PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتشار خبرهایی جدید از گالکسی اس 3

Beni7192
2012/02/25, 22:31
7979
شرکت سامسونگ هنوز هم در حال تولید سری گالکسی خود می باشد و مدل های مختلفی از آن معرفی و عرضه شده است، اما بهترین و معروفترین عضو این خانواده در حال آماده شدن است. سامسونگ مدتی قبل رسما اعلام کرد که گالکسی اس ۳ در کنگره جهانی موبایل به نمایش در نخواهد آمد .

اما به تازگی و براساس گزارش وبسایت BGR که عنوان کرده از منابع موثقی این اطلاعات را بدست آورده است، شنیده می شود که سامسونگ قصد معرفی این اسمارت فون در بیش از ۵۰ بازار و شهر مختلف و آن هم بطور همزمان دارد ! طبق آخرین اخبار بدست آمده از این منبع که به احتمال فراوان حقیقت هم خواهد داشت، ما شاهد یک صفحه نمایش ۴.۸ اینچی در این اسمارت فون خواهیم بود.

همچنین بجای بدنه ای از جنس پلاستیک براق عنوان شده که پشت این اسمارت فون از جنس نوعی سرامیک خواهد بود. طبق اطلاعات بدست آمده انتخاب مواد اولیه در آن بسیار جالب و خوب بوده است. براساس شایعات قبلی نوع پروسسور آن ۴ هسته ای ، سیستم عامل اندورید ۴.۰ ، ۴G LTE، دوربینی بسیار خوب و دیگر مشخصات آن نیز بسیار قابل توجه خواهد بود.

منبع:BGR l pcwar

+Aren
2012/02/25, 22:51
امیدوارم با سوتی حای غیر حرفه ای به این همه انتظار مشتاقان لطمه نزند!
با آمدن این گوشی عرصه روی خیلی از برندها تنگ خواهد شد!
البته باید همچنان منتظر موند!
سپاس

YGH
2012/02/25, 23:14
با این قیمت های مسخره ای که توی بازار هست، مگه کسی دنبال گوشی هم میره؟ من منتظر بودم این گوشی امسال بیاد شاید بخرمش ولی با این وضع قیمت کلا بی خیالش شدم.

+Aren
2012/02/25, 23:18
با این قیمت های مسخره ای که توی بازار هست، مگه کسی دنبال گوشی هم میره؟ من منتظر بودم این گوشی امسال بیاد شاید بخرمش ولی با این وضع قیمت کلا بی خیالش شدم.
فکر کنم با این اوضاع خرید گوشی از اون بر مرز بهتر باشه!
اگر کسی رو داشته باشید حله! قیمت دلار توی بانک همون 1.2 هست.
سپاس

YGH
2012/02/25, 23:27
فکر کنم با این اوضاع خرید گوشی از اون بر مرز بهتر باشه!
اگر کسی رو داشته باشید حله! قیمت دلار توی بانک همون 1.2 هست.
سپاس

آره! درسته که دلار 1200 تومان هست ولی نمیدونم این فروشنده ها با چه دلاری گوشی وارد میکنند که اینقدر گرون هست. (حالا میخواد قاچاقی وارد شده باشه یا از راه قانونی). البته به نظر من قیمت دلار ثابت هست و تغییری نکرده و این ارزش پول ماست که هر روز کمتر میشه.

+Aren
2012/02/25, 23:34
آره! درسته که دلار 1200 تومان هست ولی نمیدونم این فروشنده ها با چه دلاری گوشی وارد میکنند که اینقدر گرون هست. (حالا میخواد قاچاقی وارد شده باشه یا از راه قانونی). البته به نظر من قیمت دلار ثابت هست و تغییری نکرده و این ارزش پول ماست که هر روز کمتر میشه.
والله نظر من رو بخوای بحث سر دلار و ارز نیست! بحث سر سود جویی است! همین!
اندکی صبر... صحر نزدیک است...
سپاس

Pesar khooob
2012/02/25, 23:35

با این که موضوع تاپیک ربطی نداره اما باید بگم:

قیمت دلار الان برای بعضی از قطعات حدود 2700 حساب میشه! باور نمیکنید برید یه سر تا بازار کامپیوتر و موبایل!

دولت هم فقط به محصولات ضروری دلار 1226 میده ، تازه اونم با یه مدت تاخیر!

از این به بعد با واحدهای پولی "ادلار" و "اشروق" رو استفاده کنیم.
:d