PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حذف شدن بوت ویندوز

saranipedram
2012/03/29, 08:56
سلام.
من داشتم با نرم افزار EasyBCD کار میکردم.اشتباهی زدم بوت اولیه ویندوز هم پاک شد.حالا دیگه ویندوز بالا نمیاد.ویندوز هم ارجییناله و من دی وی دی اصلیش رو ندارم.
یه سری اطلاعات مهم تو C دارم که نمیخوام پاک شن.
ایا راهی هست بشه دوباره برگردوند این رو؟

amir90
2012/03/29, 09:30
سلام لطفا ویندوزتون رو بگین چیه امکانش هست که دوباره ویندوز رو بیاریم بالا
در مورد سوال دومتون بله میشه فایل های رو برداشت از توی درایو c
اگه ویندوزتون هفت هستش راحت میشه بالا آوردش با دی وی دی خود ویندوز هفت

saranipedram
2012/03/29, 10:22
ویندوز 7 پروفشنال ارجینال هم هست.
نه ویندوز بالا نمیاد اصلا.
البته فایل ها رو برداتم.یعنی ی ویندوز 7 دیگه گذاشتم و تو قسمت ریکاوری راحت فایل ها رو کپی کردم.

ya30n
2012/03/29, 12:37
آره عزیزم میشه ! شما یه دی وی دی ویندوز بزار ، نصب نکن ! بزن Repair ، اونجا میتونی Repair Boot بزنی و درستش کنی ! اگه اونجا نشد می تونی با برنامه Active boot dick درستش کنی !
.
برای برداشتن اطلاعاتت هم می تونی از یه سیستم عامل لایو ، مثل لینوکس سیستمت رو بیاری بالا ! و اطلاعاتت رو برداری !

sidrobo
2016/08/01, 16:19
سلام. میدونم این سوال ۴ سال پیش مطرح شده و به احتمال زیاد کلا pc دوست عزیزمون تا الان تجزیه شده ولی من هم همین امروز این مشکل برام پیش اومد. شاید برای افراد دیگه هم این مشکل پیش بیاد پس راه حل رو میگم. بنده ubuntu و Windows 10 رو داشتم و تو نرم‌افزار easyBCD به اشتباه بوت ویندوزم رو پاک کردم. بعد از کلی جستوجو و امتحان کردن دستورهای bootrec که به نتیجه ای نرسیدم نهایتنا جواب رو در یه فورم انگلیسی پیداکردم.
راه حل به این صورت هست:
دی‌وی‌دی ویندوز رو در دستگاه قرار بیدید و سیستم رو از دی‌وی‌دی بوت کنید بعد اولین صفحه نصب ویندوز که اومد next رو میزنید و در صفحهی بعد گزینه‌ی repair رو بزنید ( ویندوز رو نصب نننننکنید) بعد در صفحه‌ی بعد گزینه‌ی troubleshooting رو بزنید بعد Advanced options و بعد command prompt رو بزنید و دستور زیر رو وارد کنید
bcdboot c:\Windows /l en-us
بعد تایپ کنید exit و اینترو بزنید.
حالا میبینید که در صفحه باز شده گزنیه اول مربوط به ریستارت کردن به وینوز است.
مشکل حل شد و اگه pc تون رو خاموش و روشن کنید ویندوز بالا خواهد اومد.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

AliYar
2016/08/01, 17:32
سلام. میدونم این سوال ۴ سال پیش مطرح شده و به احتمال زیاد کلا pc دوست عزیزمون تا الان تجزیه شده ولی من هم همین امروز این مشکل برام پیش اومد. شاید برای افراد دیگه هم این مشکل پیش بیاد پس راه حل رو میگم. بنده ubuntu و Windows 10 رو داشتم و تو نرم‌افزار easyBCD به اشتباه بوت ویندوزم رو پاک کردم. بعد از کلی جستوجو و امتحان کردن دستورهای bootrec که به نتیجه ای نرسیدم نهایتنا جواب رو در یه فورم انگلیسی پیداکردم.
راه حل به این صورت هست:
دی‌وی‌دی ویندوز رو در دستگاه قرار بیدید و سیستم رو از دی‌وی‌دی بوت کنید بعد اولین صفحه نصب ویندوز که اومد next رو میزنید و در صفحهی بعد گزینه‌ی repair رو بزنید ( ویندوز رو نصب نننننکنید) بعد در صفحه‌ی بعد گزینه‌ی troubleshooting رو بزنید بعد Advanced options و بعد command prompt رو بزنید و دستور زیر رو وارد کنید
bcdboot c:\Windows /l en-us
بعد تایپ کنید exit و اینترو بزنید.
حالا میبینید که در صفحه باز شده گزنیه اول مربوط به ریستارت کردن به وینوز است.
مشکل حل شد و اگه pc تون رو خاموش و روشن کنید ویندوز بالا خواهد اومد.

Sent from my SM-G925F using Tapatalk

سلام دوست عزیز،

به انجمن خوش آمدید.

ضمن تشکر از همکاری شما خواهش می کنم در آینده تاپیک های قدیمی رو با پاسخ بالا نیارید.

موفق باشید