PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهم‌ترین ویژگی‌های سیم‌کارت‌های نسل سوم

doom2009
2012/03/06, 16:24
مهم‌ترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری‌های مخابراتی، ارائه‌ اینترنت پرسرعت در حین حرکت است.
فناوری استفاده‌ شده در شبکه‌های حاوی فناوری اینترنت نسل سوم در حالت ایده‌آل می‌توانند تجربه‌ سرعتی حداکثر تا ۲۱ مگابیت بر ثانیه را به ارمغان آورند که تقریبا ۱۰۰ برابر بیش‌تر از نسل‌های پیشین است.

به گزارش سافت‌ گذر به نقل ازایتنا؛ قرار است سیم‌کارت‌های «رایتل» نسل جدید با قابلیت‌های بسیاری از سیم‌کارت‌های نسل سوم را در کشور ارائه کنند که شاخص‌ترین آن ارتباط تصویری است که تا به امروز در کشور قابل ارائه نبود.

رایتل سه نوع سیم‌کارت دائمی، اعتباری و دیتا عرضه می‌کند که قیمت سیم‌کارت دایمی ۱۲۰ هزار تومان و قیمت سیم‌کارت‌های اعتباری و دیتا ۲۰ هزار تومان تعیین شده است که فعلا فقط سیم‌کارت‌های دائمی و دیتا واگذار می‌شود.

این سیم‌کارت‌ها قابل استفاده در انواع مودم‌های نسل سوم، رایانه‌های شخصی و قابل حمل و انواع تبلت بوده و تعرفه‌ی خدمات اینترنت مربوط به آن نیز به صرفه‌تر است.

سیم‌کارت دیتای رایتل این امکان را می‌دهد که از خدمات اینترنت پرسرعت در حین حرکت بهره‌مند شد و سیم‌کارت‌های دیتای رایتل صرفا در قالب بسته‌های خاص اینترنت پرسرعت ارائه می‌شوند.

* مودم نسل سوم
مودم پیشرفته نسل سوم بسیار سبک و قابل حمل است و با اتصال آن به کامپیوتر و بدون نیاز به تنظیمات خاص، به راحتی می‌توان در تمامی نقاط تحت پوشش، به شبکه‌ی اینترنت متصل شد.
برای این کار کافی است سیم‌کارت‌ دیتا را در درون مودم قرار داده و مودم را به ورودی USB رایانه یا لپ‌تاپ خود متصل کنید. سپس به آسانی و با طی کردن مراحلی که نرم‌افزار به شما معرفی می‌کند، به اینترنت متصل شوید.

* اینترنت پرسرعت
مشترکین می‌توانند اینترنت پرسرعت نسل سوم را برروی گوشی تلفن همراه، لپ‌تاپ و یا تبلت خود دریافت کنند و تجربه‌ جدیدی از اینترنت داشته باشند.

به گفته مدیر عامل اپراتور سوم تلفن همراه کشور، سرویس GPRS سیم‌کارت‌های دیتای رایتل، سرعت ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه دارد که این میزان ثابت بوده و بین چند مشترک به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

به گزارش سافت‌ گذر؛نرخ تعرفه ارسال پیامک فارسی از سیم‌کارت‌های رایتل ۱۰۵ریال و پیامک لاتین در این سیم‌کارت‌ها ۱۹۵ریال است و تعرفه تماس تصویری از سیم‌کارت‌های رایتل، دقیقه‌ای ۱۴۹۵ ریال اعلام شده است.

نرخ مکالمه با سیم‌کارت‌های رایتل برای هر دقیقه ۵۵۵ ریال در این شبکه، ۶۲۵ ریال برای ارتباط با سایر شبکه‌ها خواهد بود. هم‌چنین نرخ سرویس پیام چندرسانه‌ای MMS برای ۳۰۰ کیلوبیت ۴۰۰ ریال است.

منبع خبر: itna.ir تاریخ خبر: 1390/12/16

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

dr.zhivago
2012/03/06, 16:36
سرویساشون یه مقدار گرونه
gprs چرا ؟ مگه 3g نیست ؟
128 دیگه چیه ؟؟؟
به درد نمی خوره
مثل اینکه سرعتهای بالاتر هم میدن
کسی از تهرانی ها و کرجی ها از رایتل استفاده نکرده ؟

YGH
2012/03/06, 19:03
به نظر من به درد نمیخوره. مفت گرونه. مبارک خودشون.
اینترنت 128 چه صیغه ایه دیگه. خاک تو سرشون با این تعرفه هاشون. واله به خدا. بقیه کشورها چه سرعتی دارند ما چه سرعتی داریم.
همیشه تو همه چیز یاید خودمون خودمون رو محدود کنیم. آخه واسه چی؟ با چه دلیل منطقی؟

*hit m@n*
2012/03/06, 19:11
با این خدماتی که داره میده به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره
در حال حاضر هیچی یه همراه اول نمیرسه

با تشکر

dr.zhivago
2012/03/06, 19:35
همراه اول سرعت اینترنتش چنده ؟
من یه بار امتحان کردم گوگل رو هم نمیتونست باز کنه !

*hit m@n*
2012/03/06, 19:41
همراه اول سرعت اینترنتش چنده ؟
من یه بار امتحان کردم گوگل رو هم نمیتونست باز کنه !

راستش من اصلا از اینترنتش استفاده نکردم
واسه من فقط آنتن دهی مهمه - که در این زمینه همراه اول عالیه

با تشکر

Tech Admin
2012/03/06, 23:44
همراه اول خیلی زحمت بکشه 4 کیلو بایت سرعت دانلود بده. با قطعی زیاد. ایرانسل هم کم یا زیاد همین وضعیت را داره. حالا جای 4 کیلو بگیرید 6 کیلو در بهترین حالت. رایتل که تست نکردم. الان کار میکه سیم کارت های رایتل؟ فکر میکنم متن خبر اشتباه است و منظور ایشون 3g بوده و خب تعرفه هاش هم در سایتشون موجوده فکر میکنم. یادمه قبلا که دیده بودم تا 512 فکر میکنم داشت. بگردید توی سایت رایتل. ولی مجدد کاربر خانگی و ... که باید کارت دانشجویی گیر بیارید برای سرعت بالاتر از 128
کلا زیاد آش دهن سوزی نیست. ولی خب باز حداقل حرکتی هست.