PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در مورد لپ تاپ سونی(درایورها و ویندروز)

saranipedram
2012/03/15, 17:57
سلام دوستان.من یه لپ تاپ سونی وایو Sony VAIO Z :VPCZ117GG دارم.اشتباهی یه سی دی بوت گذاشتم و تمام سیستم پاک شد.حالا میخواستم بدونم ویندوز و درایورها رو از کجا باید دانلود کنم و همینطور نرم افزار های خود سونی رو؟.اصلا امکانش هست.اگر هست از کجا دانلود کنم.واصلا میشه؟.الان ویندوز ندارم.لپ تاپ کار نمیکنه.خود مایکروسافت ویندوز رو میذاره واسه دانلود چون کدش زیر لپ تاپ هست.ممنون میشم کامل راهنمایی کنید.

Reza Y
2012/03/15, 18:54
دوست من شما باید از همون لحظه اول یک فایل پشتیبان از اطلاعاتتون تهیه میکردید لینک زیر میتونه مفید باشه,برو اونجا بعد تو بخش ساپورت نیازت رو بگو و منتظر جواب از طریق ایمیل باش البته من زیاد از لپ تاب سر در نمیارم فقط گفتم شاید بتونه مفید باشه!!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

pejmanzq91
2012/03/15, 21:12
دوست عزیز تمام لپ تاپهای سونی یک درایوی به نام درایو ریکاوری دارند که حجمش 8 الی 14 گیگ میشه یه ویندوز 7 گیر بیار باهاش سیستم رو بوت کن برو تا قسمتی که میخوای انتخاب کنی که ویندوز تو کدوم درایو نصب بشه ببین اون درایو ریکاوری هست یا نه اگه بود که با اون درایو سیستمت دوباره مثل روز اولش میشه اگه نشد یه ویندوز 7 ultimate نصب کن کل درایوراشم از سایت
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. دانلود کن فقط یادت نره باید کل درایوراشو بگیری و همرو نصب کنی موفق و پیروز باشی

rajah
2012/03/15, 22:49
دوست عزیز برای دانلود درایور نوت بوکتون به این لبنک برید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و از تب دانلود پس از انتخاب سیستم عاملتون درایورها رو دانلود کنید

saranipedram
2012/03/15, 22:58
دوست عزیز تمام لپ تاپهای سونی یک درایوی به نام درایو ریکاوری دارند که حجمش 8 الی 14 گیگ میشه یه ویندوز 7 گیر بیار باهاش سیستم رو بوت کن برو تا قسمتی که میخوای انتخاب کنی که ویندوز تو کدوم درایو نصب بشه ببین اون درایو ریکاوری هست یا نه اگه بود که با اون درایو سیستمت دوباره مثل روز اولش میشه اگه نشد یه ویندوز 7 ultimate نصب کن کل درایوراشم از سایت
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) دانلود کن فقط یادت نره باید کل درایوراشو بگیری و همرو نصب کنی موفق و پیروز باشی
ممنون.یه درایو 4 کیک هست که نوشته ریکاوری و دو گیگش بره.چه جوری برگردونم؟

saranipedram
2012/03/15, 23:04
دوست عزیز برای دانلود درایور نوت بوکتون به این لبنک برید (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) و از تب دانلود پس از انتخاب سیستم عاملتون درایورها رو دانلود کنید

ببخشید من یه ریکاوری داشتم که بعد نصب چند تا نرم افزار بود.الان با ان ریکاوری میکنم سیستم سریع بوت میشه و میاد بالا ولی دفه دوم که ریستارت میکنم سیستم یلی طول میکه تا بوت بشه.مثلا با اینکه وایرلس خاموشه ده دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا یا اینکه اصلا مک افی ایونش نار ساعت نمیاد یا نرم افزار vaio gate اصلا اجرا نمیشه و هیچ نرم افزاری هم نمیتونم اجرا کنم.وگاهی راشت کلیک هم کار نمیکنه.
از دیشب که گه دوتا نرم افزار خود سونی (وب کم و vaio gate ) آپدیت کردم اینجوری شده ، حالا نمی دونم مشکل از چیه !
کابل LAN هم وصل کردیم اما به اینترنت وصل نشد !
بعد ببخشید این قسمتی که گفتید ویندوز هم واسه دانلود گذاشته ؟
ما نتونستیم پیداش کنیم.
خیلی ممنون میشیم راهنمایی کنید!

rajah
2012/03/15, 23:16
ممنون.یه درایو 4 کیک هست که نوشته ریکاوری و دو گیگش بره.چه جوری برگردونم؟
دوست عزیز محتویات این درایو احتمالا درایورهای نوت بوکتون باشه چون حجم ویندوز خیلی بیشتر از این حرف هاست برای مشاهده محتویاتش می تونید با دیسک ویندوزlive بالا بیاید و محتویات رو ببینید یا اینکه تو یه درایو دیگه ویندوز نصب کنید بعد از بالا اومدن محتویات رو ببینید و بعد با اونها درایورهاتون رو نصب کنید
دوست عزیز شما می تونید یه کار دیگه بکنید:
به سراغ فروشگاهی که اون رو خریدید برید و درخواست کنید که دیسکت های ریکاوری نوت بوکتون رو از نمایندگی براتون بگیره چون معمولا اونها یه نسخه از ریکاور هر نوت بوکی رو تو آرشیوشون دارن

saranipedram
2012/03/15, 23:25
دوست عزیز محتویات این درایو احتمالا درایورهای نوت بوکتون باشه چون حجم ویندوز خیلی بیشتر از این حرف هاست برای مشاهده محتویاتش می تونید با دیسک ویندوزlive بالا بیاید و محتویات رو ببینید یا اینکه تو یه درایو دیگه ویندوز نصب کنید بعد از بالا اومدن محتویات رو ببینید و بعد با اونها درایورهاتون رو نصب کنید
دوست عزیز شما می تونید یه کار دیگه بکنید:
به سراغ فروشگاهی که اون رو خریدید برید و درخواست کنید که دیسکت های ریکاوری نوت بوکتون رو از نمایندگی براتون بگیره چون معمولا اونها یه نسخه از ریکاور هر نوت بوکی رو تو آرشیوشون دارن

گارانتی این مدل ایران رهجو ه ، من شهرستان هستم و به فروشگاه متاسفانه دسترسی ندارم ، اگه زنگ بزنم به شرکت به نظر شما میده ؟

rajah
2012/03/15, 23:31
ببخشید من یه ریکاوری داشتم که بعد نصب چند تا نرم افزار بود.الان با ان ریکاوری میکنم سیستم سریع بوت میشه و میاد بالا ولی دفه دوم که ریستارت میکنم سیستم یلی طول میکه تا بوت بشه.مثلا با اینکه وایرلس خاموشه ده دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا یا اینکه اصلا مک افی ایونش نار ساعت نمیاد یا نرم افزار vaio gate اصلا اجرا نمیشه و هیچ نرم افزاری هم نمیتونم اجرا کنم.وگاهی راشت کلیک هم کار نمیکنه.
از دیشب که گه دوتا نرم افزار خود سونی (وب کم و vaio gate ) آپدیت کردم اینجوری شده ، حالا نمی دونم مشکل از چیه !
کابل LAN هم وصل کردیم اما به اینترنت وصل نشد !
بعد ببخشید این قسمتی که گفتید ویندوز هم واسه دانلود گذاشته ؟
ما نتونستیم پیداش کنیم.
خیلی ممنون میشیم راهنمایی کنید!
دوست عزیز
ویندوز 7 نسخه نوت بوکتون چی بوده؟؟؟
home بوده؟؟
بنظرم شما می تونید با یه دیسک ویندوز 7 نسخه home که بصورت اوریجینال باشه یعنی دست کاری نشده باشه (مثلا mrt همچین نسخه ای داره که کل نسخه های ویندوز بصورت کرک و اوریجینال در یک دیسک موجوده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) )بالا بیاید و مراحل نصب رو پیش برید و در زمان خواستن سریال شما سریالی رو که پشت نوت بوکنون درج شده رو بهش بدید والسلام

saranipedram
2012/03/15, 23:34
دوست عزیز
ویندوز 7 نسخه نوت بوکتون چی بوده؟؟؟
home بوده؟؟
بنظرم شما می تونید با یه دیسک ویندوز 7 نسخه home که بصورت اوریجینال باشه یعنی دست کاری نشده باشه (مثلا mrt همچین نسخه ای داره که کل نسخه های ویندوز بصورت کرک و اوریجینال در یک دیسک موجوده (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) )بالا بیاید و مراحل نصب رو پیش برید و در زمان خواستن سریال شما سریالی رو که پشت نوت بوکنون درج شده رو بهش بدید والسلام

نه ، مال ما نسخه پروفشینال 64 بیت سرویس پک 1 زده ، اینم هست ؟

rajah
2012/03/15, 23:53
نه ، مال ما نسخه پروفشینال 64 بیت سرویس پک 1 زده ، اینم هست ؟
بله دوست عزیز همونطور که عرض کردم تمامی نسخه ها رو داره بنده خودم در منزل این دیسک رو دارم شما هم می تونید براحتی از فروشگاهها یا خرید اینترنتی تهیه کنید

saranipedram
2012/03/16, 11:37
ببخشیدمن یه مشکل دارم.اینکه دراوی وایرلس و lan رو نمیتونم پیدا کنم.از اونادرسی که دادید دانلود کردمو نصب کردم.نصب هم میشه.ولی وایرلس رو نمیشناسه حتی lan رو همهمینطور.یه کلید سخت افزاری برای روشن و خاموش کردن وایرلس دارم.مثل اینکه قطع شده چون وقتی روشنش میکنم چراغش روشن نمیشه یعنی انگار اصلا وصل نیست.
ممنونم
ویرایش:
الان با LAN وصل میشه ولی چراغ اون دکمه شخت افزاری روشن نمیشه و وایرلس هم نمیشه.