PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک جامع کارت صدای اینترنال

saeid6574598
2011/11/03, 11:13
در این تاپیک کارت های صدا ی اینترنال شما مورد بررسی قرار می گیرند .
با تشکر

saeid6574598
2011/11/03, 11:19
خوب اول از خودم شروع می کنم . ( منظورم کارت صدای خودم )

. محصولی که مورد بررسی قرار می دهم ، کارت صدای اینترنال X-Fi Xtreme Gamer شرکت Creative می باشد . این کارت صدا ، یک محصول نسبتا تازه از این شرکت برای کسانی که عاشق صدای واقعی هستند ، می باشد . این محصول ، مجهز به پردازنده X-Fi E400 است که در کنار واحد مبدل آنالوگ به دیجیتال WM8775 شرکت Wolfson Electronics با نسبت سیگنال به نویز 102 دسی بل ، واحد پردازش دیجیتال به آنالوگ 8 کاناله CS4382 شرکت Cirrus Logic با نسبت سیگنال به نویز 114 دسی بل و 2 مگابایت حافظه شرکت سامسونگ که در فرکانس 166 مگاهرتز فعالیت می کند ، یک مجموعه کاری کاملاً حرفه ای را به وجود آورده .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

این کارت صدای فوق العاده ، مجهز به 8 کانال خروجی صدا ( 7.1 ) با نسبت سیگنال به نویز 109 دسی بل و مجموع اختلال هارمونیک کمتر از 004/0 درصد می باشد که در نوع خود بی نظیره . همچنین این کارت از فناوری ASIO Audio Stream Inpur / output ) ) نسخه 2 بهره می بره که این ویژگی ، ذخیره سریع و بلادرنگ صداهای از طریق پورت ورودی را ممکن می کنه . در پایین ، مشخصات این کارت صدا آمده است :

پردازنده صوتی : X – Fi ( E400 )
محدوده فرکانس : 10 تا 88 کیلوهرتز ( 24 بیت / 192 کیلوهرتز )
نسبت سیگنال به نویز : 109 دسی بل
تعداد و میزان THD کانال خروجی : 7.1 کانال با THD حدود 004/0 درصد
فناوری های به کار گرفته شده در این محصول : ASIO2 ، EAX5 ، CMSS-3D و X-Fi Crystalizer