PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی برترین شرکت سخت افزاری کشور

Beni7192
2012/03/10, 14:57
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. نظرسنجی پیشین وب سایت سخت افزار با هدف انتخاب وب سایت برتر حوزه فناوری کشور در سال 90 برگزار گردید. اکنون زمان آن فرا رسیده است تا یک نظرسنجی جدید روی سایت برگزار کنیم. نظرسنجی جدید وب سایت سخت افزار کاملا حال و هوای سخت افزاری دارد و شما باید از میان شرکتهای سخت افزاری کشور، یک گزینه را بر اساس شرایط عنوان شده،‌ انتخاب کنید. این شرکتها به طور معمول ارائه دهنده محصولات برتر از برندهای بزرگ جهان هستند و نماینده رسمی آنها در کشور به شمار می آیند. این شرایط شامل: 1- خدمات پس از فروش مناسب 2- دفاتر نمایندگی گسترده در سراسر کشور 3- ارائه قطعات با کیفیت و از برندهای برتر جهان 4- شرایط گارانتی مناسب شامل گارانتی طولانی مدت و تعویض یا تعمیر قطعات با حداقل شرایط ممکن 5- ارائه محصولات با قیمتی نزدیک به قیمت آن محصول در بازارهای جهانی 6- برگزاری برنامه های متفاوت مانند معرفی رسمی محصولات جدید با حضور رسانه ها، برگزاری مسابقه و جشنواره فروش با تخفیف و اهدای جوایز، تبلیغات گسترده و در سطح کشور و ... 7- به روز رسانی محصولات 8- فروش آنلاین محصولات با مشارکت فروشگاه های اینترنتی 9- وب سایت به روز و پر محتوا با ارائه مشخصات و اطلاعات کامل در خصوص محصولات با توجه به شرایط عنوان شده می توانید از بین گزینه ها، انتخاب ساده تری انجام دهید. لیست شرکت ها شامل گزینه های زیر می شود: 1- سیاره سبز (گرین) 2- آواژنگ 3- ویستا پخش 4- ماتریکس 5- عقیق رایانه تک 6- داده پرداز رایانه متین 7- شاب 8- سایبر 9- دریا کامپیوتر 10- سام سرویس 11- مادیران 12- پرفکت سروران گرامي براي شرکت در اين نظر‌سنجي مي‌توانيد از منوي نظر‌سنجي موجود در سمت راست سايت استفاده کنيد. منتظر نظرات شما عزيزان هستيم .

sakhtafzarmag.com (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2012/03/10, 16:25
خب ببینیم با توجه به شرایط عنوان شده کدام شرکت خدمات برتری دارد.

Beni7192
2012/03/10, 17:05
به نظر من گرین از لحاظ قیمت محصولاتش تکه!!!

dr.zhivago
2012/03/10, 17:35
اگه دو تا گزینه بشه انتخاب کرد من گرین و مادیران رو انتخاب می کنم

ATA
2012/03/10, 21:24
خوب این سوال خیلی سخته ولی بنده مادبران و گرین رو میگم که زیاد باهاشون کار کردم... یاحق