PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست یه راهنمایی کوچک در مورد هارد

ATA
2012/03/10, 23:02
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و مدیران پرتلاش سایت بزرگ سخت افزار سوالی که واسم پیش اومد این بود که ما فرض کنیم میخوایم واسه سیستممون هارد بگیریم بها ظرفیت یک ترابایت به نظر شما دوتا 500 گیگابایت بهتره یا همون یه دونه یک ترابایت ؟ اگه مشکلی نیس واسه جوابتون یه توضیح هم بدین...یاحق

ya30n
2012/03/10, 23:27
سلام
از نظر قیمتی که هارد 1 ترا فکر کنم ارزون تر باشه !
از نظر استفاده هم بستگی به خودت داره ! ممکنه یه هارد 500 رو بزاری برای اطلاعات شخصی ! روی یکی دیگه سیستم عامل نصب کنی و تست از این جور حرفا ، و خیالتم راهت باشه که اطلاعاتت دچار مشکل نمیشه !
اگه اهله این کارا و انگولک کردن نیستی ! می تونی دو تا هارد دو riad کنی که سرعت بالاتری داشته باشی !
اگه با هیچکدوم از موارد بالا هم حال نمیکنی ! برو 1 ترا بخر ! بوس

Arsn
2012/03/10, 23:33
با عرض سلام وخسته نباشید خدمت دوستان و مدیران پرتلاش سایت بزرگ سخت افزار سوالی که واسم پیش اومد این بود که ما فرض کنیم میخوایم واسه سیستممون هارد بگیریم بها ظرفیت یک ترابایت به نظر شما دوتا 500 گیگابایت بهتره یا همون یه دونه یک ترابایت ؟ اگه مشکلی نیس واسه جوابتون یه توضیح هم بدین...یاحق

درود ! پاینده باشی !

خرید هر کدوم از حالات کی شما بیان کردید مزایا و معایب خاص خودش را داره !

مثلا دو تا هارد 500 امنیت و سرعت بیشتری دارد ولی لرزش و صدای تولیدی و قیمت بیشتر هم داره !

کلا خرید دو تا 500 به خاطر قابلیت رید 0 کار معقولی است ولی اول و آخر بستگی به کاربر و کاربرد داره !

شاید اگر شما بخوای آرشیو داشته باشی هارد 1 ترابایت بهتر باشه ولی اگر بخوای بازی کنی یا فتوشاپ و نرم افزارهایی که نیاز به سرعت هارد دارند چون اطلاعات ویندوز و بازی را میتونی جدا کنی (هر کدوم تو یه درایو) ، سرعت لود سریعتری داشته باشی!

کلا وضعیت شماست که تعیین کننده است ! فکر کنم 2 تا 500 به صلاح باشه! (البته گرونتر هم در میاد)

مثلا خود من ترجیح دادم یه هارد بگیرم (به جای دو تا) تا بعدا بتونم سالید بخرم و لرزش و صدای هارد اذیتم نکنه ! (همین کار را هم کردم)

ATA
2012/03/11, 01:40
از مدیران جناب یاسین جان و جناب اقای علیرضا جان عزیز نهایت تشکر رو دارم که به سوال بنده حقیر جواب دادین حالا باید فک کنم که کدومشو انتخاب کنم...یاحق