PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فناوری Anion

سجاد
2012/03/15, 00:03
فناوری آنیون یک فناوری جدید است که بر روی صفحه کلید نصب می شود.آنیون سیستمی است که با روشن کردن آن سر یک میله باریک درون آن دارای الکترسیته میشود که به شکل یک نقطه روشن نمایان است.از مزایای این فناوری یکی کار ضد عفونی کردن است.این سیستم باعث کاهش میزان غبار های معلق شده و عمل ضد عفونی را انجام میدهد.دیگر مزایای آن ایجاد بوی مطبوع است.همچنین با تولید یون منفی در اطراف شخص استفاده کننده باعث شادابی فرد شده و از خستگی هایی که باعث کار زیاد با رایانه اینجاد می شود می کاهد.

8566 8567

YGH
2012/03/15, 15:16
چقدر باحاله!

darkknight
2012/03/15, 20:52
روی چه مدل هایی است؟

سجاد
2012/03/16, 15:45
صفحه کلید من که A4Tech هستش نمی دونم شرکتای دیگه از این فناوری روی صفحه کلیداشون استفاده می کنن یا یه ولی وقتی روشنش می کنم فشنگ یون های منفیشو حس می کنم

Reza Y
2012/03/16, 16:10
چیز جالبی هست مخوصا که دیگه لازم نیست برای تمیز کردن صفحه کلید کلید هارو بیرون بکشیم(خودش تمیز میشه)

سجاد
2012/03/16, 16:25
چیز جالبی هست مخوصا که دیگه لازم نیست برای تمیز کردن صفحه کلید کلید هارو بیرون بکشیم(خودش تمیز میشه)
دقیقا ولی این به این معنا نیست که اصلا کثیف نمی شه و گردو خاک نمیگیره بلکه کمتر میشه مثلا من از وقتی استفاده می کنم و میزان گردو خاکو با صفحه کلید قبلیم مقایسه میکنم قشنگ تفاوتش معلومه