PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آپدیت بایوس کارت گرافیک 6850

YGH
2012/03/15, 16:30
با سلام خدمت دوستان
دو تا سوال داشتم.
من میخوام کارت گرافیک AMD 6850 خودم از برند msi رو آپدیت کنم. حالا میخواستم بپرسم که این کار خطری نداره؟ البته نمیخوام به بایوس کارت 6870 ارتقا بدم و فقط میخوام بایوس جدیدتری رو روش بریزم. بایوس جدید هم از سایت techPowerUp دانلود کردم، که لینکش پایین هست. همچنین لینک کارت گرافیک خودم هم پایین میزارم.
یه سوال دیگه اینکه از چه برنامه ای واسه آپدیت استفاده کنم؟ WinFlash یا ATIFlash؟

لینک بایوس:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

لینک صفحه مربوط به کارت گرافیک:
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saeid6574598
2012/03/15, 16:42
با سلام !

برای کارت های رادئون باید از نرم افزار ATIFlash استفاده نمایید . در مورد خطر هم باید بگویم که کار نسبتا خطرناکی است . عموما آپدیت بایوس جهت بالا بردن کارایی پردازنده گرافیکی است ! فقط باید حواستان باشد با آپدیت بایوس ، به گرافیک خود آسیب نزنید . چون شده طرف خواسته بایوس گرافیکش رو آپدیت کنه ، اما کارتش مشکل پیدا کرده است . پس خیلی حواستان را جمع کنید .

Arsn
2012/03/15, 21:34
آپدیت بایوس کارت ؟؟؟؟؟

چه لزومی به همچین آپدیتی هست ؟

اگر میخواین دستتون تو کلاک ها باز بشه توصیه من اورکلاک است چون با اینکه تا الان 3 تا 6850 را سر فلش کردن سوزوندم و 2 تا را هم با موفقیت باز کردم ولی راه بهتر همون اورکلاک کارت تحت ویندوز است!

اگر یک درصد خواستید حتما با فلش بایوس اورکلاک کنید از Atiflash تحت داس استفاده کنید (با فلش بوتیبل)