شما می توانید در درایور کارت گرافیک خود یکی از کارت ها را به عنوان کارت Physx انتخاب کنید و از آن استفاده کنید.
خیر نیازی به این موضوع نیست.
برای کسب اطلاع بیشت پیشنهاد می کنم لینک زیر را که تست اختصاصی خود مجموعه در مورد تاثیر کارت Physx بر راندمان سیستم است را مشاهده کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.