PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش دانلود مستقیم از مارکت

Ata_hero
2012/03/12, 16:29
8538

همانطور که گفتیم و می‌دانید دانلود از مارکت چه از طریق گوشی و چه از طریق کامپیوتر برای کشورهای تحت تح*ریم آمریکا ممنوع است. قبلا طی آموزشی نحوه دور زدن این تح*ریم‌ها ودانلود از مارکت از طریق گوشی را آموزش دادیم اینبار طی آموزش جدیدی که قرار داده‌ایم می‌توانید به طور مستقیم و از طریق کامپیوتر از مارکت دانلود کنید!

آموزش:
۱- استفاده از فیل*تـرشکن یا وی*پی*ان
۲- دریافت Google Chrome (نسخه ۱۷ و بالاتر) – برای دریافت Google Chrome v17.0.963.56 روی این لینک کلیک کنید. (۲۴٫۳ مگابایت)
۳- دریافت Device ID v1.0 از این لینک. (حجم ۱۱٫۲ کیلوبایت)
۴- دریافت افزونه APK Downloader برای Google Chrome از این لینک. (حجم ۲۵٫۲ کیلوبایت)

نکته:قبل از شروع، یک بار از طریق گوشی یا تبلت باید وارد اندروید مارکت بشوید تا آدرس ایمیل با مارکت Sync شود.

مراحل :

۱- Google Chrome را روی کامپیوتر نصب کنید.

۲- Device ID v1.0 را بر روی گوشی یا تبلت نصب کنید.

۳- بعد از این مراحل دقت کنید که Apk Downloader را نصب کرده باشید.( با این مسیر ببینید: Options > Extensions)

8539

13314794212 ویژه پارس اندروید : آموزش دانلود مستقیم از مارکت

5- غیر فعال کردن SSL error warnings

* برنامه Google Chrome را ببندید (مهم)
* روی میانبر (shortcut) برنامه Google Chrome راست کلیک (Right click) کنید و وارد Properties شوید
* وارد زبانه Shortcut شده و در انتهای آدرس Target یک فاصله قرار داده و متن زیر را اضافه کنید

(فاصله)--ignore-certificate-errors

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

نتیجه کار چیزی شبیه به این باید باشد :

C:\…\chrome.exe --ignore-certificate-errors
یا
"C:\…\chrome.exe" --ignore-certificate-errors

5- اکنون با اجرای Google Chrome خطای SSL error warnings را مشاهده نخواهید کرد.

۶- از منوی اصلی Google Chrome وارد Options > Extensions شده و روی گزینه Options مربوط به APK Downloader کلیک کنید سپس برنامه Device ID را روی گوشی (یا تبلت) خود اجرا نمایید.
اکنون آدرس ایمیل، رمز و Device ID را در بخش های مربوط (در Google Chrome) وارد نمایید و کلید Login را فشار دهید.

اکنون برای دریافت فایل APK برنامه موردنظر، به صفحه همان برنامه در اندروید مارکت وارد شده و روی علامت APK Downloader کلیک کنید.

توجه : کسانی که با نصب Device ID مشکل دارند میتوانند از آموزش زیر استفاده کنند: ( با تشکر از مهدی)

برای بدست آوردن Device ID رمز *#*#۸۲۵۵#*#* را در گوشی شماره گیری نمایید پس از آن صفحه ایی ظاهر می شود در قسمتی عبارت JID که اطلاعات ایمیل شماست نوشته شده و در زیر آن اطلاعات Device ID شمای می باشد، توجه داشته باشید اطلاعات به شکل مثال زیر می باشد که ما با قسمتی از آن کار دارید:

مثلا اطلاعات به این شکل نوشته میشود : android-1234567890abcdef که ما با آن ۱۶ رقم یعنی ۱۲۳۴۵۶۷۸۹۰abcdef کار داریم.

darkknight
2012/09/22, 23:53
من که با این کد نتونستم ای دی رو ببینم
*#*#۸۲۵۵#*#*

rre_za
2012/09/23, 06:03
گوشی رو بزارین روی حالت Airplane mode بعد هم با یه چیز پی ان برین مارکت :دی... این کار خیلی راحت تره :دی!!

mypdf
2012/09/24, 16:34
اقا اینکارو کردیم جواب داد اما با دانلود منیجر دانلود نمیکنه صدبار با گوگل کروم دانلود کردم از مارکت نصف نیمه تموم میشه نمیدونم مشکل از چیه تو حالت عادی یا با چیز پیز ان با کروم از سایتای دیگه دانلود میکنم مشکلی نداره تا 100 درصد میره اما رو مارکت نه

darkknight
2012/09/24, 21:31
گوشی رو بزارین روی حالت Airplane mode بعد هم با یه چیز پی ان برین مارکت :دی... این کار خیلی راحت تره :دی!!
چیز پی ان من که کار نمیکنه

darkknight
2012/09/24, 21:36
اقا اینکارو کردیم جواب داد اما با دانلود منیجر دانلود نمیکنه صدبار با گوگل کروم دانلود کردم از مارکت نصف نیمه تموم میشه نمیدونم مشکل از چیه تو حالت عادی یا با چیز پیز ان با کروم از سایتای دیگه دانلود میکنم مشکلی نداره تا 100 درصد میره اما رو مارکت نه
دوست عزیز اگه از اینترنت دانلود منیجر استفاده میکنید باید فرمت مورد نظر رو به فرمت های قابل دانلود از نرم افزار اضافه کنید apk

FARIBORZ
2012/10/06, 09:50
از Tor استفاده کنید و گوشی رو به حالت Airplane ببرید و برای سرعت بیشتر حتما از Wi-fi خونه استفاده کنید

rre_za
2012/10/06, 09:56
چیز پی ان من که کار نمیکنه

باید v پی انی باشه که ip شمارو کامل عوض کنه

darkknight
2012/10/06, 15:10
خب اگه ادم بتونه گوشی رو به چیز وصل کنه دیگه مگه مرض داره این کار ها رو انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

rre_za
2012/10/06, 21:11
خب اگه ادم بتونه گوشی رو به چیز وصل کنه دیگه مگه مرض داره این کار ها رو انجام بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

گوشی های اندرویدی راحت وصل میشه به چیز...

rre_za
2012/10/06, 21:12

گوشی های اندرویدی راحت وصل میشه به چیز...