PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تست سرعت تایپ

Arsn
2012/02/25, 01:01
با درود فراوان !

سرعت تایپ عاملی تعیین کننده از سرعت ارتباط شما با کامپیوتر است و کیبورد هم بهترین وسیله برای ارتباط !

با استفاده از سایت زیر میتونید سرعت تایپ فارسی و انگلیسی خودتون را بسنجید و عملکرد خود را ارتقا دهید !

البته فایده دیگر شرکت شما در این تست ، مشخص شدن سریعترین تایپیست فروم است !

پس از همه دعوت میکنم نتایج خودشون را تو این تاپیک بزارن تا مرجع مقایسه ی خوبی به وجود بیاد !

تست سرعت تایپ فارسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

تست سرعت تایپ انگلیسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Arsn
2012/02/25, 01:09
ساعت 1:40 شب است و دارم تست سرعت میزنم ! فکر کنم تو روز های آینده بتونم بهترش کنم !

خودم (انگلیسی) :

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

خودم (فارسی):

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)ا جایی که من میدونم برای انگلیسی 50 لغت به بالا تایپیست حساب میشه ولی برای فارسی 40 لغت در دقیقه به بالا تایپیست حساب میشه !

البته دوستان اشتباه نگیرند ، منظور من از تایپیست کسی است که مسلط به تایپ است ! نه این که حرفه ای باشه ! ((((((((((به عنوان شغل)))))))))))

Arsn
2012/02/25, 15:10
دوستان حتی حاضر نیستید امتحانش کنید ؟

کلا یک دقیقه وقت میگیره !

مطمئنا برای خودتون هم جالب خواهد بود ! انگیزه ای هم برای رشد سرعت تایپ به شما میده !

rre_za
2012/02/25, 17:06
فقط تست رو برای انگلیسی انجام دادم ( با " Vaio S "VPCSB28GG )... ایشالا 3-4 شنبه که برگشتم خونه یک تست دیگر با Keyboard خودم ( Farasoo 8900 ) انجام میدم... ( همراه بازبان فارسی )

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
V***t the Typing Test (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) and try!

Pesar khooob
2012/02/25, 18:10
سایت باحالی بود!

فارسی:

Yaser_Aramesh
2012/03/01, 22:25
فارسی

8229

انگلیسی

8228

Reza Y
2012/03/06, 21:25
V***t the Typing Test (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) and try!

Yaser_Aramesh
2012/03/06, 21:36
3 کلمه پیشرفت !