PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Inception برای N9 عرضه شد

Yaser_Aramesh
2012/03/07, 13:39
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ابزار جدیدی با نام Inception برای دارندگان N9 منتشر شده تا گوشی خود را روت و سیستم امنیتی Aegis را غیر فعال کنند

این ها کارهایی هستند که پس از این کار قابل انجام خواهند بود :

1 ) سفارشی کردن بسته های امنیتی

2 ) نصب ماژوال های کرنل برای فعال کردن چیزهایی مانند *** Clients , USB Host و Wi-Fi Hotspot بهتر

3 ) دسترسی به فایل های سیستمی,پارتیشن های قفل گذاری شده توسط Truerypt و .....

برای اطلاعات بیشتر به اینجا بروید : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Castiel
2012/03/07, 13:41
یاسر جان روت کردن میگو به اندازه اندروید ریسک داره؟

Yaser_Aramesh
2012/03/07, 13:49
یاسر جان روت کردن میگو به اندازه اندروید ریسک داره؟
اتفاقا تو gsmarena نوشته بود که کار کردن با اینجور چیزا ساده به نظر میرسه اما طبق معمول ریسکی هست !

حسام جان ریسک همیشه هست اما مونده به حرفه ای بودن ! آدم باید سوال بپرسه,مطلب بخونه,یه چند تا عکس و فیلم ببینه بعد روت کنه گوشی رو ! وقتی آدم آمادگی کامل داشته باشه دیگه ریسک معنایی پیدا نمیکنه که !

راستی منم تو فکر روت کردن افتادم ! یه مدت دیگه وارد عمل خواهم شد ! (البته نه این گوشی خودم رو ! )

Beni7192
2012/03/07, 14:51
من که یه اندرویدی رو روت کردم هیچ مشکلی هم پیش نیومد, مثل اب خوردن هم انجام شد ,الان هم مثل ساعت کار میکنه, بر عکس قبلش که هنگ میکرد و خود به خود ری استارت میشد!