PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : 3 تا مشکل با سیستم ( اسلیپ - گرافیک - فریز شدن )

Moh3N
2012/04/07, 00:20
مشکل اول
این مشکل از زمانی که پی سی رو خریدم وجود داشت
وقتی که سیستم رو روی حالت اسلیپ میذارم بعدش که روشن میکنم سیستم کلا از اول میاد بالا و قبلش توی صفحه سیاه باید Start Windows Normally رو انتخاب کنم!
مشکل دوم
بعضی مواقع صفحه سیاه میشه برای چند ثانیه دوباره میاد و این متن زیر این پایین نمایش داده میشه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
مشکل سوم
وقتی برای مدتی با سیستم کاری ندارم و اون رو lock میکنم (گاهی هم Lock نمیکنم) و میرم وقتی میام موس تکون نمیخوره کیبور کار نمیکنه کلا فریز شده پی سی :| و هیچکاری نمیتونم بکنم و فقط مجبورم ریستارتش کنم ! این مورد همیشه نیست گاهی میشه گاهی نمیشه ! اوایل نبود جدید اینطوری شده!

مشخصات سیستمم هم اینه:
پردازنده
Core i7 2600K
مادربورد
Asus P8P67

کارت گرافیک
GeForce GTS 450 EVGA

حافظه رم
Corssair 4*2GB 1600

منبع تغذیه
Super Flower 500 Watt

هارد دیسک
Caviar Black 1TB

ATA
2012/04/07, 01:00
دوست عزیز برند کارت گرافیکتون چیه 2 اخرین درایو کارت گرافیکتو نصب کن ونتیجه رو اعلام کن چون این مشکلو منم داشتم...بدرود

Moh3N
2012/04/07, 10:58
دوست عزیز برند کارت گرافیکتون چیه 2 اخرین درایو کارت گرافیکتو نصب کن ونتیجه رو اعلام کن چون این مشکلو منم داشتم...بدرود

evga
خیلی ممنون !
داره ورژن جدید دانلود میشه !

ya30n
2012/04/07, 17:31
اولبن کاری که بهت پیشنهاد میدم انجام بدی ، اینه که بایوس سیستمت رو ریست کنی ! البته فلا درایور رو دانلود کن ! اگه درست نشد ، یه فکری میکنیم ! بوس

Moh3N
2012/04/07, 20:52
اولبن کاری که بهت پیشنهاد میدم انجام بدی ، اینه که بایوس سیستمت رو ریست کنی ! البته فلا درایور رو دانلود کن ! اگه درست نشد ، یه فکری میکنیم ! بوس
خیلی ممنون از راهنماییت اما خب چطوری باید اینکار رو انجام داد ؟ یعنی آپدیت کنم بایوس رو ؟

farjam1990
2012/04/07, 21:04
مشکل دومت به قول آقا عطا معمولا با نسخه جدید درایور برطرف میشه
راه دیگه هم وجود داره
من با این ارور روزی 5-6 بار در حین اورکلاک برخورد میکنم و معمولا به خاطر کم بودن ولتاژ هست که درایور شما هنگ میکنه ولی کارتتون نه! میتونی 1 دهم به ولتاژ کارت اضافه کنی با MSI afterburner یا همون نرم افزار اورکلاک evga

Moh3N
2012/04/07, 22:11
مشکل دومت به قول آقا عطا معمولا با نسخه جدید درایور برطرف میشه
راه دیگه هم وجود داره
من با این ارور روزی 5-6 بار در حین اورکلاک برخورد میکنم و معمولا به خاطر کم بودن ولتاژ هست که درایور شما هنگ میکنه ولی کارتتون نه! میتونی 1 دهم به ولتاژ کارت اضافه کنی با MSI afterburner یا همون نرم افزار اورکلاک evga

درایور رو آپدیت کردم! فعلا که مشکلی نداشته !
آخه من که اورکلاک نمیکنم چرا اینطوری میشه؟ پاورم ظعیفه ؟

farjam1990
2012/04/07, 22:14
نه پاورت فکر نمیکنم ایراد داشته باشه!
احتمالا" درایور قبلیت در تنظیم ولتاژ نسبت به فرکانس کارتت مشکل داشته

ya30n
2012/04/07, 22:31
شما یه حرکت بزن ، اونم اینکه در کست رو باز کن ! باطری روی مادربوردت رو در بیار ، بعد دباره جا بزن ! البته از برق هم باید در بیاری کابل رو ! ایشالله که درست میشه !

ATA
2012/04/07, 23:38
انشاالله با اپدیت درایو کارتت مشکلت حل میشه البته من خودم که بالا گفتم این مشکل رو داشتم هم گرافیکمو اپدیت کردم که ورژنش بروز باشه و بایوس مادربردمو هم به خاطر بعضی از مشکلاتی همچون مشکل شما و پایداری و سازگاری سیستم انجام دادم و تا الان مثل موتور 12 سیلندر کار میکنه.....بدرود

Moh3N
2012/04/08, 07:54
شما یه حرکت بزن ، اونم اینکه در کست رو باز کن ! باطری روی مادربوردت رو در بیار ، بعد دباره جا بزن ! البته از برق هم باید در بیاری کابل رو ! ایشالله که درست میشه !
همین کارو کردم ! مشکل اسلیپ هنوز سره جاشه! مشکل سوم رو هنوز ندیدم ! شاید اون درست شده باشه !
خیلی ممنون از راهنماییتون

انشاالله با اپدیت درایو کارتت مشکلت حل میشه البته من خودم که بالا گفتم این مشکل رو داشتم هم گرافیکمو اپدیت کردم که ورژنش بروز باشه و بایوس مادربردمو هم به خاطر بعضی از مشکلاتی همچون مشکل شما و پایداری و سازگاری سیستم انجام دادم و تا الان مثل موتور 12 سیلندر کار میکنه.....بدرود
فعلا که آپدیتش کردم ! تاحالا مشکلی نداشته! اگه موردی پیش اومد همینجا میگم!
باتری رو در آوردم هنوز اسلیپش مثله قبله :(

Editor In chief
2012/04/08, 08:42
دوست خوبم بايوس مادربورد را برو‌ز‌رساني کرديد؟

Moh3N
2012/04/08, 10:38
دوست خوبم بايوس مادربورد را برو‌ز‌رساني کرديد؟

نه نکردم ! آخه یه جا نوشته بود خیلی خطرناکه !! بلدم نیستم ! اگه یه مرجع خوب برای آموزش دارید بگید ممنون میشم

amir90
2012/04/08, 13:51
سلام دوست عزیز پیشنهاد من اینه که با یه پاور دیگه سیستمو راه اندازی کن احتمال می دم مشکل از پاورت باشه اگه با پاور جدید هم درست نشد بایوس مادربردت رو آپدیت کن ولی من احتمال می دهم که 95 درصد مشکل از پاور می تونه باشه فکر کنم برای سیستمت یه خورده ضعیفه چون پاور بعد از یه مدت کار از توان واقعیش کم می شه و بازده کمتری داره

saeid6574598
2012/04/08, 14:10
نه نکردم ! آخه یه جا نوشته بود خیلی خطرناکه !! بلدم نیستم ! اگه یه مرجع خوب برای آموزش دارید بگید ممنون میشم
محسن جان بلد بودن نمی خواهد که !! توی cd درایورهای مادربرودها ، یک نرم افزار برای آپدیت بایوس مادربرود هم وجود داره !

Arsn
2012/04/08, 14:14

کجاش خطرناکه ؟

من دیشب بایوس مادربورد را آپدیت کردم (اپدیت F10K برای 990xa-ud3)

آپدیت بایوس شما هم آسونه و تحت ویندوز انجام میشه ! البته به نظر من با آپدیت بایوس مشکل شما حل نمیشه ! با برنامه داخل CD مادربورد میتونید اون را آپدیت کنید !

این بایوس جدید شما است : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.