PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بالاخرهBiostarبا TPower X79 LGA2011 خود را مسلح کرد معرفیTPower X79 LGA2

rajah
2011/11/03, 01:01
بالاخره شرکت بایوستار مادربرد خود را با پلتفرم Sandy Bridge Eمعرفی کرد هر چند که این کار خیلی دیر صورت پذیرفت.

این مادربرد دارای4اسلات رم با ساپورت باس2400است که نسبت با سایر رقبا در این مضوع ضعیف عمل کرده که انتظار می رفت حداقل 8 اسلات داشته باشه.سیستم خنک کننده هم ضعیفه و حتما کارایی لازم رو نخواهد داشت.

TPower X79 داری 7 پورت sata هست که 6تای آنها sata6و یک پورت sata3هم که برنگ قرمز هست در بالای پورت های سفید sata6نمایان هست.

همچنان که در تصاویر مشخص هست دارای 3شیار PCI-Express x16 هست که فابلیت SLI or CrossFireX را داراست.

در درگاه های ورودی 6پورت USB 3.0 دیده می شود.

چیز خاص دیگری ندیدم که به استحضارتون بنویسم.

اینم تصاویر:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

سعید افرازی

saeid6574598
2011/11/03, 09:33
وجود دکمه های دیباگر ، Restart و Power ( برای خاموش و روشن کردن و ریستارت سیستم از طریق مادربورد ) و همچنین دکمه تخلیه بایوس ( CMOS ) . البته با اجازه ما سعید جان !

Arsn
2011/11/03, 12:48
آقا اون سوکت برق molex وسط مادبرد چه میکند ؟

برق به مادربورد میده (قبلا همچین چیزی دیدم) یا خروجی است ؟

rajah
2011/11/03, 13:47

دوست عزیز منم اولین باری همچین چیزی رو دیدم شاید اینم یه نوآوری از بایوستار باشه8-}

شاید احمقانه باشه و بخندبد ولی میگم ممکنه برا فن تغذیه فن باشه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Alexilver
2011/11/03, 13:50

من فکر می کنم برای اتصال فن باشه.

NinIX
2011/11/03, 14:54
درسته بیشتر برای اتصال فن مورد استفاده قرار می گیرد من فکر کنم قابلیت تنظیم دستی سرعت فن را داشته باشد ...