PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی تغییر سرویس دهنده ای دی اس ال

amir90
2012/03/16, 05:16
با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام ای دی اس ال خودم و تغییر بدم الان از پارس انلاین سرویس گرفتم تا دو ماه پیش خوب بود ولی الان افتضاح شده قبلا رایگان تا 2.5 گیگ دانلود داشتم روزانه هم سرعتش خوب بود ولی الان 300 مگابایت رایگان بیشتر ندارم از راهنمایی تون ممنون می شم:-?:-?

farjam1990
2012/03/16, 09:59
ساکن کجا هستی؟
اگه تهران هستی آسیاتک بگیر :دی
من که خیلی راضی ام
برای سرعتهای بالا هم مدرک خاصی نیاز نداری

*hit m@n*
2012/03/16, 10:13
فرجام قرار بود adsl بگیری چی شد ؟؟؟
وصل شد ؟؟ مشکلت حل شد ؟؟؟ خط چی گرفتی ؟؟ سرعت دانلودت چنده ؟؟

با تششکر

farjam1990
2012/03/16, 10:15
فرجام قرار بود adsl بگیری چی شد ؟؟؟
وصل شد ؟؟ مشکلت حل شد ؟؟؟ خط چی گرفتی ؟؟ سرعت دانلودت چنده ؟؟

با تششکر

آره گرفتم از اسیاتک
2048 کیلوبیت بر ثانیه
دانلود هم از 200 تا 400 کیلوبایت بر ثانیه

rajah
2012/03/16, 10:27
با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام ای دی اس ال خودم و تغییر بدم الان از پارس انلاین سرویس گرفتم تا دو ماه پیش خوب بود ولی الان افتضاح شده قبلا رایگان تا 2.5 گیگ دانلود داشتم روزانه هم سرعتش خوب بود ولی الان 300 مگابایت رایگان بیشتر ندارم از راهنمایی تون ممنون می شم:-?:-?
آقا بنده هم اکانت پارس آنلاین دارم که تو ساعات ترافیک رایگان سرعت به میزان1به 10 پایین میاد و قطعی هم که ماشاءالله حداقل ساعتی 2-3 بار گاهی اوقات هم بیشتر
متاسفانه تو شهرستان ما هیچ گزینه دیگری برای جایگزینی سرویس نیست و اپراتورهاش گفتن خط شهرستان شما مشکل داره و درستش می کنیم ولی الان که یک ماه و اندی گذشته هیچ خبری نشده که نشده

Reza Y
2012/03/16, 17:15
با سلام خدمت دوستان گرامی من می خوام ای دی اس ال خودم و تغییر بدم الان از پارس انلاین سرویس گرفتم تا دو ماه پیش خوب بود ولی الان افتضاح شده قبلا رایگان تا 2.5 گیگ دانلود داشتم روزانه هم سرعتش خوب بود ولی الان 300 مگابایت رایگان بیشتر ندارم از راهنمایی تون ممنون می شم:-?:-? نمیدونم تو شهری که شما هستید خدمات داره یا نه اما شهر های بزرگ رو تمام پشتیبانی میکنه از از اونجایی که دانلود برای شما اهمیت زیادی داره و حجم مجانی هم میخواید از شاتل سرویس بگیرید پشتیبانی 24 ساعته داره(اینو زیاد جدی نگیر :)))من خودم برا دوستم گرفتیم خط 256 سرعت دانلود 32 در ثانیه انتظار میرفت اما سرعت چیزی بین 120 تا 300 کیلو بایت نوسان داشت(آشنایی داشتیم اونجا پرسیدم قضیه چیه گفت شاتل برای این که به مشتری هاش حال بده پورت هاشو تا 2.2 Mb باز گذاشته) شب هم از 1 تا 7 صبح مجانی همه این مزایا رو داره ولی Latency ping مناسبی نداشت 450 ms که به درد کسایی که بازی آنلاین میکنن نمیخوره!!

amir90
2012/03/16, 17:40
نمیدونم تو شهری که شما هستید خدمات داره یا نه اما شهر های بزرگ رو تمام پشتیبانی میکنه از از اونجایی که دانلود برای شما اهمیت زیادی داره و حجم مجانی هم میخواید از شاتل سرویس بگیرید پشتیبانی 24 ساعته داره(اینو زیاد جدی نگیر :)))من خودم برا دوستم گرفتیم خط 256 سرعت دانلود 32 در ثانیه انتظار میرفت اما سرعت چیزی بین 120 تا 300 کیلو بایت نوسان داشت(آشنایی داشتیم اونجا پرسیدم قضیه چیه گفت شاتل برای این که به مشتری هاش حال بده پورت هاشو تا 2.2 Mb باز گذاشته) شب هم از 1 تا 7 صبح مجانی همه این مزایا رو داره ولی Latency ping مناسبی نداشت 450 ms که به درد کسایی که بازی آنلاین میکنن نمیخوره!!
سلام دو ماه پیش سرعت دانلودم 150 تا ثابت بود ولی الان 2 ماهه که خراب شده پشتیبانی هم جواب درستی نمی ده من زاهدانم پس با این اوصاف شاتل هم تعریفی نداره شرکت بهتری نیست نه