PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید قطعات سخت افزاری

*hit m@n*
2012/03/22, 11:21
با سلام به شما دوستان عزیز
از قدیم میگن سالی که نکوست از بهارش پیداست -- مثل اینکه امسال واسه ما همچین بدم نیست ( عید که خوب شروع شد - یه پولی اومد دستمون قبرشو باید بکنم :D )

راستش یه چنتا قطعه میخاستم بخرم که میخام با دوستان مشورت کنم
رایتر - مودم وایمکس - فرمان

رایتر
راستش اونطوری که دوستان میگن گویا مارک پلکستور جنسش خوبه و دوستان تعریف میکنن
اگه میشه یه چند مدل از این رایتر رو معرفی کنین -- البته نه اینکه فقط از همین مارک رو معرفی کنین
در صورتی که مارک های دیگه هم خوبن از همونا هم معرفی بشه

مودم وایمکس
راستش مبین نت تازه اومده و دوستان خیلی تعریف میکنن - گویا سرعتش خیلی خوبه
اول یه سوال -- من شنیدم خرید مودم وایمکس از شرکت مبین نت اجباریه !! راسته یا نه ؟؟
در صورتی که حقیقت نداره یه چند مدل مودم وایمکس معرفی کنید .

فرمان
در آخر هم یه چند مدل از فرمان های خوب بازار رو معرفی کنید -- البته من نمیدونم یه جنس خوب و عالی و یا به طور کل یه چیزی که درست و حسابی باشه چنده
ولی شما تا سقف 100 تومان یه فرمان خوب معرفی کنید ( در صورتی که در این محدوده قیمت فرمان خوب پیدا نمیشه بگین جنس خوبش محدودش چقدره )
ضمنا - فرمان علاوه بر قابلیت اتصال به pc باید قابلیت اتصال به PS2 را هم داشته باشد ( 100% )

قصد خرید پاور و هارد رو دارم ولی پاور رو حسام جان زحمتشو کشید و معرفی کرد و هارد رو فعلا میخام وایسم شاید یه مجزه ای شد

البته در این گرونی بازار عید قصد خرید ندارم -- ولی اگه امکانش هست معرفی کنید تا بعد از عید یه سری به بازار بزنیم

saeid6574598
2012/03/22, 12:22
سلام جواد جان ! سال نو بر شما و خانوده محترمتان مبارک !

بله عزیز جان برند پلکستور خیلی خوبه . من در این برند ، مدل PLEXTOR PX-871A با سرعت 22x را به شما معرفی می کنم . البته DVD رایترهای ساتا Pioner با سرعت 24x هم خوب می باشند . ( البته قیمتشان کمی بالاست )

سری 24x لایتون هم خوب است . ( خوب پس سه تا شد : پلکستور / پایونر / لایتون )

در مورد خرید اجباری مودم وایمکس مبین نت هم باید بگویم که بله اجباریست ! ( بالاخره باید در کنار دریافت مبلغ ترافیک ، یک پول دیگه هم گیرشون بیاد ! )

د رمورد فرمان هم ، بنده مدل فرمان بازی فراسو مدل Farassoo FGW-851 با قیمت 75 هزار تومان را پیشنهاد می کنم . مشخصات فرمان عبارتند از :

دارای موتور لرزاننده قوی جهت ایجاد حسی واقعی در مسابقات .
دارای پدال های گاز و ترمز به صورت جداگانه برای حسی هیجان انگیز در مسابقات .
امکان اتصال به پلی استیشن 2 و رایانه از طریق درگاه های مربوطه با ضمانت نامه یکساله فراسو .

راستی هارد با چه ظرفیتی می خوای ؟؟؟

اگر سوال دیگری هم داشتی ، بگو !

*hit m@n*
2012/03/22, 13:04
سعید جان
به نظرت کدوم رایتر خوبه ؟؟ یه چنتا مدل پیشنهاد کن هرکدوم خوبه رو بگیرم
قیمتشون چنده ؟؟ ( البته قیمت ملاک نیست - فقط واسه اطلاع داشتن گفتم )
البته من یه سوال واسم پیش اومده -- من هیچوقت از سرعت 24 یا 22 واسه رایت استفاده نمیکنم ! این 24 با 22 ایکس تاثیر زیادی تو کاراییش داره ؟؟

-----------------------------------------
من اگه نخام مودم اجباری از شرکت بگیرم نمیتونم کاری بکنم ؟؟ آخه به نظرم اگه تو بازار یه جنس خوب پیدا کنم بهتره ( همونطوری که من دلم میخاد )

فرمونی هم که گفتی رو قبلا تو یه مجله درموردش خونده بودم -- خیلی خوبه
اگه از این بهتر پیدا میشه بگو بگیرم - در غیر اینصورت همینو میگیرم

----------------------------------------
هارد هم یه 2 ترابایتی میخام - ولی با این قیمت نجومی بازار اصلا نمیشه فکر خرید کرد ( البته منظورم گرونی شب عید نیست )
هارد 2 میخام چون میدونم اگه 1 بگیرم بازم سال دیگه باید یکی دیگه بگیرم -- واسه همین میخام یه چیزی بگیرم که خیالم راحت باشه
البته نمیخام usb3 باشه - چون در حال حاضر با این گرونی هارد بگیرم خودش خیلیه - چه برسه به usb 3
اگه بگیرم به احتمال 80% سری My Book وسترن دیجیتال رو میگیرم - چون یه هارد میخام بزرگ و جان سخت
الان سری My Passport essenteial رو دارم راضی نیستم -- چون خیلی ظریفه و احتمال ضربه دیدنش زیاده

با تشکر

saeid6574598
2012/03/22, 14:31
سعید جان
به نظرت کدوم رایتر خوبه ؟؟ یه چنتا مدل پیشنهاد کن هرکدوم خوبه رو بگیرم
قیمتشون چنده ؟؟ ( البته قیمت ملاک نیست - فقط واسه اطلاع داشتن گفتم )
البته من یه سوال واسم پیش اومده -- من هیچوقت از سرعت 24 یا 22 واسه رایت استفاده نمیکنم ! این 24 با 22 ایکس تاثیر زیادی تو کاراییش داره ؟؟

من اگه نخام مودم اجباری از شرکت بگیرم نمیتونم کاری بکنم ؟؟ آخه به نظرم اگه تو بازار یه جنس خوب پیدا کنم بهتره ( همونطوری که من دلم میخاد )

فرمونی هم که گفتی رو قبلا تو یه مجله درموردش خونده بودم -- خیلی خوبه
اگه از این بهتر پیدا میشه بگو بگیرم - در غیر اینصورت همینو میگیرم

----------------------------------------
هارد هم یه 2 ترابایتی میخام - ولی با این قیمت نجومی بازار اصلا نمیشه فکر خرید کرد ( البته منظورم گرونی شب عید نیست )
هارد 2 میخام چون میدونم اگه 1 بگیرم بازم سال دیگه باید یکی دیگه بگیرم -- واسه همین میخام یه چیزی بگیرم که خیالم راحت باشه
البته نمیخام usb3 باشه - چون در حال حاضر با این گرونی هارد بگیرم خودش خیلیه - چه برسه به usb 3
اگه بگیرم به احتمال 80% سری my book وسترن دیجیتال رو میگیرم - چون یه هارد میخام بزرگ و جان سخت
الان سری my passport essenteial رو دارم راضی نیستم -- چون خیلی ظریفه و احتمال ضربه دیدنش زیاده

با تشکر
والله همه این dvd رایترهایی که گفتم ، خوب هستند اما خوب محصولان پایونر و پلکستور چیز دیگری هستند . ( دیگه انتخاب با خودته ! )

در مورد قیمتهاشون هم باید بگویم که از 37 هزار تومان شروع می شود تا 57 هزار تومان .

24 ایکس با 22 ایکس تفاوت چندانی ندارد . اما خوب بالاخره توی رایت کردن مشخص می شه .

مودم وایمکس مبین نت که خوبه ! برای چی به دنبال یک مودم دیگه هستی ؟! هم یک مودم داخلیه و هم وای فا دار و هم پرتابل ! دیگه چی می خوای !

مناسب ترین فرمان برای بازی همین فرمانی که بهت معرفی کردم ! بقیه قیمت هاشون بالای 100 تومن هست !

در مورد خرید هارد هم باید بگویم که فعلا بی خیال ! هارد 2 ترابایت ، خدا تومن شده و کمیاب ! اونم وسترن دیجیتال ! / سپاس

*hit m@n*
2012/03/22, 16:45
در همه زمینه ها ok
فقط رایتر رو یه چند مدل معرفی نکردی :d
از پایونر و پلکستور کدوم مدل رو انتخاب کنم
از نظر قیمتی هم مشکلی نیست - اگه جنس و کارایی 55 تومانی خوبه همونو معرفی کن

با تشکر

saeid6574598
2012/03/22, 16:47
مدل plextor px-871a خوبه دیگه !

*hit m@n*
2012/03/22, 16:59

قیمت این چنده ؟؟

با تشکر

saeid6574598
2012/03/22, 17:03
قیمت این چنده ؟؟

با تشکر
57 هزار تومان !

YGH
2012/03/22, 20:39
آقا! رایتر فقط پلکستور بگیر. لایتون نگیر که درش زود خراب میشه.

YGH
2012/03/22, 20:41

یه سوال داشتم. فرق این مدل با مدل 890sa، غیر از رابطشون چیه؟

ya30n
2012/03/23, 18:14
منم با نظر سعید در مورد رایتر موافقم ! پلکستور / پایونیر / لایتون

بین اینا ، پلکستور از همه با کیفیت تره ! من از همشون استفاده کردم ، پلکستور روکاملا تایید می کنم !

با تشکر :دی

metall_hero
2012/03/30, 22:55
دوستان عزیز تا سقف 320 تومان میخوام سی پی یو و مادربرد بگیرم
اینتل یا ای ام دی بودنش مهم نیست واسه بازی بیشتر.....
و اینکه باس رم بالا 1333 یا 1600 ساپورت کنه واسه رم هام بودجه جداگانه گذاشتم فقط این دو قطعه دوستان چی پیشنهاد میکنند؟؟؟؟؟
چندین مدل بگید خواهشا!!!!:-"

Reza Y
2012/03/30, 23:05
Amd 1100t بگیر با یک کولر خوب اور کن حالشو ببر!!

metall_hero
2012/03/30, 23:09
حدود قیمت ندارید؟؟

YGH
2012/03/31, 09:54
حدود قیمت ندارید؟؟

آخرین قیمتی که ازش داشتم حدود 390 بود. بعدش دیگه از این مدل پردازنده تو بازار نبود. انگار آب شده بود رفته تو زمین.

metall_hero
2012/03/31, 10:01
Reza Y جان من عرض کردم که مادربرد و سی پی یو با هم 300 تا 320 !!! نه فقط سی پی یو !!!!

metall_hero
2012/04/01, 20:46
کسی نبود چیزی پیشنهاد بده؟؟؟؟