PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور اولین پردازنده fx-8150-amd در ایران

sniper.ghost.warrior2
2012/04/02, 22:08
باسلام
دوستان گلم در ایام عید خبر جالبی توجهم رو جلب کرد که گفتم شاید برای خیلی ها جالب باشه
در قسمت پردازنده های فروم شهر سخت افزار اعلام شد و عنوان آن ، عنوان همین تاپیک هست

لینک مربوطه به خبر !!!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.حضور-اولین-پردازنده-AMD-FX-8150-در-ایران-!!!
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.حضور-اولین-پردازنده-AMD-FX-8150-در-ایران-!!!)
برگرفته از فروم شهر سخت افزار
باتشکر تمام دوستان !!!

Castiel
2012/04/02, 22:13
این دوستمون که خبر را در شهر سخت افزار قرار دادند، یکی از کاربران خیالاتی و خرافاتی بودند که اکثر دوستان در فروم ما ایشان را می شناسند!
ایشون مدعی بودند سه ماه قبل این پردازنده را خریدند، یعنی زمانی که هنوز به درستی فروش رسمی آن آغاز نشده بود. و البته می گفتند ماژول 16 گیگ رم هم دارند!

Beni7192
2012/04/02, 22:43
این داداشمون بد توهم میزنه!

sniper.ghost.warrior2
2012/04/02, 23:02
دوستان این کاربری که شما میگید من نمیشناسم ولی نمیدونم انگارسایت شمارو هم بازدید میکنه و نسبت به نظرات شما هم واکنش نشون میده به قول خودش اسکرین شات ویندوز xp هم گذاشته ببینید !!!
فکر نکنم توهم باشه ها !!!!!!!

NinIX
2012/04/02, 23:07
مطلب را که بخوانید متوجه می شوید که اصلا نویسنده حتی توانایی ارسال یک عکس با انجمن را نداشته و لینک عکس ها آدرس سیستم وی هست ... پس انتطاری نمی رود که اطلاعاتی در زمینه پردازنده داشته باشد چه برسد آن را تست کند...

sniper.ghost.warrior2
2012/04/02, 23:23
مطلب را که بخوانید متوجه می شوید که اصلا نویسنده حتی توانایی ارسال یک عکس با انجمن را نداشته و لینک عکس ها آدرس سیستم وی هست ... پس انتطاری نمی رود که اطلاعاتی در زمینه پردازنده داشته باشد چه برسد آن را تست کند...

دوست من انقدر این مطلب جالب بود من چند بار خواندم ولی مثل اینکه شما خوب مطالعه نکردین قصد من طرفداری از کسی و چیزی نیست ولی اون بنده خدا در مسیج دوم اصلاح کرده وعذر خواهی گفته مشکل از کافی نت بوده !!

قصد من اینه : کسی هست بگه صحت این اسکرین شاتها رو چطور میشه فهمید اصلاً راسته یا دروغ بالاخره 8150 آمده یا نه ؟
کسی با مدیران شهر سخت افزار رابطه داره بپرسه ؟

Arsn
2012/04/03, 09:44
همچین جالب هم نبود !

این دوستمون Advanced micro devices یه زمانی تو فروم ما هم فعال بود و بیشتر هم خبر ها و مقاله های ضعیفی درباره AMD میزاشتند !

بچه ها فروم خودمون من را میشناسند ! از اون Amd باز های دو آتیشه هستم ولی این کاربر دیگه طرفداری و حمایت بی جا را به حدی رسونده بود که من بعضی اوقات فیتله ایشون را پایین میکشیدم !

در کل کار مهمی نکرده ! وارد کردن یه 8150 همون قدر سادست که شما بخوای یه 8120 را تو بازار به قیمت خوب بخری !

به راست و دروغش هم کار ندارم ولی ایشون کلا به بدون استدلال حرف زدن عادت داشتند و این دلایلی که به ویندوز و... نسبت میدند را توهم محض میدونم ! پردازنده Fx 8150 تو ویندوز 7 عالی عمل نمیکنه ولی مشکل اصلی ضعف عملکردش از معماری ناشی میشه ، نه ویندوز و نرم افزار !

بنده هم به این معتقدم که Fx8150 از خیلی نظر ها بهتر از 2600k است ولی نه اینجور که این آقا تبلیغ میکنند !

کلا جدی نگیرید !

YGH
2012/04/03, 20:20
پردازنده Fx 8150 تو ویندوز 7 عالی عمل نمیکنه ولی مشکل اصلی ضعف عملکردش از معماری ناشی میشه ، نه ویندوز و نرم افزار !

طبق چیزی که من خوندم، اصلا مشکل از خود پردازنده ها نیست. اتفاقا این پردازنده ها دارای معماری خلاقانه ای هستند. برای آشنایی کامل با این پردازنده ها میتونید به آدرس لینک امضا من رجوع کنید. قضیه از این قرار هست که ویندوز 7 نمیتونه کل هسته ها رو شناسایی کنه و هسته ها اصطلاحا پارک میشن (یا Core Parking). شرکت مایکروسافت هم یه پچ واسش فرستاد. کار این پچ این بود که کاری میکرد که ویندوز 7 این پردازنده رو به جای 8 هسته ای، 4 هسته ای بشناسه. طبق آخرین اخبار، این مشکل در ویندوز 8 به طور کامل برطرف شده و این ویندوز، پردازنده های 8 هسته ای AMD رو کاملا پشتیبانی میکنه و این مشکل دیگه وجود نداره.

Reza Y
2012/04/03, 20:48
طبق چیزی که من خوندم، اصلا مشکل از خود پردازنده ها نیست. اتفاقا این پردازنده ها دارای معماری خلاقانه ای هستند. برای آشنایی کامل با این پردازنده ها میتونید به آدرس لینک امضا من رجوع کنید. قضیه از این قرار هست که ویندوز 7 نمیتونه کل هسته ها رو شناسایی کنه و هسته ها اصطلاحا پارک میشن (یا core parking). شرکت مایکروسافت هم یه پچ واسش فرستاد. کار این پچ این بود که کاری میکرد که ویندوز 7 این پردازنده رو به جای 8 هسته ای، 4 هسته ای بشناسه. طبق آخرین اخبار، این مشکل در ویندوز 8 به طور کامل برطرف شده و این ویندوز، پردازنده های 8 هسته ای amd رو کاملا پشتیبانی میکنه و این مشکل دیگه وجود نداره.با این اوصاف پس دوستانی که سری fx دارن باید به فکر آپدیت ویندوز باشن دیگه!

Arsn
2012/04/03, 20:56
طبق چیزی که من خوندم، اصلا مشکل از خود پردازنده ها نیست. اتفاقا این پردازنده ها دارای معماری خلاقانه ای هستند. برای آشنایی کامل با این پردازنده ها میتونید به آدرس لینک امضا من رجوع کنید. قضیه از این قرار هست که ویندوز 7 نمیتونه کل هسته ها رو شناسایی کنه و هسته ها اصطلاحا پارک میشن (یا Core Parking). شرکت مایکروسافت هم یه پچ واسش فرستاد. کار این پچ این بود که کاری میکرد که ویندوز 7 این پردازنده رو به جای 8 هسته ای، 4 هسته ای بشناسه. طبق آخرین اخبار، این مشکل در ویندوز 8 به طور کامل برطرف شده و این ویندوز، پردازنده های 8 هسته ای AMD رو کاملا پشتیبانی میکنه و این مشکل دیگه وجود نداره.

البته نارنجی هم منبع خیلی معتبری نیست ! با این که اینجا جاش نیست ولی در تکمیل صحبت های شما :

مشکل اصلی سری بلدوزر که من پس از کسب تجربه با خیلی از AMD باز ها و بچه های با علم سخت افزاری بهش رسیدم برمیگرده به IPC و همین مسئله باعث میشه که هر هسته از پردازنده نسبت به پردازنده های اینتل ضعف عملکردی در حد 20 الی 50 درصد داشته باشد و این چیزی نیست که به ویندوز برگرده و یا مشکل از ویندوز باشه ولی مطمئنا ویندوز هم میتونه در استفاده از هسته ها موثر واقع بشه ! به شخصه معتقدم که با اومدن نسخه نهایی ویندوز 8 عملکرد این پردازنده ها بهتر میشه ولی نه به صرف اینکه تعداد هسته هایی زیادی دارد بتونه از Core i7 3960 X پیشی بگیره !

مطمئنا از گزینه هایی مثل 2600K و 2700K در ویندوز 8 سریعتر عمل خواهد کرد ولی نه در حد 3960 ! در ضمن ویندوز 8 بهینه سازی هایی برای بلدوزر انجام داد ولی نتایج در نسخه هایی که تا الان لانچ شده چشم گیر نیست !

به هر حال ما امیدمون را به AMD حقظ میکنیم وگرنه باید همیشه به قیمت های پردازنده های اینتل با ناامیدی نگاه کنیم !

YGH
2012/04/03, 21:04
البته نارنجی هم منبع خیلی معتبری نیست ! با این که اینجا جاش نیست ولی در تکمیل صحبت های شما :

مشکل اصلی سری بلدوزر که من پس از کسب تجربه با خیلی از AMD باز ها و بچه های با علم سخت افزاری بهش رسیدم برمیگرده به IPC و همین مسئله باعث میشه که هر هسته از پردازنده نسبت به پردازنده های اینتل ضعف عملکردی در حد 20 الی 50 درصد داشته باشد و این چیزی نیست که به ویندوز برگرده و یا مشکل از ویندوز باشه ولی مطمئنا ویندوز هم میتونه در استفاده از هسته ها موثر واقع بشه ! به شخصه معتقدم که با اومدن نسخه نهایی ویندوز 8 عملکرد این پردازنده ها بهتر میشه ولی نه به صرف اینکه تعداد هسته هایی زیادی دارد بتونه از Core i7 3960 X پیشی بگیره !

مطمئنا از گزینه هایی مثل 2600K و 2700K در ویندوز 8 سریعتر عمل خواهد کرد ولی نه در حد 3960 ! در ضمن ویندوز 8 بهینه سازی هایی برای بلدوزر انجام داد ولی نتایج در نسخه هایی که تا الان لانچ شده چشم گیر نیست !

به هر حال ما امیدمون را به AMD حقظ میکنیم وگرنه باید همیشه به قیمت های پردازنده های اینتل با ناامیدی نگاه کنیم !

اصلا کدوم پردازنده با پای 3960 میرسه؟ بنده نظر کرده خداست!!!
البته این چیزایی که گفتم رو سایت techPowerUp نوشته بود. ولی خداییش AMD خیلی خوب داره کار میکنه.

sniper.ghost.warrior2
2012/04/04, 18:05
دوستان نمیدونم این بنده خدایی که دوستان میگفتن توهم داره وبعضی از دوستان میگفتن مقالات ضعیف ارائه میکنه وچه وچه وچه...............
دیروز آخر وقت لینک ولید از cpu-z قرار داد توی همون تاپیک که برای من سوال پیش آمده مطمئن هستید این همون بنده خدایی هست که کاربر سایت شما بوده ؟ ممکنه کسی دیگه ای باشه ؟
در ضمن علیرضا جان درسته بنظر شما وارد کردن یک عدد پردازنده 8150 مثل خرید 8120 به قیمت خوب هست ولی بنظرم هر ابتکار عملی در جایگاه خودش قابل احترامه .
در صورتی که این کار بر همون کاربر شما باشه نمره 0 اخلاقی براش شایسته هست

از بحث اخلاق ورفتار که بگذریم اگربه لینک ولید ایشان مراجعه کنید و دو تاکارت گرافیک 6990 رو هم به مشخصات این سیستم اضافه کنید خداییش سیستم هیولایی خواهد داشت !!