PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آغاز بازی masse effect 3

demigod
2012/03/08, 19:43
سلام بر همه دوستان گیم خور بنده...
خواستم خبر بدم کا من در حال نصب بازی هستم و در طول بازی اطلاعات و احیانا مشکلات و باگ ها رو به اطلاع می رسونم...
و امیدوارم شمام هرچه سریع تر مشغول بازی بشید

خب همونطور که میدونید تاریخ ارائه بازی Mar 6, 2012 یعنی 2 روز پیش بوده
و رنکینگش هم 9 شده

8486
8487
8488
8489

خبر های جدید در همین پست قرار خواهد گرفت

demigod
2012/03/08, 23:41
خب در ابتدا بگم که این بازی ادامه قسمت 2 باز هست و نکته جالب اینه که شما میتونید به سه سبک از جمله داستان بازی ایفای بازی کنید...
خب در قسمت داستان بازی اگر انتخاب کنید به 3 کارکتر که سومین کارکتر نظر من رو جلب کرد که همون کارکتر قسمت دوم هست رو انتخاب کنید.. یا یک شخصیت زن به فامیلی اشلی یا یه مرد به فامیلی شپرت..
زیاد توضیح نمیدم که بازی خز شه فقط بگم میتونید کارکتری رو که انتخاب میکنید خودتون حسابی چهره اصطیل و سبک بازی و حتی اینکه سرباز باشید یا تعمیر کار و ...
بگم که بازی از سبک گرافیکیجالب و پر قدرت و نکته جالب اینکه شما کنترل کامل روی اسلحه هاتون دارید و میتونید کشتی فضایی و حتی محموله های سوختی و منبع های تیر و خودتون رو ارتقاع بدید...
و اگر سوالی داشتید تا اینجا که ذهن رو مشغول کرده من در خدمتم

VSH-Katana
2012/03/09, 00:20
این بازی بازی عالی ای هست با اینکه تازه دو روزه عرضه شده نسخه کرک شدش رو تو خرم آباد پیدا کردم والان دارمش و نصب هم شد و تا اینجا هم که سالم بوده کرکش

demigod
2012/03/09, 00:33
بسیار عالی و خوشحالم که به جمع گیمر های masse effect پیوستین....
به نظرت جریان بازی الان در چه مرحله ای هست؟ کلا جریان بازی رو تا اینجایی که الان بازی کردی چطور عرض یابی میکنی؟!

VSH-Katana
2012/03/09, 00:53
من از اول هم با این بازی بودم یعنی از نسخه یک
فعلا تازه نصب شده وبازی نکردم و فقط کلاس و این چیزا رو تایین کردم اما تا حالا واسم قسمت جالبش همین انتخاب سبکه که اول من میخوام rpg رو تموم کنم وتفاوتش رو با بقیه سبکاش که اونا رو هم بازی خواهم کرد بسنجم

demigod
2012/03/10, 00:17
خب درود بر همه دوستان گیم خور...
دوستان بازی هر چه جلو تر میرید جذاب تر و جالب تر میشه...
مثل نسخه دوم نیست که شما خیلی نتونید تحرک داشته باشید در این نسخه شما تمتمی کنترل ها رو خدتون دارید...
میتونید اگه دوست دارید با دوستی دشمن بشید یا کلا خلاف جهت اتحادیه پیش برید...
میتونید برای سفینه خرید کنید به دکترتون سر بزنید و درخواست ها رو انجام بدید...
ممن تا اینجا 7 نفر نیرو دارم که هرکدوم تخصص یه چیزی دارن...
یکی که زن رباطی و یکیشون قدرت محو شوندگی و به قول معروف خنجر از پشت رو داره..
یکی تعمیر کار دارم و ...
نکته جالب در مور بازی تا اینجا اینه که بازی به راحتی و روانی پیش میره و شما به راحتی میتونید لذت ببرین تا این مرحله و هنوز هم ادامه داره این بازی..
شما اگه زرنگ باشید میتونید تمدن های دوستان رو نجات بدید اگرم نه که خب دیگه....

demigod
2012/03/10, 22:29
خب دوستان بلاخره ما این قسمت داستانی بازی رو به اتمام رسوندیم و می خوام بگم که یعنی بازی نکنید اصلا دیگه تو قسمت گیم ها نیاین که کلا زندگیتون بر باد فناست...
اینقدر جالب قسمت سوم این بازی تموم میشه که واقعا جای هیچ بحثی رو نمیذاره...
خب بعد از انجام بازی داستانی شما میتونید هنوز به بازی برگردید و با سفینه خودتون به بازی و انجام مراحل بپردازید...
اسلحه هایی که در این نسخه از بازی قرار گرفتن تنوعشون فوق العاده بالاست و واقعا ارزش وقت گذاری رو داره

demigod
2012/03/11, 10:32
خب دوستان یه نکته در مورد داستان بازی که وقتی پایان میپذیره شما یه پیام دریافت میکنید که منتظر dlc های این بازی بمونید....
خب میریم سراغ قسمت rpg این بازی و به همراه x-ray عزیز ببینیم این نوع چه طوره...د
در ضمن باید بگم که این بازی تا اینجاش اصلا هیچ گونه باگی نداشته من هر مرحله ای رو 3 بار رد کردم تا ببینم مشکلی نداشته باشه.. و در ثانی بگم که از صدا گذاری و گرافیک واقعا سر تری نسبت به نسخه دوم داره

Yaser_Aramesh
2012/03/28, 14:11
2 ساعت پیش با افتخار فتح شد !

خیلی حال داد..............خیلی خیلی..................مثل شماره ی 2...............دو روز بود از همه چی افتاده بودم ! D:

demigod
2012/04/03, 10:46
2 ساعت پیش با افتخار فتح شد !

خیلی حال داد..............خیلی خیلی..................مثل شماره ی 2...............دو روز بود از همه چی افتاده بودم ! D:

کلی کیف کردی نه؟
حالا داشته باش وقتی خبر بدم dlc هاش میاد....
و 2 کارکتر جدید و 7 مرحله خیلی سنگینم بهش اضافه میشه چی میگی؟

Yaser_Aramesh
2012/04/03, 12:05
کلی کیف کردی نه؟
حالا داشته باش وقتی خبر بدم dlc هاش میاد....
و 2 کارکتر جدید و 7 مرحله خیلی سنگینم بهش اضافه میشه چی میگی؟
باید یاد بگیرم چجوری استفاده کنم از dlc ها !

demigod
2012/04/10, 00:20
آسونه آسونه اگه تاریخ ارائه بیاد من به صورت کرک قرار میدم تو سایت

Yaser_Aramesh
2012/06/07, 15:04
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.