PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسکایپ : استفاده همزمان 32 میلیون نفر!

Beni7192
2012/02/25, 14:31
7951
همه ما می دانیم که اسکایپ یکی از معروفترین سرویسهای VIOP / خدمات پیام فوری است . اما آیا می دانستید که چند نفر از مردم از آن استفاده می نمایند؟ حداقل حدود ۳۲ میلیون نفر. براساس اطلاعیه ای که اسکایپ منتشر کرده، این شرکت روز ۲۳ فوریه (۲ روز پیش) رکوردی جدید در این زمینه بدست آورده است ، هنگامی که ۳۲ میلیون نفر بطور همزمان از این سرویس استفاده کرده اند.

در این اطلاعیه هیچ اشاره ای به این موضوع نشده که چند نفر از این افراد بطور همزمان تماس ویدئویی داشته اند یا چند نفر از آنها فقط به این سرویس متصل شده اند ولی از آن استفاده ای نکرده اند، اما با توجه به این مسائل این آمار هنوز هم قابل توجه است ، این آمار به این معنی است که ۰.۴۵ درصد کل مردم دنیا در یک زمان از اسکایپ استفاده نموده اند (اگر جمعیت دنیا را حدود ۷ میلیارد در نظر بگیریم). آیا شما هم دو روز پیش (۲۳ فوریه) از اسکایپ استفاده نموده اید؟

منبع:ubergizmo l pcwar

dr.zhivago
2012/02/25, 16:07
من استفاده کردم !
ولی فکر کنم تحریممون کرده بودن ( حالا از کدوم ور نمیدونم! ) مجبور شدم از هیتلر استفاده کنم که یکم قطعیش زیاد شد منم از یاهو استفاده کردم که خیلی عالی بود .