PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مراسم یادبودی برای Abit توسط اورکلاکر ها

Arsn
2012/03/02, 10:58
با سلام و عرض ادب خدمت سخت افزاری های عزیز !

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

چند وقت پیش خبر تعطیلی کارخانه دوست داشتنی Abit که تولید کننده مادربورد بود را شنیدیم ! خبر متاثر کننده ای بود !

امروز سایت Hwbot طی دعوتنامه از اورکلاکر ها و طرفداران برند ابیت خواسته تا نتایج اورکلاک های خود را تحت این مادربورد تا تاریخ 31 مارس 2012 ارسال کنند

این مسابقات با هدف بزرگداشت فعالیت ها و قدردانی از تولیدات قبلی این شرکت به وجود آمده است و هدف آن احترام به تولیدکننده هاست !

مسابقات در 5 مرحله (فاز) مختلف برگزار میشود و همگی وابسته به بالاترین کلاک مرجع مادربوردهای ابیت هستند

تنها نوع ولید کردن مورد نیاز نرم افزار cpu -z و قوانین شات آن میباشد و امتیازات به صورت 25-18-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 توضیع میشود

لازم به ذکر است که مسابقات بین تیمی است و مراحل یا Stage های مسابقه به شرح زیر میباشد

8256

مهمترین هدف این نوع مسابقات داشتن تفریح و بزرگذاشتی از برند سازنده است پش شما دوست عزیز هم میتوانید با ثبت نتایح ریفرنس کلاک مادربورد Abit خود به جمع قدر دانان این کمپانی بپیوندید ! (نظر شخصی نویسنده : رکورد اصلا اهمیتی نداره ، مهم اتحاد داشتن است)

8257 8258 8259

saeid6574598
2012/03/02, 11:02
ممنون بابت خبر ! علیرضا جان واقعا حیف بود ! اگر شرکت abit به همین منوال ادامه داده بود ، الان رقیب سرسختی برای اسوس و گیگابایت می شد ! اون زمان هم تو بازار ایران ، خیلی از محصولات این برند استقبال نشد ! در حال حاضر هم من یک IP35 دارم .

Arsn
2012/03/02, 11:11
ممنون بابت خبر ! علیرضا جان واقعا حیف بود ! اگر شرکت abit به همین منوال ادامه داده بود ، الان رقیب سرسختی برای اسوس و گیگابایت می شد ! اون زمان هم تو بازار ایران ، خیلی از محصولات این برند استقبال نشد ! در حال حاضر هم من یک IP35 دارم .

خداییش حیفه اگر تو این competition به عنوان کسی که مادربورد ابیت داره شرکت نکنید !
همون زمان هم مادربوردهاش یا خیلی بد بود و یا خیلی عالی (در حد اورکلاک اکستریم)

Castiel
2012/03/02, 11:29
مادربوردهای حرفه ای Abit فوق العاده بودن، برای چیپ ست P35 خنک کننده مسی Passive از مدار تغذیه تا پل جنوبی کشیده بود. کارت صدای مخصوص گیم، کارت شبکه قدرتمند و خیلی موارد دیگر که آن زمان اسوس و گیگابایت در خواب هم نمی دیدند!

dr.zhivago
2012/03/02, 12:39
برای چی تعطیل شد ؟

bsireza
2012/03/02, 19:02
حیف که تعطیل شد

FARID
2012/03/03, 00:15
سلام

با تشکر از تاپیک

واقعا حیف شد ; اگه هنوز وجود داشت قطعا در روند پیشرفت و مطرح شدن برند های دیگه تغییر اساسی ایجاد میکرد و حتما جرء بهنرین ها بود

متاسفانه در DataBase سایت HWbot مدل مادربورد من نبود و من از روی اجبار مدل دیگه ای رو قرار دادم که در اصل "AN-52" هست

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

البته قبلا تا فرکانس 295 رو هم بصورت کاملا پایدار تجربه کردم که امشب بخاطر فراهم نبودن شرایط و اقزایش بیش از جد دما بیشتر از 283 نرفت

یادش گرامی . . .

rajah
2012/03/03, 00:46
من هنوز کارتن خالی گرافیک ها و مادربردهاش رو تو بیشتر مغازه های شهرمون میبینم که از قدیم بخاطر زیبایی تو ویرترین گذاشته بودند