PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مدرک تحصیلی کاربران

toxic
2012/03/05, 12:35
خیلی دلم می خواست بدانم کاربران عزیز دارای چه مدرک تخصیلی بوده و تخصص و تجربه اشان در چی می باشد
رشته یادتون نره

demigod
2012/03/05, 12:49
خب مثل اینکه اولی منم...
دارم فوق دیپلم یا همون کاردانی کامپیوتر میخونم

فوق فوقش میخوام دیپلم بگیرم دیگه واسه همینه میگم فوق دیپلم:d

Yaser_Aramesh
2012/03/05, 12:50
بنده اول دبیرستان هستم و به امید خدا سال بعد کامپیوتر خواهم خوند !

در دانشگاه هم معلوم نیست ! (نرم افزار,سخت افزار,it )

amir90
2012/03/05, 13:32
سلام
بنده مدرک کارشناسی علوم اجتماعی رو دارم

Beni7192
2012/03/05, 13:46
من هم دانشجوی مهندسی شیمی هستم.

saeid6574598
2012/03/05, 14:04
با سلام !

مدرک تحصیلی : کارشناسی / رشته : کامپیوتر ( گرایش نرم افزار ) / در حال حاضر هم ، در حال گذراندن دوره +a هستم . ( البته تا آخر اسفند تمام می شود . )

با سپاس !

Arsn
2012/03/05, 14:06
البته تو تاپیک بیوگرافی میتونید اطلاعات بیشتری راجع به کاربرا داشته باشید و مدرک تحصیلی هم معمولا ذکر شده !

پیش دانشگاهی رشته ریاضی فیزیک !

Optimus
2012/03/05, 14:44
منم دیپلم هنر رو تو سال 86 گرفتم . دو بار واسه کارگردانی سینما امتحان دادم .خب قبول نشدم دیگه و ادامه ندادم .چون سخت بود و یه خورده هم من تنبل بودم.
5 سالی هست که انیمیشن کار می کنم . اونم 3بعدی نه 2بعدی .

Optimus
2012/03/05, 14:53
عنوان تاپیک یه غلط املایی داره . اونم به جای اینکه بنویسن تحصیلی نوشتن تحصلیی.

hamidparsafar
2012/03/05, 15:09
فوق لیسانس مکانیزاسیون

Editor In chief
2012/03/05, 15:28
سلام مي کنم به همه دوستان خوشحالم که اين قدر صميمانه در کنار يکديگر هستيد. اما هنوز جاي خيلي ها خالي است.

dr.zhivago
2012/03/05, 16:00
لیسانس حسابداری !

rajah
2012/03/05, 16:04
مدرک تحصیلی بنده هم مهندسی عمران _عمران هستش به رشتم علاقه دارم ولی به سخت افزار بیشتر عشق می ورزم

dr.zhivago
2012/03/05, 16:07
منم دیپلم هنر رو تو سال 86 گرفتم . دو بار واسه کارگردانی سینما امتحان دادم .خب قبول نشدم دیگه و ادامه ندادم .چون سخت بود و یه خورده هم من تنبل بودم.
5 سالی هست که انیمیشن کار می کنم . اونم 3بعدی نه 2بعدی .
یعنی کارگردانی سخته ؟
من میخوام امسال واسه ارشد کارگردانی امتحان بدم .
با چه نرم افزارهایی کار می کنی ؟ چه قد مسلطی ؟

dr.zhivago
2012/03/05, 16:22
فوق لیسانس مکانیزاسیون
مکانیزاسیون چیه ؟

rajah
2012/03/05, 16:29
بزرگواران

لطف کنید در این پست فقط مدرک تحصیلیتون رو بنویسید و سوالاتتون از همدیگه رو بصورت پست خصوصی برام هم ارسال کنید

اینطور انسجام تاپیک حفظ می شه

با تشکر

ya30n
2012/03/05, 16:41
کارشناسی it !

Reza Y
2012/03/05, 16:53
بنده هم سوم دبیرستان هستم میخواستم به علت علاقه شدید به سخت افزار رشته ریاضی برم اما به علت تنبلی این جانب و ضعف در درس ریاضی رشته تجربی رفتم :))

+Aren
2012/03/05, 17:08
کارشناسی مهندسی پزشکی - بیو الکتریک
در حال حاضر: دانشجوی رشته it؛ هم رشته یاسینم!

farjam1990
2012/03/05, 17:55
دانشجو فراری :دی

metall_hero
2012/03/05, 18:14
کارشناسی کامپیوتر نرم افزار ترم 3

*hit m@n*
2012/03/05, 19:51
کاردانی -- الکتروتکنیک ( برق صنعتی )

با تشکر

Optimus
2012/03/05, 22:38
یعنی کارگردانی سخته ؟
من میخوام امسال واسه ارشد کارگردانی امتحان بدم .
با چه نرم افزارهایی کار می کنی ؟ چه قد مسلطی ؟

اگه بخونی نه . چون تو هنرستان بیشتر درسامون تخصصی بود و بیشتر دروس عمومی رو باید خودمون می خوندیم . همچنین منابع آزاد زیاد بود که بعضیاش اصلا ربطی به رشته هنر نداشت ولی تو کنکور هنر بود. دفه اول فقط دو ماه مونده به کنکور خوندم .مرحله اول قبول شدم ولی دوم نه . بار بدی تو سربازی بود که اصلا نمی شد بخونی. یعنی وقت نمی شد.
با نرم افزارهای max-maya-zbrush-after effect-photoshop-premier-و تسلط کامل دارم .البته از مکس فقط واسه بناهای معماری استفاده می کنم . چون تو اینجور کارا خیلی راحتره تا مایا. اگه بخوای یه ساختمون رو تو مایا بسازی باید کوچیکترین جزئیات رو هم بسازی ولی تو مکس اینجوری نیست.

Amir99
2012/03/05, 22:46
پیش دانشگاهی، رشته تجربی

Castiel
2012/03/06, 02:06
لیسانس نرم افزار کامپیوتر

Ali Fatehi
2012/03/06, 02:45
فعلا دارم مهندسی نرم افزار از دانشگاه دولتی شیراز می گیرم ( بین خودمان باشد ترم جدید اصلا حال رفتن به کلاس ندارم و در حال تغییر دانشگده ام هستم )

خیلی دوست دارم شبکه را حرفه ای یاد بگریم اما هر کاری می کنم به در بسته می خورم امیداورم سال 91 بتونم اموزشهاشو از سر بگیرم

dr.zhivago
2012/03/06, 11:15
فعلا دارم مهندسی نرم افزار از دانشگاه دولتی شیراز می گیرم ( بین خودمان باشد ترم جدید اصلا حال رفتن به کلاس ندارم و در حال تغییر دانشگده ام هستم )

خیلی دوست دارم شبکه را حرفه ای یاد بگریم اما هر کاری می کنم به در بسته می خورم امیداورم سال 91 بتونم اموزشهاشو از سر بگیرم
محصولات TestOut خیلی میتونه کمکت کنه .

farjam1990
2012/03/06, 13:16
ظاهرا" با توجه به سنم کم مدرک ترین عضو هستم :دی

doom2009
2012/03/06, 13:42
دوستان اینجانب فوق دکترای بی سوادی رو دارم سطح سواد اینجانب مثل رتبه اینترنت ایران هست اول از آخر حالا به علتهایی که بماند نتونستم از ابتدایی بیشتر درس بخونم ولی تا حدودی با زبان انگلیسی آشنایی نسبی دارم کارهام همه تجربی هستش از تعمیرات رادیو وتلویزیون گرفته تا کارآموز عکاسی و با اکثرنرم افزارهایی که شاید دوستان اسمشون رو تاحالا نشنیدن کارکردم از انواع ویندوزها گرفته تا نرم افزارهایی که به اینترنت آنلاین وآفلاین مربوط میشه تسلط نسبی دارم از نظر سخت افزار هم تا به الآن چندتا سیستم برای خودم و دوستان اسمبل نموده ام جواز کسب تعمیر لوازم صوتی و تصویری دارم البته الآن مغازه تعمیرات ندارم وکارم فقط و فقط کسب درآمد از اینترنت هستش در شهر کوچک ما اینجانب برای دوستان خودم به عنوان کسی که تقریبا بیشترین دانسته های نرم افزاری و سخت افزاری را دارد شناخته شده هستم البته بعضی از دانسته ها بعلتهایی افشا نمی نمایم سنم هم بالای 40 سال هست , واقعا اینجانب در فروم سخت افزار هیچ حرفی برای گفتن ندارم ماشاءالله اینقد سطح علمی دوستان بالا هست که اینجانب فقط از مطالب دوستان استفاده میکنم ممکن هست حضور اینجانب بعلت مشغله کاری از این به بعد در فروم کمرنگ شود از این رو دراینجا از همه دوستان عذرخواهی میکنم به امید روزهای خوش برای همه دوستان بدور از مسائل حاشیه ای در هرکجای این سرزمین آریایی هستید خوب وخوش وخرم باشید شرمنده که زیاد طول کشید سپاس

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Arsn
2012/03/06, 15:05
نمیدونم دوستان چقدر با حرف بنده موافق هستند ولی در جامعه ای زندگی میکنیم که عملا داشتن مدرک دانشگاهی توانایی و کارایی بالایی را به دانشجو نمیده و فقط اونهایی موفق هستند که یا در 10 دانشگاه برتر ایران تحصیل کردند و یا توانایی خاص و منحصر به فردی دارند ! صرف مدرک گرفتن به خصوص در بعضی رشته ها چیزی جز وقت تلف کردن نیست ! (نظرشخصی : مثل رشته سخت افزار)
پس دوستان غصه ی چیزی که فایده ای ندارد را نخورید و با مهارت و تجربه ای که دارید افتخار کنید

dr.zhivago
2012/03/06, 16:38
نمیدونم دوستان چقدر با حرف بنده موافق هستند ولی در جامعه ای زندگی میکنیم که عملا داشتن مدرک دانشگاهی توانایی و کارایی بالایی را به دانشجو نمیده و فقط اونهایی موفق هستند که یا در 10 دانشگاه برتر ایران تحصیل کردند و یا توانایی خاص و منحصر به فردی دارند ! صرف مدرک گرفتن به خصوص در بعضی رشته ها چیزی جز وقت تلف کردن نیست ! (نظرشخصی : مثل رشته سخت افزار)
پس دوستان غصه ی چیزی که فایده ای ندارد را نخورید و با مهارت و تجربه ای که دارید افتخار کنید
من یه دوستی دارم که لیسانس نرم افزار داره اما اون موقع که داشت درس میخوند رفت دنبال مدرک شرکتهایی مثل سیسکو و مایکروسافت ( اون موقع تحریم نبود ) و جالب اینه که الان فقط داره از معلوماتش در این رشته ها پول درمیاره و شاگردهایی داره که فوق لیسانس شبکه دارن اما در عمل هیچی بلد نیستن !
مدرک دانشگاه فقط به درد کسایی میخوره که آشنا دارن و میخوان یه کار دولتی پیدا کنن .
در مورد مدرک اون شرکتها هم بگم که محال شما به موضوع مسلط نباشید و بتونید مدرک بگیرید. بر عکس مدارک دانشگاههای خودمون .

rre_za
2012/03/06, 21:04
دانشجو ترم 8 مهندسی عمران - عمران...

اقا من مدرک رو کارشناسی زدم :دی قبول بفرمایید از ما...

farjam1990
2012/03/07, 01:40
دانشجو فراری :دی
البته یادم رفت رشته ای رو که ازش انصراف دادم بگم
4 ترم ادبیات انگلیسی خوندم در دانشگاه رودهن

Castiel
2012/03/07, 01:47
البته یادم رفت رشته ای رو که ازش انصراف دادم بگم
4 ترم ادبیات انگلیسی خوندم در دانشگاه رودهن

کار خوبی کردی فرجام, چیزی از دست ندادی هیچ, چند سال از عمرت و کلی پول هم ذخیره کردی

farjam1990
2012/03/07, 01:51
کار خوبی کردی فرجام, چیزی از دست ندادی هیچ, چند سال از عمرت و کلی پول هم ذخیره کردی
دقیقا" !من دقیقا" از وقتی که رشتم برام بی اهمیت شد وارد دنیای سخت افزار شدم و تونستم در حد خوبی نسبت به دیگر کارهای خانگی کسب درآمد کنم...اولین اورکلاکم رو فکر کنم شهریورماه امسال انجام دادم...در این مدت کم فهمیدم که چقدر به سخت افزار علاقه دارم اون هم از نوع تجربی

VSH-Katana
2012/03/07, 11:25
منم.پشت کنکوری رشته ریاضی ام فکر کنم از نوع من تو فروم فقط یکی هست اونم خودمم در آینده با توجه به علاقه ام به برنامه نویسی و بازی سازی نرم افزار میرم و بعدش احتمالا کارگردانی بخونم و اگه بشه وارد دانشکده بازی سازی راک استار بشم که عالی میشه )رویایی فکر میکنیم دیگه( البته دوست دارم نرم افزار رو تا فوق لیسانس هوش مصنوعی ادامه بدم
به سخت افزارم علاقه دارم و اگه عمرم کفاف میداد حتما میخوندم

dr.zhivago
2012/03/07, 13:22
X-Ray جان اگه به بازیسازی علاقه داری چرا همین الان شروع نمیکنی به یادگیری موتورهای بازی ؟
آموزش هاشم فراوون تو اینترنت هست . میگن بیشتر موتورهای بازی در بدترین شرایط فقط به 20% برنامه نویسی نیاز دارن ، تازه آموزش اسکریپت نویسی برای موتورها هم موجوده .

Baloot3D
2012/03/07, 13:54
سلام

من لیسانس پزشکی زیست شناسی سلولی دارم . کارم انیمیشن هست و علاقه شدیدی به علوم زیستی و تکنولوژی های جدبد دارم .

موفق باشید =;

STEALTH
2012/03/07, 14:23
سلام دوستان

من هم فوق دیپلم کامپیوتر دارم و هم فوق لیسانس هوانوردی .

NinIX
2012/03/07, 15:31
کارشناسی / کامپیوتر / نرم افزار / .... مدرک a بین المللی طراحی صنعتی

VSH-Katana
2012/03/07, 20:30
عزیز جان اگه غول کنکور بزاره این کاررو میکنم اما وقت ندارم البته قبلا اینکار رو تا حدودی با موتور های معمولی و پایه انجام دادم
در ضمن وحید هستم

Ata_hero
2012/03/08, 14:29
سلام به دوستان
من دوم هنرستان هستم و رشته من کامپیوتر هستش
و میخوام تا دکترا بخونم
و میخوام توی دانشگاه رشته نرم افزار رو بخونم

سجاد
2012/03/14, 10:51
سلام چرا تو گزینه های نظر سنجی گزینه های دانشجویی نیست من دانشجوی سال دوم مهندسی برق هستم

TIGER
2012/06/21, 20:36
من ترم بعد مدرک کاردانی رو میگیرم.کامپیوتر برنامه نویسی میخونم.ولی ای کاش سخت افزار میخوندم.تو سخت افزار هم خیلی کنجکاوم.

Hessam
2012/06/21, 20:42
من کارادانی کامپیوتر / نرم افزار هستم و دوست داشتم سخت افزار و آی تی هم بخونم!
البته به مدیریت و روان شناسی هم علاقه ی زیادی دارم.

Navid.y
2012/06/21, 22:29
پیش دانشگاهی رشته ریاضی. البته هدف من دانشگاه نیست. هدفم رفتن تو کار شبکه هست اونم به صورت حرفه ای! دانشگاه هم میخوام برم رشته it. دعا کنید سراسری قبول بشم. پنجشنبه هفته دیگه کنکوره!

th e nd
2012/07/10, 12:48
من تو دبیرستان کامپیوتر خوندم. توی دانشگاه کامپیوتر خوندم و الآن لیسانس کامپیوتر دارم (نرم افزار). الآن دارم کامپیوتر می خونم کلا دارم کامپیوتر می خونم !!! :d
وقتی رفتم رشته کامپیوتر تو دبیرستان اصلا علاقه ای نداشتم چون می خواستم برم رشته تجربی (فیزیک و شیمی و زیست رو خیلی دوست داشتم و دارم!) اما وقتی اولین برنامه نویسیم رو انجام دادم
و حس خیلی خوبی بعد از اجرا شدن برنامه بهم دست داد به کامپیوتر علاقه مند شدم.

Arthur
2012/07/10, 13:11
دوم ریاضی!

zelda64
2012/07/10, 13:22
کارشناسی سخت‌افزار خوندم، ولی اگه به عقب برمی‌گشتم عقب ادبیات نمایشی می‌خوندم.

فکر کنم تو این فروم بچه دبیرستانی و هنرستانی زیاده حرف ما نسل قبل‌تر و گوش کنید و رشته مورد علاقه‌تون رو بخونید.

Free.Byte
2012/07/10, 14:14
پیش دانشگاهی-ریاضی و فیزیک

th e nd
2012/07/10, 15:47
کارشناسی سخت‌افزار خوندم، ولی اگه به عقب برمی‌گشتم عقب ادبیات نمایشی می‌خوندم.

فکر کنم تو این فروم بچه دبیرستانی و هنرستانی زیاده حرف ما نسل قبل‌تر و گوش کنید و رشته مورد علاقه‌تون رو بخونید.

حرفت درست اما به نظر من رشه مورد علاقشون رو باید در کنار رشته ای که آینده دار هستش و میتونه به قول گفتنی نون در بیار باشه ادامه بدن.
اینکه بخواهیم بریم فقط دنبال رشته ای که صرفا بهش علاقه داریم اونم در کشوری مثل ایران فکر نمی کنم عاقلانه و آینده دار باشه.

goyban
2012/07/10, 17:49
منم که دانشجوی سخت افزارم کارشناسی و عاشق رشتم هستم ---> عشق است و شبکه و اسمبلی!!!
واقعا علاقه به رشته خیلی تاثیر داره تو فعال بودن و ... ولی مثه اینکه تو نمره ها تاثیر نداره یعنی مثلا باعث نمیشه اندیشه را حسابی بخونی!
این ترم به سلامتی دومین ترمم را هم مشروط شدم! من موندم این درسای عمومی و علوم پایه با ما چکار دارن؟؟؟

sezar
2012/07/10, 20:51
دانشجوی کارشناسی کامپیوتر -سخت افزار
در کنارش ترم اخر مهندسی شبکه مایکروسافت (3-4ماه دیگه تمومه)
ترم اول مهندسی شبکه های سییکو ccna
یه کارگاه a+ هم گذروندم!!!

farjam1990
2012/07/11, 20:05
من به مقام رفیع " دانشجوی اخراجی" دست پیدا کردم (اخراج مالی ) چند وقت پیش بصورت رسمی بهم نامه دادن(قبلش لفظی بود اما دیگه رسمی شد!)

VSH-Katana
2012/07/12, 15:07
من به مقام رفیع " دانشجوی اخراجی" دست پیدا کردم (اخراج مالی ) چند وقت پیش بصورت رسمی بهم نامه دادن(قبلش لفظی بود اما دیگه رسمی شد!)
بالا ترین مقامی که فروم به خودش دیده!

amir-bahador
2012/07/12, 15:17
سلام

دانشجوي مديريت بازرگاني ترم 6 ميخونم

MOHAMMAD MOBASHERI
2012/10/25, 21:58
دانشجوی کارشناسی پیوسته مهندسی عمران

expellite
2012/10/25, 22:18
من دوم تجربی ام! اون فوق دکترا و بالاترا کی هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Spark-
2012/10/25, 23:47
چشم شیطان کور منم بعد از بعد 6 ترم دارم کاردانی نرم افزار و تموم میکنم! 9 واحد مونده #:-s
به فکر ادامه هم هستم اما آزاد!

Arsn
2012/10/25, 23:49
آپدیت شد :

دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر - سخت افزار !!!

امیدوارم روزی توی همین تاپیک بنویسم ، معماری کامپیوتر ! دانشگاه اسمش را نبر !

fAtaly
2012/10/26, 01:21
من هم تو همه رشته ای بودم من الان دیبلم تجربی دارم بعد ولش کردم . الان دارم دوره های برق صنعتی میبینم

darkknight
2012/10/26, 02:07
من که فعلا دارم شیمی دارویی میخونم ولی تا چند وقت دیگه پزشکی
مدرک هم فعلا به دریافت دیپلم ناءل امدم:دی(خب چیه ؟)
خنک بازی در اوردم بجای کارشناسی زدم دیپلم(جونم تواضع ):دی

VSH-Katana
2012/10/26, 03:56
آپدیت شد :

دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر - سخت افزار !!!

امیدوارم روزی توی همین تاپیک بنویسم ، معماری کامپیوتر ! دانشگاه اسمش را نبر !

منم اول یه آپ دیت و یه سخن
خب منم دانشجوی رشته کامپیوتر نرم افزار منم یه روزی مینویسم هوش مصنوعی دانشگاه اسمشو ببر

حالا سخن : امیدوارم همچین اتفاقی بیوفته (ما تو و خودمو میگم) و به نظرم بورو مدیریت بخون ولی اینجوی علامت سوال شاید تبدیل به تعجب بشه و تو بری زیرش
عجب بارونیه!

+Aren
2012/10/26, 10:47
بکس!
من کارشناسی it رو گرفتم!
ولی الان دارم چند واحد رو ریکاوری می کنم معدلم بره بالاتر! بخاطر همین فعلا درگیر دانشگاهم!
ثبت نام ارشد کی هست؟

amir90
2012/10/26, 11:14
سلام منم کارشناسی علوم اجتماعی رو دارم

dr.zhivago
2012/10/26, 11:15
آّبان

راستی جزوه سراغ دارم تووووپ !!

Yaser_Aramesh
2012/10/26, 11:21
دانش آموز رشته ی کامپیوتر , سال دوم دبیرستان انشاالله یه روز بیام اینجا و بگم که کارشناسی ارشد ام رو تو یکی از این رشته ها و از یکی از دانشگاه های تهران گرفتم ! (سخت افزار,نرم افزار,it) دعا کنید رتبه ی کنکور ام توپ بیاد تا تهران قبول بشم

M0hammad Mahdi
2012/10/26, 12:42
خب منم اووووووووووووووومدم

من هم هنرجو رشته کامپیوتر هستم و در یکی از هنرستان های فنی و حرفه ای مشهد مشغول تحصیلم. (به عبارتی سال اول هنرستانم یا دوم دبیرستان. :دی)
انشالله سال بعد که دیپلم گرفتم احتمالا قصد دارم در یکی از زمینه های نرم افزار، سخت افزار یا فناوری اطلاعات (it) به ادامه تحصیل در خارج از کشور مشغول شوم و به درجات بالاتری برسم. به امید آن روز :دی ( اگر هم شرایطش جور نشد مجبورم در همین جا درس بخونم )

ناگفته نماند که بنده به دارو سازی نیز علاقه بسیاری داشتم و پدر اینجانب هم قصد داشت منو در رشته تجربی ببینه، اما به نظرم کامپیوتر برام بهتر بود و امیدوارم ( اگه خدا بخواد ) آینده روشن تری رو نسبت به رشته تجربی در اون ببینم.

AmirMahmood
2012/10/26, 13:41
رشته فنی و حرفه ای . سوم کامپیوتر (یا همون سوم دبیرستان خودمون)

wnhl
2012/10/26, 14:03
من هم در حال خوندن کامپیوتر گرایش سخت افزار هستم.

third person
2012/11/14, 23:55
کارشناسی ارشد مهندسی مواد - گرایش شکل دهی فلزات
در ضمن درس و دانشگاه و سواد و کار و... تمام اینها به خود فرد بستگی داره . میزان علاقه اش به علمی که فرا می گیره ، هدفش در زندگی و همینطور میزان پشتکارش . در ایران چون این موارد کمتر رعایت میشه ، چیزی به نام مدرک گرایی به وجود اومده و خوب چون اهداف همه سطحی هست ، بعد از مدتی دلزدگی پیدا میشه و پشتکار و علاقه کاهش پیدا میکنه و در نهایت چیزی که میبینیم یک عده مدرک دار کم سواد و بیسواد ( حالا ممکنه طرف فارغ التحصیل شریف باشه یا از یک دانشگاه کوچک شهرستان )

ahmaden
2012/11/15, 00:50
من هم کارشانسی عمران میخونم ترم آخر (البته تو این مدت در عمل بیشتر کامپیوتر خوندم تا عمران! )

mortalviper
2012/12/01, 18:36
اول سلام.........
مدرکم کارشناسی نرم افزار(بهم میگن آقای مهندس......جالبه نه؟؟؟؟؟؟؟؟).........
انشاا.. عمری باشه میریم واسه ارشد سخت افزار........

joker
2012/12/01, 23:01
بنده اول دبیرستانم !!!:d

ROG
2012/12/01, 23:17
بنده سوم دبیرستان!

hannan bakhshayesh
2012/12/03, 17:36
دانشجوی رشته کامپیوتر-گرایش نرم افزار (ترم 5)

nimatehrani3
2012/12/03, 19:33
البته تو تاپیک بیوگرافی میتونید اطلاعات بیشتری راجع به کاربرا داشته باشید و مدرک تحصیلی هم معمولا ذکر شده !

بابا من تا الان فکر میکردم از من بزرگتر هستین @-).. باورم نمیشه .. انشالله برای کنکور :((اماده میشین .. درسته :-"

من تازه امسال رفتم عمران عمران ... دانشگاه دارالفنون

خواستم یه تبلیغی از دانشگاهمون کرده باشم .. عزت زیاد:)>-

shahidamlaki
2012/12/03, 20:01
کارشناسی علوم سیاسی (دانشگاه گیلان-رشت)

البته درحال تحصیلم یعنی مقطع کارشناسی هستم ولی علاقه زیادی به مبحث کامپیوتر و بخصوص سخت افزار دارم

ARMIN
2012/12/03, 21:13
کارشناسی مترجمی روسی و آزاد مترجمی انگلیسی
مدیریت حمل و نقل بین المللی و کارشناس حمل و نقل جاده ای ترانزیت داخلی و خارجی
+ یک قلب پر از عشق به سخت افزار کامپیوتر و لوازم صوتی تصویری + موبایل. :">

Amir99
2012/12/03, 22:43
دانشجوی تــرم اول دکــتــرای حــرفه ای دامــپــزشــکی!

دانشگاه آزاد اسلامی کرج

Arsn
2012/12/03, 23:33
بابا من تا الان فکر میکردم از من بزرگتر هستین @-).. باورم نمیشه .. انشالله برای کنکور :((اماده میشین .. درسته :-"

من تازه امسال رفتم عمران عمران ... دانشگاه دارالفنون

خواستم یه تبلیغی از دانشگاهمون کرده باشم .. عزت زیاد:)>-

خب خیلی ها از این فکر ها میکنند ! اما نمیدونم جدیدا هر کی من را میبینه فکر میکنه مثلا سنم 22-21 باشه ! نمیدونم شاید واقعا پیر شدم و بیشتر از سنم نشون میدم ! زندگی لعنتی !

بنده الان دانشجوی کارشناسی سخت افزار هستم ! کنکور مال پارسال بود ! یادش بخیر ، نه یادش نخیر ! دیگه اعصاب و تحملش را ندارم ، خیلی اذیت شدم !

دانشگاه شما هم آشناست نیازی به تبلیغات نداره گل پسر !

amir-bahador
2012/12/04, 07:53
دانشجوی مدیریت بازرگانی(لیسانس)+تعمیر کار موبایل

Ali_zm11
2012/12/04, 17:23
بنده هم سوم دبیرستان هستم میخواستم به علت علاقه شدید به سخت افزار رشته ریاضی برم اما به علت تنبلی این جانب و ضعف در درس ریاضی رشته تجربی رفتم
عزیزم به نظرم اشتباه بزرگری کردی ، تو دقیقا اشتباهی کردی که وقتی من هم سن تو بودم کردم ،در حالی که عاشق کامپیوتر و مهندسی it و البته مهندسی سخت افزار بودم بخاطر ضعیف دونستن خودم رفتم رشته ی تجربی ، خلاصش رو بگم ، من الان لیسانس بیولوژیم که با این مدرک تو این مملکت فقط میتونی معلم بشی و کارم چیه !؟ کارم کامپیوتره ولی بخاطره اینکه آموخته هام دانشگاهی نیست بجای اینکه مثلا ماهی حداقل 1.5 بگیریم باید به ماهی 500 تومن راضی باشم ، بنظرم تا فرصت داری برو دنبال علاقت ، یا برو هنرستان و رشته کامپیوتر یا یکم تبنلی کنار بزار برو ریاضی ، این رو دوستانه و برادرانه گفتم ، حالا خود دانی

Yaser_Aramesh
2013/07/08, 18:58
کاربران جدید زیادی به فروم سخت افزار اومدن . دیگه وقتش رسیده بود که این تاپیک بیاد بالا تا کسانی که مدرکشون رو اعلام نکردن,اعلام کنن .

دوستانی که اعلام نکردن , یا علی . رشته رو هم حتما بنویسید .

Shahin007
2013/07/08, 20:06
سلام دوستان....

منم کاردانی میخونم...ترم 4...مکانیک خودرو.

عاشق رشتم هم هستم...سخت افزار و کامپیوتر و این حرفا رو خیلی دوس دارم ولی به عنوان شغل نمیتونم قبولش کنم.

مرسی.

mahmood.es
2013/07/08, 20:46
سلام لیسانس مدیریت صنعتی.البته توسنین جوانی به بازیگری وسینما علاقه داشتم دوره1ساله کلاس بازیگری آقای تارخ روگذروندم.الانم به سینما والبته لوازم صوتی وتصویری وموبایل علاقمندمو پیگیرولی شغلم کلا متفاوت.با تشکر

Reza Eshraghi
2013/07/08, 20:49
سلام به همگی !!!
راستش روم نمیشه مدرک تحصیلیم رو بگم !!!!! :D چون سنخیت و هماهنگی بی نظیری با سخت افزار داره !!!!! =)) ( الآن اگه دستگاه دروغ سنج بهم وصل بود درجا می ترکید !!!!!! :)) )
قبل از اینکه رشته و مدرک تحصیلیم رو بگم باید بگم که فکر کنم رکورد دار دارنده نامرتبط ترین رشته تحصیلی با سخت افزار بین همه کاربران فروم هستم !!!!

توی پروفایلم هم هست !!!

بگم ؟!!!

رشته تحصیلی بنده مهندسی کشاورزی - علوم و صنایع غذایی هست ( کارشناسی پیوسته ) !!!!! :))

به هر حال کوچک همه دوستان و اساتید بزرگوار انجمن هستم !!! :x

A Z A D
2013/07/08, 20:50
بنده منتظرم تا نتیجه کنکور بیاد, رشتم تجربیه, مجبورم به خاطر علاقم آزاد یا پیام نور نرم افزار بخونم.

Nima.Salarian
2013/07/08, 22:15
منم لیسانس عمران دارم ^:)^(مهندس خاک و سیمان و بتن و تیرآهن و...^#(^) اینجا چکار میکنم خودش علامت سوال داره
هرچی یادگرفتم از فروم سخت افزار بوده@};-

actros 1843
2013/07/08, 22:19
دانشجوی مهندسی صنایع(برنامه ریز و تحلیل سیستم ها) :D
فیروزکوه میخونم :D
رشته خوبیه!همه چی داریم توش از نقشه کشی بگیر تاااااااااااا برنامه نویسی کارگاه جوش و ............ :D

Nemouneh
2013/07/09, 00:33
منم کاردانی گرافیک خووندم، اوایل خیلی علاقه داشتم ولی الان نه، شور اول رو ندارم یکم ازش دور شدم؛ الان بخش طراحیش رو بیشتر دوست دارم
عوضش عاشق سخت افزارم

M0hammad Mahdi
2013/07/09, 10:59
سلام

منم که دوم هنرستان رو تموم کردم . . . میرم سوم هنرستان و گرفتن دیپلم ( رشته کامپیوتر ) کنکور سال 93 8-| امسال آخرین تابستونی هس که بیکارم. سال دیگه همین موقع کـــــــــنکور دارم. وووووووووی :P:-tامسال کنکور فنی ها 25 مرداد هس. ما که فعلا راحتیم :P کــــــــــــــوووو تا سال دیگه :P

meelad
2013/07/09, 11:40
ترم 2 رشته کامپیوتر - نرم افزار (کاردانی ناپیوسته - دانشکده فنی و حرفه ای شهید بهشتی کرج)
جالبه که تازه شده دانشکده!
جالب تر اینکه میگن رتبه دوم رو بین دانشکده های فنی و حرفه ای داره! (از لحاظ سطح علمی - البته مثل اینکه واقعا راسته - چون من که تو هنرستان شاگرد سوم بودم الان تو دانشکده شاگرد 10ام نیستم!)

Mehran coyote
2013/07/09, 11:56
منم کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر نرم افزار دارم 21 نیم سالمه
همین فرداس که تحویل پایان ناممه موضوعشم شبیه سازی 3 بعدی خوده دانشگاه هست.
من از دبیرستان میخواستم برم رشته انیمیشن ولی خب ایران نداشت مجبور شدم برم نرم افزار که هیچ بدردم نخورده از ترم 3 کاردانی 3 بعدی رو شروع کردم تا الن هم عاشقشم حدود 3 سالی میشه
رشته نرم افزار غیر برنامه نویسیش همیشه از همون دبیرستان همه چی برام تکراری بود و حرفای استادا خیلی کم میشد برام تازه باشه چون از 6 سالگی کامپیوتر زیره دستم بوده :د
----
همه موفق باشید

ahmadrz
2013/07/09, 12:19
من هم دانشجو ترم دوم مهندسی برق قدرت هستم البته کارشناسی.وقتی می خواستم سیستم ببندم با سایت سخت افزار آشنا شدم وقتی که این انجمن رو فعال دیدم واز آنجایی که به سخت افزار هم علاقه داشتم گفتم بیام اینجا تا از تجربه دوستان استفاده کنم.

ARMIN
2013/07/09, 14:02
من هم دانشجو ترم دوم مهندسی برق قدرت هستم البته کارشناسی.وقتی می خواستم سیستم ببندم با سایت سخت افزار آشنا شدم وقتی که این انجمن رو فعال دیدم واز آنجایی که به سخت افزار هم علاقه داشتم گفتم بیام اینجا تا از تجربه دوستان استفاده کنم.

مهندسی برق قدرت

عاشق این رشته بودم. 8->

titen
2013/07/10, 14:40
لیسانس it

frankenstein
2013/07/10, 16:14
من هم دانشجوی مهندسی شیمی هستم.

داداش هم رشته ایم....

spetsnaz
2013/07/10, 16:42
سلام بر اساتید سخت افزار

منم ترم پنج بیوتکنولوژی هستم و در بازار سرمایه (بورس و فرابورس ) استاک ترید میکنم واقعا که چه قدر به هم مربوط هستن

ولی علاقه شدیدی به سخت افزار دارم

ahmadeid1362
2013/09/05, 16:57

چه تفاهمی..........;)

mohfatahi
2013/09/05, 17:10
کارشناسی مهندسی مکانیک
دانشجوی کارشناسی ارشد همون

Dan
2013/09/05, 17:22
چه تفاهمی..........;)
اون پست مال یک سال و نیم قبله! الان دیگه تفاهمی ندارید!

ahmadeid1362
2013/09/05, 22:57
اون پست مال یک سال و نیم قبله! الان دیگه تفاهمی ندارید!
جانه من :-o اصلان حواسم نبود به جانه دن....:-j......چه زود تفاهمه ازبین رفت.......:-?:))

mostaAr
2013/09/21, 23:38
امسال كنكور دادم و توو دانشگاه تبريز قبول شدم خدا رو شكر روزانه قبول شدم و رشتم IT هستش

milad.sanandaj
2014/01/14, 21:50
من که الان برای کاردانی میخونم.
یه جورایی دکترای کاردانی دارم اخه من ترم 9 کاردانی هستم.
چشم نخورم انشالله.

%-(

Lycas
2014/01/15, 00:53
فوق لیسانس علوم سیاسی هستم (:

Mehran coyote
2014/01/15, 01:32
من که الان برای کاردانی میخونم.
یه جورایی دکترای کاردانی دارم اخه من ترم 9 کاردانی هستم.
چشم نخورم انشالله.
%-(
فکر میکردم بدتر از داداشم نباشه :)) اون ترم 7 کاردانی هست.

^:)^

moli_ahmad
2014/01/15, 07:35
منم کارشناسی ریاضی هستم و الان در یک قسمت خیلی بی ربط به مدرکم کار میکنم

VSH-Katana
2014/01/15, 12:10
یا خدا

vahidsoltanian
2014/02/10, 12:10
ترم 8 کارشناسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات دانشگاه اهواز

Viper95
2014/02/10, 12:12
من انشاالاه از چند ماه دیگه دانشجوی فوق لیسانس دارو سازی میشم :D

mustang GT
2014/02/10, 12:18
کاردانی نرم افزار دانشگاه ازاد کرج
دانشجوی مهندسی IT گرایش تجارت الکترونیک ترم 3 علمی کاربردی!!!!!

SAMAN
2014/02/10, 20:50
دانشجوی مهندسی برق گرایش الکترونیک !!! اگر اساتید اجازه بدن 2 ترم دیگه تمومه اگر هم اجازه ندن 3 ترم دیگه !!!!

Aliover
2014/02/11, 09:56
همین یک ماه پیش کاردانی مکانیک خودرو رو تموم کردم.
به امید خدا میرم برا کارشناسی جامدات :(

mohammad1984
2014/02/11, 11:05
کارشناسی حسابداری

pooya.king
2014/02/11, 19:22
ترم 8 معماری
امیدوارم تموم شه زود :)

Viper95
2014/02/12, 19:35
ماشاالاه یک عده فیلسوف و دانشمد و کارشناس و متخخص , و در نهایت یک مشت بروبچ با حال جمع شدن دور هم یک چیزی به وجود اومده به اسم انجمن سخت افزار :D:D:D:)>-

magiteq
2014/02/12, 20:18
ترم سه کارشناسی نرم افزار دو ترم دیگه تمومه اگر مرخصی نگیرم.
کلا من یک سال به دلایلی در کار تحصیلی ایم وقفه افتاد وگرنه الان ارشد بودم

TREASURES
2014/02/19, 22:16
سلام دوستان !
من هم دانشجوی ترم آخر سخت افزار هستم (کارشناسی)
تو دانشگاه که ماشالله چیزی یاد نمیدن
من تمام اطلاعاتم رو مدیون کنجکاویم و فروم های ایرانی هستم که جا داره از قدیمی ترین فروم ایرانی هم یادی کنم (اسم نمیارم ممکنه شر بشه ! :D) @};-
ممنون.....

FAZEL77
2014/03/05, 20:45
4 ترم تا گرفتن مدرک کارشناسی عمران

old gamer
2014/05/25, 19:18
بی سوات. دانشجوی اکابر :-??

AJOR
2014/05/25, 19:57
6 ترم :-wتا گرفتن مدرک مهندسی برق!

aryaiee
2014/05/25, 20:10
آقا ما که کارشناسی سخت افزار خوندیم حالا اگه بخوایم امثال بخونیم واسه ارشد تکلیف چیه آیا؟دوبار که نمیشه رای داد :-??

mahyar68
2014/05/25, 22:58
سلام به همه ی دوستان این بنده ی حقیر هم 3ترم کارشناسی نرم افزار ولی تغییر رشته....الان کارشناسی استخراج معدن 2-3 ترم دیگه هم انشالا FINISH

mr.xmh
2014/05/25, 23:52
فوق لیسانس امنیت شبکه در نرم افزار دانشگاه شریف

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

moslem9694
2014/05/26, 19:19
سلام
من دیپلم الکترونیک هستم :133:که 3 باری هم کنکور دادیمو ولی هر سه بار هم رد شدیم از بس رشته...8-}:(:((که بعدا هم به علت خدمت مقدس:207: از ادامه پیشرفت در درس ساقط شدیم:191:

ABS92
2014/05/27, 21:54
ان شاالله یک ترم دیگه کارشناسی حسابداری رو استادش کردم:دی

boxer
2014/05/28, 10:53
سلام بنده دیپلم کامپیوتر دارم
مدرک فنی حرفه ای icdl درجه 1 و 2 را هم دارم

ARMIN
2014/06/22, 11:21
Up....

magiteq
2014/06/22, 12:05
بنده در جدیدترین اقدام به درجه کارشناسی نرم افزار نایل شدم

soorush
2014/06/22, 13:18
کارشناسي نرم افزار از دانشگاه شيراز

visegrip
2014/06/27, 15:17
سلام!
من دیپلم ساخت وتولید هستم!
ولی اگه رشته کامپیوتر تحصیل میکردم تا فوق دکترا میرفتم از بس علاقه دارم!:((

NAVID OC
2014/06/27, 19:30
تا چند روز دیگر دیپلم می گیرم.
اما نمی دونم امسال دانشگاه قبول بشم یا نه!
ادبیات 60
دینی 70
عربی 33
زبان 40
ریاضی 44
فیزیک 63
زیست 60
شیمی 50

دعا کنید انشاالله که بتونیم دانشگاه بریم اما اگر نشد سال دیگه تغییر رشته میدم و میرم ریاضی فیزیک.=D>
به این امید که همه عزیزان هیچ وقت جایی تو درسا گیر نکنن مثل من...

Reza Eshraghi
2014/06/28, 13:25
تا چند روز دیگر دیپلم می گیرم.
اما نمی دونم امسال دانشگاه قبول بشم یا نه!
ادبیات 60
دینی 70
عربی 33
زبان 40
ریاضی 44
فیزیک 63
زیست 60
شیمی 50

دعا کنید انشاالله که بتونیم دانشگاه بریم اما اگر نشد سال دیگه تغییر رشته میدم و میرم ریاضی فیزیک.=D>
به این امید که همه عزیزان هیچ وقت جایی تو درسا گیر نکنن مثل من...

انشاء الله که حتماً قبولی نوید جان . اگه ریاضی و فیزیک رو اینقدر زده باشی خیلی بهت کمک می کنه !
میگم شنیدم شیمی رو سخت داده بودن راسته ؟!

NAVID OC
2014/06/29, 00:14
انشاء الله که حتماً قبولی نوید جان . اگه ریاضی و فیزیک رو اینقدر زده باشی خیلی بهت کمک می کنه !
میگم شنیدم شیمی رو سخت داده بودن راسته ؟!

سخت؟!
سخت؟!
خوب خودتون می تونید برید یه نگاهی بندازید به سوالا! ولی سخت برای توصیف زیاد مناسب نیست! اجازه بده یکم فکر کنم:-?:-?:-?
آره خودشه!
"وحشتناک" بود! شیمی پنجاه من برابر شیمی صد سال 90 است!
حتما از خودتون می پرسید آخه شیمی درس به اون ماسی چه طوری می تونه سخت باشه؟!:-?
ولی خوب بهتره بدونید از ریاضی و فیزیک خیلی سخت تر بود!!!
نگاه به در صد های پوکیده من نکنید! وقت کم اوردم. وگرنه ریاضیش در حد دو دو تا چار تا بود!!!
فیزیکش که از ریاضیش هم ماس تر.می شد راحت صد زد البته با 10 دقیقه اضافه واسه فیزیک.
البته مثل اینکه شیمی بچه های ریاضی خیلی از مال ما بد تر بوده!
زیست هم که همیشه سخت بوده ولی امسال خیلی راحت تر از پارسال شده بود.
من زیست پارسال رو 50 زدم. اونم رو هوا به طور کاملا شانسی!
حالا نمی دونم چرا ولی امسال راحت ترش کرده بودن.

NAVID OC
2014/08/02, 13:22
از طریق یکی از دوستان در سازمان سنجش مطلع شدم که رتبه کشوریم شد 3000.
دوستان کسی اطلاع ندارد به طور معمول رتبه کشوری با منطقه چه قدر اختلاف دارد ؟
فکر می کنم امسال با این که رتبم خوب نبود انتخاب رشته کنم و برم دانشگاه.

M.Ahmadi
2014/08/02, 15:23
احتمالا تومنطقه شدی 1200-1500پزشکی قبولی درصدات خیلی خوبه مال من ببین روحیه بگیر
ادبیات 43
عزبی 27
دینی63
زبان 27
ریاضی 18
فیزیک 23
شیمی 20
ریاضیا نه تنها شیمیشون سخت بودریاضیشون فاجعه بود دوستم ترازکانوننش 8400-8500 بود ریاضی 90 میزدکنکورزده 70 من خودم رو40حساب کرده بودم دیپلمتم خیلی وقت اومده من براگواهی نامه گرفتمش

parisa32
2014/08/03, 20:15
سلام
من کارشناسی حسابداری دارم

Reza Majidi
2014/08/03, 20:52
سلام دوستان من هم امسال میرم سوم ریاضی ! =))

NAVID OC
2014/08/03, 21:30
بچه ها واقعا متاسفم که این حرف رو می زنم:

ولی یک سال دیگه هم باید دوریتون رو تحمل کنم!

ما تو همون دیپلمش موندیم فعلن X_X

رتبه در منطقه یک : 3361

M.Ahmadi
2014/08/03, 23:10
خوب شدی منطقه 2شدم 15055
انگارمنم بلیددوریتون تحمل کنم

ARMIN
2014/08/04, 13:18
بچه ها واقعا متاسفم که این حرف رو می زنم:

ولی یک سال دیگه هم باید دوریتون رو تحمل کنم!

ما تو همون دیپلمش موندیم فعلن X_X

رتبه در منطقه یک : 3361

نويد جان،

اومديم شما تا 10 سال ديگه هم نتونستى اون رشته شهر مورد علاقه ات قبول بشى. اونوقت قراره هر سال خداحافظى كنى؟

پسر خوب، درس جاى خودش، سرگرمى و تفريح هم جاى خودش، هر كدوم از اينها بايد ساعت و زمان مخصوص به خودشون رو داشته باشند.

برنامه ريزى كن كه هم به تفريحت برسى و هم به درست. براى كنكور فقط اون يكى دو ماه آخر مونده به امتحان كمى به خودت سخت بگير.

M.Ahmadi
2014/08/04, 23:41
انقدردوستان درس دوست دارن پیام یه عالم tanksخورد البته حرفت درست ارمین جان ولی از یه حدی به بعداوردن رتبه ها سخت ونیازبه فشارزیادداره والا 3300رتبه خوبیه

NAVID OC
2014/08/05, 13:53
نويد جان،

اومديم شما تا 10 سال ديگه هم نتونستى اون رشته شهر مورد علاقه ات قبول بشى. اونوقت قراره هر سال خداحافظى كنى؟

پسر خوب، درس جاى خودش، سرگرمى و تفريح هم جاى خودش، هر كدوم از اينها بايد ساعت و زمان مخصوص به خودشون رو داشته باشند.

برنامه ريزى كن كه هم به تفريحت برسى و هم به درست. براى كنكور فقط اون يكى دو ماه آخر مونده به امتحان كمى به خودت سخت بگير.

سلام آقا آرمین گل.
حرف شما کاملا منطقیه! و مشکلش هم دقیقا همین است! با منطق نمی شه کنکور قبول شد. چون کنکور هم چیز منطقی نیست!
حرف شما برا رشته ریاضی صحیح است ولی امسال من دانش آموز می شناسم از سال دوم دبیرستان روزی 12 ساعت درس می خوانده و از همه جور امکاناتی هم استفاده می کرده ولی رتبش 1000 شده.
امسال همه همین طور شدن! بهترین ها تو مدارس و باهوش ترین ها و خر خون ترین ها هیچ کدوم زیر 600 نشدن!
می دونی چرا؟ چون تمامی نوابغ کشور اومدن تجربی. چون رشته ریاضی دیگه کار آنچنان ندارد. 600000 دانش آموز فقط رشته تجربی! فکر می کنی من رتبم (3300) بد شده؟! نه اصلا! خیلی عالیه!
ولی مشکل اینه است که رتبه من با رتبه 10000 هیچ فرقی نمی کند. اگه رشتم ریاضی بود هر رشته ای که می خواستم قبول بودم. اما نه هر شهری. ولی تو رشته تجربی به دلیل حجوم بی سابقه دانش آموزان کشور دیگه باید قید همه چی را بزنی. من فقط هفته ای دو بار می رفتم ورزش همین. اینکه قبول نشدم بزار به حساب کم کاریم داداش. من همین الان فارق التحصیل دختر می شناسم واسه بار پنجم می خواد کنکور بده!!!
در ضمن 10 سال هم امکان پذیر نیست کنکور بدی! حد اکثر تا دو سال می شود. و شاید هم من همون دو سالم نتونم بدم! فعلا دنبال کارای نظام وظیفه هستم.

خدا شاهده تصمیم ساده ای نیست! من امسال باید برم استاد دانشگاه با دکترای شیمی محض پیدا کنم + کتاب شیمی چالرز مرتیمر تا شاید بشود شیمی را از 50 برسونی به 65.
تو درس ریاضی تنها چیزی که مهم است سرعت عمل و تشخیص سوالای نا وقت گیر است.
تو درس فیزیک هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدی! من فیزیک را 74 زدم! یارو با رتبه 6000 هم 75 زده! رفیق خودم ماه آخر فیزیک رو شروع کرد زد 60.
درس فیزیک کنکور به هیچ وجه قدرت تمییز دانش آموزان را ندارد. ( البته اخیرا این طور شده)
درس زیست که فکر می کردم 60 زدم 48 زده بودم! واسه این درس من راه حلی خاصی ندارم!!!

اینم نمونه : در ماهی خار دار ------- انسان خون خارج شده از ---------- بلافاصله به ---------- وارد می شود. (!!!!!!!!!!!!)

1- برخلاف-روده-کبد 2- همانند-قلب- مغز 3- برخلاف-دستگاه تنفس-مغز

بابا این یارو طراحه دیوونس!! من جای سازمان سنجش بودم از این لباس برعکسا می کردم تنش می فرستادمش تیمارستان!
اینا دیگه کین!

Reza Eshraghi
2014/08/05, 14:11
سلام آقا آرمین گل.
حرف شما کاملا منطقیه! و مشکلش هم دقیقا همین است! با منطق نمی شه کنکور قبول شد. چون کنکور هم چیز منطقی نیست!
حرف شما برا رشته ریاضی صحیح است ولی امسال من دانش آموز می شناسم از سال دوم دبیرستان روزی 12 ساعت درس می خوانده و از همه جور امکاناتی هم استفاده می کرده ولی رتبش 1000 شده.
امسال همه همین طور شدن! بهترین ها تو مدارس و باهوش ترین ها و خر خون ترین ها هیچ کدوم زیر 600 نشدن!
می دونی چرا؟ چون تمامی نوابغ کشور اومدن تجربی. چون رشته ریاضی دیگه کار آنچنان ندارد. 600000 دانش آموز فقط رشته تجربی! فکر می کنی من رتبم (3300) بد شده؟! نه اصلا! خیلی عالیه!
ولی مشکل اینه است که رتبه من با رتبه 10000 هیچ فرقی نمی کند. اگه رشتم ریاضی بود هر رشته ای که می خواستم قبول بودم. اما نه هر شهری. ولی تو رشته تجربی به دلیل حجوم بی سابقه دانش آموزان کشور دیگه باید قید همه چی را بزنی. من فقط هفته ای دو بار می رفتم ورزش همین. اینکه قبول نشدم بزار به حساب کم کاریم داداش. من همین الان فارق التحصیل دختر می شناسم واسه بار پنجم می خواد کنکور بده!!!
در ضمن 10 سال هم امکان پذیر نیست کنکور بدی! حد اکثر تا دو سال می شود. و شاید هم من همون دو سالم نتونم بدم! فعلا دنبال کارای نظام وظیفه هستم.

خدا شاهده تصمیم ساده ای نیست! من امسال باید برم استاد دانشگاه با دکترای شیمی محض پیدا کنم + کتاب شیمی چالرز مرتیمر تا شاید بشود شیمی را از 50 برسونی به 65.
تو درس فیزیک هیچ کار خاصی لازم نیست انجام بدی! من فیزیک را 74 زدم! یارو با رتبه 6000 هم 75 زده! رفیق خودم ماه آخر فیزیک رو شروع کرد زد 60.
درس فیزیک کنکور به هیچ وجه قدرت تمییز دانش آموزان را ندارد. ( البته اخیرا این طور شده)
درس زیست که فکر می کردم 60 زدم 48 زده بودم! واسه این درس من راه حلی خاصی ندارم!!!

زیستت رو قوی کن نوید جان . ببرش بالای 70 . بخوای رقابت کنی با درصد زیست زیر 70 نمیتونی . یعنی وقتی از جلسه میای بیرون باید بگی 100 زدم که بشه 70 !
شیمی مورتیمر 1 رو من تو ترم اول دانشگاه خوندم چند فصلشو . هیچی نیست به اون صورت . بووووق . تمام مطالب دبیرستان رو آورده توش .
ریاضی رو هم قوی کن . کمک بزرگیه . الآن البته دیگه همه دارن ریاضی 50 رو میزنن گمونم !
زبان و عربی هم همین طور

M.Ahmadi
2014/08/05, 14:44
نه این طورنیست دانش اموزندیدی هرکی درس بخون خوب میشه من نخوندم بد شدم تو همون کلاسی که من بودم با همون دبیرابچه ها درس خوندن شدن 6و41و90و175و220و270منطقه دو تو تجربیم رفیقم اول دبیرستان ریاضیشو شهریورپاس کرد ولی ازسال بعد شرو کرد شد240اگه حرف شما درسته پس 1تا600کیان ازمریخ که نیومدن

Reza Majidi
2014/08/05, 14:46
سلام آقا آرمین گل.

اینم نمونه : در ماهی خار دار ------- انسان خون خارج شده از ---------- بلافاصله به ---------- وارد می شود. (!!!!!!!!!!!!)

1- برخلاف-روده-کبد 2- همانند-قلب- مغز 3- برخلاف-دستگاه تنفس-مغز

بابا این یارو طراحه دیوونس!! من جای سازمان سنجش بودم از این لباس برعکسا می کردم تنش می فرستادمش تیمارستان!
اینا دیگه کین!
داداش یه چیز میگم ناراحت نشی ان شاالله .
آدم اگه خوب بخونه اینا همش بهونه است . چون همه نابغه ها اومدن تجربی دلیل نمیشه که رتبه بد بیاریم . چرا ما یکی از اون نابغه ها نباشیم ؟! کسی که میخواد رتبه خوب بیاره باید تمام کاراش رو معطوف به کنکور کنه و صبح تا شب درس بخونه . مخصوصا باید کتاب درسی رو مو به مو بخونی . مثلا سوالای ریاضی امسال کدومش از کتاب درسی نبود ؟
یا همین سوال "در ماهی خار دار ------- انسان خون خارج شده از ---------- بلافاصله به ---------- وارد می شود" آیا این ها از خارج کتاب مطرح شدن ؟

NAVID OC
2014/08/05, 15:02
داداش یه چیز میگم ناراحت نشی ان شاالله .
آدم اگه خوب بخونه اینا همش بهونه است . چون همه نابغه ها اومدن تجربی دلیل نمیشه که رتبه بد بیاریم . چرا ما یکی از اون نابغه ها نباشیم ؟! کسی که میخواد رتبه خوب بیاره باید تمام کاراش رو معطوف به کنکور کنه و صبح تا شب درس بخونه . مخصوصا باید کتاب درسی رو مو به مو بخونی . مثلا سوالای ریاضی امسال کدومش از کتاب درسی نبود ؟
یا همین سوال "در ماهی خار دار ------- انسان خون خارج شده از ---------- بلافاصله به ---------- وارد می شود" آیا این ها از خارج کتاب مطرح شدن ؟

شما اصلا تو باغ نیستی ها! نه خارج از کتاب نبود! ( به غیر از شیمی البته!) ولی یه یک سالی به من وفت بدن براتون 100 می زنم! ما که حرفی نزدیم! منم گفتم می زارم به حساب کم کاری و البته اشتباه در برنامه ریزی!
از نظر شما 3300 رتبه بدیه؟ می دونی چرا این رو می گی؟ چون هنوز کنکور را تجربه نکردی. منم مثل شما فکر می کردم و همش کار خودمو می کردم و فکر می کردم تو درس خوندن و برنامه ریزی بهترینم...
اگر شما هم شبانه روز تلاش می کردی و 3300 می شدی بازم می گفتی رتبه بد؟!

چون همه نابغه ها اومدن تجربی دلیل نمیشه که رتبه بد بیاریم

Reza Eshraghi
2014/08/05, 15:35
لطف کنید احترامات رو نگه دارید دوستان عزیز .
نتیجه ای هست که رقم خورده . حالا اینکه بگیم بیشتر میخوندی یا کمتر و تفسیر نتایج قبل دیگه ارزشی نداره که سرش توی تاپیک خیلی بحث کنیم . لطفاً رعایت کنید .
با امید موفقیت نوید جان در کنکور سال آینده و قبولی در رشته شهر دلخواه . @};-

Reza Majidi
2014/08/05, 15:42
درسته رضا جان. نوید جان اگه از حرفم ناراحت شدی همینجا ازت عذر میخوام و برات آرزوی موفقیت میکنم.
لطف کنید احترامات رو نگه دارید دوستان عزیز .
نتیجه ای هست که رقم خورده . حابلا اینکه بگیم بیشتر میخوندی یا کمتر و تفسیر نتایج قبل دیگه ارزشی نداره که سرش توی تاپیک خیلی بحث کنیم . لطفاً رعایت کنیم .
با امید موفقیت نوید جان در کنکور سال آینده و قبولی در رشته شهر دلخواه . @};-

seied
2014/08/22, 12:20
سلام
دانشجوی الکترونیک

daiv777
2014/08/23, 23:40
بنده هم ترم آخر کارشناسی حسابداری

NAVID OC
2014/11/16, 17:58
دوستان عزیز به نظرم بهتر است دانشگاه تحصیل خود را هم ذکر بفرمایید. :)
با تشکر.:)

Mohammad Ali X
2014/11/16, 18:12
دانشجوی ترم اول مهندسی برق - گرایش کنترل ،دانشگاه پیام نور کرج(تقریباً یه جورایی آش خوریم به قول سربازها!!!!):D

ABS92
2014/11/16, 21:11
بنده هم ترم آخر کارشناسی حسابداری
درود بر تو ای هم رشته و هم ترمی :D

m.J
2014/11/16, 23:49
سلام
کاردانی IT هستم
کوچیک بروبچ

ErfanDL
2015/01/12, 07:59
فوق لیسانس IT و شبکه + مدارک MCITP - MCP - MCTS از کمپانی معظم ماکروسافت

MEHRIAN
2015/01/12, 10:14
تا دوم دبیرستان رشته کامپیوتر بعد بیخیال درس شدم

sahar66
2015/01/12, 17:24
چندسال پیش مدرک مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار رو گرفتم اما دقت کنین گفتم مدرک نگفتم علم ها~X(

NAVID OC
2015/07/21, 11:59
42159

حال کنید!!! >:)>:)>:)>:)>:) حال می کنید؟ بعد از یه عمر اینم نتیجه تلاشام! خدارا هزار مرتبه شکر.

Mohammad Ali X
2015/07/21, 12:09
42159

حال کنید!!! >:)>:)>:)>:)>:) حال می کنید؟ بعد از یه عمر اینم نتیجه تلاشام! خدارا هزار مرتبه شکر.

@};-@};-@};-:):):):124::124::124:

Reza Eshraghi
2015/07/21, 12:26
42159

نوید جان تبریک میگم =D>=D>=D>@};-@};-@};-@};-@};-
بعد از کلی انتظار و دو سال پشت کنکور موندن بالآخره مزد تلاشت رو گرفتی
ولی خیلی خوشحال نباش !
چون جمعه هفته دیگه هماهنگ می کنم دو تا اتوبوس می گیریم دسته جمعی میایم باید شام بدی هلو !!!! >:) >:)>:)
از الآن بدو برو تالار و شام و مخلفات هماهنگ کن !
اگه هم زیرش دربری.......! :ar!:ar!>:)>:)8-x
ایشالا دندونپزشکی و داروسازی شیراز رو میتونی قبول بشی 100% ؟

NAVID OC
2015/07/21, 12:28
نوید جان تبریک میگم =D>=D>=D>@};-@};-@};-@};-@};-
بعد از کلی انتظار و دو سال پشت کنکور موندن بالآخره مزد تلاشت رو گرفتی
ولی خیلی خوشحال نباش !
چون جمعه هفته دیگه هماهنگ می کنم دو تا اتوبوس می گیریم دسته جمعی میایم باید شام بدی هلو !!!! >:) >:)>:)
از الآن بدو برو تالار و شام و مخلفات هماهنگ کن !
اگه هم زیرش دربری.......! :ar!:ar!>:)>:)8-x
ایشالا دندونپزشکی و داروسازی شیراز رو میتونی قبول بشی 100% ؟

نوید جان؟؟!!!! :-L نه! آقای دکتر!!!
دارو سازی شیراز انشاالله.

ErfanDL
2015/07/21, 12:30
تبریک میگم نوید جان @};-@};-@};-

ARMIN
2015/07/21, 12:32
نويد جان

منم تبريك ميگم عزيز دل.

Reza Eshraghi
2015/07/21, 12:38
نوید جان؟؟!!!! :-L نه! آقای دکتر!!!
دارو سازی شیراز انشاالله.

سال 98 انشاء الله میگیم بهت آقای دکتر ! :P
راستی فکر سرمایه گذاری چیزی حدود حداقل 4-5 میلیارد تومن ناقابل باش ! برای بعد از فارغ التحصیلی!
چون اگر قصد داشته باشی فوراً بیای و داروخونه بزنی و توی نوبت نمونی باید از کسی که قراره مجوزش رو می فروشه بخری!
اواخر پارسال توی شهر ما یکی از داروخانه ها 1 میلیارد وخورده ای فروش رفت با امتیاز و ساختمون و جنس هاش !

Arthur
2015/07/21, 12:57
42160
این کارنامه یک نفر مربوط به سال 93 که از سایت کانون برداشتم.
اینم نتیجه من.
42161
یک نفر منو توجیح کنه.
در خوشبینانه ترین حالت باید بیام شیراز :|
حیف اون یکسال وقتی که گذاشتم واسه کنکور.
اگه گذاشته بودم واسه طراحی وب الان سروش فلاحتی بودم :|
:| :| :|

Hoplite
2015/07/21, 13:00
تبریک از صمیم قلب نوید جان. نابرده رنج گنج میسر نشود... مزد آن گرفت جان برادر که کار کرد !
اینم مزد زحماتت. انشاالله همیشه توی تمام مراحل زندگیت موفق و سربلند باشی :x:x

NAVID OC
2015/07/21, 13:13
42160
این کارنامه یک نفر مربوط به سال 93 که از سایت کانون برداشتم.
اینم نتیجه من.
42161
یک نفر منو توجیح کنه.
در خوشبینانه ترین حالت باید بیام شیراز :|
حیف اون یکسال وقتی که گذاشتم واسه کنکور.
اگه گذاشته بودم واسه طراحی وب الان سروش فلاحتی بودم :|
:| :| :|

الان خیلی خوب شدی. می دونی چرا؟ چون 99 درصد کسایی که کنکور زبان تخصصی می دن فقط می خوان خودشان را تست کنن ولی انتخاب رشته نمی کنند. مثالش رفیق خودم که 300 شد اما انتخاب رشته نکرد. شما تهران نشدی بیا شیراز ، چون دومین دانشگاه کشور است. الان رنک دانشگاه شیراز از دانشگاه شهید بهشتی تهران بالا تر است.

M.Ahmadi
2015/07/21, 15:08
اینم درصد های بنده که هیچ گونه زحمتی نکشیدم و فقط بیخودی موندم انقد زحمت نکشیدم که همه میگن خیلی خوب شدی انتظار شماره تلفن داشتیم ازت.
ادبیات 52
عربی 22.7
دینی 56
زبان17.3
ریاضی 13
فیزک 14.1
شیمی 12.4
رتبه کل 10309

NAVID OC
2015/07/21, 22:20
سال 98 انشاء الله میگیم بهت آقای دکتر ! :P
راستی فکر سرمایه گذاری چیزی حدود حداقل 4-5 میلیارد تومن ناقابل باش ! برای بعد از فارغ التحصیلی!
چون اگر قصد داشته باشی فوراً بیای و داروخونه بزنی و توی نوبت نمونی باید از کسی که قراره مجوزش رو می فروشه بخری!
اواخر پارسال توی شهر ما یکی از داروخانه ها 1 میلیارد وخورده ای فروش رفت با امتیاز و ساختمون و جنس هاش !

خوب راستش من اصلا قصد زدن داروخانه ندارم. من خیلی بلند پرواز فکر می کنم. دوست دارم تمامی قله های علمی داروسازی را فتح کنم. بشم مدیر عامل کارخانه داروسازی در ایران! :x و انشاالله به این هدف می رسم.
پس پیش به سوی دکترای حرفه ای.

Viper95
2015/07/21, 22:37
مبارکت باشه نوید جان . من رتبم خوب نشد ! یعنی از نظر خودم خوب نشد :D . احتمالا دانشگاه ازاد واحد تهران مرکز برم داروسازی ایشالاه . جالبه که درصدام به جز فیزیک خیلی خوب بود :-?

هم رشته میشیم :ar!

th e nd
2015/07/21, 23:15
آقای دکتر تبریک!

فقط زحمت بکشید دارویی کشف کنید تا ما کمتر بیایم فروم! >:)

aryaiee
2015/07/22, 22:54
دوستان قابلیت چت باکس در انجمن رو جدی بگیرید :|

sahar66
2015/07/23, 19:41
وای آقا نوید خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییی خوشحال شدم احسنت به تو خداییش اصلا فکر نمیکردم قبول شی حالا کی بیایم دندونامون رو درست کنی بدون پول ههههههههه

واقعا از صمیم قلب بهت تبریک میگم انشالله با تن سالم و دل شاد همینجوری موفق باشی.

آقا راز موفقیتت چی بود=D>

nariman seraj
2015/07/24, 05:51
نوید جان دوست گرامی

از صمیم قلب بهت تبریک میگم عزیزم.

انشاالله میشی مدیر دپارتمان داروسازی جهان.

From Fringe Dev***on

NAVID OC
2015/09/08, 17:31
43379

داروسازی شهید بهشتی تهران

\m/

erfanshow
2015/09/08, 18:19
زیر دیپلم واژه درستی نیست
شایدکسی دانش اموزش باشه
نمیشه اون رو زیر دیپلم معرفی کرد

M.Ahmadi
2015/09/09, 08:54
مهندسی مکانیک تفرش
اه
من دبیری ریاضی دوست داشتم.

scott
2015/09/09, 18:57
مهندسی مکانیک بویین زهرا!!!

Arthur
2015/09/12, 15:11
آموزش زبان انگلیسی/دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین :D

meelad
2015/09/20, 20:46
43612

ARMIN
2015/09/20, 21:20
زیر دیپلم واژه درستی نیست
شایدکسی دانش اموزش باشه
نمیشه اون رو زیر دیپلم معرفی کرد

ممنون از تذکر خوب شما، گزینه اول نظر سنجی اصلاح شد. @};-

jansiz hayat
2016/04/09, 20:18
با سلام.

کارشناسی عمران-عمران

فعالیت کنونی :‌ نقشه برداری و برنامه نویسی تحت اکسل

Pr0m3en
2016/04/11, 23:02
مهندسی تکنولوژی نرم افزار.
کارشناسی نرم افزار هم میگن
دوستان خواستن بیان رشته خوبیه و همچنین رشته الکترونیک و سخت افزار هم پیشنهاد میشه رشته های آینده دارین اللخصوص الکترونیک(کاش میرفتم)

in-fo
2016/04/14, 04:33
سلام
کارشناسی عمران - عمران میخونم . فقط یه سری مسائل هست که میگمشون .
متاسفانه توی ایران مردم اگه از رشته ایی تخصصی نداشته باشن یا شناختی نسبت بهش نداشته باشن حاضر نیستن قبولش کنن و فقط میگن این رشته بده . مثلا چندین جا رفتم و سر صحبت که باز میشد با بعضی از آشنایان که همشون اولین حرفشون بعد از سلام و احوالپرسی اینه که رشته تحصیلیت چیه و کدوم دانشگاهی و فلان ، بعد به طرف میگم رشتم عمرانه هنوز حتی نمیدونه عمران چیه میاد راجبش اظهار نظر میکنه و میگه بازار کار خوبی نداره بعد حالا جالب اینه که طرف فک میکنه عمران زیر شاخه برق صنعتی هست حالا دیگه نمیدونه که خودش زیر مجموعه داره رشته ی عمران . از اینا که بگذریم من خودم زیاد تحقیق کردم که این رشته رو رفتم واقعا بازار کارش رو دیدم که رفتم حالا چه با مدرک آزاد یا دولتی حالا قبول دارم یه سری جاها پارتی نیازه ولی همه جا هم نیاز نیست باور کنید تمام اداره ها و شرکت ها به مهندسین عمران نیاز دارن شرکت های خصوصی هم که دستتون رو میبوسن . توی هیچ کدوم از اینا هم اگه نتونستید برید میتونید دفتر بزنید که یه خورده سرمایه میخواد . الان من خودم ترم سه کارشناسی عمران - عمران هستم و هر تابستون هم میرم قرار گاه خاتم که متعلق به سپاه هست اونجا عملی هم یاد میگیرم چون از نظر من هیچ کس هیچی توی دانشگاه یاد نمیگیره چون این ترم که یه درسیو خوندی ترم بعد ممکنه یادتون بره از همه مهم تر اینکه همه ی این درس های تئوری حاصل کار های عملیه ! پس یادتون باشه حتما عملی یاد بگیرید البته نه توی هر رشته ایی و خیلی از رشته هارو که حتما باید تئوری هاشو یاد بگیرید . الان دیگه حداقلش توی رشته عمران کمتر کسی دست به قلم میشه چون نرم افزار های متعددی اومد واسه طراحی ستون و لوله کشی و ... که حتی اگه ریاضی و فیزیک و محاسبات بلد نباشید اما کار با نرم افزار هارو بلد باشید دیگه خودش اتومات محاسبه میکنه . خلاصه حرف ها زیاده اما نه اینجا جاش هست و من نه حوصله تایپ کردن رو دارم :/ ولی به خاطر داشته باشید که هیچ وقت بدون اطلاع راجب هیچ رشته ایی اظهار نظر نکنید حداقلش نظرات منفی راجبش ندید چون ممکنه یکی رو ناراحت کنه و از رشته انصراف بده که گناهش گردن خودتونه . برای اینکه موفق بشید سعی کنید اول علاقه مند باشید و دوم بازار کار رو حتما بررسی کنید برید بپرسید که بازار کار فلان رشته چطوره چون توی ایران رسیدن به هدف کار بسیار سختیه و همیشه علاقه مند بودن باعث نمیشه که توی ایران موفق بشید .

Mostafa98
2016/08/11, 16:52
46780

اونجور که دوست داشتم نشد.

ARTHUR MORGAN
2016/08/13, 18:50
دانشجو دکترا علوم اجتماعی - بررسی مسایل اجتماعیی ایران

دانشگاه اصفهان

mamaly1991
2017/12/22, 17:28
لیسانس فقه و حقوق دارم
الان هم در حال حاضر ارشد حقوق بین ملل میخونم و در مرحله پوروپوزال به سر میبرم.
امیدوارم تا برم سربازی بیام وضعیت شغلی برای تمامی جوانان فراهم بشه چون اگه به همین حالت باقی بمونه باید بریم منشی یه دفتری بشیم یا شغلی نامربوط به رشته تحصیلیمون خواهیم داشت.

drjackool
2017/12/23, 01:00
ای دریغ از عمر رفته... ای دریغ...