PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : All in One هی جدید Acer برای کاربران حرفه ای

saeid6574598
2011/11/02, 05:43
این شرکت به تازگی دو مدل جدید از کامپیوترهای چند منظوره اش را با نام های Z2620G و Z2610G به بازار معرفی کرده .
به گفته مسوولان Acer، کامپیوترهای سری Z این شرکت بیشتر با هدف سرگرمی طراحی و تولید شده اند. هر کدام از این کامپیوترها دارای یک نمایشگر باریک با اندازه 20 اینچ هستند که برای کارهای تجاری و خانگی هم مناسب خواهند بود.
مدل Z2620G دارای پردازنده چهار هسته ای Core i5-2400s شرکت Intel بوده که با سرعت 5/2 گیگاهرتزی کار می کند و از کارت گرافیک مدل GeForce GT 520Mشرکت NVIDIA هم بهره می بره. این کامپیوتر چند منظوره با قیمت پایه از 850 دلار به بالا به بازار عرضه خواهد شد. هر دوی این کامپیوترهای چند منظوره از مشخصاتی مشابه و یکسان بهره می برند و تنها نوع پردازنده آنها با یکدیگر متفاوته .
مدل Z2610G این شرکت هم از پردازنده دو هسته ای Pentium G620 شرکت Intel بهره می برد که با سرعت 6/2 گیگاهرتزی کار می کند. کارت گرافیکی این مدل هم محصولی از شرکت Intel است. این دستگاه هم با قیمت پایه از 650 دلار روانه بازار خواهند شد.نمایشگر این کامپیوترهای چند منظوره تصاویر را با وضوح 900×1600 پیکسل برای کاربرانش به نمایش می گذارد. رم این کامپیوترها از نوع DDR3 با ظرفیت 4 گیگابایت است که امکان ارتقا تا 8 گیگابایت را هم دارد. این در حالی است که این کامپیوترها از دو اسلات کارت حافظه هم بهره می برند. هارددیسک این دستگاه ها از نوع SATA با ظرفیت 500 گیگابایتی بوده و اپتیکال درایو آنها هم از نوع SuperMulti است. هر دوی این مدل ها مبتنی بر سیستم عامل ویندوز 7 هستند.
شرکت Acer اعلام کرده است که هر دوی این کامپیوترهای شخصی جدیدش را ابتدا به بازار ایالات متحده آمریکا و سپس به بازار کشورهای دیگر هم عرضه می کند. با این همه اما این شرکت هنوز اطلاعاتی را درباره زمان دقیق عرضه این دو محصول جدیدش به بازار اعلام و منتشر نکرده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

sezar
2011/11/02, 08:24
چرا من هیچ وقت نمیتونم با این all in oneها رابطه برقرار کنم؟ کلا یکجوری نچسب هستند برام!!!!

rajah
2011/11/05, 23:32
بلهsezarجان منم کاملا مثل تو ازشون نفرت دارم قیمت بالا کارایی پایین بیشتر برای مدارس و ادارت بکار میان نه سیستم خانگی

Editor In chief
2011/11/05, 23:42
چرا من هیچ وقت نمیتونم با این all in oneها رابطه برقرار کنم؟ کلا یکجوری نچسب هستند برام!!!!

پیام جان کلا سیستم های All in one مانند حکایت سیستم های صوتی جمع و جور اروپایی است که ما ایرانی ها چندان علاقه ای به آن ها نداریم.

farjam1990
2011/11/06, 05:38

منم همینطور! اصلا دلیل وجود اینارو درک نمیکنم :دی
آدم دم به دیقه باید کیسش رو باز کنه باش ور بره اینطوری که نمیشه:دی

Castiel
2011/11/06, 08:38
ولی فروش All-In-One ها در کشورهای اروپایی و امریکایی خیلی بالاست، مخصوصا برای فروشگاه ها و ادارات

NinIX
2011/11/06, 08:46
تو ایران هم برای فروشگاه ها زیاد استفاده می شود من خودم به شخصه ارتباط خوبی برقرار می کنم گرچه طراحی آن هم خیلی مهم است ...