PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تریلر Assassin's Creed III و زمان انتشار

Yaser_Aramesh
2012/03/06, 22:01
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

بالاخره یوبی سافت تریلری را از جدیدترین نسخه ی سری محبوب و شناخته شده ی Assassin’s Creed ,یعنی Assassin’s Creed III منتشر کرد

به گفته ی خود Ubisoft پروژه ی این بازی بزرگترین پروژه تاریخ Ubisoft بود که سه سال در 6 استدویو وقت برد

این بازی با یک موتور کاملا جدید ساخته شده و گرافیک و هوش مصنوعی خیره کننده ای دارد

در این بازی در نقش یک Assassin جدید به نام Connor ایفای نقش خواهیم کرد و داستان بازی در زمان انقلاب آمریکا و جنگ با انگلیسی ها رخ می دهد !

این بازی در 31 اکتبر 2012 منتشر خواهد شد و دوستداران گیم و طرفداران سری Assassin's Creed را به وجد خواهد آورد !

تریلر در اینجا قابل مشاهده است : فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تصاویر بازی : 1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 2 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 3 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 4 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 5 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 6 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) 7 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

demigod
2012/03/06, 22:12
آقا پیش دستی کردی ها :((
اصلا قبول نیست این خبر رو قرار بود من امشب بکنم سوپرایز خعلی نامردیی:p
خب بگذریم آقا دستت درد نکنه من مونده بودم تریلرش رو دانلود کنم بعدش آپ کنم که شما دیگه کلا زحمتش رو کشیدی لینک مستقیم زدی :d آقادستت درد نکنه
ایشالا پیر شی جوون که دل ما رو شاد کردی

Yaser_Aramesh
2012/03/06, 22:17
الان متوجه شدم که سایت Gameemag تریلر رو برای دانلود گذاشته

این هم لینک صفحه (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.اولین-تریلر-بازی-assasins-creed-3/)

-------------------------------------------------------------------

منبع : gameemag.ir

demigod
2012/03/06, 22:19
آاااهههه بیخیال...
جوون خو یه چیزیم واسه ما بذار تهش بمونه ماهم یه کلاسی بذاریم خب اههه....:((
آقا هرچی خبر تتووپپ و دس اوله داری تو هوا میزنی ها :">