PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی کولر پردازنده Phanteks PH-TC14PE

saeid6574598
2011/11/02, 13:21
Phanteks یکی از شرکت های معتبر در زمینه ساخت و تولید سیستم های خنک کننده برای قطعات سخت افزاری می باشد . محصولی که به معرفی آن می پردازیم ، Phanteks PH-TC14PE نام دارد که محصول جدید این شرکت می باشد . این خنک با سوکت های LGA 2011,1155,1156, LGA 1366, LGA775 شرکت اینتل و سوکت های AMD AM2/2+/AM3 شرکت AMD سازگاری دارد . همانطور که می بینید این خنک کننده قدرتمند ، از چیپ ست های نسل جدید شرکت های Intel و AMD بهره می برند و از این جهت خیال تمامی کاربران را ، از عادی گرفته تا حرفه ای ، راحت می کند . این محصول از 5 لوله انتقالی حرارت که از جنس آلومینیوم بوده و یک هت سینک باز هم از جنس آلومینیوم ، برای دفع گرما استفاده می کند . همچنین این محصول را می توان به صورت یک فنه و دو فنه استفاده نمود . هر یک از این فن ها در اندازه 140 میلی متری می باشند . وزن این خنک کننده در صورتی که از یک فن استفاده کنیم ، 970 گرم و در صورت استفاده از دو فن ، وزنی معادل 1100 الی 1250 گرم خواهد داشت . به گفته شرکت سازنده ، هم اکنون این محصول با 5 سال ضمانت Warranty و در 4 رنگ سفید ، قرمز جگری، نارنجی و آبی عرضه می شود .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

saeid6574598
2011/11/02, 13:24
این چند تا عکس دیگه از این محصول ( ببینید چقدر قشنگن ! )

sezar
2011/11/02, 13:28
قیافش خیلی اشناست فکر کنم یک شرکت دیگه هم همچین طرحی را داده بود !!
در قسمت full towerها قرار میگیره با این وزنش دیگه؟

NinIX
2011/11/02, 14:59
رنگ های بسار زیبایی دارد اما از نظر ظاهر همانطور که دوستمون گفت آشناست اما من با وزن بسیار بالا زیاد موافق نیستم ...

sezar
2011/11/02, 15:09
رنگ های بسار زیبایی دارد اما از نظر ظاهر همانطور که دوستمون گفت آشناست اما من با وزن بسیار بالا زیاد موافق نیستم ...
گفتم شبیه ترمالتکه!
ThermalTake Frio CLP0564
462

شبیه سری isgc هم هست
463

حالا رنگش خیلی مهم نیست مهم کاراییش است !1 میخواد برو داخل کیس دیگه