PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خبر ویژه :ویندوز 8 بتا آماده دانلود!!!!(با لینک دانلود)

Beni7192
2012/02/29, 19:43
8171

سرانجام طبق قرار قبلی لحظاتی قبل نسخه آزمایشی عمومی ویندوز 8 برای دانلود در دسترس قرار گرفت.

مایکروسافت می گوید آخرین باری که شما چنین تغییر بزرگی در ویندوز دیده اید، به دوران ویندوز 95 بر می گردد. ضمن اینکه تغییرات نسبت به نسخه پیش نمایش توسعه دهنگان نیز بسیار زیاد بوده است و از آن موقع تا به حال بیش از ۱۰۰ هزار کد در این سیستم عامل عوض شده است.

به گفته این شرکت کار با سیستم عامل جدید برای همه آسان خواهد بود و با دستگاه های مختلف در نمایشگرهای متفاوت به راحتی کار خواهد کرد.

در مرورگر اینترنت اکسپلورر جدید صفحات وب و HTML5 به خوبی با سیستم عامل ادغام شده اند و ممکن است افراد زیادی را ترغیب کند که دوباره از این مرورگر به عنوان مرورگر اصلی استفاده کنند. شما می توانید به راحتی یک اپلیکیشن یا بازی HTML5 را به یک اپلیکیشن ویندوز تبدیل کنید.

ضمن اینکه مایکروسافت گفت تمام اپلیکیشن های ویندوز 8 در طول دوران نسخه بتا، به صورت رایگان قابل دانلود هستند! یعنی اگر شما ویندوز 8 را نصب کنید می توانید تمام اپلیکیشن های این سیستم عامل را در طول دوران آزمایشی به صورت رایگان دانلود کنید. البته فراموش نکنید که این یک نسخه آزمایشی از این سیستم عامل است.

در مسیر ارایه ویندوز 8، مایکرسافت یک نسخه پیش نمایش مخصوص توسعه دهندگان ارایه کرده که در سپتامبر سال گذشته وارد بازار شد. حالا نسخه پیش نمایش مصرف کنندگان آماده شده است که نام دیگر آن نسخه بتا است. در ادامه مایکروسافت نسخه RC را ارایه خواهد کرد و پس از آن باید منتظر نسخه نهایی باشید.

مایکروسافت هنوز تاریخ رسمی ارایه نسخه نهایی را اعلام نکرده اما پیش بینی می شود در اوایل پاییز باید منتظر ارایه رسمی ویندوز 8 باشیم.

می توانید ویندوز 8 نسخه بتا را از این صفحه دانلود کنید. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

برای دانلود ویندوز به صورت فایل ISO به به این صفحه مراجعه کنید. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) (نسخه ۶۴ بیت 3.3 گیگابایت - نسخه ۳۲ بیت 2.5 گیگابایت)

منبع:narenji

Beni7192
2012/02/29, 19:44
یاسر جان این خبر هم جزء خبر های mwc هست ولی اینقدر مهمه که یه پست جدید براش زدم!
حالا اگه مشکلی داره خودت یه کاریش کن!

Yaser_Aramesh
2012/02/29, 20:09
یاسر جان این خبر هم جزء خبر های mwc هست ولی اینقدر مهمه که یه پست جدید براش زدم!
حالا اگه مشکلی داره خودت یه کاریش کن!
در جای درستی هست مطلب

مشکلی نیست

Arsn
2012/02/29, 20:18
ما که رفتیم تو کار دانلودش ولی مشکل اینجاست انقدر نرم افزار و بوکمارک و دانلود ها مون را باید به اون ویندوز منتقل کنیم که 1 روز تمام وقت میگیره ولی از طرفی بوت کمتر از 8 ثانیه ای ویندوز 8 که تایید شده هم هست من را قلقلک میده !
از نظر تغییرات ظاهری هم که فکر میکنم یک هفته ای باید باهاش کار کنیم تا راه بیفتیم !

شاید تحت Vmware نصبش کردم و تست کردم بعد به عنوان سیستم عامل اصلی ازش استفاده کردم !

به هر حال نکته حائز اهمیت اینه که دوستان را از دیدن عکس های محیط ویندوز بی نصیب نمیزارم

bsireza
2012/02/29, 21:49
ما که با این سرعت اینترنتمون از این کارها نمی تونیم بکنیم:-<

*hit m@n*
2012/03/01, 05:53
من تا الانشم xp داشتم
یهو از xp باید برم 8 !!!
اصلا با 7 کار نکردم :))

با تشکر

doom2009
2012/03/01, 05:55
اینجانب اگر اینترنت میکشید دانلود مینمودم ولی به دوستان میسپردم نصب کنند اولا سیستمم اوراقی هستش دوما فعلا به جز ایکس پی با ویندوز دیگه درست حال نکردم سخت افزارهایی که اینجانب نصب نموده ام روی سیستم مثل کارت *** فقط و فقط برروی win xp جوابگوست تازه اگرهم بخواهم نصب کنم باید نسخه نهایی باشه این نظرم هست تا نظر دوستان چی باشه البته سافت گذر نسخه ای از این ویندوزرو گذاشته بود ونوشته که با آپدیت نمودن این نسخه به rc تبدیل میشود سپاس

FARIBORZ
2012/03/01, 07:13
Related tools, SDKs, and downloads
اول از همه ممنونم
اینی که بالا نوشتم رو هم باید دانلود کنیم یا ضروری نیست

Maz!ar
2012/03/01, 08:19
Related tools, SDKs, and downloads
اول از همه ممنونم
اینی که بالا نوشتم رو هم باید دانلود کنیم یا ضروری نیست

نه اینا واسه developerها هست نه واسه مصرف کننده ها

Beni7192
2012/03/01, 09:11
نه اینا واسه developerها هست نه واسه مصرف کننده ها
اتفاقا این نسخه ی بتا برای مصرف کننده است با نام :
windows 8 consumer preview

Castiel
2012/03/01, 14:59
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

bsireza
2012/03/03, 10:57
در لینک زیر می توانید دموی Windows 8 را ببینید و/یا دانلود کنید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

dr.zhivago
2012/03/04, 11:06
کسی دانلود نکرده هنوز ؟
اگه دانلود و نصب کردین چطور بوده ویندوزش ؟
لطفا تجربه استفاده از ویندوز جدیدو به اشتراک بذارید شاید کسی خوشش بیاد و دانلود کنه .

Beni7192
2012/03/17, 21:38
اگه دیر شد ببخشید من یه هفته ای هستنصبش کردم!
نصبش که با 7 فرق چندانی داشت,فقط باید برای ساخت یوزر جدید باید یه اکانت مایکروسافت لایو داشت پسورد سیستم هم پسورد اکانتت هست!
سرعت بوت شدنش خیلی بهتر شده ,خاموش شدن , رفتن به حالت اسلیپ و بازگشت از اسلیپ فوقالعاده سریعه!
از لحاظ مصرف رم سیستم هم کم مصرفتر شده,من زمانی که ویندوز 7 رو بوت میکردم حدود 28 درصد از 4gb رم سیستم رو استفاده میکرد ولی ویندوز 8 حدود 22 درصد استفاده میکنه!
اوایل نصب کردن وینوز 8 نبودن استارت خیلی رو اعصاب بود ولی حالا دیگه برام عادی شده و اصلا مشکلی باهاش ندارم!در واقع اولش خیال میکنی دنیایی از امکانات رو از دست دادی ولی بعدش مفهمی همه ی امکانات از راههای دیگه در دسترس اند!
فایل اکسپلورر ویندوز بعد از سال ها یه تکونی خورده و امکانات خوبی داره البته خیلیاشون قبلا با کیبورد در دست رس بود که حالا براش رابط گرافیکی درست کردن حتما به خاطر تبلت هاست!
پروسه کپی کردن و انتقال فایل با این رابط جدید خیلی جذاب و کربردی شد و هر عملیات داخل یه پنجره ی جداگونه انجام نمیشه,حتی دکمه ی پاس(توقف موقت) هم تعبیه شده!
تسک منیجر هم خیلی خیلی کاربردی شده,خیلی از چیزایی که قبلا از کنترل پنل در دسترس بوده حالااز تسک منیجر براحتی در دسترس هست!
قسمت تنظیمات شبکه یه کم پسرفت کرده و امیدوارم تا عرضه نسخه اصلی این مسله حل شه!
یه مشکل دیگه ای که هست فونت مسخره ای که برای فارسی استفاده شده!
راستی هنوز نتونستم بفهمم چجوری مای کامپیوتر رو روی دسکتاپ بزارم والان دارم ا شرتکاتش استفاده میکنم!
از لحاظ اپدیت هم مایکروسافت خیلی پیگیره و یه سره اپدیت جدید میفرسته!
در اخر هم خاموش کردن سیستم یه کم سخت تر شده چون دکمه ی پاور حذف شده و برای خاموش کردن اول باید ساین اوت کنین و یا از لاک استفاده کنید بعد هم شات دوان کنید!راستی هنوز میشه ازکلید هایalt+f4 استفاده کنین! تاز تا چند روز دیگه کلی راه حل دیگه کشف میشه تا سیستمو بی دردسر خاموش کرد!

مقاله ای شد واسه خودش:دی
به هر حال کمی یا کسری بود ببخشید!

dr.zhivago
2012/03/17, 22:29
خیلی خوب بود
دستش درد نکنه

ATA
2012/03/17, 23:47
من که تا الان صبر کردم یه چند ماهم روش لااقل نسخه کاملشو دانلود میکنیم که مشکلی نداشته باشه...یاحق

ya30n
2012/03/18, 00:18
بچه ها همیشه نسخه های بتا 95 % نسخه ی تمام شده ی یه برنامه هستن ! ولی این موضوع توی ویندوز های مایکروسافت صدق نمیکه !
به نظرتون این به خاطر حجم کار هست یا سیاست مایکروسافت ؟

kamyar
2012/03/19, 11:39
سلام ببخشید چرا حجمش 5 مگ هست و وقتی به اخرین مرحله می رسه میزنه check your internet and try again در حالی که من adsl دارم و کانکتم! میشه راهنماییم کنید!

Mohammad339
2012/07/07, 08:26
یک گزینه دیگه هم باید به نظرسنجی اضافه می کردید:

اگر اینترنتم نامحدود بود دانلود می کردم!! ( ما که فقط یک گیگ ترافیک داریم!!)

حالا چه عجله ایه؟! سی دی اش خیلی سریع وارد بازار می شه می ریم می خریم!!

Mohammad339
2012/07/07, 08:28
نصبش که با 7 فرق چندانی داشت,فقط باید برای ساخت یوزر جدید باید یه اکانت مایکروسافت لایو داشت پسورد سیستم هم پسورد اکانتت هست!

یعنی اگر اکانت نداشته باشیم نمی توانیم نصب کنیم و وارد ویندوز شویم؟

rv2629
2012/07/07, 10:16
حتما دانلود ميكنم بايد آزمايش بشه

rv2629
2012/07/07, 10:20
2.435gb هست اميجش

Beni7192
2012/07/07, 13:17
یعنی اگر اکانت نداشته باشیم نمی توانیم نصب کنیم و وارد ویندوز شویم؟
بدون اکانت هم نصب میشه ولی با امکانات کمتر البته از اکانت غیر مایکروسافت هم میشه استفاده کرد که فقط یه ایمیل بهت میفرسته که تائید کنیش!

maaska
2012/07/15, 11:17
نسخه iso آن preview هست.beta نیست.

Beni7192
2012/07/15, 11:55
منظور از بتا release preview

maaska
2012/07/16, 13:46
پس release preview نه developer preview هست نه consumer preview
طبق این متن :
Find out how to move from Windows 8 Consumer Preview to Windows 8 Release Preview.
(از صفحه داونلود لینک داده شده برای ویندوز 8)
و این متن باید اصلاح شود.:
در مسیر ارایه ویندوز 8، مایکرسافت یک نسخه پیش نمایش مخصوص توسعه دهندگان ارایه کرده که در سپتامبر سال گذشته وارد بازار شد. حالا نسخه پیش نمایش مصرف کنندگان آماده شده است که نام دیگر آن نسخه بتا است. در ادامه مایکروسافت نسخه RC را ارایه خواهد کرد و پس از آن باید منتظر نسخه نهایی باشید.
(از صفحه 1 همین موضوع)

Beni7192
2012/07/16, 14:27
این خبر قدیمی میباشد!

Free.Byte
2012/07/16, 20:53
میشه ویندوز 7 رو به 8 آپگریت کرد؟

Beni7192
2012/07/16, 21:00
بله این امکان وجود دارد!

Free.Byte
2012/07/16, 21:35
بله این امکان وجود دارد!

و تمام نرم افزر هایی که روی سون نصب هست روی 8 هم اجرا میشن و نیازی به ری اینستال یا تعمیر که ندارن؟ سیو بازی ها چطور اون ها هم میمنون؟(این خیلی مهمه :دی)

Free.Byte
2012/07/16, 22:00
بدون اکانت هم نصب میشه ولی با امکانات کمتر البته از اکانت غیر مایکروسافت هم میشه استفاده کرد که فقط یه ایمیل بهت میفرسته که تائید کنیش!

اگه از اکانت غیر از میکروسافت استفاده بشه باز هم تمام امکانات در دسترس هست؟

Arsn
2012/07/17, 12:50
من امتحان نکرم که آیا با آپگرید نرم افزارها هم حفظ میشند یا نه ولی مسلما نصب ویندوز به صورت fresh را بیشتر توصیه میکنم ! چون امکانش هست system file های این دو ویندوز با هم تفاوت داشته باشه و سیو گیم های شما را بپرونه

Amin_CaraGT2
2012/07/17, 18:25
یه مدتیه دارم از نسخه consumer ویندوز 8 استفاده یعنی از همون روزی که عرضه شده
گرچه اوایل کار تغییر جای همه آیکون به شدت آزارتون میده اما رفته رفته جای ابزار پیدا میکنید و احساس رضایت میکنید

به نظرم این تغییرات ناگهانی باعث میشه قشر عظیمی از مردم نتونن با این ویندوز تغییر یافته ارتباط برقرار کنن

Beni7192
2012/07/17, 19:25
اگه از اکانت غیر از میکروسافت استفاده بشه باز هم تمام امکانات در دسترس هست؟
ازمایش نکردم ولی خوب حتما یه سری امکانات مثله اسکای درایو رو از دست میدین(البته فکر کنم در حالت عادی هم تو ایران جواب نده)!!!!

Free.Byte
2012/07/17, 19:48
ویندوز ۸ رو امروز خریدم و نصب کردم ولی بروجکت کی می خواد و اگر وارد نکنم هر دو ساعت ۱ بار کام‍‍‍بیوتر رو خاموش میکنه! و دیگه نمی تونم حرف p رو به فارسی تایب کنم الان هم اجبارن به جاش از حرف ب استفاده کردم و این که نمی تونم کامبیوتر رو خاموش کنم!!!
11061

Amin_CaraGT2
2012/07/18, 14:16
ویندوز ۸ رو امروز خریدم و نصب کردم ولی بروجکت کی می خواد و اگر وارد نکنم هر دو ساعت ۱ بار کام‍‍‍بیوتر رو خاموش میکنه! و دیگه نمی تونم حرف p رو به فارسی تایب کنم الان هم اجبارن به جاش از حرف ب استفاده کردم و این که نمی تونم کامبیوتر رو خاموش کنم!!!
11061

برای حرف پ درویندوز 8 باید دکمه ة فشار دهید در بعضی مواقع دکمه <
این نسخه خیلی قدیمی هست شما از نسخه consumer استفاده کنید

Free.Byte
2012/07/18, 14:45
برای حرف پ درویندوز 8 باید دکمه ة فشار دهید در بعضی مواقع دکمه <
این نسخه خیلی قدیمی هست شما از نسخه consumer استفاده کنید

بله قدیدمیه ولی کرکی یا راهی نیست که این رو علی الحساب درست کنم تا بتونم نسخه ی جدیدش رو دانلود کنم... آخه دانلودش چند روز طول میکشه با این وضع اینترنت! من ۱ شنبه که اول ماهه ترافیکم رو که بگیرم دانلود می کنم ولی تا اون موقع این جوری.... خیلی رو عصابه!

darkknight
2012/07/22, 18:18
11061tk8tp-9jn6p-7x7ww-rfftv-b7qpf

darkknight
2012/07/22, 18:38
الانwindows8 release perviewرو نصب کردم محیط نصب خیلی چنگی به دل نمیزد(از لحاظ گرافیکی)اما روند نصب خیلی بهتر شده زمان نصب از زمان بوت شدن15و از زمانی که نصب شروع شد10دقیقه بود زمان بالا امدن ویندوز حدود10ثانیه از زمانی که ویندوز رو نصب کردم طول کشید(البته حدود8ثانیه هم قبل از انتخاب ویندوز طول کشید(ویندوز سون هم روی سیستمم بود)) /رابط کاربری کامل هست و برای من3دقیقه طول کشید که کار باهاش روبفهمم. اینترنت اکسپلورر هم خیلی بهتر شده هم از لحاظ سرعت و هم پایداری فقط تنها مشکلی که برای من پیش امده اینه که دکمه اینتر داخل فروم سخت افزار کار نمیکنه

darkknight
2012/07/22, 18:44
11061دوست عزیز 2 نوع کیبوردفارسی پایین دسکتاپ من هست که یکی استاندارد هست و دیگری(هیچی جلوش ننوشته)با اونی که استاندازد نوشته نمیشه حرف های پ ژ گ چ روتایپ کرد ولی با اون یکی میشه11236از توی کنترل پنل اگه برید قسمت Languageو توی قسمتی که نوشته فارسی کیبورد استاندارد فارسی رو کنسل کنید درست میشه

darkknight
2012/07/22, 23:16
اینترنت خوب نداریم .سر عتش خیلی پاینهاشکالی نداره منم که دارم حاضر نیستم15تومن پول ترافیک اینترنت بدم برای دانلود. میرم4500تومن میخرم چه کاریه بشینم دانلود کنم