PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عینکی با امکان نمایش تصاویر با وضوح 80 اینچ

saeid6574598
2012/04/05, 13:26
این محصول که با مدل Moverio BT-100 به بازار معرفی شده در واقع یک عینک است که تصویر ۸۰ اینچی را در جلوی چشم کاربرانش نمایش می دهد. این محصول از روش جدیدی برای ارتباط با محتویات دیجیتالی دو بعدی و سه بعدی استفاده می کند و با استفاده از قابلیت های تکنولوژی میکروپروژکشن و یک کنترل کننده ترک پد مجهز به سیستم عامل آندروید ، به کاربر این امکان را می دهد که ویدئو استریم شده را مشاهده کند و محتوای سه بعدی را تجربه کند. کاربر همچنین می تواند محتوای دیجیتالی دانلود شده را هم با این وسیله تماشا کند. این عینک در هنگام استفاده مثل یک نمایشگر 80 اینچ مجازی عمل می کند و در واقع زمانی که کاربران عینک را روی چشم خود می گذارند با صفحه ای بزرگ و لذت بخش مواجه خواهند شد. ( یادتونه قبلا در مورد 3D Viewer سونی یک مطلب نوشته بودم ! )

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

مهمترین مزیت این عینک ها این است که می توان در هر کجایی از آنها استفاده کرد و بیشتر شبیه آن است که همیشه یک نمایشگر ۸۰ اینچی را همراهتان داشته باشید. هر زمان که تمایل داشته باشید تا فیلم، سریال یا هر ویدئو دیگر را تماشا کنید تنها کافی است عینک مخصوص را روی چشم خود بگذارید.

عمر باتری حدود 6 ساعت بوده و اسلات حافظه microSD و یک گیگابایت حافظه داخلی از دیگر مشخصات این دستگاه است.

این محصول از فلش ورژن 11 پشتیبانی کرده و به این ترتیب امکان مشاهده ویدئوهای فلش با آن هم امکان پذیر است. با این همه شرکت Epson اعلام کرده است که این عینک جالب را به زودی و با قیمت نسبتا زیاد 700 دلار به بازار عرضه خواهد کرد و به فروش عمومی خواهد رساند.

نگارش : سعید مظفری

saeid6574598
2012/04/05, 13:33
اون عینک سونی ( 3D Viewer ) خیلی بهتر از این محصول هست ! اون تا 750 اینچ می تونه تصویر مجازی در اختیار کاربر قرار بده !

Arsn
2012/04/05, 13:43
اون عینک سونی ( 3D Viewer ) خیلی بهتر از این محصول هست ! اون تا 750 اینچ می تونه تصویر مجازی در اختیار کاربر قرار بده !

تا وقتی نشه لازانیا را از اینترنت دانلود کرد با من از تکنولوژی حرف نزن !

Castiel
2012/04/05, 14:37
700 دلار برای یک عینک، با این پول کارهای خیلی بهتری می توان انجام داد.

Ali Fatehi
2012/04/05, 15:55
این عینک که چیزی نیست یه شرکت بزرگ عینکی طراحی کرده فوق العاده فقط تا باید تا شب صبر کنید تا ویدیو اون را ترجمه و تدوین کنم . بعد ببینید چی هست.