PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بحث و تبادل نظر درباره گارانتی نوت بوک ها

rajah
2012/03/16, 10:31
تو این پست شما می تونید سوالات ، نظرات و مشکلات خودتون رو درباره هر کدوم از شرکت های گارانتی کننده نوت بوک ها بیان کنید

rostamiani
2012/05/15, 10:47
سلام
من آبان ماه 90 یک لپ تاپ X5MS - N53SV با گارانتی سازگار خریدم
از همون اول Bluetooth کار نمی کرد و دو تا از USB ها هم قطعی داشتند که الآن قطعی بیشتر هم شده
لپ تاپ رو برای دانشگاهم لازم داشتم برای همین نبردم گارانتی . تو این فکرم که تابستون بفرستمش برای گارانتی ...

نظر شما چیه ؟

1. تا به حال تجربه گارانتی لپ تاپ داشتید ؟ سریع تحویل می دند ؟ چون خیلی لازمش دارم !
2. این جور چیزا قابل تعمیر هست ؟ می ترسم امروز فردا کنند و آخرش بگن قطعش نبود !
3. با این شرایط بازار ممکنه قطعات رو نداشته باشند یا هزینه اضافی بگیرند ؟

متشکرم :)

Castiel
2012/05/15, 11:00
سلام
من آبان ماه 90 یک لپ تاپ X5MS - N53SV با گارانتی سازگار خریدم
از همون اول Bluetooth کار نمی کرد و دو تا از USB ها هم قطعی داشتند که الآن قطعی بیشتر هم شده
لپ تاپ رو برای دانشگاهم لازم داشتم برای همین نبردم گارانتی . تو این فکرم که تابستون بفرستمش برای گارانتی ...

نظر شما چیه ؟

1. تا به حال تجربه گارانتی لپ تاپ داشتید ؟ سریع تحویل می دند ؟ چون خیلی لازمش دارم !
2. این جور چیزا قابل تعمیر هست ؟ می ترسم امروز فردا کنند و آخرش بگن قطعش نبود !
3. با این شرایط بازار ممکنه قطعات رو نداشته باشند یا هزینه اضافی بگیرند ؟

متشکرم :)

سازگار گارانتی خوب و قدیمی هست ولی متاسفانه هیچ رفتاری از سوی شرکتهای خدمات پس از فروش قابل پیش بینی نیست، ولی شما خوش بین باشید!

Hessam
2012/05/15, 12:04
گارانتی سریر (برند ایسوس) چطوره؟
قابل اطمینان و معتبر هست؟

Castiel
2012/05/15, 12:09
گارانتی سریر (برند ایسوس) چطوره؟
قابل اطمینان و معتبر هست؟

به مطمئن بودن سازگار نیست. تجربه ای از این شرکت ندارم حسام جان ولی مورد بدی هم نشنیدم در مورد سریر

Hessam
2012/05/15, 12:18
به مطمئن بودن سازگار نیست. تجربه ای از این شرکت ندارم حسام جان ولی مورد بدی هم نشنیدم در مورد سریر

همیشه برام سوال بوده که چرا یکسال اول (پس از خرید) همه جا گارانتی می کنن؟!!
تمام محصولات رو نه فقط لب تاپ! خب یکسال اول که مشخصه مشکلی به وجود نمیاد! (به جز ضربه خوردگی و ...)
پس با این اوصاف عملاً گارانتی دردی رو دوا نمی کنه!
مخصوصاً این وسایل الکترونیکی که یکسال بگذره ممکنه خراب بشه و درصد خرابیش بعد از یکسال میره بالا!
شرکت هایی که 2-3 سال گارانتی می کنن، باز هم خیلی غنیمته و خدا پدرشونو بیامرزه!:d
شرکت، از کیفیت جنسش اطمینان داره که سه سال گارانتی می کنه و مطمئنه که اگه خرابیی به وجود بیاد، حداقل ضرر ممکنه رو می بینه.
همین مدت گارانتی هم مورد خیلی خوبی برای جذب مشتریه و از طرفی هم به نفع شرکت هست توی بازار. هر چند ممکنه توی خدمات پس از فروش یه کمی ضرر کنه.
ولی سود آوازه اش رو توی بازار به اندازه کافی می بره!

Burning Phoenix
2012/09/11, 13:23
در Review مربوط به HP DVt6-7000 Quad Edition در مورد خدمات پس از فروش اچ پی چیزایی خوندم که مخم سوت کشید و حتی خارجی ها هم همه متعجب مونده بودن.نویسنده مثل یک مشتری عادی از طریق سایت اچ پی یک لپ تاپ سفارش داده.روز تحویل ایمیل عذرخواهی اچ پی رو دریافت می کنه تحویل با یک روز تاخیر انجام میشه و یک کوپون تخفیف 15% هم برای اینکه قضیه از دلش در بیاد!
موقع باز کردن سلفون چسبیده شده روی اسپیکر، توری روی اسپیکر کمی در جای خودش شل شده، گوشه بدنه در پایین کی برد فرورفتگی مختصری داشته.فردای تماس با شرکت و گزارش موارد کارمند شرکت اچ پی با یک لپتاپ نو درب منزل نویسنده حاضر است!
جالب تر شخصی بود که در کامنتهای پایین صفحه گفته بود که این مورد چیزی نیست و ادعا کرده بود که پس از باز کردن لپ تاپ متوجه یک فاصله یک میلی متری در بالای سمت راست کی برد بین زه بالای کی برد و بدنه دستگاه شده و تنها برای اطلاع به کنترل کیفی شرکت و نه شکایت از کیفیت ساخت با اچ پی تماس گرفته اما شرکت یک لپ تاپ نو در منزل تحویل داده.
کلیه لپ تاپها اچ پی را تا 21 روز پس از خرید شرکت بدون پرسیدن سوال پس می گیرد.
آیا در مورد کیفیت ساخت چنین لپ تاپهایی یک اپسیلون شک خواهید کرد؟
* طولانی شدن پستم را ببخشید.

Yaser_Aramesh
2013/01/19, 10:38
دوستان چه کسانی تجربه ی استفاده از گارانتی های لپتاپ های Acer را داشته اند ؟ (سازگار ارقام , الماس و ... ) بنده امروز یا فردا قسط خرید لپتاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دارم و ممنون میشم کسی در مورد این گارانتی ها تجربه اش رو بگه

meelad
2013/01/19, 11:18
دوستان چه کسانی تجربه ی استفاده از گارانتی های لپتاپ های Acer را داشته اند ؟ (سازگار ارقام , الماس و ... ) بنده امروز یا فردا قسط خرید لپتاپ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)دارم و ممنون میشم کسی در مورد این گارانتی ها تجربه اش رو بگه

الماس همون ویستا پخش نیست؟

mehdiir
2013/01/24, 17:06
لطفا یه نظر سنجی در مورد گارانتی ها قرار بدین تا بدونیم بالاخره کدوم گارانتی بهتره؟

Yaser_Aramesh
2013/01/24, 18:24
لطفا یه نظر سنجی در مورد گارانتی ها قرار بدین تا بدونیم بالاخره کدوم گارانتی بهتره؟

بفرمایید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

momo000000
2013/12/26, 01:31
با سلام
دوستان، من روز 3 شنبه رفتم بازار ایران و یه لپ تاپ خریدم از برند ASUS مدل K451 با کانفیگ I7 که لینک مشخصات دقیقش رو پایین میزارم
خلاصه اینکه ویندوز رو نصب کردم و همه برنامه ها رو کاملاً بدون مشکل، و دادم به دوستم (لپ تاپ رو برای اون خریدم) بعد، فردای اون روز که چهارشنبه یعنی دیروز باشه بهم زنگ زد و گفت که روشن نمیشه
خودم رفتم و یه نیگاه بهش انداختم ولی انگار به ملکوت اعلاء پیوسته
گارانتیش هم 2 ساله شرکت آوات هستش
راستیتش من تا حالا لپ تاپ برا گارانتی نبردم، نظرسنجی شما رو هم خوندم و به نظر خیلی گارانتی داغونی هستش و اصلاً بهش امید نیست
حالا شنبه میخوام برم گارانتی، دوستان رفتم اونجا چی بگم و اینکه همه وسایل و کارتن رو هم ببرم و یا فقط خود لپ تاپ رو ببرم ؟؟؟
لطفاً راهنمایی بفرمائید حدود 2800 برام خرج برداشته :( :( :(
اینم لینک : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Castiel
2013/12/26, 02:18
با سلام
دوستان، من روز 3 شنبه رفتم بازار ایران و یه لپ تاپ خریدم از برند ASUS مدل K451 با کانفیگ I7 که لینک مشخصات دقیقش رو پایین میزارم
خلاصه اینکه ویندوز رو نصب کردم و همه برنامه ها رو کاملاً بدون مشکل، و دادم به دوستم (لپ تاپ رو برای اون خریدم) بعد، فردای اون روز که چهارشنبه یعنی دیروز باشه بهم زنگ زد و گفت که روشن نمیشه
خودم رفتم و یه نیگاه بهش انداختم ولی انگار به ملکوت اعلاء پیوسته
گارانتیش هم 2 ساله شرکت آوات هستش
راستیتش من تا حالا لپ تاپ برا گارانتی نبردم، نظرسنجی شما رو هم خوندم و به نظر خیلی گارانتی داغونی هستش و اصلاً بهش امید نیست
حالا شنبه میخوام برم گارانتی، دوستان رفتم اونجا چی بگم و اینکه همه وسایل و کارتن رو هم ببرم و یا فقط خود لپ تاپ رو ببرم ؟؟؟
لطفاً راهنمایی بفرمائید حدود 2800 برام خرج برداشته :( :( :(
اینم لینک : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ترجیحا کلیه قطعات را با خود ببرید و امیدوار باشید که مشکل شما حل می شود.

iranmanoto
2014/06/28, 11:22
شاید شما هم این جمله رو شنیده باشید که بزرگ تر ها میگن:تو این خونه همه چیز دو روزست!
یادتونه دوروز پیش برای تولد برادرم لپ تاپ خریدم،امروز صبح امده میگه صفحش شکسته...
وقتی داشتم شرایط بیمه رو میخوندم تو بیمه ایران زده که اگه لپ تاپ سقوط کنه و یا جسم خارجی بهش برخورد کنه جزو بیمه به حساب میاد! حالا اون جور که برادرم میگه فلشش رو دستگاه بوده و اون ندونسته لپ تاپ رو بسته و صفحش شکسته!(البته به نظر خودم محکم بسته یا با فشار بسته یا....)
میخواستموببینم این رو بیمه قبول میکنه؟!
زنگ زدم به بیه کسی جواب نمیده
الان باید ببرمش گارانتی هماهنگ یا بیمه ایران که طرف قراردادش هماهنگ هست؟!
ایا بیمه هزینه کامل رو میده یا نه؟!
من یکم اطلاعاتم کمه،اگه یکم توضیح بدید تا خام نرم اونجا ممنون میشم

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

iranmanoto
2014/07/02, 17:07
خوب از اونجا که دوستان خیلی مشارکت کردن در مورد گارانتی و بیمه8-}
دستگاه رو دادم به دایی جان که زحمتش رو بکشن و ببرن گارانتی
خرج دستگاه برای من 25 هزارتومان شد بقیش رو بیمه داد! فقط حدود 350 هزارتومان پول led دستگاه هست!!!
ولی دیگه نمیشه دوباره بیمش کرد و همچنین گارانتیش باطل شد
من فقط موندم بیمش تموم شده چه ربطی به باطل شدن گارانتی داره؟!

pedrambade
2015/07/06, 12:11
من هم تجربه خودم رو از گارانتي اينجا عنوان مي كنم كه دوستان مثل من تو پاچشون نره، چند وقت پيش يه لپ تاپ با گارانتي سيلورلند خريدم كه اي كاش همچين غلطي نمي كردم، ويندوز كه نصب كردم لپ تاپ مشكل داشت، بماندكه مشكلش خيلي عجيب بود، هنوز 48 ساعت نمي گذشت يعني دقيقا 36 ساعت بود كه خريده بودم و از همون ابتدا درگير رفع مشكلش با تمام تيم IT شركت بودم كه نبرمش گارنتي، اما نشد كه كاريش كنيم و نهايت مجبور شدم مراجعه كنم به اين گارانتي آشغال، بهشون گفتم هنوز 48 ساعت نيست پول دادم و توقع دارم يه محصول سالم داشته باشم پس عوضش كنيد، فرمودند بايد بررسي بشه، گفتم بررسي بشه، بعد كارشناسش امد گفت بله مشكل داره و بايد بررسي بشه، بايد اينجا بمونه، اولش گفت 10 روز حالا مي گه 15 روز، يعني لپ تاپي كه من هنوز حتي ازش استفاده نكردم رو از فروشگاه بردم گارانتي و فقط تو اين ميون چند ميليون ناقابل به حساب فروشنده و گارانتي رفته و دارن حالش رو مي برن و بنده هم مثل چوب به اين گارانتي درخواست مي كنم كه **** كه خريدم رو بهم تحويل بديد، خواستم با اين تجربه به اطلاع دوستان برسونم به هيچ عنوان كالايي كه با گارانتي اين شركت يعني گارانتي سيلورلند هيچ محصولي رو نخرند كه پولشون رو ريخت دور.

mahdimrezai
2015/08/06, 17:43
دوستان سلام
کسی در مورد گارانتی شرکت پترا اطلاعاتی داره؟؟؟؟
دیجی کالا اکثر لب تاپ های لنوو سری y رو با گارانتی پترا آورده من تا حالا نشنیدم
لطفا نظرات رو بگید

Hamid KORG
2015/11/28, 19:38
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید.مشکلی داشتم که نمیدونم خطرناکه یا نه ،لپتاپ بنده ایسوس مدل K555LD هست که تقریبا 4ماهه دارمش،و اخیرا وقتی خاموشه تکونش میدم انگار یدونه پیچ یا یه تیکه پلاستیک یا یک شی توش بازی میکنه ینی وقتی دستگاه رو سرو تع میکنم اون شی میفته پایین و برعکسش میکنم باز میفته پایین..... نمیدونم ماجرا چیه کمک کنید دوستان.............

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/11/28, 20:23
با سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید.مشکلی داشتم که نمیدونم خطرناکه یا نه ،لپتاپ بنده ایسوس مدل K555LD هست که تقریبا 4ماهه دارمش،و اخیرا وقتی خاموشه تکونش میدم انگار یدونه پیچ یا یه تیکه پلاستیک یا یک شی توش بازی میکنه ینی وقتی دستگاه رو سرو تع میکنم اون شی میفته پایین و برعکسش میکنم باز میفته پایین..... نمیدونم ماجرا چیه کمک کنید دوستان.............

سلام دوست عزیز
متاسفانه مشکلتون رو در جای اشتباهی مطرح کردید. موضوع این تایپک، بحث در مورد گارانتی لپتاپ هاست؛ شما اگر فکر میکنید لپتاپتون مشکلی داره، میتونید اون مشکل رو در این تایپک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح کنید.
@};-

Hamid KORG
2015/11/28, 22:03
سلام دوست عزیز
متاسفانه مشکلتون رو در جای اشتباهی مطرح کردید. موضوع این تایپک، بحث در مورد گارانتی لپتاپ هاست؛ شما اگر فکر میکنید لپتاپتون مشکلی داره، میتونید اون مشکل رو در این تایپک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) مطرح کنید.
@};-

با عرض پوزش دوست عزیز